לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919829,198 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'שאלה על הרכבה...'
שאלה על הרכבה...
22/02/2008 | 16:53
20
142

שלום יש לי שאלה קטנה....:
אם אני בן 16 ואסור לי להרכיב בן אדם נוסף אם אני ירכיב ותעצור אותי משטרה מה יכולים לעשות לי תודה לעונים...................

אופנועים >>
לצפיה ב-'סביר להניח שלילה + הזמנה לדין'
סביר להניח שלילה + הזמנה לדין
22/02/2008 | 17:06
1
96
ושמה ישללו לך את הרישיון לעוד כמה שנים ואולי ימנעו ממך להוציא רישיון על רכב + יחרימו את הקטנוע
אם יש למישהו מה להוסיף בכבוד
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואולי גם תיק פלילי על סיכון חיי אדם'
ואולי גם תיק פלילי על סיכון חיי אדם
22/02/2008 | 17:18
67
לצפיה ב-'השאלה שלך לא נכונה...'
השאלה שלך לא נכונה...
22/02/2008 | 17:14
1
91
תשאל מה יקרה אם חס וחלילה תעשה תאונה...

מה שיקרה זה שאת עלות הטיפול של החבר שלך במקרה תאונה תצטרך לספוג אתה.
בגלל שאתה קטין הנטל כנראה יפול על ההורים שלך, דבר אשר עלול להכניס אותם לחובות ובמקרים מסויימים גם לוותר על הבית. והכל לשם... מה?

תתאפק קצת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אוקיי תודה..'
אוקיי תודה..
22/02/2008 | 18:37
48
לצפיה ב-'מה יכולים לעשות לך?'
מה יכולים לעשות לך?
<< ההודעה הנוכחית
22/02/2008 | 19:07
13
759
עזוב,הרכבת ולא תפסו אותך. אבל עשית תאונה.בקטנה.החלקת על מעבר חציה.לך לא קרה כלום, הקטנוע קצת נסרט והמורכב שבר את רגל ימין.מין שבר מסריח כזה שמצריך ניתוח,השתלת פלטינות ושיקום ממושך.
קטן עליך,לא? הביטוח ישלם. אז זהו - אין לך ביטוח.
המשטרה שללה לך את הרשיון ואתה מחכה למשפט.יכניסו לך צינור שני צול מהצד של ההברגה אבל זאת הבעיה הקטנה שלך כרגע:
החבר טופל.עשו לו ניתוח מורכב,הוא עכשיו בשיקום ותך מספר חודשים הוא יוכל להמשיך בחיו בצליעה קלה.קרן בשם "קרנית" מימנה את הטיפול בו ועכשיו היא תובעת את הוריו על הסכום.
החבר,כבר לא חבר שלך.גם ההורים שלו לא ממש אוהבים אותך כרגע (למרות שאתם חברי ילדות,מורחים אחד על השני נזלת עוד מגן ברוריה וכו). עורך הדין שלהם הציע להם, וזה מה שהם עשו, לתבוע לך את הצורה בתביעה אזרחית. הם היו מוציאים אולי כמה שקלים מהכיס על הטיפול וסוגרים עניין אבל ניתוח להשתלת פלטינות+שיקום עולים מאות אלפי שקלים ואין להם את זה כרגע בארנק.
גם לך אין. אז כדי לחסוך ממך תקופת מאסר ההורים שלך מוכרים את הבית ואתם עוברים לדירה שכורה וצפופה בשכונה סוג ז'.כזאת שהיית מפחד להשאיר בה את הקטנוע שלך לבד בלילה.מזל שכבר אין לך קטנוע.וגם לא רשיון. מצד שני - גם להורים שלך כבר אין כי את המכונית המשפחתית הם מכרו וקנו במקומה דייהטסו שרייד שנת 1993.הכל כדי לכסות את החובות הענקיים שהפלת להם על הראש.ואבא שלך כועס.מאוד.אבל זה לא ממש מפריע לך - הוא טוחן כל כך הרבה שעות נוספות בזמן האחרון וימשיך כך בעתיד שאתה כמעט ולא רואה אותו.גם לא את אמא.
והכל בגלל שאתה,ילד קטן ולא אחראי שכמותך, היית "חייב" להרכיב.
לפני שאתה מניע את הקטנוע תחשוב.אין לך מושג כמה בקלות תאונות קורות,כמה גוף האדם שברירי וכמה הכל יקר.י-ק-ר!
אתה יכול להאמין.סביר להניחשתבחר לא.אתה בן 16 וחושב שאתה יודע הכול.גם אני הייתי בגילך.בתקופתי לא היה מי שיספר לי,בתקופתך יש.אל תאמין לי.תאמין למשפחה של עידו הירש שמחפשת עכשיו מיליוני שקלים שממש אין לה בארנק.
ותחשוב.לפני שאתה עושה שטויות ולא אחרי כשכבר לא ניתן לתקן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'|אות השירות המבצעי|'
|אות השירות המבצעי|
22/02/2008 | 19:45
1
193
לצפיה ב-'מעדיף שקל על כל פעם שרשמתי את זה.'
מעדיף שקל על כל פעם שרשמתי את זה.
22/02/2008 | 19:54
92
ועדיין,לצערי,מוכן לשים גולדה על זה שלמרות התגובה הוא ירכיב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני הייתי מטאגלן את זה. לא?'
אני הייתי מטאגלן את זה. לא?
22/02/2008 | 19:51
10
65
לצפיה ב-'גם אני, והופה, עלה לטאגליינז!'
גם אני, והופה, עלה לטאגליינז!
22/02/2008 | 21:27
9
58
לצפיה ב-''
22/02/2008 | 21:50
8
17
לצפיה ב-'יש בעיות?'
יש בעיות?
22/02/2008 | 22:26
7
63
לצפיה ב-'כן.'
כן.
22/02/2008 | 22:35
2
55
אני משלשל כבר יומיים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שים משחה, זה יעבור.'
שים משחה, זה יעבור.
22/02/2008 | 22:40
33
לצפיה ב-'חשבתי שאתה לא מצליח להחזיק אותה על שתי'
חשבתי שאתה לא מצליח להחזיק אותה על שתי
22/02/2008 | 22:41
46
אצבעות ולהפוך.

מיצו, יש טיפים לטכניקה ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'בטח בעיות. הוא מטוגלאן פעמיים...זה כואב'
בטח בעיות. הוא מטוגלאן פעמיים...זה כואב
22/02/2008 | 23:47
3
27
לצפיה ב-'אותי כבר טיגלאנו פעמיים!'
אותי כבר טיגלאנו פעמיים!
23/02/2008 | 00:28
2
37
פשוט נוראי...
ואז ג'יקסר האיום עשה לי עם המכשיר. עד היום אני מתעורר בלילות עם זעה קרה ומעיר את בוריס כדי שיכרבל אותי. הוא ממלמל משהו באוזבקית ואני לוקח את הכדורים שלי כדי לשכוח מהכל.

איזה עולם אכזר!

שירשור ממש מדכא. (בעיקר ההודעה של אהוד1 יערי, כתבינו לענייני בקלאווה)
כשיהיו לי ילדים (הקפאתי דגימות), אני אעשה הכל כדי שלא יהיו אגואיסטים כמו הבר מוח שפתח את השירשור.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/02/2008 | 00:58
7
לצפיה ב-''
23/02/2008 | 09:32
7
לצפיה ב-'מה באמת החוק לגבי הרכבות?'
מה באמת החוק לגבי הרכבות?
23/02/2008 | 00:53
1
58
למה אסור לו להרכיב? כי הוא בן 16 או כי הוא נהג חדש?

כעיקרון - ביטוח חובה רגיל כולל הרכבות או שצריך לעשות ביטוח נוסף ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'ביטוח חובה כולל הרכבות'
ביטוח חובה כולל הרכבות
23/02/2008 | 03:31
71
בתנאי שמותר לך להרכיב לפי חוק, והמורכב מגיע עם הרגליים לרגליות (אני לא יודע אם קסדה נדרשת בביטוח, אבל כדאי לשים בכל מקרה :)
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ