אינטרנט מחורבן

כRובי

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo13.gif

עלה לטאגליינס... ביטון - אתה מלך !
(מצורפת תמונה נוספת מבית הגיזמו)

כRובי

New member
אבל לפחות אני מגוון עם התמונות ../images/Emo3.gif

קבל תמונת "דווקא"

theshark

New member
גוון אתה רוצה?

שני אופנועים שונים. קבל גוון. ד"א האי מייל ששלחת לי הגיעו רק ארבע תמונות. את כל השאר אי אפשר לראות.

כRובי

New member
התמונה הזו,אגב ,צולמה על ידי אניגו

עוד צלם מוכשר "שמסתובב" לו בפורום.. (בזמן האחרון , קצת פחות)

ilan_k

New member
וגם קטנועים הולכים ברגל...

או בגלגלים, או שהם בעצם רוכבים....

shlomi b

New member
מה קורה פה ? אין עוד תמונות ?

של עוד רוכבים שהלך להם המחשב ! הא?!

tomizaur

New member
חצי אוטו חצי אופנוע מתקבל פה???

panning של טרקטורון. אילן אני רודף אותך

ilan_k

New member
חן חן על הפרגון יא גיזמו.. גם לששת

תודה ואכן עם האימונים בא הגובה... כמו ברכיבה כך גם בצילום. כמו שגם טל שביט ציין גם מר טופלברג שנחשב צלם מצויין בכל אמת מידה התחיל מתמונות מטושטשות אצלי בניגוד לגיזמו הגובה נעצר מתישהו...
בשביל להגיע לרמות צילום גם בינוניות הפילמים יישפכו כמו מים. יכול לספר לכם גיזמו כמה פילמים נשפכו לדוגמה רק בסופר-מוטו. אבל הרי זה לא פורום צילום, ואפחד לא בא להתחרות באףאחד כאן, אז רק בשביל ההרגשה הטובה שלכם ולמען יתפסו ממכם צלמים יותר טובים ממה שאתם
צנזרו קצת ותעלו את הדברים הטובים באמת... המבקר הקפדן ביותר הוא הצלם עצמו בד"כ... ככה זה לפחות אצלי.. ואם לגיזמו יימאס להסביר, גם דלתי פתוחה לשאלות על צילום ,אפילו לנשיא הקוקוסים

Sheshet

New member
"עם האימונים בא הגובה" ???

על מי אתה מסתלבט ? אני מכיר אותך מכיתה ד´... ותאמין לי חביבי, תמיד היית גבוה ! ומצרף עוד אחת של אילנק (תמונה שלך אם אני לא טועה ?)

../images/Emo45.gif

אחרי שיישמתי את עקרונות הגיזמו הנ"ל והיה כמעט סרט צילום מלא שבעצם היו בו תמונות טישטוש הצלחתי להוציא תמונה אחת שאני מתגאה בה כל כך .. תודה גיזמו ..

למעלה