המלצה לאופנוע עד 33 כ"ס

t s a c h i

New member
המלצה לאופנוע עד 33 כ"ס

אני חדש בעניין של האופנועים. מעונין באופנוע כביש, יש לי רשיון עד 33 כ"ס. מתלבט בין הסוזוקי GSE500 , לבין רכישת חדש במימון hyousung 250/ ninja250 תנו את דעתכם בענין. דרך אגב, האם ניתן לקנות כלי עם יותר מ33 כ"ס, ולהגביל אותו ברשיון הרכב?

rusti james

New member
לGS500 יש 52 כוחות סוס

וגם בגלל שהרשיון שלך מוגבל לעד 33 כ"ס ועד 400 סמ"ק. אתה כן יכול לרכוש אופנוע 400 שיש לו יותר מ33 כ"ס באם שנת הייצור שלו (ותאריך עלייתו לכביש בארץ) לפני 2008.
מיגונים כבר יש ? בהצלחה

t s a c h i

New member
האם ניתן להגביל במוסך מורשה?

מיגונים עדיין אין. אז איזה כלים מענינים בעצם אפשר לקנות?

Dungeon

New member
מעניינים? רק DRZ אלא אם כן אתה מתכוון

למעניין מבחינת כמות התקלות שתיתקל בה ואז יש גם בנדיט 400.

t s a c h i

New member
אני לא רוצה שטח

מחפש אונוע ספורט/כביש. הבנדיט לא מומלץ? כמו כן, מה אתם חושבים על ימההה דיוורג'ן, מודל 93-95 ?? מהו המחירון הרשמי של האפונועים?

avi elbaz

New member
אתה באותה הבעיה כמו שלי

אין משהו סביר ל A1. האופנועים הישנים רובם במצב רע. נדיר למצוא כלי מטופל היטב. אופנעים חדשים יש שלושה . נינג'ה 250, ימאהה YBR 250, ויוסנג 250 למיניו. הבנדיט הוא לא אמין ויגרור אותך להוצאות כבדות. הדיורז'ין הוא אופנוע טוב אבל נדיר למצוא כלי במצב טוב. זה אומר הרבה להתרוצץ ולחפש בכל הארץ. נסה באתר יד 2 יש שפ מבחר אופנועים. קבל לינק. אבי

t s a c h i

New member
מצב מעצבן אה?

מה צריך לבדוק באופנוע? האם לקחת נסיעות מבחן על הכלים החדשים?

Dungeon

New member
תקנה DRZ סופרמוטו שנת 2005-2006

לא תמצא משהו יותר כיפי מזה ל-A1, אין מה להשוות בכלל לנינג'ה 250.

אהוד א1

New member
עשית סלט.

הרשיון שלו מוגבל ל-33 כ"ס בלי קשר לסמ"ק. אבל,עד 2007 לא רשמו הספק ברשיון הרכב ולכן גם בעלי רשיון מוגבל שכזה יכולים לרכוב על כלים בנפח 400 סמ"ק בתנאי שהם עד מודל 2006 כולל. מעבר לכך הוא יכול לרכוב על כל כלי כלי בכל נפח שהוא (גם ממודל 2009) בתנאי שהוא מוגבל ל-33 כ"ס. דוגמא? הוא רשאי לרכוב על DL650 ח-ד-ש בתנאי שהנ"ל מוגבל על ידי היבואן ל-33 כ"ס.

creth11

New member
קבל את התקנות כלשונן

אופנוע = L # אופנוע L * L1 - אופנוע שנפח מנועו אינו עולה על 125 סמ"ק והספק מנועו עד 14.6 כוח סוס * L2 - אופנוע בעל הספק מנוע עד 33 כוח סוס * L3 - אופנוע שאינו L1 או L2 – הספק מנועו מעל 33 כוח סוס # אופנועים שנרשמו עד שנת 2006 (כולל) והספק המנוע אינו רשום ברשיון הרכב * כאשר נפח המנוע עד 125 סמ"ק - סוג הרכב שיירשם הוא L1 והחל מינואר 2007 בעל רשיון נהיגה דרגה א', לפי התקנות הקודמות, רשאי לנהוג בהם * כאשר נפח המנוע מעל 125 סמ"ק ועד 400 סמ"ק - סוג הרכב שיירשם הוא L2 ורשאי לנהוג בהם בעל רשיון נהיגה דרגה ב' * כאשר נפח המנוע 401 סמ"ק ומעלה - סוג הרכב שיירשם הוא L3 ורשאי לנהוג בהם בעל רשיון נהיגה דרגה A (ג'-ללא הגבלת הספק) * בעל רשיון נהיגה דרגה ב' רשאי לקבל רשיון נהיגה A (ללא הגבלת הספק) עד יוני 2008 - כאשר מלאו 21 שנים, המציא אישור על כושר ראייה מתאים ועמד במבחן שליטה בעל דרגת רישיון A1 רשאי לרכב על אופנוע L1+L2 מכאן מובן שבעל רשיון A1 רשאי אופנוע עד 33כ"ס או עד 400 סמ"ק (לא כולל) אם נירשם האופנוע לפני 2006 ישנם אופנועים אשר היבואן יכול להגביל את הספקם תוך שינוי רישיון הרכב לדרגה L2 למשל DL650

Shredingerscat

New member
שטויות

אבניר ימכרו לך את רוב הכלים שלהם עם הגבלה ל33 כ"ס, חוקית לגמרי. לגבי משומשים, לא ידוע לי על אפשרות להגביל כלים באופן פרטי.

tomell

New member
ממליץ על יוסאנג

אני רוכב על GT250R כבר המון זמן, ממליץ עליו בחום

M O R M

New member
תקנה DRZ400S מודל 2006 אפשר גם סופרמוטו

אפשרי לקנות חדש מוגבל.

למעלה