חוקי האופנוענות - גרסת הבמאי

לא ברור לי על מה כולם עולזים כאן

אתה משקיע זמן יקר בכתיבה,אולי תפנה את המאמץ לכיוון של נושא אחר השייך לאופנועים
הפורום הולך ומתייבש אט אט עד כדי כך שפלשו לכאן רוכבי קטנועים לא עלינו,ואתה ממשיך אמנם להשקיע,אבל בפריילוף.

C O L T

New member
וזה באיזה נושא? אבטיחים?

אופנועים יש להם פנים רבות, הצחוקים תמיד היו ויהיו חלק מהחוויה ואין כתיבה קרובה יותר לעניין האופנועים מאשר קצת הומור בריא, אפילו חשוב יותר ממאמרים טכניים. ואם מפריע לך, אז במקום לחלק הוראות, למה שלא תשקיע בכתיבה יוצרת? בכל נושא אופנועי שקרוב ללבך. מבטיח תגובות. לכל הפחות היית מציע כיוון ממשי, מה אתה רוצה לראות? כתבה על הקלאץ'?

גיבוב של שטויות

זה מה שמיצו מפגין ואחריו כולם מריעים.ממש לא ברור לי ממה כולם מתרגשים,למיצו חסרה תשומת לב

C O L T

New member
אולי, מה אכפת לך? ומה זה משנה?

לא מצחיק אותך? לא מעניין? דלג, אני עושה את זה לפוסטים רבים, בטח הארוכים שבהם. החבר'ה צוחקים, זה בעניין אופנועי, אז מה הסיפור? אצלי זה העלה חיוך, גם אם לא היה מצליח, זה לא נורא. יש שרשורים הרבה יותר מיותרים ומכוערים בפורום.

מיצו

New member
ואת זה אומר מישהו שנרשם רק לפני יומיים

או פחדן מדי מכדי לכתוב בניק הרגיל שלו? לא הבנתי. מר מדמון היקר. אתה רשאי, ללא כל צל של ספק, להתעלם מפה והלאה מכל הודעה שלי. אני לא אזיל דמעה, אני לא אאבד שעות שינה, ואני גם (לצערי) לא אשיל קילוגרמים ממשקלי בגלל זה. שיהיה לך רק טוב, סע בזהירות, ואת הצנון תוציא בהזדמנות.

high claxxon

New member
עזוב מה אתה מיתרגש מיטרול עלוב?

זה בטח מוטי ברדוגו מישבוע שעבר, גם הוא צץ ביום שישי, כתב בשבת, ונעלם מבלי שוב..

אז היה פה אחד שלא התעלף ממה שכתבת, אז מה?

כולם חייבים לפרגן לך? אז יש אחד שלא. ואתה יודע מה? אולי אפילו עוד אחד או כמה בודדים, לא נורא. חוץ מהם כולם מתים עליך, על כל מה שאתה כותב, על האופנועים שלך וגם על סלט צנון.

הספרנית

New member
הרשה לי להסב את תשומת ליבך למשהו שנכתב

מטרת הכתוב היא היתולית בלבד. במידה ומישהו חש נפגש מטעמים אלה או אחרים מהכתוב מעלה, הוא אידיוט מוחלט ועליו להסיר בפרוצדורה כירורגית את הצנון שתקוע לו בישבן.

MASH

New member
זר לא יבין את מילמולי המיצו.....

אבל ........ יבין גם יבין וגם יזדהה. גם אם לא במאת האחוזים.

ליבת9

New member
מיצו מיצצו עפ אתה מנסה ליכתוב את לא לימחוק

עם אתה מנסה לכתוב את מילכוד 22 ניכשלת בגדול, גם עם ההתחלה היתה טובה. עם אתה מנהל פורם,ניכשלת בגדול. הדבר הגדול החשוב הוא המוח. אתה בן, אז אתה לא תבין. לכן מיצצו אני לוקחת את F650 דאקר ונוסעת לי לטייל לאזור חולות חלוצה להתרחק מאנשים כמוך. עם תימחוק אני אכתוב שוב ושוב ליבת

DuuGi

New member
ליבת- עיסוק ,חלוק לבן כנראה זה שקושרים מקדימה

zelig0n

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

תודה על הדירוג במקום הרביעי (רק שאני לא מבין מאיפה הקרצת את ה'
).

אמנם כבר כולם אמרו שאתה ../images/Emo47.gif

אבל אין מה לומר - ולכן אאלץ לא להיות מקורית - הצחקת , ובגדול!! שאפו.

למעלה