רוחות של שינוי...

TShavit

New member
../images/Emo12.gif"עליהום מתוכנן ומתוזמן"??

מתוכנן ומתוזמן על-ידי מי, בדיוק? עבורי, ואני מניח שעבור הרוב המכריע של הגולשים כאן, הסיפור הזה התחיל עם אותה הודעת-מנהל אומללה של מקס, שנמחקה בסופו של דבר - לא לפני שזכתה לתגובה שלילית חריפה וגורפת מצד המוני גולשים שאינם COLT, טל"ש או עמיר שבתאי. אז מי בדיוק "תכנן ותזמן" כאן עליהום? למצב הנוכחי, שמתבטא בין היתר במה שאתה מכנה "עליהום", קוראים "משבר". משבר בהיקף גדול. הבעיה כאן היא הרבה מעבר לבעייתם של כמה גולשים ספציפיים ומועטים. טל

nimiz

New member
תגיד, לא כתבת שאתה פורש?? אז פרוש!

וגמאני איתך ועוד אחרים, במחאה, עד שיועבר שרביט ה"ניהול"... שבת שלום.

r929

New member
../images/Emo31.gif להפך, במידה ותעלמו, אל תתפלא

אם תמצא את ה
מלמעלה בצבע כחול ולא בים. המעטים שנשארו משוחררים צריכים להישאר ולהביע את דעתם, כדי למנוע השתלטות גורמים עוינים (לא עברת על זה במילואים
) החרמת הפורום, רק תסב נזק.

C O L T

New member
מסכים איתך

אני גם קצת חושש מכל שיטת ה"עולם ישן נחריבה" כי ידוע מה יוצא מזה, טוב עוד לא ראינו. מהפכות זה לא רע, בעקרון, אבל מהפכות חכמות, יעילות ומועילות. עוד לא ראיתי את זה כאן. לי נראה שרוב אנשי הפורום שכחו מה הם רוצים (לפחות אלה שידעו מלכתחילה) ועכשיו יש רק ציד מכשפות ענק ומגוחך, כאילו על פועלם של שלושה שליחי ציבור אלה הפורום עומד. היו לי הרבה השגות וביקורות על עבודת המנהלים, ידעתי להפנות את זה למסרים, תמיד הגיבו ולא פעם שיפרו, אני מצידי גם השתדלתי להרגיע לפי הצורך. הפעם אף אחד לא חשב אפילו לדבר, ישר כולם רצו דם ואוכלי הנבלות עטו כמוצאי שלל רב, כל מיני ניקים מהעבר שישבו אי שם בצצלי הפורום, מלכלכים מדי פעם עם טרול או שניים, מכניסים מילה רעה פה ושם מאחורי הקלעים, בתקווה שהנה יתממש חזונם, יקרוס הפורום וכולם יראו כמה הם היו חשובים. כולם תקועים גבוה על עצים, שמן זורם למדורות חופשי, בידור. פתרון אמיתי אף אחד לא רוצה, רוצים רק דם, יריקות בפנים ולכלוך, רבים כאן הראו את פרצופם האמיתי, עם זאת יש רבים שגם ברגעי משבר אלה התגלו כג'נטלמנים. אותי מהומות רשת לא מרשימות, יהיו מנהלים חדשים? סבבה. ישארו המנהלים הקבועים? מצויין גם כן. אני את מטרותי הגדרתי, את הדרכים שלי לשיפור קבעתי, מצידי שכל העולם יקרוס, אני ממשיך בשגרה.

TShavit

New member
לא, לא זה מה שכתבתי, וצר לי אם הובן אחרת.

זו לא היתה הודעה מיליטנטית בסגנון "אני עוזב עד שישוחררו החטופים". פשוט הבהרתי (או ניסיתי להבהיר, מן הסתם לא ממש הצלחתי) את הסיטואציה מבחינתי. כרגע אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר, שלא הסתיים. המנהלים עצמם הודיעו שהם בדיונים ומחשבה, והנהלת תפוז הודיעה בפורום תפוז שנושא פורום 8 נמצא בדיון כרגע. למען האמת, אני גם לא מאמין שלמנהלים הנוכחיים יש יותר מדי מוטיבציה להמשיך כרגע... צריך לתת כמה ימים ולראות מה קורה. אם המשבר יעבור ולא ישתנה שום דבר, הפורום הזה לא יהיה מקום רצוי מבחינתי ואדיר את רגלי ממנו. טל

M O R M

New member
טל , תשקול שחסר לך מידע ממקורות אחרים

לטעמי המנהלים שגו בחסימות ובמחיקות בצורה גסה ואופן ההתנהלות במשבר לא היה תקין. מכאן ועד גרימת נזק לפורום המרחק גדול. מה גם שאופן ניהול הדרישה להחלפת המנהלים לוותה בהודעות שאינן עולות בקנה אחד עם הנימוס , האחריות ואופן התנהלות תקין על פי חוקי תפוז. האשמות אישיות ותקיפה אישית אינן מקובלות עלי (עיין ערך עמיר שבתאי או "שאלוהים ישמור ") ולא יהיו קבילות בעני לעתיד. אילו היה מי שרצה בהחלפת המנהלים באופן נאה , מנומס ועל פי הנהלים פועל יתכן שהתוצאה שרצה היתה מושגת בצורה נעימה ומהירה יותר. עתה לא נותר בידי הנהלת תפוז האפשרות הזו מאחר ואפשרות לפוטש אלים מילולית תגרום נזק בל ישוער עתידי לפורום ולמנהליו העתידיים. משמעו שאופן הניהול של בקשת ההחלפה גרם למעשה ההפך מהרעיון שעמד מאחוריה. מציע להנמיך את הלהבות לתת לזמן לעשות את שלו ולנהוג באיפוק במתינות ולהמליץ בפני הנהלת תפוז על מועמדים אחראיים , בלתי תלויים בעולם המסחרי של האופנועים וגם זאת באופן הדרגתי ולא חד ואלים. מה שכן אשמח אם כל החסומים יוחזרו לאלתר ליכולת כתיבה. יוסבר לכותבים הוותיקים שלא כתבו הרבה זמן שמערכת הניטור האוטומטי מונעת כניסה אוטומטית ומידית של הודעותיהם . תודה על על תשומת הלב להודעתי זו ותודה לך על הסגנון הנאה והמנומס בו אתה מקפיד לכתוב מעריך זאת.

M O R M

New member
ואתה מתעלם מהמושג גילוי נאות

ישנו מושג כזה שנקרא "גילוי נאות" ובעיקרו מיועד לאמר את האמת ביחס לעמדתך. אם אתה מסתיר את העובדה שאתה מנהל פורום בפול גז שהוא מתחרה מסחרי של פורום תפוז אזי אתה מתנהל באופן לא הוגן. תחשוב על זה לפני שאתה משלח חיצי ביקורת בי.

SCOOTERMAN

New member
רצוי לברר את העובדות לפני שמפריחים האשמות.

אבל עובדות אף פעם לא היו הצד החזק אצלך.

nimiz

New member
אנחנו יודעים שהיית מת לראות את הוותיקים בחוץ,

כך תוכל להמשיך לתת "עצות" קטלניות לרוכבים חדשים וצאת מזה (יותר) נקי...

M O R M

New member
נימיץ , נסחפת קצת לא?

מה הקשר בין הנושאים? ועל איזה עיצות קטלניות בדיוק אתה מדבר? זה שעמיר שבתאי בחר לתקוף אותי על מנת להראות קצת יותר טוב בעיני חבריו ואני בחרתי לענות לו בנימוס מפאט כבודו עדיין לא עושה את המלצותי "קטלניות" ובהחלט לא הייתי רוצה לראות אף אופנוען מחוץ לפורום ולא משנה אם הוא וותיק או צעיר. אז אל תנסה לבנות היסטוריה שלא היתה ולהציגה כמציאות ואיך זה בדיוק מתקשר לתמיכתי בהפסקת האלימות המילולית שמתרוצצת פה בפורום? במקום להרגיע את הרוחות אתה מחמם זה מיותר ולא תורם לפורום האופנועים של תפוז .

RaananC

New member
דווקא מי שמנסה לשכתב את ההיסטוריה

זה אתה ולא נימיץ, ולא פעם אחת רק בשרשור הזה נתת לנו דוגמא נוספת.

Shredingerscat

New member
טעות קטנה

"...טל שביט ואחרים חשובים ומכובדים איננו אילו שמקיימים את הפורום אלה קהל הקוראים הענק ..." כדי להחזיק קהל קוראים ענק צריך שיהיה מה לקרא, וכותבים ששווה לקרא מה שהם כותבים אין הרבה, ופורום שהתברך בכאלה צריך לשמר אותם, כי קהל הקוראים יעלם ברגע שלא יהיו כותבים איכותיים.

M O R M

New member
טל שביט , אמיר שבתאי השדון הד"ר ואחרים

חשובים מאוד לפורום האופנועים של תפוז על כך אין לי ספק. ואני בהחלט חושב שאתה צודק בדעה שצריך לשמור על כבודם ולהתיחס אליהם בנימוס ואחריות (אממ.. הפועל שהשתמשת "לשמר" קצת נשמע לי לא מתאים עם אסוציציה של נפתלין או פורמלין
) בעבר ניסתה והצליחה קבוצת כותבים איכותית לחסל פורום (IOL) ואף חלק מהם הקימו פורום מתחרי מסחרי עם מועדון חברים בתשלום בו אני חבר (פולגז) . חלקם כותב פה וחלקם לא , רובם בעלי אופי נוח איכותי ואמיתי ולמרות שיש להם איטרס מסחרי מהותי לפגוע בפורום תפוז המתחרה הם כותבים פה בהגינות וביושר. חלקם היותר קטן עד כדי בודדים לעיתים רחוקות ולעיתים בלי משים , נהנה לחבל במעט בפורום ובמה שהוא מייצג למרות שזה בפרוש בניגוד לדעת הרוב המכריע במועדון המסחרי המתחרה פול גז.

../images/Emo22.gif אז משתמע מכך שיש לחסום חבלנים

וכולנו פחות או יותר מכירים אותם, גם כ
. כיף לשמוע (לקרוא) משהו מבין עיניין, אבל כשהוא פוגע או דורס משתמש אחר\חדש לפעמים צריך לדעת לוותר עליו. לא מדובשו ולא מעוקצו...

Shredingerscat

New member
אז זהוא שלא

מנהל טוב יודע להשתמש בכלים שלו בצורה בונה, לחסום ולמחוק זה לא פתרון לאנשים מוכרים, אליהם אפשר לפנות, להסביר, להסתדר, לא מסוגל? אין כח? חפש מישהו שכן, ותבקש שיחליף אותך, דחוף!

למעלה