ייבוא צמיגים - התהליך

TT600S SM

New member
ייבוא צמיגים - התהליך

שלום לכולם, לאחרונה יצא לי להביא צמיג מחו"ל. נתקלתי בבירוקרטיה לא קטנה ומצאתי לנכון לשתף אתכם במידע מתוך תקוה שיעזור למי שיצטרך. לשימושכם.

כה לחי ../images/Emo72.gif

פחות כסף לכיסם של היבואנים תמיד עושה קצת שמח בלב. אפשר לדעת באילו צמיגים מדובר, ומה הפרש המחירים אשר שווה את כל הכאב ראש ?

vavoo

New member
תודה../images/Emo45.gif

לא ידעתי שזה כל כך פשוט ממש כמו בארה"ב (חוץ מהעיניין של ללכת למשרד התחבורה, הקטע עם כל הטפסים והמחיר)

idandi

New member
כל צמיגי אופנועים אין מכס, רק מע"מ..

זה רשום במעריכון מכס שלהם לגבי דו גלגלי... שלא יעבדו עליך

GiladZX6R

New member
ת'בטוח? כי אותי עצרו בנתב"ג עם שני D208

במזוודה וזיינו אותי במכס + מע"מ

idandi

New member
100%, אם היה לי כוח הייתי יושב ומחפש לך את זה

במעריכון באינטרנט, אבל בוודאות ליד הסקשן של דו גלגלי רשום רק מע"מ... בדרך כלל הם משחקים אותה "בודקים" ונותנים לך לשלם מכס ומעמ..

Lone Rider

New member
ובשדה לא ביקשו ממך אישורים מכל העולם ואישתו?

אני מתכנן בקרוב להחזיר איתי מארה"ב זוג צמיגים בין היתר, האם להתארגן מראש עם אישורים וטפסים או שאין בעיות כאלה שם? רק שלם וסע לשלום...?

GiladZX6R

New member
וואלאק, מסתבר שזה יום עסל יום באסל

אם באמת לקחו ממני מכס על פריט שלא אמורים לקחת עליו מכס אז לך תדע מה יבקשו ממך אז לא, לא ביקשו אישורים, המוכס אמר לי שהוא מקווה שאני יודע מה שאני עושה והצמיגים מתאימים, בכל אופן רצוי לדחוף אותם לתוך מזוודה גדולה - רחוק מעין רחוק מהלב (... ואז סימנו לי לעצור בצד...)

GiladZX6R

New member
הם דווקא אמרו שהם מוותרים לי על הכנס, חייבו

אותי רק במכס + מע"מ על כמה שהם החליטו שהצמיגים שווים. שוק הכרמל

motorcycle boy

New member
תודה, האם הבאת צמיג של חברה שיש כבר בארץ?

איזה בדיקות מכון התקנים עורך כדי למנוע כניסת זבל לא בטיחותי? אני מאמין שדאגת להזמין צמיג טוב פשוט מאמין שבדיקה דומה עוברים צמיגים שמיבאים יבואנים קטנים ומעניין איזה בדיקות הם עוברים, לפחות בתחום הרכב יש מספר תוצרות עלומות שם ביבוא מסין שנראות מפוקפקות..

AVNER XR

New member
דרך אגב בנושא צמיגים אין למשרד התקנים את

המיכשור והבדיקות נעשות בגרמניה,והשאלה איך בכל זאת נכנס זבל סיני לארץ.

Wile Coyote

New member
אם הטופס הוא לסוג הצמיג ולא לייבוא הספציפי

יהיה יתרון אם יועלו טפסים כאלו לשימוש מזמיני צמיג זהה

למעלה