רוחות של שינוי...

C O L T

New member
אז למה לא טרקטורונים ואופנועי ים גם כן?

כי תשובות מלומדות אפשר לקבל רק בפורום המקצועי. לא כאן. להפנות אנשי קטנועים עם שאלות קטנועים באופן גורף לפורום קטנועים זה נראה לי כמו שרות לציבור, רק שאנשים מחפשים ממה להעלב וזה חבל. אני העלתי פעם שאלת
על פחיות, היו לי הרבה תגובות שוללות, אני לא הפכתי את זה למלחמות, אבל גם מצד שני לא פתחתי שמונה שרשורים כאלה ביום, עשיתי
גם במקרה הבודד הזה. יש מקום? אצלי בבית יש מקום תמיד לקרובים שלי, אבל אם הדודים שלי יעברו לגור אצלי קבוע, עם הדודים שלהם, אני אכעס ואעיף אותם, למה? אני שונא את הדודים שלי? משום מה הנקודה לא ברורה. אופנועי שטח מקבלים את אותו הטיפול ולא נעלבים, למרות הזכות המלאה והמוחלטת שלהם להמצא כאן. אנשי קטנועים צריכים להפסיק להיות
(סליחה מכל הקהילה ההומו-לסבית, גרינפיס, הדתיים וכל מי שנפגע מכל מילה שניה שלי
)

t s a c y

New member
../images/Emo45.gif

ניחה אם קולט היה קוטל כל שאלת קטנוע בגסות, אבל הפניה למקום טוב יותר, שמתמחה בבעיה הספציפית(קטנוע
), נשמעת לי כמו שירות טוב

dblast

New member
לא נפגעים

אני אישית לא נפגע. ואין לי בעיה להגיד שאני רוכב על קטנוע. אם יש לי בעיה עם מה שאתה כותב, אני מגיב. לפחות איך שאני רואה, קטנועים זו תת קטגוריה של אופנועים. אולי זה רק בראש המעוות שלי.. אתה עושה רשיון לאופנוע, מחפש כלי שמתאים לך... אם אתה מחליט מסיבות כאלה או אחרות לרכוש קטנוע, אז אתה עדיין שם. גם ברכבים יש נהגים שאוהבים לנהוג וכאלה שעושים את זה כי חייבים. עדיין גם אלה וגם אלה באותה הקטגוריה. מי שעלול להיפגע זה הכותבים החדשים / רוכבים החדשים. אל תדאג מר קולט, אופנוע ישאר אופנוע. ואם זה לא הגורל, כניראה שהפניה לפורום קטנועים באופן גורף לא תמנע את זה. הצביון ישאר בכל מקרה אופנועי, כי רוב הרוכבים על קטנועים אלה אנשים פרקטיים שמעניין להם את התחת כל נושא הפאן והטכני. בטח שאין להם על מה לדבר... דוגמא לכך היא הקטנוע VXR שהוא בין היחידים שנותן ביצועים והנאה מרכיבה. פלח השוק של הכלי הזה מאוד צר. כי רוב האנשים שרוצים קטנוע מחפשים פרקטיות ולא אהבה. מי שייכנס לכאן אלה יהיו אופנוענים אמיתיים ונוער, הנוער שאוהב לדבר על הקטנוע שלו, רוב הסיכויים יעבור לאופנוע. מה קרה בעצם? בפורום אופנועים יש אופנוענים. קולט. אתה יכול להירגע ולישון בשקט.

nex69

New member
רגע, מה ההבדל בין קאסטום לקטנוע מנהלים גדול?

סוג המנוע? נפח המנוע? רעש המנוע? אגזוזים? תיבת הילוכים? צורת הישיבה? נשמע בדיוק כמו ההבדלים בין הקאסטום לאופנועי 'הסופר' ספורט! חוץ מזה, הרי ידוע לכולם שהיצרנים הגדולים כבר עובדים על הדור הבא של האופנועים "האופנועים האוטומאטיים"! לאיזו קטגוריה תשייכו אותם?

C O L T

New member
ואופנועי חלל? כמו של דארט מול? לאיפה הם?

מה אתה מאלה שמתעלמום מעובדות רק כדי לחפש ריב? מה ההבדל? זה אופנוע וזה קטנוע, למאותגרי הבנה ובעלי קבעון אנאלי-טכני, כן, ההילוכים, צורת הישיבה, מיקום המנוע. לא יודע מה נשמע לך, אבל משום מה אני מצאתי רכיבים הקיימים בכל אופנוע במיקום זהה, בניגוד לקטנועים. דור הבא וכל זה, תחזור כשיגיעו.

nex69

New member
שאני אחזור?! תרד תרד מהעץ עוץ שכמוך

תתעורר בחור, הדור הבא כבר כאן...נראה לי שזה הזמן שלך ללכת!

Shredingerscat

New member
המסר:

אחרי החופש הגדול באו החגים, ובדיוק כשחשבנו שהנזלת יצאה מהפורום-תקעו לנו שביתה.

tedys strm

New member
../images/Emo6.gif

האמת קולט שיש באמת אופנועים אוטומטיים כמו FJR וגם גולד-ווינג אבל נקס69, הם בלי ווריאטור עדיין בהגדרה הפשוטה. כל קטנוע זה ווריאטור אופנועים זה שרשרת, או רצועה או גלהינע

t s a c y

New member
דיי בבקשה דיי

טחנתם תשכל עם הבכיינות הזאת. שאלה לי אליך, חלילה ותהיה לך בעיה בלב, והלכת לרופא והוא הפנה אותך לקרדיאולוג, גם תסרב ללכת בתוענה שהוא רופא כללי ומגיע לך יחס שווה
או ששם זה מובן לך שיש מומחים טובים יותר לבעיה
אופו ההבדל.. יש לך משהו להגיד\להגיב בפורום, תגיב, אתה חלק מפה אם תרצה. יש לך שאלה שקשורה יותר לעולם הקטנועים\שטח תשאל שם, הם פשוט יודעים יותר טוב. תבין שגם קולט לא מבדיל אותכם, אבל יש לכם מומחים בעולם שכוווולו בשבילכם

nex69

New member
../images/Emo45.gif לא בקשתי יחס עדיף רק סבלנות וסובלנות...

לכל רוכב דו גלגלי באשר הוא...חבל שיש כאלה שזו שפה זרה להם ולשאלתך, כשתהיה לי שאלה טכנית שהמוסכניק והיבואן לא יוכלו לענות!...אשאל בפורום הרלוונטי, מבטיח לך!

TShavit

New member
מהשאלה שלך אני מגיע ל-2 מסקנות אפשריות:

1. בחיים לא רכבת על קטנוע. 2. בחיים לא רכבת על אופנוע קאסטום. טל

nex69

New member
זו היתה אבחנה טכנית טל? פשוט תשאל...

יפה שתיקה ליפים! ותקרא את התגובה הקודמת שלי

למעלה