רוחות של שינוי...

tygger

New member
כפי שציינתי, לכן יש שלושה מנהלים.

במידה ואחד קרה המקרה והוא עסוק בחייו הפרטיים, אז שניים מגבים אותו בפורום בעניין זה.

dodi1968

New member
שאלה למנהלים ?

אני לא מאריות הפורום אבל בהחלט חבר קבוע(בעיקר קורא
אני לא מבין על מה המהומה ואני לא יודע מי אשם במה ? אבל עם כל כך הרבה כותבים קבועים טוענים שצריך להחליף את ההנהלה אז מה הבעיה לזוז ותת לאנשים אחרים (אני בטוח שגם מוכשרים) לנהל את הפורום הרי זה המהות של דמוקרטיה ..( שלטון העם) ....או שלטון הכותבים וזה לא משנה עם אתם צודקים או לא...פשוט זה המהות.... לשיקולכם .....

אני קורא לפיטורי המנהלים הנוכחיים.

המסכימים - ירימו
המתנגדים -ירימו
אם יש העדפה למהל מסוים - רישמו זאת בכותרת ההודעה. הגיע הזמזן לשינוי.

nimiz

New member
כמה ימים אני במילואים והבית מתפרק?

די, פטרו אותנו מעונשכם. לא עצרתם לרגע לחשוב למה נפתחו בשנים האחרונות פורומים אחרים לאופנוענים? לאן נעלמו יקירי הפורום כג'קי לכבוד הנשיא? איפה כל החברים שכתיבתם היא רק בסגנון ציני המוריסטי? שמתם לב שמאז שאתם אוחזים במושכות כובתה באלימות רוח האופנוענות בפורום? ואופנוענות זה לא רק ידע טכני. זה גם הומור מטורף של (חלק מ) אופנוענים שחיים לצד מוות, של אנשים שבחרו ברכיבה בשל רוח החופש שהומור והתבטלות עצמית כמו גם דאחקות על אחרים זה חלק מהוויתם? איכשהוא החלטתם שאין לרוח כזו מקום בפורום ובמו ידיכם בגאון וששון העברתם לא מאט כותבים קבועים לפורום פול גז, Y NET סליידרס ועוד כמה אחרים, שלא לדבר על כמות הקומונות שגדלה פלאים מאז לקחתם את עמדת הניהול? הרוח אותה אתם מנסים להכתיב פה (TO DICTATE למען הדיוק...) מזכירה לי את עלילת הספר "שם הוורד". (נו טוב, הסרט). שם מתו בנסיבות מסתוריות נזירים במנזר ולבסוף הסתבר שספר הצחוק הורעל וכל הקורא בו הומת. הסיבה?: צחוק הוא חטא. לא יודע אם זה עיניין חיפאי, אבל רוב הגולשים פה תל אביביים הם, וצחוק ודאחקות כמו גם רכיבה עם גופיה וסנדלים הם חלק מההוויה המקומית. לא נראה לי שיש לכם את הכלים להשלים עם רוח זו. לכן, כאקט הומניטרי אחרון, עשו עימנו חסד ורדו מניהול הפורום. שניים מכם באמת עשו נתנו והשקיעו את מרצם וזמנם למען פורום זה, הגיע הזמן להעביר את הלפיד לחברה בעלי זמן יכולת ומוטיבציה. בשם צוות הגולשים כאן אני כותב לכם: תודה על הזמן שנתתם לנו ולביתנו הווירטואלי. תמיד נזכור אתכם לטובה ואפילו לפעמים נתגעגע. אבל עכשיו בבוא הסתיו, בואו ניפרד כשעוד לא מאוחר.

Shredingerscat

New member
אכן

תודה על הזמן שנתתם לנו ולביתנו הווירטואלי. תמיד נזכור אתכם לטובה ואפילו לפעמים נתגעגע. אבל עכשיו בבוא הסתיו, בואו ניפרד כשעוד לא מאוחר. אני די בטוח שאפשר בהחלט לפתור את הפלונטר בצורה סבירה לכולם.

DORON 69

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif יאאלה מספיק אפשר להמשיך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

TShavit

New member
סיכום ביניים קטן, שלי בלבד:

נאמרו כאן הרבה דברים. עד כמה שהצלחתי לראות, רוב הכעס יצא כנגד הודעתו של מקס בדבר הפיכתו של הפורום ליבש (אם יורשה לי לתמצת את דבריו לפי מיטב הבנתי). נעזוב כרגע את הנסיבות שהביאו לאותה הודעה, נסיבות הגוררות עימן טענות מצד הגולשים כלפי המנהלים ולהיפך. ההודעה הזו עוררה רגשות כעס, תסכול, אכזבה ומחאה חזקים אצל רבים מחברי הפורום. רגשות עמוקים, מובנים וטבעיים, שמצאו ביטוי בדעות שבחלקן לא היו בדיוק מנומסות, או צמודות לחוקי תפוז. התגובות לרגשות הללו מצד המנהלים היו, איך לומר בעדינות, קצת נמהרות, פזיזות ולעתים קיצוניות. תהיה הסיבה אשר תהיה, נכון לעכשיו חסומים מהפורום הזה הדמויות הבאות, כרשימה חלקית מאד: - מיצו - השדון - ד"ר XR. מהבחינה הפרטית-אישית שלי, זו סיטואציה שלא תעלה על הדעת. במקום לחסום את אותם גולשים, היה על המנהלים לחשוב טוב טוב מה גרם להם - אושיות, על פי כל קנה מידה - להגיע למצב שכזה. פורום אופנועים שבו השלישיה הזו חסומה אינו פורום שאני מעונין לגלוש בו. טל

למעלה