אינטרנט מחורבן

כRובי

New member
א. זה לא נס הרים

ב. מה התדהמה ? ג. התמונות מאוד יפות (רובן בכל אופן) - מי צילם ?

6טוס

New member
הקרדיט מגיע ברובו לי ולכבוד הנשיא.

ובחלקו לmz 2t power אשר נכח באחד מהטיולים .

כRובי

New member
זו אכן יותר יפה ../images/Emo45.gif בתמונה שלפניה

למשל , למרות ה"תפיסה" הטובה של הצלם , אי אפשר לקרוא לה תמונה טובה בשל הטישטוש..

Asaf-o

New member
../images/Emo45.gif אבל ...

יופי של תמנות. 6טוס למה אתה כימעט תמיד בלי אורות. אין זה צריך כבר להיות אוטומטי עלית על האופנוע
סובבת מפתח בסוויץ
לחצת סטרטר
הדלקת אורות אל תגיד שאני קטנוני ואמא פולניה. מי שיראה במראה של הרכב שלו פרונט של אר 6 עם אורות מיד יפנה ת´דרך. סתם.
לביטחונך האישי

mz 2t power

New member
מעניין מי צילם את התמונה היפה הזאת!

באמת מעניין???? נראה לי שהוא צלם של איזה מגזין או משהו......

TShavit

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif

ואני שואל, לא בפעם הראשונה, ובלי לפגוע באף אחד: על סמך מה בדיוק אתה מגדיר את התמונות האלו כ"מאוד יפות"? טל

כRובי

New member
קודם כל - לא הגדרתי את כולן כתמונות

יפות - אלו שאהבתי את הן אלו שהעבירו את תחושת הMOTION של האופנוע בצורה נקייה - תמונה בפוקוס , האובייקט המצולם נמצא במרכז התמונה (וגם הוא , בפוקוס). כמו כן , אהבתי את העמדת 3 האופנועים על רקע הגבעה הירוקה - נראה ממש אירופה.. ל-א אהבתי את התמונות , היחסית סתמיות , בהן האופנועים מצולמים "סתם" בנסיעה שנראית כנסיעה מנק´ א לנק´ ב - או את התמונות המטושטשות .. וכמובן , לא אהבתי את תמונות הקאסטום כי בכל אופן , מדובר פה על פורום אופנועים וזה הופך אותן לתמונות
(
)

TShavit

New member
צ´מע, תראה... ../images/Emo4.gif

לא הגדרת את כולן כיפות, נכון. רק את רובן (מלים שלך). העמדת 3 האופנועים עם הרקע הירוק אכן יפה, אבל תסכים אתי שזו תמונה חריגה בשרשור הזה. רוב התמונות יותר קרובות לזו שאחריה הופיעה התגובה שלך (מצולם Brazen, אם אינני טועה). תסכים איתי שזו דוגמה מצויינת לאיך ל-א לצלם אופנוע בתנועה? ושוב, ממש לא רוצה לפגוע באף אחד. אבל חבל - וזו תופעה שחוזרת על עצמה - שלקט תמונות בינוניות (במקרה הטוב... רובן גרועות, אם נפסיק רגע לברור מלים), שאת רובן אני בספק אם היית מכניס לכתבת-מבחן בבד"ק, זוכות לתשבחות מיותרות. בין היתר, זה עושה עוול לתמונות הבאמת-טובות שעולות כאן - ע"ע תצלומי גיZמו, ע"ע התמונה שאתה עצמך העלית על ה-R1000. מצא את ההבדלים. על-מנת להמחיש את כוונתי, ושוב - שאף אחד לא יעלב, אני מביא כאן דוגמה לתמונה מצולמת היטב (ולא רק לטעמי, מן הסתם). לא גרנד-פרי, לא אקשן קיצוני, סתם VFR. האופנוע חד, יושב יפה בפריים וממלא אותו היטב בלי להיות "לחוץ"; הרקע מרוח, ואין כל ספק לגבי התנועה ותחושת המהירות. וכדי למנוע אי-הבנה - זו תמונה שלא צריך ציוד מיוחד בשביל לצלם - כל מה שצריך זה עין טובה, יד מיומנת - כשרון ונסיון, במלים אחרות - ועדשה עם זום עד 200 מ"מ. זה הכל. מקווה שמי שזה לא יהיה מקבל את הביקורת כבונה, ושבת שלום. טל

Asaf-o

New member
עוד תמונה של צילום

נהדר ולאאאאאא. של צלם מיקצועי.

למעלה