רוחות של שינוי...

Ninja

New member
../images/Emo4.gif אני לא מוטרד ואני כבר לא בדקתי...

טוב, לקחתי את המילה שלך שכבר בדקת.

Ninja

New member
../images/Emo12.gif אבל היו שם גם כאלו כפולים. זה לא מפריע../images/Emo35.gif

אבל נכון, ספרתי 7...

Agent5

New member
חוסר רצף בניהול?

אגיד את זה שוב, אפילו אם זה מנהל אחד ויחיד- כמעט ואין דבר כזה (למעט השעות הקטנות של הלילה) שניהול לה היה קיים פה.

h a j b i

New member
אני אגיד לך איפה מתבטא הכי הרבה החוסר ניהול

בכך שעברה כבר שנה וחצי מהמפגש פורום הקודם ועוד לא הרמנו מפגש השנה. אתה יכול להגיד לי שזו אחריות הגולשים ולא המנהלים ואתה צודק במידה מסוימת אבל עדיין המנהלים הם אלו שצריכים לדחוף, להוביל וליזום. אם זה מפאת חוסר זמן אז כאמור, להעביר את הניהול למי שכן יש לו זמן. דוגמאות נוספות? מתי לאחרונה הועדכנו מאמרים בפורום או טאגליינס למשל? כמה סקרים התבצעו בפורום לאחרונה. אני בכוונה לא נכנס לעניין של מחיקת הודעות ומה ראוי או לא ראוי להיות בפורום כי זה די סובייקטיבי אבל כפי שראיתם, מרבית הגולשים הקבועים פה הביעו את דעתם ואי אפשר להתעלם מזה. במידה ואכן תגיעו למסקנה שצריך להיות שינוי בהנהלה יהיה אפשר לעבור לשלב של מועמדים ולבחור.

Agent5

New member
רגע.. אתה חשבת שהמנהלים אמורים לעשות את זה?

אתה נאיבי. כולנו, בפורום אמורים לכתוב מאמרים. אתה חושב שאנחנו אמורים להרים מפגש? ניסינו מספר פעמים, זה לא נפל בגללינו, זה נפל כי כאלה שעזרו בעבר וכבר נשרפו מהעול לא רצו השנה ואף אחד למעט יריבוס שאחרי "נפל" עליו תיק של להתחתן
לא יכל. ולמרות זאת הושקע המון על תיכנון מפגש השנה. אתה חוטא לתפקידו של מנהל, הוא יכול לדחוף יוזמות קדימה אבל בסופו של דבר זה תלוי בגולשים. את "המחאה" על מחירי הביטוח זוכר? זוכר את ההענות? זה בדיוק ככה עם מפגשים.. רק ש.. מפגשים תכלס פחות פוגעים בכיס ויש מפגשי יום חמישי.. אז.. מעטים הם אלה שמוכנים לשלם 1000ש"ח מכיסם לביטוח, לתת מקדמה של 10,000 ש"ח לבשר\אוכל ולקוות שאפשר יהיה לחסות את ההשקעה, מעטים הם אלה שמוכנים לעשות נסיעות לצפון כמה וכמה פעמים כדי לסגור ביוקרטיה עם המועצה האיזורית, מעטים הם אלה שמוכנים לנהל שעות של טלפונים עם משטרת ישראל, כיבוי אש וכו' והדובדבן שבקצפת.. מעטים הם אלה שרוצים ויכולים לגייס את מרבית היבואנים הגדולים לתת חסות ולעשות לנו כיף וזאת בנוסף לסיקור עיתונאי הולם.. ימים של השקעה נטו, ימים. בסך הכל חודש עבודה נטו על הכל וזו לא הגזמה. שנה שעברה אנחנו עשינו את זה, השנה זה נפל בעיקר בגלל מחסור במתנדבים. רוצה להאשים את הניהול גם בזה? אולי גם תאשים בהענות של הפורום למאבק בביטוח? מנהל יכול לדחוף, ליזום אירוע אבל אינו יכול להכריח וזה גם לא תפקידו.

tedys strm

New member
../images/Emo2.gif אבל מגיע לך ../images/Emo45.gif

יוזמות ואירועים ושאר מלאכות זה לא תפקידכם.. זה לא תפקידכם לדחוף ו/או להציע אלא אם כבר תפקידכם זה לעודד אחרים לדחוף, להציע ולבצע אבל, הבעייה שלי איתכם (יש שמועות שזה בעיקר אתה) זה בעיקר המחיקות והחסימות. אין לי בעייה (ואני בטוח! שלאף אחד אחר אין בעייה) שתמשיכו שלשתכם במלאכה של ניהול הפורום אבל בתנאי שתשנו את התפיסה הניהולית של התפקיד מקצה לקצה מחיקה או חסימה רק במקרים קיצוניים של עבירה פלילית חד משמעית. אסור לחסום אם הדיעה של הכותב לא מתאימה לדיעות של אחרים. כוחו של הפורום הוא הפלורליזם שבו.
אחרת,...נוצר מצב עגום שאני לפני שאני רושם משהו בודק מה המצב בשרשור. אם מישהו כתב משהו שאחד המנהלים עלול להעלב מזה אז אני יודע שחבל על הזמן ולא כדאי לי לרשום כי ממילא כל השרשור יעלם בסיגנון של... כי לא נודע כי בא אל קירבו...... ככה לא בונים חומה
. ככה הפורום הזה יצליח ויינעם לכולם.הממשק של תפוז הוא נוח ביותר וזה בתוספת עם החברתיות שפרחה בעבר ושאין סיבה שלא תמשיך לפרוח. הגישה שלכם צריכה להיות קודם כל החבריא! ולעודד פלורליזם בזה שלפחות לא תמחקו. המקצועיות תבוא יחד עם זה ואין מה לדאוג. למקצועיות דואגים כל מיני אדומים ושאר בעלי סמכא. פלורליזם זה למשל שאסור להיות "בעל הבית של התשובה הנכונה" כי יש יותר מתשובה אחת נכונה, וטוב ומענין שזה ככה.

tedys strm

New member
ואת הכי חשוב שכחתי!

כדי שאתמוך בהמשך כהונתכם דרוש צעד בונה אמון רחב והוא לשחרר את כל החסומים. גם מהאירועים האחרונים וגם והעבר הרחוק. כן, אני מתכוון גם ל נויFB וגם שתאשרו כל כם את האמנה החדשה של ניהול עם פלורליזם. הקץ למחיקות ולחסימות. גם כשהדיעה לא לרוחכם. ניתן לבקר ולהביע דיעה הפוכה (בשביל זה יש איקונים שונים:
ועוד) אבל לא למחוק

h a j b i

New member
אני לא מצפה שהמהנהלים יעשו הכל לבד

אני דווקא כן חושב שהמנהלים הם אלה שצריכים לדחוף וליזום. יכול להיות שנעשה הרבה ואני לא יודע אבל אני רואה את התוצאה הסופית. כאשר לשני מנהלים אין זמן אפילו לכתוב בפורום אז מן הסתם כנראה שגם אין הרבה זמן להתעסק במפגש. בקשר למחיקות הודעות וחסימות למינהן, נראה לי שאת דעתי אתה כבר יודע וכפי שראינו זו הדיעה של מרבית הגולשים הקבועים בפורום.

Agent5

New member
קיבלתי, הבנתי- אז זה כן אישי

אז קשרתם את טבעו של פורום לעבור תקופות שונות של עליות וירידות באופן ישיר אך ורק במנהלים. פחות כיף כאן? המנהלים אשמים. כמובן. יש בניכם 2 קולות. מצד 1- הטיעונים הם: אתם מוחקים שירשורים "על ימין ועל שמאל", בפועל זה הפוך לגמרי, אנחנו בין הפורומים שהכי ממעיטים להתערב, אפשר לבדוק את זה בהנהלת תפוז. מי שהצית את העניין הוא גולש שלא נגעו לו באף הודעה במשך חודשים למרות שפעמים רבות להערכתינו עבר את גבול הטעם הטוב, זה רק הצית, אני לא מאשים אותו בלעדית למצב שאנחנו לפחות שמענו מגולשים חדשים, אבל זה תרם לרוח של שטות, כתוצאה מכך הגיעו הרבה תלונות על פגיעה אישית וחוסר יכולת לכתוב שאלה שתראה בעיני חלק מהותיקים "דבילית" מבלי שתחטוף סערה של צחוקים. מצחיק? כניראה רק למועדון הסגור שהתחיל לווצר כאן. בשלב זה הובן שאפשרנו מפאת חוסר רצון לפגוע בגולשים ותיקים לתת להם יותר מדי חופש לעשות את מה שחפצה פרי מקלדתם. החלטנו בהסכמה להתחיל לבלום את התופעה.. טעינו? שגינו? הדבר נעשה בחוסר טקט? אולי- אבל המטרה הייתה נכונה. קולם של "החדשים" חלשה לאין שיעור מאלה שמגובשים כאן ורוצים "מועדון חברים". מצד-2- נוצרה כאן דימוניזציה לדימוי של המנהלים וקשירה של כל דבר רע בפורום בלעדית לניהול, לפעמים אישית. נעשה לי אישית אבל, אישיותי נתקפה במקום להסתכל על התמונה ברמה המקצועית. המעליבים יודעים מי הם. לא שמעתי טענה א-ח-ת עניינית, אחת. אני בתור אחד שמנסה לראות מה החברים רוצים רואה בילבול מוחלט בניכם, יותר ניהול כלומר לאכוף את הבעיות בסעיף 1? בלי ניהול? מה זה "הנהגה?" הרי הרוב מדברים פה על לתת לפורום לפרוח בלי שום יד מכוונת- אנרכיה, הפורום יכתיב את רצונו. איך זה יכול להתקיים עם מנהיגות? אנא ממכם, קחו צעד אחורה, תנשמו עמוק.. על מה בעצם מדובר? על מנהל שצריך לפרוש כי הוא לא פעיל מספיק? לא היה יותר טוב לשאול אותנו מה המהלך המתוכנן לגבי הנושא הזה? דווקא יש לנו מועמד ועמדנו להכריז עליו, דווקא עכשיו צריך להמתין מעט לפני הכרזה כזאת כדי שהאוירה תרגע. לא ניראה לי שמנהל כזה או אחר שלא פעיל מספיק עילה לקריאה של החלפת המנהלים. תנסו לשאול את צ'רסקי וחבריו שמשמיעים קולות ולרדת לסוף דעתו או כל אחד למה המנהלים צריכים לפרוש, לא תקבלו תשובה מניחה את הדעת, רק "כי זה טוב". האמת שנעשה לנו ולי אישית דימוניזציה על האישיות שלי. הגזמות פראיות לגבי חוסר הנוכחות שלי בפורום שהוא פשוט הפוך מהמציאות, התרומה וההתיחסות לגולשים תמיד רצינית. מעבר לזה, כל הנושא של החסימות, מדובר על כ-12 גולשים חסומים אבל בהודעות כאן ראיתי כבר ראיתי איזכורים על מאות חסימות. ראיתי דוגמאות של גולש מסויים שטען שבחסימה שלו חתומים כל מנהלי תפוז וטען שאין ל"דוד" ביצים, גם מעבר לזה העליב אותי אישית במסרים למרות שהאמת? לא אני חסמתי אותו וה"חתימה" של כל המנהלים הינה מובנית במערכת ולא אנחנו כותבים אותה. העיקר הקפיצה למסקנות והצגתם כעובדה. גם העובדה שחלק מיוצרי הפרובוקציה בעלי יותר מ"רק" זיקה לפולגז גם מעלה תהיות למרות שאני יודע שאין דבר למערכת פולגז עצמה בכל העליהום שנוצר כאן וכבודם במקומם מונח ואף יותר מזה, הם עשו מאמץ (טל"ז) לעשות לנו נעים במפגש מצדה וזה מתאר את רוח האחווה שיש בנינו. דימוניזציה.. למדתי משהו על הנושא של ספין תקשורתי, באמת. איך מחיקת הודעה בגלל סעיף 1 הפך ל"סוכן" חרא. והאמת? זה לא מגיע לי, הפורום חשוב לי ואלה שבאמת מכירים אותי יודעים זאת, תנסו רגע להצביע על סיבה (ולא מעידה חד פעמית) שמצדיק לדבר על איבריי האינטימים בצורה לא יפה? זה ממש לא מגיע לMAX שלקח קשה את המצב. זה אפילו לא מגיע לטיגר שעבר תקופה קשה ולכן הנוכחות שלו הייתה דלה, האם היה פחות ניהול? האמת? לא.. מבחינת הגולשים- היה כאן תמיד ניהול גם אם זה היה בתקופות גל וגם אם זה היה בעיקר בעת האחרונה אני. אבל, העיקר להגיד שהמנהלים צריכים ללכת הביתה, מצתרפים לרכבת הזאת כי יש בו ריח מהפכה, לאיפה זה יוביל רק לאלוהים הפיתרונים. אם הרבה לא הבינו, בסיכומו של עניין, נושאים שונים נקשרו אחד בשני, נוצרה כאן אווירה עויינת לשתי הצדדים והרבה מסולף. אלה המילים שלי לנושא. אפשר לא להבין, לא לקבל.. למרות כל ההעלבות שספגתי ולמרות שעמיר למשל היה היחיד שהיה ענייני בהודעותיו, אני לא מאחל לאיש את הכפויי טובה שראיתי כאן. אני לא אחזיק חזרה עניין אישי גם כלפי אלה שהבאתי מהדוגמאות שלהם כלפיי לעולם "בחוץ" בעולם האמיתי. היום הזה היה אמור להיות שמח בשבילי.. יופ הולדת שמח לי..
הודעה זו משקפת את דעתי האישית בלבד וכל דבר שנאמר לגבי צד ג' הוא סובייקטיבי לחלוטין.

למעלה