רוחות של שינוי...

ז ר ח

New member
אני שמח שהוצאת את כל מה שמציק לך.

זה טוב לנפש. תראה לי הודעה אחת(!) שלי בפורום שאתה מדבר עליו. חשבת לרגע שכל השירשורים שיש פה ובפורומים אחרים נוצרו כי להרבה גולשים א-י-כ-פ-ת ממה שקורה בפורום 8?

AVNER XR

New member
ואם הנפש שלך זכה או טהורה?

1.• ברור, אתה ר-ו-צ-ה שישארו חבריך בניהול...ו ז ר ח ו 12:19 | 11/10/07 שימשיכו להגן על השטויות שאתה מפיץ... 2.כנראה שלחלק מהמנהלים פה יש בעייה לטפל בחבריהם. ולסיום לכולם אכפת ,רק אם היית מועיל לקרוא בטובך את החלק האחרון,היית מבין ? את פשר הנושא שבחרתי בו כמענה להודעתך. ואילו אני להבדיל ממך מנסה לכבות את השריפה ואתה ללבות אותה. להזכירך גם אני נחסמתי באותו שרשור ועוד מ"ס פעמים,כשעברתי את גבול הטעם הטוב,אבל לא יצאתי למלחמה כתוצאה מזה ,ולא נכנסתי לאף מנהל (בביצים).ולכן רצוי שתקרא את החלק האחרון ותפנים. שבמלחמות אין מנצחים רק מפסידים .

dblast

New member
ואם

המנהל יהיה קטנוען?

dblast

New member
../images/Emo13.gif זה כמו אולמרט - אבו מאזן

מחווה לרגל הראמאדן.. שיחרור אסירים

nunimon

New member
טיגר אל תתמם.

לפחות תהיה הוגן כי מה שהיא כתבה , צודק. שאני אתחיל לצרף תמונות מסך של הודעות שכן מחקתם? אין טעם כי אתה יודע בדיוק למה היא מתכוונת. אני שמח שהפסקתם, ואתם נותנים במה לכולם

Shredingerscat

New member
אבל את ההודעה הזאת מחקתם פעמיים

הגיע הזמן להעביר את המושכות, לצאת להפסקה, ללכת לשתות מים בצל, לנהל פורום כזה זה לא קל, והפתרון של לצמצם אותו לשלושה קוראים עם שרשור פעם בשבועיים הוא לא הפתרון הנכון. התעייפתם? כבר אין זמן וכח כמו פעם? תעשו מה שעשו אלה שמסרו לכם את הניהול, תפרשו לפני שתהרגו את הפורום. זה לא פורום "אופנועים טכני" וציתות קטן, לא זוכר מאיפה: "ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז ! בין אם אתם רוכבים על ``חרגולים`` עצבניים בשטח... מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים.... יעילים עם הקטנוע בעיר .... או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים , ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"! גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אותכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. אז מה עושים כאן ? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם : לתת טיפ לרוכבים חדשים , להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!) ,לתכנן או להמליץ על טיולים ,להתלונן,להחמיא או לשאול על בתי עסק ,בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות –לצחוק – פשוט ה-כ-ל !! YOU NAME IT! בכותרת האפורה שבראש הפורום ,תוכלו למצוא קישורים לכתבות , מאמרים , מבחנים , השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את ``כללי הגלישה בפורום`` אשר מופיעים ב``מאמרי הפורום`` לפני תחילת הגלישה. ומעט היסטוריה.. פורום האופנועים של תפוז (נוהל על ידי כRובי מה13/12/00) הנו ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה בIOL ובה אורגנו, בין השאר , עצרות המחאה הראשונות נגד הרפורמה בביטוח חובה והונחו היסודות ליצירת קהילת האופנועים הוירטואלית הפעילה ביותר ברשת . לאחר שפורקה מערכת IOL ואוחדה עם וואלה עברנו , כל חברי הקהילה , לתפוז כדי להנות מהיתרונות והנוחות שמעניק פרדס הפורומים של תפוז. בחודש מרץ 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הדמנות , נפרד צוות הניהול מMIKEE (מנהל וחבר פורום וותיק עוד מימי IOL שנאלץ לפרוש בגלל עומס העבודה על כתפיו), והנה הגיע היום שכRובי הגדול גם היה צריך מחליף, אז R-יק נבחר למלא את התפקיד הקשה. אל תדאגו לכRובי, הוא עדיין כאן בתור גולש ועוזר לנו הרבה במלאכת הניהול, וגם ממלא תפקיד חשוב ב-"פולגז" וכותב ב-Y-NET. במאי 2004 45degrees נכנס לניהול הפורום זמן קצר לאחר מכן COLT עזב ו- MAX D הצטרף כחודש אחר כך. באמצע חודש יוני MAX עזב את הניהול ופינה את מקומו ל- TYGGER. לסיכום , כולם פה ישמחו תמיד לעזור,לתמוך,לצחוק ,לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו גלגליים.. אנחנו בטוחים שתהנו.. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה ! (החיים קצרים-תנו בגז!)" זוכר מאיפה זה?

Ninja

New member
../images/Emo22.gif שאלה ובקשה לגבי חסימות בפורום באופן כללי.

אני מאמין שעדיין ישנם מספר כינויים החסומים בפורום. אני בטוח שיש כאלו שטוב מאוד שהם עדיין חסומים, אך אולי גם יש שם כאלו שנחסמו לחינם. יתכן שנחסמו בעבר, שנחסמו עוד הרבה לפני השרשור המדובר. גולש שנחסם לא תמיד יהיה מוכן לבקש שישחררו את החסימה שלו. יכולה להתרוצץ אצלו המחשבה "למה שאני אבקש טובה ממי שחסם אותי
למה שאני אתחנן שירשה לי לחזור לגלוש עם הח'ברה בזירה
" (כן, גם אני חסום בפורום של אופנועים, וכן, גם אני חושב שזה מפחית מערכך כאשר אתה מבקש את שיחרור החסימה. "אולי עדיין נוטרים לי שם טינה
") יתכן שנותרו באותה הרשימה מספר ח'ברה כאלו. יתכן... ברשותכם, הייתי שמח להעלות בקשה. הנהלה יקרה: היה נחמד אם הייתם מוכנים לבצע בדיקה מחודשת של רשימת החסומים. לרפרף בה ולראות אולי יש ח'ברה שנשכחו שם בטעות. ח'ברה שידוע שהם אופנוענים לכל דבר. אופנועים בנפשם ולא סתם איזה טרול מעיק. יתכן שנשכחו שם כינויים מימי העבר. הייתי רוצה להאמין שזו לא רשימה עצומה, להאמין שזו רשימה שניתן לרפרף בה בקלות יחסית. לרגל "אחרי החגים"... יהיה נחמד אם תוכלו להקדיש מספר דקות ולבצע בקשה זו. אסיים בקשה זו בברכת "אחרי החגים" שמח לכולם. מי יתן ויהיה רק טוב.

למעלה