לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2940129,401 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'רוחות של שינוי...'
רוחות של שינוי...
<< ההודעה הנוכחית
11/10/2007 | 08:56
302
21
(ושיתבעו אותי הסקורפיונס)

אתחיל ואפתח בהתנצלות שמגיעה לפורום.
בפאן האישי בחיי לא ממש הייתי זמין לפורום ולאנשים שפה, אז אולי זה המקום לומר סליחה מכלל הכותבים בפורום שלא הספקתי להגיב להודעות הפרטיות ולהודעות בפורום.
עד כאן השיעמום האישי שלי.

בעניין הפורום.
הפורום הוא בראש ובראשונה גולשיו.

יש מקום להבהרה קלה בעניין הלך רוח הפורום.
עברתי אחר ההודעות השונות בפורום.
אין ספק שיש מקום להומור בפורום. הקהילה פה התגבשה במשך שנים רבות ויש הרבה מאוד חברים במקום זה רק לגיטימי שרצות בדיחות בפורום פה ושם חוץ משירשורים טכניים.

יש מקום לכל דבר. בין אם זה שרשור דאחקות, או שירשור שבו החברים צוחקים על מישהו בגלל איזה קטע פרטי שהופך לקטע בפורום, אין בעיה עם זה...
יש גם מקום לקטנועים בפורום ולא רק לאופנועי ספורט.
ראבאק!
הפורום הזה קיים לכולם ומטרתו היה לאגד את כולם. לא להפוך לאיזה נישה נוספת של איזה קטגוריית משנה, או לדחוק את רגליהם של חלק מכותביו, אך זה בדיוק מה שקרה.

לכן, באותה נשימה: אין, ולא יהיה מקום לקטול בכל פעם כותבים חדשים.
בתור קהילה כל כך קטנה אין, ולא יהיה מקום להכנס בכל כותב חדש בפורום, ולא משנה ולא מעניין אותי בתור מנהל בפורום הזה, על מה הוא רוכב.

אני הגעתי לפורום לפני שנים רבות, וגם אז הקהילה היתה מעין "מועדון סגור" כזה. מסוג המועדונים שלוקח זמן עד שאתה מתחיל להכיר את החברים פה ורק אחרי כמה זמן אתה נחשב ל"חבר".
היתה בזה מעיין יוקרה מסויימת שבאמת גרמה לתחושה של שייכות מסויימת לפורום.
עם השנים העניין הזה הפך למשהו אחר.
בחודשים האחרונים זה הלך והתכער.

מישהו באמת יכול לומר כי רק בגלל שמישהו רוכב על קטנוע הוא פחות "אופנוען" מאחר?

החברים פה צריכים להבין שעםכל הצחוקים, יש כותבים חדשים שלא ממש מבינים את העניין הזה באותה הצורה וכי לעיתים יש כותבים שנפגעים. לעיתים גם זאת בעיה של חוש ההומור שלהם, אך לעיתים גם כותבים מגזימים.
מקום המנהלים הוא למתן את הדברים, אפילו אם הכותב אינו תמיד מסכים עם הדברים. אך ביום שקיבלתי את הניהול, הבנתי כי לעולם לא אוכל לרצות את כולם.
בגלל סיבה זו, הפורום לא יכול להיות דמוקרטיה.

לא היה, ולא יהיה מקום לביקורת על דרך הניהול בפורום.
מעולם לא הפנתי אדם שהפנה אלי טענה כלשהי כלפי דרך הניהול שלי בפורום מבלי להקדיש לעניין מחשבה.

הפורום מבחינתי תמיד יהיה ה-בית. הוא ולא אחר, אך גם הוא מקום להרבה אנשים אחרים.
מצבור ההודעות שהועלו בפורום היום לא השאירו מקום לספק ובהחלט הדברים ישקלו.
מצד שני, מזה זמן רב כבר גולשים מסויימים כבר חצו את הגבול מספר רב מדי של פעמים, וגם דבר זה ישתנה.

אנו לא עוורים לדברים שנכתבו ובהחלט לוקחים את הדברים לתשומת ליבנו. השינויים יתבצעו, וקודם כל בנו.
שיהיה לכולם לילה טוב, ומאחל לכולם בוקר טוב והרבה יותר טוב מחר.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 08:58
2
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 16:10
1
2
לצפיה ב-'אני אישית חושב שהוא לא מתאים'
אני אישית חושב שהוא לא מתאים
11/10/2007 | 20:42
מאחר והוא עובד ב-KTM היום אני חושב שזה סוג של ניגוד אינטרסים ועדיף שמנהל יהיה אחד שלא עובד שום יבואן, לא שייך לשום אתר אחר ובכלל עדיפות למישהו שהוא לא מ"הענף" אלא שיהיה סתם רוכב משורה עם ותק בפורום, עם כמה שפחות סכסוכים עם גולשים אחרים ושתהיה לו לגטימצייה מרוב הגולשים הותיקים.

זו דעה שלי לפחות.

אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 09:04
3
לצפיה ב-'ההערה של MAX רק נמחקה או בוצעה גם חסימה?'
ההערה של MAX רק נמחקה או בוצעה גם חסימה?
11/10/2007 | 09:14
4
2
כשאתה אומר "מישהו באמת יכול לומר כי רק בגלל שמישהו רוכב על קטנוע הוא פחות "אופנוען" מאחר?" האם הכוונה לחסימה של COLT?

כותב שלא מבין את הלך הרוחות (Farts of change, ושיתבעו אותי Jackass) - בעיה שלו.
כשאתה מתארח, אתה מאמץ את מנהג המקום (סופר נני, שם שם).
מה עם אנשים שלא טורחים לעשות את המינימום של קריאת הודעת המנהל וביצוע חיפוש בארכיון לפני שהם מעלים שאלות בסגנון "כמה סוגרת"?!? זה מעליב את שאר חברי הפורום ובכל זאת עונים להם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אנשים בהחלט יאמצו את הלך רוח המקום.'
אנשים בהחלט יאמצו את הלך רוח המקום.
11/10/2007 | 09:19
3
1
אבל יש רמה מסויימת של סובלנות שאפשר לצפות מגולשים חדשים.
ואם זה אומר לכתוב בפעם המליון "קרא את כללי הפורום" לאותו אחד שלא טרח לקרוא לפני שהוא כותב, אז שיהיה כך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אולי אם במקום למחוק ולחסום'
אולי אם במקום למחוק ולחסום
11/10/2007 | 13:04
2
1
את אושיות הפורום הייתם מוחקים הודעות כאלה ושולחים לבחור מסר עם כללי הפורום ואיך עושים חיפוש...
אבל יאללה, כל אחד והדרך שלו לנהל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, זה יכול לביות יופי של רעיון,'
כן, זה יכול לביות יופי של רעיון,
11/10/2007 | 22:39
1
2
אבל אם אותן "אושיות" מתחילות לתקוף כל גולש חדש בפורום, מה קורה אז?
האם זה גם לגיטימי?

זה שאדם הוא גולש ותיק בפורום, אמנם אומר שאנחנו מרגישים לא נעים ויותר מנסים להסביר לו לפני שמוחקים הודעה, אבל זה לא אומר שבגלל היותו ותיק הוא יכול לעשות בפורום כרצונו ולהעליב גולשים חדשים בכל פעם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו באמת tygger'
נו באמת tygger
11/10/2007 | 22:58
1
מכל המנהלים ממך ציפיתי ליותר, אלה לא טרולים עילגים!
אלה אנשים שבהחלט אפשר להנות מכל הטוב שבהם, ועם קצת מאמץ לנטרל את הרע שיש בהם, כמו בכל אחד.
זה מה שהביא אותי (בין השאר) למסכנה שאתם עייפים ועסוקים מדי, אני יודע שכשהייתה פנוי יותר לא הייתה מאפשר למצב להתדרדר לאן שהוא הגיע, מי כמוך יודע לנטרל מצב נפיץ בטקט ראוי במינימום נזק, להכנס בחסימות ומחיקות מסיביות של האנשים שנותנים את הטעם לפורום. תעבור על המאמרים הטובים ביותר, על השירשורים הטובים ביותר של הפורום מאז ומתמיד, מי חתום עליהם? איך הם היו נראים בלי האנשים האלה?
בכל מקום, מנהל טוב הוא זה שיודע להוציא את המקסימום מכל מצב לטובת המטרה, פעם עשיתם את זה לא רע, אבל זה קשה, ודורש הרבה זמן.
אז מה אכפת לכם להעביר את השרביט לצוות שאתה יודע הייטב שיעשו עבודה מצויינת?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מרגיש חייב להגיב על עניין הקטנועים'
מרגיש חייב להגיב על עניין הקטנועים
11/10/2007 | 09:45
34
2
בגדול - , בטח יש מקום גם לקטנועים ובטח לא משנה על מה הכותב רוכב, פחות אופנוען הוא לא וגם אם הולך ברגל הזכות לכתוב בפורום אופנועים שמורה לו, בענייני אופנועים. אבל, וזה אבל גדול, אם למשל הולכי רגל יתחילו להכנס לפורום אופנועים ולמלא אותו בצורה קבועה בשאלות על יבלות, נעליים, כאבי ברכיים ועוד, עד שלא יראו כלל אופנועים בפורום אופנועים, מי צריך את זה?

מה לעשות, אם אני ארצה לראות פורום מלא בשאלות קטנועים, הולכי רגל או אופניים, יש לי פורומים אחרים שם זה חופשי. איפה אני יכול למצוא עוד פורום אופנועים?  לכן המינון מאוד חשוב, עם רוב מוחלט של קטנועים בכבישים זה מתרגם להצפה קטנועית בפורום, אם לא מגדירים גבולות, לא יהיה פורום אופנועים .

בניגוד לדעות המדביקים לי, אין לי בעיה עם קטנועים, אופניים או כל כלי תחבורה אחר, אפילו מוניות, כל עוד אלה לא מנסים להרוג אותי. מה לעשות שאני לא אוהב נסיונות חיסול מגושמים אלה. ציבור שיחלוק איתי את הכביש בלי לסכן אותי לא יזכה למילה שלילית ממני, מעולם.

גם לא אוהב שקרים גסים, אז להמליץ לשואל בפורום אופנועים לקנות כורסהנוע כי זה זול מאופנוע, ידביק אצלי נורות אדומות ואני אגיב בהתאם.  אם מישהו ימליץ על אופנוע דו"ש כבד לרכיבת שטח רציניות, אני לא אשתוק. אם מישהו יגיד שאופנוע קאסטום הוא הטוב ביותר לסדום-ערד, גם על כך אני לא אוותר, למרות שקשה להאשים אותי בשנאה לקאסטומים.

ובכללי - תכתבו יותר לעניין, תתעסקו יותר בעיקר ויהיה טוב לכולם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש מקום לסובלנות כלפי אחרים'
יש מקום לסובלנות כלפי אחרים
11/10/2007 | 11:38
31
1
למרות שאתה מכיר היטב את דעתי בעניין, חשוב לי לחדד כמה דברים ולהתייחס למה שכתבת קולט ידידי.

זהו פורום לכל רוכבי דו"ג. אני מזמין אותך לעיין בנהלי הפורום סעיף 7 (אם אני לא טועה) כאשר הדגש הוא
על דו"ג מסוג אופנוע. דגש קולט, זה אומר שאתה לא אמור להגיד לכל כותב חדש ששואל על קטנוע מבלבול בין פורום אופנועים לפורום קטנועים או בגלל שלא ענו לו בפורום השני, שיתחפף ושזה לא המקום בשבילו.
אותו אחד יכול להיות כבר או בעוד תקופה אופנוען בדיוק כמוך. חוץ מזה רוב הסיכויים שיהנה לקרוא ולהכחים כאן.

בתור כותב מכובד  ואדום בפורום זה (ובצדק), אני ממליץ לך ידידי, לעבור על נהלי הפורום כי אתה עובר עליהם בצורה יומיומית בלי לשים לב.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ועוד משהו בקשר ל'
ועוד משהו בקשר ל
11/10/2007 | 11:43
9
אני מבקש מהכותבים להשתדל להימנע מתגובות בסגנון למרות שגם אני חוטא בכך לעיתים.

יש לנו גולשים מהקהילה הזו שאני בטוח שתגובות בסגנון כזה לא נעימות להם בלשון המועטה.

אני מאמין גדול ב"איש באומונתו יחיה". למרות שגם לי יש דעות לפה ולשם על תופעות שונות.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 11:53
4

וזה לא דווקה,

זה בכוונה
אבקש מהכותבים להמנע מיפות נפש גועלית, ומיובש אישיותי
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא יפות נפש'
זה לא יפות נפש
11/10/2007 | 12:01
3
אם היית מכיר אדם כזה מקרוב,
אלי היית מבין יותר.

וכל עוד אתה לא מכיר אותי, אל תדבר עליי.
לפי התשובה שלך, אתה זה שיש לו יובש אישיותי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הכל עובר אליך ו..'
הכל עובר אליך ו..
11/10/2007 | 12:11
2
ככה אתה נשמע.

האמת שאני מכיר כמה, ומה שמצחיק פה זה שכל החברה שלהם משתמשים במילה אומו ב-א' הידיעה,
בדיוק כמוני.

אז מה... לכושים מותר לדבר בnigga ולאומויים באומו, אבל לשאר לא?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לדעתי הקיצוניות לא טובה'
לדעתי הקיצוניות לא טובה
11/10/2007 | 12:24
1
עיצבן אותי לשמוע בחור הומו מדבר בקול רם ובהתלהבות על חויותיו ופנטזיות שלו באוטובוס בלא אנשים.
וזה מעצבן גם כשזה לא הומו.

ילדים בגן צועקים אחד לשני "איזה הומו אתה" בלי לדעת מה זה. אולי יש עוד ילד ששומע את זה ואחרי זה אוכל סרטים.

אפשר להגיד הכל כל עוד זה לא פוגע בוודאות באלה ששומעים.
כמו שלא תתחיל לצחוק בקול רם עם חבר בחו"ל כשאחרים לא מבינים וחושבים שזה עליהם.

אנשים מקהילה הזו אוכלים הרבה חרא. וכבר הוכח שזה לא מתוך בחירה וגם לא מחלת נפש.
ככה הם נולדו לצערם. למה לצערם? כי רוב החברה מדחיקה אותם בדיוק בדרכים האלה שאתה מציג.

לא מאחל לאף אחד להימצא במצב כזה. חרא מצב.

גילוי נאות:
הכותב קרא עבודת מחקר על הקהילה הומו לסבית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חחחח סליחה שאני צוחק אבל זו באמת קהילה שאוכלת'
חחחח סליחה שאני צוחק אבל זו באמת קהילה שאוכלת
11/10/2007 | 15:23
חרא!
דרך אגב, אפשר למחוק, יש אישור!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין דבר כזה איש באמונתו יחיה,'
אין דבר כזה איש באמונתו יחיה,
11/10/2007 | 18:14
3
זה עיוות ציני ל"צדיק צדיק באמונתו יחיה".
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואללה?'
ואללה?
11/10/2007 | 21:10
אז תשכחו מכל מה שאמרתי
אופנועים >>
לצפיה ב-'דווקא יש'
דווקא יש
12/10/2007 | 04:18
1
זהו ביטוי עממי, הוא לא בא להחליף את הביטוי אותו כתבת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שניכם טועים '
שניכם טועים
13/10/2007 | 22:11
1
זה חידוש למשפט שעידו כתב.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אז למה לא טרקטורונים ואופנועי ים גם כן?'
אז למה לא טרקטורונים ואופנועי ים גם כן?
11/10/2007 | 11:56
20
כי תשובות מלומדות אפשר לקבל רק בפורום המקצועי. לא כאן. להפנות אנשי קטנועים עם שאלות קטנועים באופן גורף לפורום קטנועים זה נראה לי כמו שרות לציבור, רק שאנשים מחפשים ממה להעלב וזה חבל. אני העלתי פעם שאלת על פחיות, היו לי הרבה תגובות שוללות, אני לא הפכתי את זה למלחמות, אבל גם מצד שני לא פתחתי שמונה שרשורים כאלה ביום, עשיתי גם במקרה הבודד הזה.

יש מקום? אצלי בבית יש מקום תמיד לקרובים שלי, אבל אם הדודים שלי יעברו לגור אצלי קבוע, עם הדודים שלהם, אני אכעס ואעיף אותם, למה? אני שונא את הדודים שלי? משום מה הנקודה לא ברורה. אופנועי שטח מקבלים את אותו הטיפול ולא נעלבים, למרות הזכות המלאה והמוחלטת שלהם להמצא כאן. אנשי קטנועים צריכים להפסיק להיות (סליחה מכל הקהילה ההומו-לסבית, גרינפיס, הדתיים וכל מי שנפגע מכל מילה שניה שלי )
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 12:00
1
ניחה אם קולט היה קוטל כל שאלת קטנוע בגסות,
אבל הפניה למקום טוב יותר, שמתמחה בבעיה הספציפית(קטנוע), נשמעת לי כמו שירות טוב
אופנועים >>
לצפיה ב-'"הפניה למקום טוב יותר" ?'
"הפניה למקום טוב יותר" ?
11/10/2007 | 12:26
כמו מה זה נשמע לי............
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא נפגעים'
לא נפגעים
11/10/2007 | 12:36
1
אני אישית לא נפגע. ואין לי בעיה להגיד שאני רוכב על קטנוע.
אם יש לי בעיה עם מה שאתה כותב, אני מגיב.

לפחות איך שאני רואה, קטנועים זו תת קטגוריה של אופנועים. אולי זה רק בראש המעוות שלי..
אתה עושה רשיון לאופנוע, מחפש כלי שמתאים לך... אם אתה מחליט מסיבות כאלה או אחרות לרכוש קטנוע,
אז אתה עדיין שם.

גם ברכבים יש נהגים שאוהבים לנהוג וכאלה שעושים את זה כי חייבים. עדיין גם אלה וגם אלה באותה הקטגוריה.

מי שעלול להיפגע זה הכותבים החדשים / רוכבים החדשים.
אל תדאג מר קולט, אופנוע ישאר אופנוע.  ואם זה לא הגורל, כניראה שהפניה לפורום קטנועים באופן גורף לא תמנע את זה.

הצביון ישאר בכל מקרה אופנועי, כי רוב הרוכבים על קטנועים אלה אנשים פרקטיים שמעניין להם את התחת כל נושא הפאן והטכני. בטח שאין להם על מה לדבר...

דוגמא לכך היא הקטנוע VXR שהוא בין היחידים שנותן ביצועים והנאה מרכיבה.
פלח השוק של הכלי הזה מאוד צר. כי רוב האנשים שרוצים קטנוע מחפשים פרקטיות ולא אהבה.

מי שייכנס לכאן אלה יהיו אופנוענים אמיתיים ונוער, הנוער שאוהב לדבר על הקטנוע שלו, רוב הסיכויים יעבור לאופנוע.
מה קרה בעצם? בפורום אופנועים יש אופנוענים.

קולט. אתה יכול להירגע ולישון בשקט.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 19:30
לצפיה ב-'רגע, מה ההבדל בין קאסטום לקטנוע מנהלים גדול?'
רגע, מה ההבדל בין קאסטום לקטנוע מנהלים גדול?
11/10/2007 | 15:58
15
1
סוג המנוע? נפח המנוע? רעש המנוע? אגזוזים? תיבת הילוכים?  צורת הישיבה? נשמע בדיוק כמו ההבדלים בין הקאסטום לאופנועי 'הסופר' ספורט! חוץ מזה,  הרי ידוע לכולם שהיצרנים הגדולים כבר עובדים על הדור הבא של האופנועים "האופנועים האוטומאטיים"! לאיזו קטגוריה תשייכו אותם?
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואופנועי חלל? כמו של דארט מול? לאיפה הם?'
ואופנועי חלל? כמו של דארט מול? לאיפה הם?
11/10/2007 | 17:28
7
מה אתה מאלה שמתעלמום מעובדות רק כדי לחפש ריב? מה ההבדל? זה אופנוע וזה קטנוע, למאותגרי הבנה ובעלי קבעון אנאלי-טכני, כן, ההילוכים, צורת הישיבה, מיקום המנוע. לא יודע מה נשמע לך, אבל משום מה אני מצאתי רכיבים הקיימים בכל אופנוע במיקום זהה, בניגוד לקטנועים.

דור הבא וכל זה, תחזור כשיגיעו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שאני אחזור?! תרד תרד מהעץ עוץ שכמוך'
שאני אחזור?! תרד תרד מהעץ עוץ שכמוך
11/10/2007 | 17:54
6
תתעורר בחור, הדור הבא כבר כאן...נראה לי שזה הזמן שלך ללכת!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ריטאלין דחוף! מתי חוזרים לביה"ס?'
ריטאלין דחוף! מתי חוזרים לביה"ס?
11/10/2007 | 18:00
3
4
לצפיה ב-'בלי לרדת לרמות של פעם COLT...תפנים את המסר!'
בלי לרדת לרמות של פעם COLT...תפנים את המסר!
11/10/2007 | 18:06
2
2
לצפיה ב-'המסר:'
המסר:
11/10/2007 | 19:22
1
אחרי החופש הגדול באו החגים, ובדיוק כשחשבנו שהנזלת יצאה מהפורום-תקעו לנו שביתה.
אופנועים >>
לצפיה ב-' הופנם '
הופנם
11/10/2007 | 20:41
1
לצפיה ב-'ויקומו המלפפונים'
ויקומו המלפפונים
11/10/2007 | 18:01
1
כדאי לדור החדש שילמד בדרך הקלה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:26
האמת קולט שיש באמת אופנועים אוטומטיים כמו FJR וגם גולד-ווינג
אבל נקס69, הם בלי ווריאטור
עדיין בהגדרה הפשוטה. כל קטנוע זה ווריאטור
אופנועים זה שרשרת, או רצועה או גלהינע
אופנועים >>
לצפיה ב-'דיי בבקשה דיי'
דיי בבקשה דיי
11/10/2007 | 18:32
1
טחנתם תשכל עם הבכיינות הזאת.

שאלה לי אליך,
חלילה ותהיה לך בעיה בלב, והלכת לרופא והוא הפנה אותך לקרדיאולוג,
גם תסרב ללכת בתוענה שהוא רופא כללי ומגיע לך יחס שווה

או ששם זה מובן לך שיש מומחים טובים יותר לבעיה

אופו ההבדל..
יש לך משהו להגיד\להגיב בפורום, תגיב, אתה חלק מפה אם תרצה.
יש לך שאלה שקשורה יותר לעולם הקטנועים\שטח תשאל שם, הם פשוט יודעים יותר טוב.

תבין שגם קולט לא מבדיל אותכם, אבל יש לכם מומחים בעולם שכוווולו בשבילכם
אופנועים >>
לצפיה ב-' לא בקשתי יחס עדיף רק סבלנות וסובלנות...'
לא בקשתי יחס עדיף רק סבלנות וסובלנות...
11/10/2007 | 18:48
לכל רוכב דו גלגלי באשר הוא...חבל שיש כאלה שזו שפה זרה להם
ולשאלתך, כשתהיה לי שאלה טכנית שהמוסכניק והיבואן לא יוכלו לענות!...אשאל בפורום הרלוונטי, מבטיח לך!
אופנועים >>
לצפיה ב-'מהשאלה שלך אני מגיע ל-2 מסקנות אפשריות:'
מהשאלה שלך אני מגיע ל-2 מסקנות אפשריות:
11/10/2007 | 18:46
4
2
1. בחיים לא רכבת על קטנוע.
2. בחיים לא רכבת על אופנוע קאסטום.

טל
אופנועים >>
לצפיה ב-'זו היתה אבחנה טכנית טל? פשוט תשאל...'
זו היתה אבחנה טכנית טל? פשוט תשאל...
11/10/2007 | 19:07
3
1
יפה שתיקה ליפים! ותקרא את התגובה הקודמת שלי
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא שאלתי, כי לא ענין אותי.'
לא שאלתי, כי לא ענין אותי.
11/10/2007 | 19:42
2
2
אמרת אמירה מטופשת. אם אתה מבין למה - מצוין. אם אתה לא מבין, אולי אתה לא בפורום הנכון.

טל

אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:42
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:48
לצפיה ב-'לא מסכים '
לא מסכים
11/10/2007 | 13:48
אני יכול להעיד שבאופן אישי שאלתי כאן לא מעט שאלות בקשר למכניקה, רכיבה וקניה/מכירה של אופנוע וקיבלתי את כל התשובות.

הפורום הזה יכול בהחלט להתפתח ולהיות פורום של רכיבה על דו"ג בכלל.
אני בטוח שגם אם הפורום יהיה כזה, בכל זאת כל שאלה 100% טכנית על אופנועים תקבל את מלוא ההתייחסות.
זה לא חייב לסתור אחד את השני.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אותי שכנעת.....'
אותי שכנעת.....
12/10/2007 | 22:55
לצפיה ב-'מצויין אבל יש בעייה'
מצויין אבל יש בעייה
11/10/2007 | 10:13
4
1
דוגמא פשוטה באחד השרשורים של היומיים האחרונים נמחקה תגובה שלי ושל עוד רוכב או שניים, לא משהו שקשור אליכם או לבעייה, המצחיק הוא שבאותו שרשור נשארו הודעות על משקל הלצה הדומה לאלו שנמחקו, אז מה יש הפלייה.........
או שפשוט מנהלאחד בחר למחוק ומנהל אחר החליט שההודעות שנכתבו אחר כך ראויות להשאר ?

אפרופו התגובות שנמחקו היו של אחד ממשתתפי השרשור שלא הפריע לו התגובות הנ"ל

קשה להחליט מה למחוק ומה לא ביחוד שיש 3 דעות של 3 מנהלים שלא תמיד יש להם את היכולת להתמודד עם כל קפיץ חדש שעולה ומחליט להשליט טרור מרוכז ע"י שאלות חסרות טאקט.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפלייה בהחלט!'
אפלייה בהחלט!
11/10/2007 | 12:17
1
כנראה שלחלק מהמנהלים פה יש בעייה לטפל בחבריהם.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אפליה בולטת שלא צריכה להיעשות..'
אפליה בולטת שלא צריכה להיעשות..
11/10/2007 | 18:41
1
מקרה שלי, הודעה שלא מעליבה ולא חורגת מכללי הפורום נמחקה ואילו הודעה באותה הרוח ואפילו בסגנון בוטה יותר הושארה ואף זכתה למענה כשהמנהל קורא למגיב "ידידי"....

נשאר לא מעט טעם רע ממה שקרה פה בימים האחרונים וחבל מאד שכך.....
אופנועים >>
לצפיה ב-'לוקח לא מעט זמן לעבור על ההודעות השונות'
לוקח לא מעט זמן לעבור על ההודעות השונות
11/10/2007 | 22:37
1
5
המחוקות בפורום, אבל אני עובר עליהם עדיין ומנסה לשייך מה היה שייך למה.

כל העניין הזה נמצא בבדיקה וכפי שציינתי, במחשבה לגבי המשך הדרך.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 10:53
1
סומך עלייך, טיגר, שתדע לישר את הבלגאן הזה בצורה הכי טובה לכולם, וקודם כל הכי טובה לפורום.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 10:39
לצפיה ב-'הכל סבבה'
הכל סבבה
11/10/2007 | 11:04
2
1
אבל דבר קטן וחשוב, כל התותחים הכבדים, הכותבים המוכשרים ביותר, וגם בעלי הידע הטכני הנרחב לא מגיעים לפורום כדי ללמוד, ולא מגיעים לפורום כדי לברר עניינים טכניים, הם מגיעים כי נחמד כאן.
אין הרבה כאלה, אבל הם הסיבה שכל האחרים כאן, בלעדייהם אין טעם לפורום, ולכן הם הנכס העיקרי שעליו צריכים המנהלים לשמור.
חייבים לטפח את התקשורת עם אותן אושיות הפורום כך שמחיקות יתבצעו בהסכמה איתם (לא מדובר בטרולים אלא באנשים שבהחלט יש להם כבוד לאחרים) וממש אין שום צורך שהיחסים איתם יגררו למצב כמו שהוא היום, ואם זה קורה-המנהלים אשמים, באופן מוחלט, הנכס העיקרי של כל פורום הוא המסטרים של הפורום שאותם כל האחרים באים לשמוע. הם לא חייבים להיות אינציקלופדיה טכנית מהלכת, מספיק שיהיו בקיאים וכותבים בצורה טובה ומעניינת לקריאה, שיהיו מוכרים לאורך זמן ואמינים. נכון שזה לא אומר שיעשו מה שבא להם, אבל צריכה שתהיה תקשורת תקינה בין המנהלים ובינהם, ואם נוצר קרע כמו שיש היום, הפתרון פשוט, או להתאמץ ולתקן, או להחליף, מאחר ורק מנהלים אפשר להחליף, נו איך שהוא...
אתה לא מנהל רע, אפילו טוב מאוד, אבל אין לך זמן כמו שהיה פעם, ואתה בעצמך מרגיש את השחיקה, ואני בטוח שכך גם המנהלים האחרים, מצאת מישהו שהפורום יקבל בברכה כמנהל חדש ואתה יכול להתפנות לענייניך ולחזור כשתתפנה? אשריך! קפוץ על המציאה! המצב של מנהל שיודע שהגיע זמנו לפרוש אבל אין לו מחליף ראוי הרבה יותר נפוץ, והרבה יותר קשה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 11:15
1
לצפיה ב-' נכון מאוד!'
נכון מאוד!
11/10/2007 | 19:27
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 11:27
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 11:41
לא מקבל את השינוי.

החסימות בפורום ממשיכות וכל הודעה שלא נראית לכם (המנהלים) נמחקת והמשתמש נחסם.
זה פשוט לא יתקבל על הדעת שגולשים שכותבים בפורום למעלה מ 5-6 שנים יחסמו בצורה כזו.

אני חושב שעד שהמצב ישונה (כלומר, המנהלים - שלושתם - יתחלפו) יש להמנע מכתיבה כאן והמשך כתיבה בסאגה.

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=637&msgid=106815436

כמובן שהודעה זו תמחק תוך 1..2...3.. שניות
ואני מקווה גם שאני אחסם.

אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אתם חייבים להפסיק עם חסימת משתמשים'
אתם חייבים להפסיק עם חסימת משתמשים
11/10/2007 | 11:44
38
1
ומחיקת הודעות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל אותם שנחסמו בגין השירשור הקודם-ישוחררו'
כל אותם שנחסמו בגין השירשור הקודם-ישוחררו
11/10/2007 | 11:46
37
2
לצפיה ב-'זה לא קשור לשיחרור'
זה לא קשור לשיחרור
11/10/2007 | 11:50
27
2
האנשים שנחסמו לא מוכנים לכתוב כאן יותר.

יש רק דרך אחת כעת לתקן את הטעויות שהיו כאן בתקופה האחרונה (ולא מדובר ביומיים האחרונים, אלא ביותר מזה) - ואתה יודע מהי הדרך.

אני מבקש שתשים (אתה ושני המנהלים האחרים) את טובת הפורום מול עינכם ותבחרו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'למה חייבים להיות פרימדונות?'
למה חייבים להיות פרימדונות?
11/10/2007 | 11:59
26
2
כל גולש חשוב, אבל אף גולש לא עושה את הפורום. גם אם כל הקבועים יתקפלו עכשיו, ישאר הפורום ויתקיים. בטוח יהיה פחות טוב, אבל לא יפלו סדרי עולם. אני קורא לכל הנעלבים להפסיק עם המשחקים והילדותיות, זה ממש פתטי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'פתטי'
פתטי
11/10/2007 | 12:08
11
3
עכשיו זה נראה לך פטתי,
אנשים שהגיבו עם ונעלבו, זה מה שפטתי בעניך

חסימה של כל מבקר, ושל כל מי שמגיב נגד צורת ההתנהלות, זה מה בעניך
לא יפלו סידרי עולם נכון, אבל למה להרוס לעשרות אם לא מאות ותיקים + חוכמה בשביל אלפים,
בגלל 2/3 שפישלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין סיבה.'
אין סיבה.
11/10/2007 | 12:16
10
1
ולכן הורד השירשור הקודם.
הדעות הובהרו ובמהלך הימים הקרובים אנחנו נעשה כמה שיחות בעניין ביננו ועם אנשים אחרים בעניין.

אין ספק שהיו פה כמה טעויות. של הרבה אנשים.
חלק עם יותר אגו, וחלק עם פחות.
לכן העלנו את ההודעה. משום שאין לי אישית בעיה להודות בטעות. אפילו אם חלק ממנה לא הייתי שותף לה, עדיין אני שותף בניהול פה.
אופנועים >>
לצפיה ב-' כנ"ל'
כנ"ל
11/10/2007 | 12:23
2
לצפיה ב-'סיבר אותי לבנתיים'
סיבר אותי לבנתיים
11/10/2007 | 12:44
לצפיה ב-'צודק. לכם המנהלים אין בכלל אגו.'
צודק. לכם המנהלים אין בכלל אגו.
11/10/2007 | 13:33
לצפיה ב-'אין סיבה לכך שתדברו ב- 3 קולות'
אין סיבה לכך שתדברו ב- 3 קולות
11/10/2007 | 13:56
1
1
הגיע הזמן לשינוי ואתם כבר מתחילים להבין את זה בעצמכם. קומו, לכו הביתה. אה, אבל לפני זה תמחקו את ההודעה שלי ותחסמו אותי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'?'
?
11/10/2007 | 14:09
לצפיה ב-'איך בדיוק הובהרו הדעות?'
איך בדיוק הובהרו הדעות?
11/10/2007 | 14:19
2
תסביר לי בבקשה את זה, אם לא קשה לך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה יותר אגו מלהישאר בניהול בצורה לא פעילה?'
מה יותר אגו מלהישאר בניהול בצורה לא פעילה?
11/10/2007 | 15:14
1
1
השאלה המלאה בסאגה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה מוזמן לשאול את השאלה המלאה שלך במסר.'
אתה מוזמן לשאול את השאלה המלאה שלך במסר.
11/10/2007 | 15:29
1
גם מספר הנייד שלי יש לך.
תרגיש חופשי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עזוב, זה לא רק היומיים האחרונים'
עזוב, זה לא רק היומיים האחרונים
11/10/2007 | 15:34
1
מה לעשות, אין לכם זמן יותר לנהל את הפורום כנראה. לא מאשים אתכם אבל תנו את הניהול למי שכן יש לו זמן. לצורך העניין אני נמצא כשנתיים וחצי בפורום, מכיר אישית הרבה מהגולשים הקבועים פה ונטול אינטרסים לחלוטין (לא שייך לשום יבואן, חנות או אתר אחר) וכמו כן יש לי את הזמן לעסוק בזה. הסיבות שאני לא מציע את מועמודותי הן שאני מאמין שיש פה אנשים ותיקים ממני שיתאימו לתפקיד והסיבה השנייה היא שלא הבעתם עדיין נכונות לוותר על הניהול (אפשר להתחיל אפילו בלהוסיף עוד מנהל).
אופנועים >>
לצפיה ב-'תתפטרו!'
תתפטרו!
12/10/2007 | 14:59
2
אין נבצרות זמנית בתפוז וגם לא קבועה.

הגיע הזמן להעביר את השרביט למישהו אחר.

נכון שמחקת את ה"שירשור הקודם" - אבל הטעם הרע עדיין נשאר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברור, אתה ר-ו-צ-ה שישארו חבריך בניהול...'
ברור, אתה ר-ו-צ-ה שישארו חבריך בניהול...
11/10/2007 | 12:19
13
1
שימשיכו להגן על השטויות שאתה מפיץ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל חבריי יהיו בניהול גם אם יתחלפו'
אבל חבריי יהיו בניהול גם אם יתחלפו
11/10/2007 | 14:04
12
1
כי גם אילו ההתנהלה הייתה מתחלפת, נחש מה, המנהלים החדשים בטוח לא היו אוייבים שלי.

ומה ה"שטויות" שאני מפיץ? דבר לעניין, או שתוק, כי זה פגיעה בגולש.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אני תמה למה החלטת להגן על המנהלים'
אני תמה למה החלטת להגן על המנהלים
11/10/2007 | 14:06
8
1
פה. מה הבטיחו לך? קטנוע חדש? אולי מעיל חדש מהיבואן? אבל שש... אסור שידעו שמנהלים מקבלים טובות הנאה.

ועכשיו יחסמו אותי, אז צלמו היטב את ההודעה הזו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'סלח אבל שניכם חוצפנים ברמות גבוהות'
סלח אבל שניכם חוצפנים ברמות גבוהות
11/10/2007 | 14:51
7
2
מפני שם יש מישהו בפרום הזה,שמגיע לו אדום זה COLT ובדרך כלל לשטויות שהוא מפיץ עד היום נתקלתי רק באמירות תודה לאנשים שהוא עזר או תמך.
אז שחררו לחץ בבקשה כי טיפסתם לפחות במקרה הזה על העץ הלא הנכון.
אופנועים >>
לצפיה ב-'סליחה, אומנות השרשור אצלי בטיפול תקופתי'
סליחה, אומנות השרשור אצלי בטיפול תקופתי
11/10/2007 | 14:56
1
1
הכוונה לא היתה לקולט שאת עבודתו למדנו להעריך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ומה יש להעריך אצלך חוץ מהתגרויות חוזרות'
ומה יש להעריך אצלך חוץ מהתגרויות חוזרות
11/10/2007 | 17:55
ונשנות ,ומשחקי נדמה לי של ייחסמו או לא ייחסמו.
אלי במקום להתלהם ,להשמיץ תתרום משהו אחר ,ולא התלהבות של בן טיפש עשרה מתלהב.
ולגבי הטיפול התקופתי תבדוק היטב שרק אומנות השרשור נמצאת שם,ולא חלק אחר שצריך טיפול מקיף.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כנראה שיש לך קריאה סלקטיבית.'
כנראה שיש לך קריאה סלקטיבית.
12/10/2007 | 01:51
4
אכן רוב הזמן הוא מועיל ותורם,בעיקר לרוכבים חדשים ובשנינות ראויה לציון.

אך לפעמים הוא עובר את הגבולות בחוסר אחריות.והמנהלים לא מרסנים אותו.(כמו שעשו לאחרים.)
אופנועים >>
לצפיה ב-'והכתיבה שלך מאד סלקטיבית כי ב3 הודעות'
והכתיבה שלך מאד סלקטיבית כי ב3 הודעות
12/10/2007 | 06:31
3
האחרונות שלך עברת מזמן את גבול הטעם הטוב .
אולי תפסיק לרקוד על הדם ,ולתקוף אישית את המנהלים פה שמשקיעים מזמנם ומירצם,תראה איזה תיבת פנדורה
פתחתם חבריך ואתה בעקבות מחיקה אחת מסכנה של שרשור מסכן עוד יותר.
האם אתה בטוח שהכל נעשה ממניעים טהורים ,אני סמוך ובטוח שלא,אבל להוסיף חטא על פשע ולתקוף את
המנהלים בצורה אישית ,מזכיר לי תקיפה אישית  מפורום פולגז(ושם זה היה הרבה יותר גרוע).
לא נראה לך יש דרך לגטימית ולא דרך בזוייה בלפנות לפורום השני" ולכלכך" בצורה כזו,מה קרה חשבתי שמדובר
באנשים בוגרים,ולפי ההתנהגות וההתנהלות נראה לי שמדובר בילדים  הטוענים "ששברו את הכלים ולא משחקים".
והראייה חלק מאותם אנשים שנחסמו,עדיין מציעים את מרכולתם למכירה(האם לזה התכוון המשורר כשאמר
"אחד בפה ואחד בלב")
ומישהו פה עוד הזכיר את הפורומים האחרים רק השאלה למי הוא התכוון בדיוק?כי לפחות בשנתיים האחרונות
הפורום הנ"ל הרבה יותר גדול הן מבחינת ההודעות,והראיה הוא ממוצע של 2-3 דפים ליום כשבפורומים
האחרים רואים את אותו דף לפעמים גם יומיים.(ןעל זה אמר אותו משורר "שקנאה יכולה להעביר אדם על דעתו")
אל תנסו להפוך את הפורום הזה לY-NET  ששם מלחמות היהודים עברו מזמן את גבול הטעם הטוב.
ולסיום אני מניח שאותם אנשים שנחסמו יחזרו לפה בשלב כזה או אחר.והצעתי היחידה הניחו לשרשור
המזויין  הזה לשקוע אל תהומות הנשייה,כי הוא מערער את יסודות ביתנו.
ולסיום דוד מקס וטיגר אנא התעלמו מואתם דברים שנאמרו בזמן "עידנא דריתחא" ותבוא "הודנה" על הפורום.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אני שמח שהוצאת את כל מה שמציק לך.'
אני שמח שהוצאת את כל מה שמציק לך.
12/10/2007 | 07:10
1
זה טוב לנפש.

תראה לי הודעה אחת(!) שלי בפורום שאתה מדבר עליו.
חשבת לרגע שכל השירשורים שיש פה ובפורומים אחרים נוצרו כי להרבה גולשים א-י-כ-פ-ת ממה שקורה בפורום 8?
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואם הנפש שלך זכה או טהורה?'
ואם הנפש שלך זכה או טהורה?
12/10/2007 | 07:56
1.• ברור, אתה ר-ו-צ-ה שישארו חבריך בניהול...ו ז ר ח   ו 12:19 | 11/10/07  

שימשיכו להגן על השטויות שאתה מפיץ...
2.כנראה שלחלק מהמנהלים פה יש בעייה לטפל בחבריהם.
ולסיום לכולם אכפת ,רק אם היית מועיל לקרוא בטובך את החלק האחרון,היית מבין ? את פשר הנושא
שבחרתי בו כמענה להודעתך.
ואילו אני להבדיל ממך מנסה לכבות את השריפה ואתה ללבות אותה.
להזכירך גם אני נחסמתי באותו שרשור ועוד מ"ס פעמים,כשעברתי את גבול הטעם הטוב,אבל לא יצאתי למלחמה
כתוצאה מזה ,ולא נכנסתי לאף מנהל (בביצים).ולכן רצוי שתקרא את החלק האחרון ותפנים.
שבמלחמות אין מנצחים רק מפסידים .
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 09:24
1
לצפיה ב-'ואם'
ואם
11/10/2007 | 14:39
2
המנהל יהיה קטנוען?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מצידי שיהיה אגזוזן '
מצידי שיהיה אגזוזן
11/10/2007 | 21:17
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 22:36
לצפיה ב-' זה כמו אולמרט - אבו מאזן'
זה כמו אולמרט - אבו מאזן
11/10/2007 | 12:05
3
מחווה לרגל הראמאדן.. שיחרור אסירים
אופנועים >>
לצפיה ב-' מעולה! עם דיו על הידיים '
מעולה! עם דיו על הידיים
11/10/2007 | 12:07
1
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 12:40
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 18:33
2
לצפיה ב-'אז למה אתה משאיר רק הודעות שבעדכם'
אז למה אתה משאיר רק הודעות שבעדכם
11/10/2007 | 13:40
3
2
ומוחק מיד את כל אלה שלא, בדיוק כמו ההודעה הזו שלי?
אופנועים >>
לצפיה ב-'טיגר אל תתמם.'
טיגר אל תתמם.
11/10/2007 | 18:30
1
לפחות תהיה הוגן כי מה שהיא כתבה , צודק.

שאני אתחיל לצרף תמונות מסך של הודעות שכן מחקתם? אין טעם כי אתה יודע בדיוק למה היא מתכוונת.

אני שמח שהפסקתם, ואתם נותנים במה לכולם

אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל את ההודעה הזאת מחקתם פעמיים'
אבל את ההודעה הזאת מחקתם פעמיים
11/10/2007 | 23:02
1
הגיע הזמן להעביר את המושכות, לצאת להפסקה, ללכת לשתות מים בצל, לנהל פורום כזה זה לא קל, והפתרון של לצמצם אותו לשלושה קוראים עם שרשור פעם בשבועיים הוא לא הפתרון הנכון. התעייפתם? כבר אין זמן וכח כמו פעם? תעשו מה שעשו אלה שמסרו לכם את הניהול, תפרשו לפני שתהרגו את הפורום.
זה לא פורום "אופנועים טכני"
וציתות קטן, לא זוכר מאיפה:
"ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז !
בין אם אתם רוכבים על ``חרגולים`` עצבניים בשטח...
מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים....
יעילים עם הקטנוע בעיר ....
או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול...
לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים , ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!
גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אותכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו.

אז מה עושים כאן ?
כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת
נפשכם : לתת טיפ לרוכבים חדשים , להתלונן על מפגעי מע``צ
ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!) ,לתכנן או
להמליץ על טיולים ,להתלונן,להחמיא או לשאול על בתי עסק ,בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול
ולענות –לצחוק – פשוט ה-כ-ל !! YOU NAME IT!

בכותרת האפורה שבראש הפורום ,תוכלו למצוא קישורים לכתבות , מאמרים , מבחנים , השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..)
מומלץ לקרוא את ``כללי הגלישה בפורום`` אשר מופיעים ב``מאמרי הפורום`` לפני תחילת הגלישה.

ומעט היסטוריה..
פורום האופנועים של תפוז (נוהל על ידי כRובי מה13/12/00) הנו ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה בIOL ובה אורגנו, בין השאר , עצרות המחאה הראשונות נגד הרפורמה בביטוח חובה והונחו היסודות ליצירת קהילת האופנועים הוירטואלית הפעילה ביותר ברשת .
לאחר שפורקה מערכת IOL ואוחדה עם וואלה עברנו , כל חברי הקהילה , לתפוז כדי להנות מהיתרונות והנוחות שמעניק פרדס הפורומים של תפוז.
בחודש מרץ 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו.
באותה הדמנות , נפרד צוות הניהול מMIKEE (מנהל וחבר פורום וותיק עוד מימי IOL שנאלץ לפרוש בגלל עומס העבודה על כתפיו),

והנה הגיע היום שכRובי הגדול גם היה צריך מחליף, אז R-יק נבחר למלא את התפקיד הקשה. אל תדאגו לכRובי, הוא עדיין כאן בתור גולש ועוזר לנו הרבה במלאכת הניהול, וגם ממלא תפקיד חשוב ב-"פולגז" וכותב ב-Y-NET.

במאי 2004 45degrees נכנס לניהול הפורום זמן קצר לאחר מכן COLT עזב ו- MAX D הצטרף כחודש אחר כך.
באמצע חודש יוני MAX עזב את הניהול ופינה את מקומו ל- TYGGER.

לסיכום ,
כולם פה ישמחו תמיד לעזור,לתמוך,לצחוק ,לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו גלגליים..
אנחנו בטוחים שתהנו..
בברכת רכיבה מהירה ובטוחה !
(החיים קצרים-תנו בגז!)"

זוכר מאיפה זה?
אופנועים >>
לצפיה ב-' שאלה ובקשה לגבי חסימות בפורום באופן כללי.'
שאלה ובקשה לגבי חסימות בפורום באופן כללי.
12/10/2007 | 13:47
1
אני מאמין שעדיין ישנם מספר כינויים החסומים בפורום.
אני בטוח שיש כאלו שטוב מאוד שהם עדיין חסומים, אך אולי גם יש שם כאלו שנחסמו לחינם.

יתכן שנחסמו בעבר, שנחסמו עוד הרבה לפני השרשור המדובר.

גולש שנחסם לא תמיד יהיה מוכן לבקש שישחררו את החסימה שלו. יכולה להתרוצץ אצלו המחשבה "למה שאני אבקש טובה ממי שחסם אותי למה שאני אתחנן שירשה לי לחזור לגלוש עם הח'ברה בזירה"
(כן, גם אני חסום בפורום של אופנועים, וכן, גם אני חושב שזה מפחית מערכך כאשר אתה מבקש את שיחרור החסימה. "אולי עדיין נוטרים לי שם טינה")

יתכן שנותרו באותה הרשימה מספר ח'ברה כאלו.
יתכן...

ברשותכם, הייתי שמח להעלות בקשה.

הנהלה יקרה:
היה נחמד אם הייתם מוכנים לבצע בדיקה מחודשת של רשימת החסומים. לרפרף בה ולראות אולי יש ח'ברה שנשכחו שם בטעות. ח'ברה שידוע שהם אופנוענים לכל דבר. אופנועים בנפשם ולא סתם איזה טרול מעיק.

יתכן שנשכחו שם כינויים מימי העבר.

הייתי רוצה להאמין שזו לא רשימה עצומה, להאמין שזו רשימה שניתן לרפרף בה בקלות יחסית.
לרגל "אחרי החגים"... יהיה נחמד אם תוכלו להקדיש מספר דקות ולבצע בקשה זו.

אסיים בקשה זו בברכת "אחרי החגים" שמח לכולם. מי יתן ויהיה רק טוב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'פאשיסט'
פאשיסט
11/10/2007 | 11:59
2
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
11/10/2007 | 12:00
4
3
לצפיה ב-'פיצול אישיות קשה במיוחד'
פיצול אישיות קשה במיוחד
11/10/2007 | 12:07
3
לצפיה ב-'ממש קטנועיסט בגוף של קאסטומיסט'
ממש קטנועיסט בגוף של קאסטומיסט
11/10/2007 | 12:09
1
לצפיה ב-'והנה אני מגיב, והודעה נמחקת ...'
והנה אני מגיב, והודעה נמחקת ...
11/10/2007 | 13:45
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 13:38
1
לצפיה ב-'כולם אחרי! עיזבו את המצות, נעשה טיול קטן'
כולם אחרי! עיזבו את המצות, נעשה טיול קטן
11/10/2007 | 12:14
6
1
מסביב לבלוק במשך 40 שנה עד שנגיע לפורום Fullgaz הנכסף.

אופנועים >>
לצפיה ב-'חלאס זה לא מצחיק'
חלאס זה לא מצחיק
11/10/2007 | 12:20
5
1
מדובר פה בתהליך התפוררות של קהילה שגם ככה נמצאת במצב לא יציב.

אם הפורום ימשיך להתדרדר, יווצרו הרבה קבוצות כך ששום דבר לא יאחד אותם.
כל אחד ילך לקומונה או לפורום שלו (ויש המון כאלה)

יאללה.. אופיר, גל, דוד.. תקחו אחריות לשימור הקהילה ותעבירו את הניהול.

אופנועים >>
לצפיה ב-'לא מצחיק? אז תגיד למנהלים שיפסיקו את הבדיחה'
לא מצחיק? אז תגיד למנהלים שיפסיקו את הבדיחה
11/10/2007 | 12:23
2
לצפיה ב-'אמרתי'
אמרתי
11/10/2007 | 12:51
1
יש התעקשות מרגיזה מצידם להמשיך בבדיחה.

אופנועים >>
לצפיה ב-' סליחה.. ביקשתי'
סליחה.. ביקשתי
11/10/2007 | 12:51
1
לצפיה ב-'תחליף קודם את צבע האופנוע!!!!'
תחליף קודם את צבע האופנוע!!!!
11/10/2007 | 12:48
1
3
לצפיה ב-'אתה לא אמור להיות חסום? '
אתה לא אמור להיות חסום?
11/10/2007 | 12:55
לצפיה ב-' התנצלותך מתקבלת בברכה.'
התנצלותך מתקבלת בברכה.
11/10/2007 | 12:22
4
1

מקווה שהפן האישי בחייך יחייך אליך בשיניים צחורות ויאפשר לך זמן פעילות כמנהל כאן בפורום.

אתה בטח זוכר שתמכתי בהתלהבות במינוי שלך. עם כפפות, בלי כפפות, בעצבים מלווים בבעיטות והסרת מראות של פחיות. ים של צחוקים ודאחקות. למרות שלא היית ממש קונצנזוס בגישה/כתיבה המיליטנטית שלך, אהבתי מאוד את הקריאה של הודעותיך כמו הקריאה בפורום בכלל, אז, כשרוח הפורום היתה...

נראה לך שאתה יכול לחזור להיות פעיל כמו שרוח הפורום צריכה?

עכשיו כשאתה מבין שהנוכחות שלך היתה חסרה ואתה מתנצל על כך אולי תבין חלק מהטענות שמופנות כלפי הניהול, לאחרונה. נראה שאתם, כמנהלים פעילים, חשים שחותרים תחת תפקידכם במטרה לנשל אתכם ממנו וזה לא נכון. א-נ-י בטח שלא רוצה לנהל (אני בכלל חושב שזה רעיון לא טוב. לא לפורום ובטח לא לתפוז!!). מיצו לא חלם אף פעם על הניהול למרות שהוצע לו. שנינו יודעים שהוא דמות בקאליבר שהפורום היה גאה בו מאוד אם היה מסכים לנהל. רק לאחרונה הוא קיבל אדום ולא בגלל ידע טכני. בגלל רוח הפורום וכתיבה מרתקת הוענק לו האדום. היום הוא חסום!!!  ד"ר XR איש טכני מובהק, נטול פניות ובעל אינטגריטי, צבוע באדום שזה כבוד לפורום ולא לו אישית- חסום. ים של מחיקת הודעות כולל של השדון שגם הוא, תודה, אושיה רבת משמעות לפורום. זאת הליבה של רוח הפורום כמו שכולנו יודעים ויש מקום להקשיב גם כשהדברים קשים. זה לא בא מחלל ריק.

אז ההתנצלות שלך לגמרי במקום ואם היא מובילה לכיוון של שינוי אז סבבה והלוואי שיצליח לך. דעתי האישית היא שמכל מיני סיבות מורכבות, די נגמר לכם הסוס. אני חושב שהגיע הזמן להציע את הניהול לכוחות חדשים. אפשר לפתוח שירשור בנושא ולאחריו סקר שינפה את הראויים ביותר לקחת את העול הזה על כתפיהם לשנה שנתיים הקרובות וגם אחריהם יהיו מנהלים אחרים. העולם כמנהגו ינהג.
אופנועים >>
לצפיה ב-'|'
|
11/10/2007 | 12:59
1
1
לא נראה לי שיש הרבה שמוכנים ומסוגלים לקחת על עצמם את הניהול, ואני באותו מצב הייתי שמח אם מישהו בקליבר הזה היה מציע את עצמו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'היה מי שהציע את עצמו אבל הוא נחסם בתואנות'
היה מי שהציע את עצמו אבל הוא נחסם בתואנות
11/10/2007 | 13:55
1
שווא כאילו הוא כותב OFF TOPIC ועוד כל מיני שטויות.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל כל מנהל בפוטנציה חסום עכשיו... '
אבל כל מנהל בפוטנציה חסום עכשיו...
11/10/2007 | 13:58
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 18:22
2
לצפיה ב-'באותה ההזדמנות'
באותה ההזדמנות
11/10/2007 | 13:10
10
1
אולי תיפטרו משרשור המכירות המעיק?

במיוחד מאדון פלג שעה שם חנות שלמה....
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 13:18
2
לצפיה ב-'"ראש פלאג מאיר" '
"ראש פלאג מאיר"
11/10/2007 | 13:27
3
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 13:36
1
לצפיה ב-'השרשור הזה מועיל, אבל אני עם מקס הפעם '
השרשור הזה מועיל, אבל אני עם מקס הפעם
11/10/2007 | 14:09
1
לצפיה ב-' '
11/10/2007 | 14:28
1
לצפיה ב-'|צודק|'
|צודק|
11/10/2007 | 14:38
2
לצפיה ב-'אשכרה חנות מכולת אבל עם הליפאן זה בעסקת'
אשכרה חנות מכולת אבל עם הליפאן זה בעסקת
11/10/2007 | 14:54
חבילה עם רואש פלאג מעיר אני קונה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'ראית את המשקפי מגן?'
ראית את המשקפי מגן?
11/10/2007 | 15:21
1
אני מציע רק 2 הודעות בשירשור מכירה פר ניק
אופנועים >>
לצפיה ב-' זה עוקלי עורגינאל. יד ראשונה מרופא.'
זה עוקלי עורגינאל. יד ראשונה מרופא.
13/10/2007 | 17:17
2
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:45
2
לצפיה ב-' נשברתם? אין אחידות בשורותיכם'
נשברתם? אין אחידות בשורותיכם
11/10/2007 | 13:41
2
שיניתם את עמדתכם ולא משנה מאיזה סיבה, מישהו טעה בגדול.

משהו צריך להשתנות.... או בכותבים בפורום או בהנהלה.

אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 17:35
לצפיה ב-'ברוך שובך לפורום '
ברוך שובך לפורום
11/10/2007 | 18:15
1
1
הרבה זמן לא היית פה טייגר
אופנועים >>
לצפיה ב-'היתי בחו''ל'
היתי בחו''ל
12/10/2007 | 16:22
1
לצפיה ב-'יש משהו שאני לא מבין'
יש משהו שאני לא מבין
11/10/2007 | 18:34
33
3
ומבלי לקחת צד: אם המנהלים לא נמצאים פה כדי לנהל, אם המנהלים אומרים שאין להם זמן לנהל, למה לעזאזל הם נדבקים לניהול ולא מפנים את המקום לאלה שמצהירים שהם רוצים לנהל, ושיש להם זמן לנהל? למה לא לפנות את המקום לאלה שרוצים ויכולים?

אלא אם כן יצהירו המנהלים שהם מעתה והלאה וכל עוד הם נמצאים בתפקיד הניהול, הם ינהלו בדיוק כמו שמנהל אמור לנהל: ברצף. בדיוק כמו שאלה שרוצים לנהל, מצהירים שהם יעשו. שהרי אם לא כך, מה הטעם במנהל שלא נמצא כדי לנהל?

שוב: מבלי לקחת צד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מי אמר שלא נמצאים פה?'
מי אמר שלא נמצאים פה?
11/10/2007 | 18:47
30
1
אין יותר מרבע שעה עגולה שאין כאן מנהל כבר 6 חודשים. אני תוהה מאיפה אתה שואב את ההבנה הזאת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד דוד'
עם כל הכבוד דוד
11/10/2007 | 19:00
21
2
לי יותר מפריע שהוא השתמש 15 פעם בשורש נ.ה.ל בהודעה שלו.

לא טכני
לחסום!

וברצינות..
עמיר - נשמעו טענות לא רק כלפי חוסר הרצף בניהול, אלא גם כלפי אי סדרים או איכות ירודה בניהול עצמו ובאופן רצוף. את המידע תוכל ללקט מההודעות ששרדו ו\או אושרו לפרסום ברחבי פורום 8, פורום אופנועים חברתי - לגעת בסבתא, פורום משוב, קומומור וכהנה וכהנה פורומים ברחבי הרשת.

בהצלחה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני יותר מוטרד...'
אני יותר מוטרד...
11/10/2007 | 19:54
13
2
מזה שהלכת וספרת
אבל עוד יותר מוטרד מזה שהלכתי ובדקתי אותך

טל
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 19:59
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:03
5
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:35
2
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:59
1
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 23:30
ענננקקקקק!!!!!!!1

גם אני בדקתי ....
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 00:11
1
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 00:30
לצפיה ב-' אני לא מוטרד ואני כבר לא בדקתי...'
אני לא מוטרד ואני כבר לא בדקתי...
12/10/2007 | 02:16
2
1

טוב, לקחתי את המילה שלך שכבר בדקת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הרסת את הרצף של '
הרסת את הרצף של
12/10/2007 | 13:56
1
1
היו שבע רצוף !
אופנועים >>
לצפיה ב-' אבל היו שם גם כאלו כפולים. זה לא מפריע'
אבל היו שם גם כאלו כפולים. זה לא מפריע
12/10/2007 | 14:06
1
אבל נכון, ספרתי 7...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 07:42
2
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 00:27
1
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 10:52
1
לצפיה ב-'חוסר רצף בניהול?'
חוסר רצף בניהול?
11/10/2007 | 19:55
5
אגיד את זה שוב, אפילו אם זה מנהל אחד ויחיד- כמעט ואין דבר כזה (למעט השעות הקטנות של הלילה) שניהול לה היה קיים פה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני אגיד לך איפה מתבטא הכי הרבה החוסר ניהול'
אני אגיד לך איפה מתבטא הכי הרבה החוסר ניהול
11/10/2007 | 20:48
4
בכך שעברה כבר שנה וחצי מהמפגש פורום הקודם ועוד לא הרמנו מפגש השנה. אתה יכול להגיד לי שזו אחריות הגולשים ולא המנהלים ואתה צודק במידה מסוימת אבל עדיין המנהלים הם אלו שצריכים לדחוף, להוביל וליזום. אם זה מפאת חוסר זמן אז כאמור, להעביר את הניהול למי שכן יש לו זמן.

דוגמאות נוספות? מתי לאחרונה הועדכנו מאמרים בפורום או טאגליינס למשל? כמה סקרים התבצעו בפורום לאחרונה.

אני בכוונה לא נכנס לעניין של מחיקת הודעות ומה ראוי או לא ראוי להיות בפורום כי זה די סובייקטיבי אבל כפי שראיתם, מרבית הגולשים הקבועים פה הביעו את דעתם ואי אפשר להתעלם מזה.

במידה ואכן תגיעו למסקנה שצריך להיות שינוי בהנהלה יהיה אפשר לעבור לשלב של מועמדים ולבחור.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רגע.. אתה חשבת שהמנהלים אמורים לעשות את זה?'
רגע.. אתה חשבת שהמנהלים אמורים לעשות את זה?
11/10/2007 | 20:57
3
אתה נאיבי. כולנו, בפורום אמורים לכתוב מאמרים. אתה חושב שאנחנו אמורים להרים מפגש? ניסינו מספר פעמים, זה לא נפל בגללינו, זה נפל כי כאלה שעזרו בעבר וכבר נשרפו מהעול לא רצו השנה ואף אחד למעט יריבוס שאחרי "נפל" עליו תיק של להתחתן לא יכל. ולמרות זאת הושקע המון על תיכנון מפגש השנה.

אתה חוטא לתפקידו של מנהל, הוא יכול לדחוף יוזמות קדימה אבל בסופו של דבר זה תלוי בגולשים.
את "המחאה" על מחירי הביטוח זוכר? זוכר את ההענות? זה בדיוק ככה עם מפגשים.. רק ש.. מפגשים תכלס פחות פוגעים בכיס ויש מפגשי יום חמישי.. אז.. מעטים הם אלה שמוכנים לשלם 1000ש"ח מכיסם לביטוח, לתת מקדמה של 10,000 ש"ח לבשר\אוכל ולקוות שאפשר יהיה לחסות את ההשקעה, מעטים הם אלה שמוכנים לעשות נסיעות לצפון כמה וכמה פעמים כדי לסגור ביוקרטיה עם המועצה האיזורית, מעטים הם אלה שמוכנים לנהל שעות של טלפונים עם משטרת ישראל, כיבוי אש וכו' והדובדבן שבקצפת.. מעטים הם אלה שרוצים ויכולים לגייס את מרבית היבואנים הגדולים לתת חסות ולעשות לנו כיף וזאת בנוסף לסיקור עיתונאי הולם.. ימים של השקעה נטו, ימים. בסך הכל חודש עבודה נטו על הכל וזו לא הגזמה.
שנה שעברה אנחנו עשינו את זה, השנה זה נפל בעיקר בגלל מחסור במתנדבים. רוצה להאשים את הניהול גם בזה? אולי גם תאשים בהענות של הפורום למאבק בביטוח?

מנהל יכול לדחוף, ליזום אירוע אבל אינו יכול להכריח וזה גם לא תפקידו.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אבל מגיע לך '
אבל מגיע לך
12/10/2007 | 16:02
1
יוזמות ואירועים ושאר מלאכות זה לא תפקידכם.. זה לא תפקידכם לדחוף ו/או להציע אלא אם כבר תפקידכם זה לעודד אחרים לדחוף, להציע ולבצע

אבל,   הבעייה שלי איתכם (יש שמועות שזה בעיקר אתה) זה בעיקר המחיקות והחסימות.

אין לי בעייה (ואני בטוח! שלאף אחד אחר אין בעייה) שתמשיכו שלשתכם במלאכה של ניהול הפורום אבל בתנאי שתשנו את התפיסה הניהולית של התפקיד מקצה לקצה
מחיקה או חסימה רק במקרים קיצוניים של עבירה פלילית חד משמעית.  אסור לחסום אם הדיעה של הכותב לא מתאימה לדיעות של אחרים. כוחו של הפורום הוא הפלורליזם שבו.

אחרת,...נוצר מצב עגום שאני לפני שאני רושם משהו בודק מה המצב בשרשור. אם מישהו כתב משהו שאחד המנהלים עלול להעלב מזה אז אני יודע שחבל על הזמן ולא כדאי לי לרשום כי ממילא כל השרשור יעלם בסיגנון של... כי לא נודע כי בא אל קירבו...... ככה לא בונים חומה.

ככה הפורום הזה יצליח ויינעם לכולם.הממשק של תפוז הוא נוח ביותר וזה בתוספת עם החברתיות שפרחה בעבר ושאין סיבה שלא תמשיך לפרוח.
הגישה שלכם צריכה להיות קודם כל החבריא! ולעודד פלורליזם בזה שלפחות לא תמחקו.
המקצועיות תבוא יחד עם זה ואין מה לדאוג. למקצועיות דואגים כל מיני אדומים ושאר בעלי סמכא.
פלורליזם זה למשל שאסור להיות "בעל הבית של התשובה הנכונה" כי יש יותר מתשובה אחת נכונה, וטוב ומענין שזה ככה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואת הכי חשוב שכחתי!'
ואת הכי חשוב שכחתי!
12/10/2007 | 16:16
כדי שאתמוך בהמשך כהונתכם דרוש צעד בונה אמון רחב והוא לשחרר את כל החסומים. גם מהאירועים האחרונים וגם והעבר הרחוק.
כן, אני מתכוון גם ל נויFB

וגם שתאשרו כל כם את האמנה החדשה של ניהול עם פלורליזם. הקץ למחיקות ולחסימות. גם כשהדיעה לא לרוחכם.
ניתן לבקר ולהביע דיעה הפוכה (בשביל זה יש איקונים שונים:     ועוד) אבל לא למחוק
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני לא מצפה שהמהנהלים יעשו הכל לבד'
אני לא מצפה שהמהנהלים יעשו הכל לבד
12/10/2007 | 19:36
אני דווקא כן חושב שהמנהלים הם אלה שצריכים לדחוף וליזום. יכול להיות שנעשה הרבה ואני לא יודע אבל אני רואה את התוצאה הסופית. כאשר לשני מנהלים אין זמן אפילו לכתוב בפורום אז מן הסתם כנראה שגם אין הרבה זמן להתעסק במפגש.

בקשר למחיקות הודעות וחסימות למינהן, נראה לי שאת דעתי אתה כבר יודע וכפי שראינו זו הדיעה של מרבית הגולשים הקבועים בפורום.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 20:31
לצפיה ב-'דוד, מפאת כבודכם'
דוד, מפאת כבודכם
11/10/2007 | 20:07
7
1
אענה לך במסר - למרות שאני שונא את צורת ההתקשרות הזו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'קיבלתי, הבנתי- אז זה כן אישי'
קיבלתי, הבנתי- אז זה כן אישי
11/10/2007 | 20:35
6
אז קשרתם את טבעו של פורום לעבור תקופות שונות של עליות וירידות באופן ישיר אך ורק במנהלים. פחות כיף כאן? המנהלים אשמים. כמובן.

יש בניכם 2 קולות.
מצד 1- הטיעונים הם: אתם מוחקים שירשורים "על ימין ועל שמאל", בפועל זה הפוך לגמרי, אנחנו בין הפורומים שהכי ממעיטים להתערב, אפשר לבדוק את זה בהנהלת תפוז. מי שהצית את העניין הוא גולש שלא נגעו לו באף הודעה במשך חודשים למרות שפעמים רבות להערכתינו עבר את גבול הטעם הטוב, זה רק הצית, אני לא מאשים אותו בלעדית למצב שאנחנו לפחות שמענו מגולשים חדשים,  אבל זה תרם לרוח של שטות, כתוצאה מכך הגיעו הרבה תלונות על פגיעה אישית וחוסר יכולת לכתוב שאלה שתראה בעיני חלק מהותיקים "דבילית" מבלי שתחטוף סערה של צחוקים.
מצחיק? כניראה רק למועדון הסגור שהתחיל לווצר כאן. בשלב זה הובן שאפשרנו מפאת חוסר רצון לפגוע בגולשים ותיקים לתת להם יותר מדי חופש לעשות את מה שחפצה פרי מקלדתם. החלטנו בהסכמה להתחיל לבלום את התופעה.. טעינו? שגינו? הדבר נעשה בחוסר טקט? אולי- אבל המטרה הייתה נכונה. קולם של "החדשים" חלשה לאין שיעור מאלה שמגובשים כאן ורוצים "מועדון חברים".

מצד-2- נוצרה כאן דימוניזציה לדימוי של המנהלים וקשירה של כל דבר רע בפורום בלעדית לניהול, לפעמים אישית. נעשה לי אישית אבל, אישיותי נתקפה במקום להסתכל על התמונה ברמה המקצועית. המעליבים יודעים מי הם. לא שמעתי טענה א-ח-ת עניינית, אחת.

אני בתור אחד שמנסה לראות מה החברים רוצים רואה בילבול מוחלט בניכם, יותר ניהול כלומר לאכוף את הבעיות בסעיף 1? בלי ניהול? מה זה "הנהגה?" הרי הרוב מדברים פה על לתת לפורום לפרוח בלי שום יד מכוונת- אנרכיה, הפורום יכתיב את רצונו. איך זה יכול להתקיים עם מנהיגות?

אנא ממכם, קחו צעד אחורה, תנשמו עמוק.. על מה בעצם מדובר? על מנהל שצריך לפרוש כי הוא לא פעיל מספיק? לא היה יותר טוב לשאול אותנו מה המהלך המתוכנן לגבי הנושא הזה? דווקא יש לנו מועמד ועמדנו להכריז עליו, דווקא עכשיו צריך להמתין מעט לפני הכרזה כזאת כדי שהאוירה תרגע. לא ניראה לי שמנהל כזה או אחר שלא פעיל מספיק עילה לקריאה של החלפת המנהלים.

תנסו לשאול את צ'רסקי וחבריו שמשמיעים קולות ולרדת לסוף דעתו או כל אחד למה המנהלים צריכים לפרוש, לא תקבלו תשובה מניחה את הדעת, רק "כי זה טוב". האמת שנעשה לנו ולי אישית דימוניזציה על האישיות שלי. הגזמות פראיות לגבי חוסר הנוכחות שלי בפורום שהוא פשוט הפוך מהמציאות, התרומה וההתיחסות לגולשים תמיד רצינית. מעבר לזה, כל הנושא של החסימות, מדובר על כ-12 גולשים חסומים אבל בהודעות כאן ראיתי כבר ראיתי איזכורים על מאות חסימות. ראיתי דוגמאות של גולש מסויים שטען שבחסימה שלו חתומים כל מנהלי תפוז וטען שאין ל"דוד" ביצים, גם מעבר לזה העליב אותי אישית במסרים למרות שהאמת? לא אני חסמתי אותו וה"חתימה" של כל המנהלים הינה מובנית במערכת ולא אנחנו כותבים אותה. העיקר הקפיצה למסקנות והצגתם כעובדה. גם העובדה שחלק מיוצרי הפרובוקציה בעלי יותר מ"רק" זיקה לפולגז גם מעלה תהיות למרות שאני יודע שאין דבר למערכת פולגז עצמה בכל העליהום שנוצר כאן וכבודם במקומם מונח ואף יותר מזה, הם עשו מאמץ (טל"ז) לעשות לנו נעים במפגש מצדה וזה מתאר את רוח האחווה שיש בנינו.

דימוניזציה..

למדתי משהו על הנושא של ספין תקשורתי, באמת.  איך מחיקת הודעה בגלל סעיף 1 הפך ל"סוכן" חרא. והאמת? זה לא מגיע לי, הפורום חשוב לי ואלה שבאמת מכירים אותי יודעים זאת, תנסו רגע להצביע על סיבה (ולא מעידה חד פעמית) שמצדיק לדבר על איבריי האינטימים בצורה לא יפה? זה ממש לא מגיע לMAX שלקח קשה את המצב. זה אפילו לא מגיע לטיגר שעבר תקופה קשה ולכן הנוכחות שלו הייתה דלה, האם היה פחות ניהול? האמת? לא.. מבחינת הגולשים- היה כאן תמיד ניהול גם אם זה היה בתקופות גל וגם אם זה היה בעיקר בעת האחרונה אני.

אבל, העיקר להגיד שהמנהלים צריכים ללכת הביתה, מצתרפים לרכבת הזאת כי יש בו ריח מהפכה, לאיפה זה יוביל רק לאלוהים הפיתרונים.

אם הרבה לא הבינו, בסיכומו של עניין, נושאים שונים נקשרו אחד בשני, נוצרה כאן אווירה עויינת לשתי הצדדים והרבה מסולף.  אלה המילים שלי לנושא. אפשר לא להבין, לא לקבל.. למרות כל ההעלבות שספגתי ולמרות שעמיר למשל היה היחיד שהיה ענייני בהודעותיו, אני לא מאחל לאיש את הכפויי טובה שראיתי כאן. אני לא אחזיק חזרה עניין אישי גם כלפי אלה שהבאתי מהדוגמאות שלהם כלפיי לעולם "בחוץ" בעולם האמיתי.

היום הזה היה אמור להיות שמח בשבילי.. יופ הולדת שמח לי..

הודעה זו משקפת את דעתי האישית בלבד וכל דבר שנאמר לגבי צד ג' הוא סובייקטיבי לחלוטין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בלי לנקוט עמדה - יומולדת שמח איש '
בלי לנקוט עמדה - יומולדת שמח איש
11/10/2007 | 21:31
לצפיה ב-' מזל טוב '
מזל טוב
11/10/2007 | 22:54
לצפיה ב-'מזלטוב בנאדם '
מזלטוב בנאדם
11/10/2007 | 23:42
1
לצפיה ב-' ללא קשר לאי ההסכמה ביננו.'
ללא קשר לאי ההסכמה ביננו.
12/10/2007 | 09:28
2
לצפיה ב-'למרות שהדעות חלוקות - מומולדת שמח'
למרות שהדעות חלוקות - מומולדת שמח
12/10/2007 | 10:56
לצפיה ב-'מזל טוב ! '
מזל טוב !
12/10/2007 | 18:23
1
לצפיה ב-'כפי שציינתי, לכן יש שלושה מנהלים.'
כפי שציינתי, לכן יש שלושה מנהלים.
11/10/2007 | 19:36
1
1
במידה ואחד קרה המקרה והוא עסוק בחייו הפרטיים, אז שניים מגבים אותו בפורום בעניין זה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שאלה למנהלים ?'
שאלה למנהלים ?
11/10/2007 | 19:51
1
אני לא מאריות הפורום אבל בהחלט חבר קבוע(בעיקר קורא
אני לא מבין על מה המהומה ואני לא יודע מי אשם במה ?

אבל עם כל כך הרבה כותבים קבועים טוענים שצריך להחליף את ההנהלה
אז מה הבעיה לזוז ותת לאנשים אחרים (אני בטוח שגם מוכשרים) לנהל את הפורום
הרי זה המהות של דמוקרטיה ..( שלטון העם) ....או שלטון הכותבים
וזה לא משנה עם אתם צודקים או לא...פשוט זה המהות....
לשיקולכם .....
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה ימים אני במילואים והבית מתפרק?'
כמה ימים אני במילואים והבית מתפרק?
11/10/2007 | 19:42
12
2
די, פטרו אותנו מעונשכם.
לא עצרתם לרגע לחשוב למה נפתחו בשנים האחרונות פורומים אחרים לאופנוענים?
לאן נעלמו יקירי הפורום כג'קי לכבוד הנשיא? איפה כל החברים שכתיבתם היא רק בסגנון ציני המוריסטי?
שמתם לב שמאז שאתם אוחזים במושכות כובתה באלימות רוח האופנוענות בפורום? ואופנוענות זה לא רק ידע טכני. זה גם הומור מטורף של (חלק מ) אופנוענים שחיים לצד מוות, של אנשים שבחרו ברכיבה בשל רוח החופש שהומור והתבטלות עצמית כמו גם דאחקות על אחרים זה חלק מהוויתם? איכשהוא החלטתם שאין לרוח כזו מקום בפורום ובמו ידיכם בגאון וששון העברתם לא מאט כותבים קבועים לפורום פול גז, Y NET סליידרס ועוד כמה אחרים, שלא לדבר על כמות הקומונות שגדלה פלאים מאז לקחתם את עמדת הניהול?
הרוח אותה אתם מנסים להכתיב פה (TO DICTATE למען הדיוק...) מזכירה לי את עלילת הספר "שם הוורד". (נו טוב, הסרט).
שם מתו בנסיבות מסתוריות נזירים במנזר ולבסוף הסתבר שספר הצחוק הורעל וכל הקורא בו הומת. הסיבה?: צחוק הוא חטא.
לא יודע אם זה עיניין חיפאי, אבל רוב הגולשים פה תל אביביים הם, וצחוק ודאחקות כמו גם רכיבה עם גופיה וסנדלים הם חלק מההוויה המקומית. לא נראה לי שיש לכם את הכלים להשלים עם רוח זו.
לכן, כאקט הומניטרי אחרון, עשו עימנו חסד ורדו מניהול הפורום. שניים מכם באמת עשו נתנו והשקיעו את מרצם וזמנם למען פורום זה, הגיע הזמן להעביר את הלפיד לחברה בעלי זמן יכולת ומוטיבציה.
בשם צוות הגולשים כאן אני כותב לכם: תודה על הזמן שנתתם לנו ולביתנו הווירטואלי. תמיד נזכור אתכם לטובה ואפילו לפעמים נתגעגע. אבל עכשיו בבוא הסתיו, בואו ניפרד כשעוד לא מאוחר.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 19:48
1
לצפיה ב-' כל מילה בסלע, אתם נאחזים בקרנות המזבח.'
כל מילה בסלע, אתם נאחזים בקרנות המזבח.
לצפיה ב-' ובאמת תודה על הזמן היפה שנתתם לפורום'
ובאמת תודה על הזמן היפה שנתתם לפורום
11/10/2007 | 20:46
1
לצפיה ב-'אוווו ברוך שובך מילואימניק...'
אוווו ברוך שובך מילואימניק...
11/10/2007 | 21:54
1
לצפיה ב-'אכן'
אכן
11/10/2007 | 22:46
תודה על הזמן שנתתם לנו ולביתנו הווירטואלי. תמיד נזכור אתכם לטובה ואפילו לפעמים נתגעגע. אבל עכשיו בבוא הסתיו, בואו ניפרד כשעוד לא מאוחר.
אני די בטוח שאפשר בהחלט לפתור את הפלונטר בצורה סבירה לכולם.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 09:33
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 11:07
לצפיה ב-' ברכות על ראשך'
ברכות על ראשך
12/10/2007 | 15:53
לצפיה ב-''
11/10/2007 | 19:51
לצפיה ב-''
1
לצפיה ב-' ויפה שעה אחת קודם'
ויפה שעה אחת קודם
13/10/2007 | 21:49
לצפיה ב-'היית חייב להרוס לי את הסוף?'
היית חייב להרוס לי את הסוף?
13/10/2007 | 23:42
1
לצפיה ב-' יאאלה מספיק אפשר להמשיך'
יאאלה מספיק אפשר להמשיך
11/10/2007 | 21:12
2
לצפיה ב-'סיכום ביניים קטן, שלי בלבד:'
סיכום ביניים קטן, שלי בלבד:
11/10/2007 | 23:47
9
2
נאמרו כאן הרבה דברים. עד כמה שהצלחתי לראות, רוב הכעס יצא כנגד הודעתו של מקס בדבר הפיכתו של הפורום ליבש (אם יורשה לי לתמצת את דבריו לפי מיטב הבנתי). נעזוב כרגע את הנסיבות שהביאו לאותה הודעה, נסיבות הגוררות עימן טענות מצד הגולשים כלפי המנהלים ולהיפך.
ההודעה הזו עוררה רגשות כעס, תסכול, אכזבה ומחאה חזקים אצל רבים מחברי הפורום. רגשות עמוקים, מובנים וטבעיים, שמצאו ביטוי בדעות שבחלקן לא היו בדיוק מנומסות, או צמודות לחוקי תפוז. התגובות לרגשות הללו מצד המנהלים היו, איך לומר בעדינות, קצת נמהרות, פזיזות ולעתים קיצוניות.
תהיה הסיבה אשר תהיה, נכון לעכשיו חסומים מהפורום הזה הדמויות הבאות, כרשימה חלקית מאד:
- מיצו
- השדון
- ד"ר XR.

מהבחינה הפרטית-אישית שלי, זו סיטואציה שלא תעלה על הדעת. במקום לחסום את אותם גולשים, היה על המנהלים לחשוב טוב טוב מה גרם להם - אושיות, על פי כל קנה מידה - להגיע למצב שכזה.

פורום אופנועים שבו השלישיה הזו חסומה אינו פורום שאני מעונין לגלוש בו.

טל
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 00:20
2
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
12/10/2007 | 00:39
מסכים עם כל מילה על מיצו ו-DR XR,

את השדון אפשר לחסום עוד איזה שנה-שנתיים. (תקופת צינון)

סתם! סתם! יוחזר גם השדון לאלתר!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-' יוחזרו השדון, הד"ר ומיצו לאלתר '
יוחזרו השדון, הד"ר ומיצו לאלתר
12/10/2007 | 07:34
3
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 09:54
1
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 10:01

זה באמת מוגזם, לחסום את השדון,מיצו והד"ר...

אולי המנהלים רוצים להחזיר את הפורום לימי 2001 העליזים, אך הדבר תלוש מהמציאות כיום,
קל וחומר ללא האושיות אשר נחסמו.

במצב הנוכחי, הכאוטי, גם אני לא רואה עצמי כחבר פורום אלא כעוד מועמד לחסימה.
ולכן גם אני בחוץ עד יעבור זעם.

אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 10:51
3
לצפיה ב-'|כן'
|כן
12/10/2007 | 10:59
2
לצפיה ב-''
13/10/2007 | 21:53
1
ושלא יתבלבלו עם העובדות....
אופנועים >>
לצפיה ב-' עובדות'
עובדות
14/10/2007 | 00:28
מה בדיוק משנות העובדות אם אפשר להמציא אותן מחדש

אם אותם האנשים עדיין חסומים, ואם האנשים שהיו אמורים להיחסם עדיין משוטטים באזור, מצבנו בכי רע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'????????? מנהלים יקרים'
????????? מנהלים יקרים
12/10/2007 | 07:56
1
בצורה של מסרורים בנושא כיוונוני מתלים דווקא, הסתבר לי שבנוסף למיצו גם השדון והד"ר חסומים. מה השלב הבא? שתחסמו את כרובי? טל"ש? אותי?

למען הסר ספק: את כולם אני מכיר בלבד משנים של אופנוענות, אף אחד מהם לא "חבר" שלי בהגדרה. אי אפשר להאשים אותי בכך שאני "נאמן" להם יותר או "חבר" שלהם יותר מאשר אני חבר של טיגר או מקס.

אי לכך ובשל הסיבות הנ"ל, אני מוותר על זכותי לכתוב בפורום ופורש ממנו במחאה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טיגר, זה מעט מדי ומאוחר מדי'
טיגר, זה מעט מדי ומאוחר מדי
12/10/2007 | 07:59
8
1
להלן מסר פרטי ששלחתי להנהלת הפורומים, אשר מייצג נאמנה את דעתי:

נושא: הפורום שלי גוסס ורק אתם יכולים להצילו.

שלום,

כחבר פעיל בפורום אופנועים כבר יותר מ-5 שנים, אני פונה אליכם בבקשה (או יותר נכון בזעקת שבר) להציל את מה שהתנוסס תמיד כדף הבית שלי - פורום 8.

עושה רושם שהניהול השוחק והלא-תמיד מתגמל של הפורום גבה את קורבנו משלושת המנהלים ופגע קשות בתפקודם כמנהלי פורום.  מכיוון שאיני מכירם לעומק אישית, איני יודע אלו תהפוכות הם עברו בחייהם הפרטיים אשר גרמו לשינוי לרעה, וזה גם כלל אינו מענייני.
התוצאות, לעומת זאת, ניכרות לעין בצורה מובהקת ומבישה, כמוה קשה לי לזכור מהשנים שעברו. למותר לציין שאני מלא הערכה כלפי המנהלים בגין ביצועיהם בעבר והירתמותם לפרוייקטים חשובים של קהילת האופנועים בארץ, כגון המאבק בביטוח. יחד עם זאת, כשהסוס עייף וזקן הוא מתקשה למשוך אחריו את העגלה ואם לא מחליפים אותו בסוס צעיר ורענן - עלולים הסוס והעגלה גם יחד למצוא עצמם מידרדרים מצוק תלול באין מושיע. זה בדיוק מה שקורה בעת האחרונה לפורום 8.
החלטות ניהוליות לעולם אינן קלות, אולם לעתים קרובות הן הכרחיות. במקרה דנן, הפעולה הנדרשת, כפי שאתם וודאי מנחשים, הנה החלפת מנהלי הפורום והפחת רוח אופנוענית חדשה ועתירת אנרגיות בקהילה ההולכת ומתנוונת שבו.

לטיפולכם אודה.
---------------------------------

אני מוסיף כאן מענה לאייג'נט על נושא המאמרים, מפגש הפורום ועוד:
ברור ששום דבר מהאמור לעיל אינו יכול להתרומם ללא מתנדבים מקרב הפורום (אני עצמי הייתי "אחראי המנגלים" במפגש האחרון וכמוני היו עשרות של מתנדבים). בפורום ישנם אנשים רבים (חוץ ממוטי...) המוכנים לתרום ולהתנדב למען הזולת. בפורום ישנם רבים בעלי כישרון כתיבה שלא יסולא בפז, המסוגלים להעשיר את הפורום, את הטאגליינס ואת המאמרים מפרי יצירתם. אולם כאשר הפורום ישנוני, מנוון, חסר אנרגיות וקטנוני - זה לא יקרה. כאשר הניהול לוקה בחסר (והסיבות כלל אינן משנות!) והפורום מדשדש, אין לאנשים מוטיבציה להשקיע ולתרום מזמנם.

ולכל שלושת המנהלים:
בתקופה האחרונה הפורום תקוע על הילוך ראשון ומנועו מגמגם לכיוון שביקת חיים מוחלטת (ע"ע פורום אופנועים ב-YNET). כולנו עדיין זוכרים לכם חסד נעוריכם, כשהייתם נמרצים ומלאי אנרגיות והפורום פרח. אנא מכם, אל תתנו למצב הנוכחי לקלקל את הזיכרון הטוב שיש למרביתנו מפועלכם. הסיקו את המסקנות המתבקשות, העבירו הלאה את המושכות והזרימו דם חדש בפורום
אופנועים >>
לצפיה ב-' ועוד וגם '
ועוד וגם
12/10/2007 | 09:57
כתיבה יפה. מסרים ברורים וחדים כתער, ומצד שני פנייה מאד מכובדת ומנומסת.
יישר כוח.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 10:41
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 10:53
1
לצפיה ב-' לא מסכים עם התוכן כלל'
לא מסכים עם התוכן כלל
12/10/2007 | 14:28
3
1
יש המון מה לשפר ואתה מוזמן להתנדב כפי שעשית נהדר בעבר לטובת הפורום וחבריו.

במקום לחשוב איך לבזבז אנרגיה על ביקורת (אלק בונה) תחשוב איך לתרום לרוכבים הצעירים ולחברי הפורום הוותיקים.
אילו הצעת עצמך כמנהל בפורום בהחלט הייתי תומך אולם להציע למנהלים לעזוב באין מנהל ראוי נראה לעין נראה קצת לא סביר.

אשמח אם תאיר עיני הן כאן או במסר מי לדעתך יכול , רוצה וחסר פניות לנהל את הפורום.

תודה על המכתב המכובד המנומס והנאה שמעלה את רמת הביקורת לסבירות טובה ומעל לממוצע.
מעריך את פעלך בעבר ואת דעותך בהווה ואשמח אם תצא לפעולה במקום לבקר.

בכל מקרה תודה על האופן שהגבת וסגנון הכתיבה הרואי והמנומס על כך אני גם מוקיר אותך.

תודה אנימור ושבת שלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה המועמד לניהול'
הנה המועמד לניהול
12/10/2007 | 14:51
1
תקרא כאן, או שמה ידעת את זה אך הוא אינו רציני מספיק בשבילך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תומר ברעם מנהל מעולה ובעל ניסיון מוכח.'
תומר ברעם מנהל מעולה ובעל ניסיון מוכח.
13/10/2007 | 00:27
והייתי מאוד שמח אילו היה מנהל בתפוז 8.

רק אני קצת מודאג ממערכת היחסים שיכולה להווצר בין עבודתו הנפלאה ב- KTM  לבין פעילותו כאן.
אילו היה הוא מוצא דרך לא ליצור ניגוד אינטרסים היתי שמח עוד יותר.

גם אז וגם עם ניגוד אינטרסים הייתי שמח לו ניהל את פורום 8 נשאלת השאלה אם זה אפשרי ?

אם כן אשמח מאוד.

בכל מקרה יש דרך לבצע את הדברים ועל הדרך אני מצר.

אופנועים >>
לצפיה ב-'יש מועמדים'
יש מועמדים
12/10/2007 | 16:24
שאפילו המנהלים הנוכחיים לא מפקפקים ביכולת המועמדים לנהל את הפורום למופת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמיד ידעת להתנסחמילים כדורבנות'
תמיד ידעת להתנסחמילים כדורבנות
12/10/2007 | 11:04
1
לצפיה ב-'אולי השם "מנהל" קצת מבלבל'
אולי השם "מנהל" קצת מבלבל
12/10/2007 | 11:42
התפקיד נקרא בד"כ Moderator
moderator=>     ממתן, מְפַשֵּׁר, מְתַוֵּךְ; (אינטרנט) מנהל פורום ברשת

מגדיר את התפקיד טוב יותר.
אופנועים >>
לצפיה ב-' מקס , טיגר , איג'נט השארו עימנו'
מקס , טיגר , איג'נט השארו עימנו
12/10/2007 | 14:21
59
החזיקו מעמד אל מול העליהום המתוכנן והמתוזמן.

יש מעט מאוד מועמדים לניהול פורום כל כך כפוי טובה וחסר אחריות כמו פורום האופנועים של תפוז.
אצטער אם תחליטו ללכת ואשמח עוד יותר אם תשארו למרות העליהום הבלתי אחראי הזה ובעיקר הבילתי מנומס.

כן ניתן רצוי וצריך להעביר ביקורת ואני גם משוכנע שכבני אדם טעיתם קשות בנושאים שונים ובעיקר במחיקות ובחסימות.
אשמח אם מיצו  יכתוב בפורום ואשמח לא פחות עם השדון הד"ר ונוי יוחזרו לאלתר לכתוב בפורום.

אולם COLT  , עמיר שבתאי , טל שביט ואחרים חשובים ומכובדים איננו אילו שמקיימים את הפורום אלה קהל הקוראים הענק .
עבורם רצוי היה שתמשיכו במלאכה כפויית הטובה הזו ללא שכר וללא מנוחה  גם אם המחיר שישלם הפורום יהיה עזיבתם של אילו שאינם מסכימים עם אופן הניהול.

עזבו חברים בעבר ויעזבו אותו בעתיד - זה חבל כואב והייתי מעדיף שישארו.

אז החזיקו מעמד ואל תתפתו לעזוב אותנו אלה אם כן תבחרו לעשות זאת באופן אישי מסיבות שלכם ורק אז ובתנאי שהמחליפים יהיו (אם יהיו) ברמה אישת גבוהה ונטולי פניות ותפקידים מסחריים בעולם האופנועים.

תודה על פעלכם ומקווה שתשארו.

שבת שלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"עליהום מתוכנן ומתוזמן"??'
"עליהום מתוכנן ומתוזמן"??
12/10/2007 | 15:24
7
2
מתוכנן ומתוזמן על-ידי מי, בדיוק?
עבורי, ואני מניח שעבור הרוב המכריע של הגולשים כאן, הסיפור הזה התחיל עם אותה הודעת-מנהל אומללה של מקס, שנמחקה בסופו של דבר - לא לפני שזכתה לתגובה שלילית חריפה וגורפת מצד המוני גולשים שאינם COLT, טל"ש או עמיר שבתאי.
אז מי בדיוק "תכנן ותזמן" כאן עליהום?
למצב הנוכחי, שמתבטא בין היתר במה שאתה מכנה "עליהום", קוראים "משבר". משבר בהיקף גדול. הבעיה כאן היא הרבה מעבר לבעייתם של כמה גולשים ספציפיים ומועטים.

טל
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיד, לא כתבת שאתה פורש?? אז פרוש!'
תגיד, לא כתבת שאתה פורש?? אז פרוש!
12/10/2007 | 16:16
5
1
וגמאני איתך ועוד אחרים, במחאה, עד שיועבר שרביט ה"ניהול"...
שבת שלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-' להפך, במידה ותעלמו, אל תתפלא'
להפך, במידה ותעלמו, אל תתפלא
12/10/2007 | 16:29
1
1
אם תמצא את ה מלמעלה בצבע כחול ולא בים.

המעטים שנשארו משוחררים צריכים להישאר ולהביע את דעתם, כדי למנוע השתלטות גורמים עוינים (לא עברת על זה במילואים )

החרמת הפורום, רק תסב נזק.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
12/10/2007 | 17:55
אני גם קצת חושש מכל שיטת ה"עולם ישן נחריבה" כי ידוע מה יוצא מזה, טוב עוד לא ראינו. מהפכות זה לא רע, בעקרון, אבל מהפכות חכמות, יעילות ומועילות. עוד לא ראיתי את זה כאן.

לי נראה שרוב אנשי הפורום שכחו מה הם רוצים (לפחות אלה שידעו מלכתחילה) ועכשיו יש רק ציד מכשפות ענק ומגוחך, כאילו על פועלם של שלושה שליחי ציבור אלה הפורום עומד. היו לי הרבה השגות וביקורות על עבודת המנהלים, ידעתי להפנות את זה למסרים, תמיד הגיבו ולא פעם שיפרו, אני מצידי גם השתדלתי להרגיע לפי הצורך.

הפעם אף אחד לא חשב אפילו לדבר, ישר כולם רצו דם ואוכלי הנבלות עטו כמוצאי שלל רב, כל מיני ניקים מהעבר שישבו אי שם בצצלי הפורום, מלכלכים מדי פעם עם טרול או שניים, מכניסים מילה רעה פה ושם מאחורי הקלעים, בתקווה שהנה יתממש חזונם, יקרוס הפורום וכולם יראו כמה הם היו חשובים.

כולם תקועים גבוה על עצים, שמן זורם למדורות חופשי, בידור. פתרון אמיתי אף אחד לא רוצה, רוצים רק דם, יריקות בפנים ולכלוך, רבים כאן הראו את פרצופם האמיתי, עם זאת יש רבים שגם ברגעי משבר אלה התגלו כג'נטלמנים.

אותי מהומות רשת לא מרשימות, יהיו מנהלים חדשים? סבבה. ישארו המנהלים הקבועים? מצויין גם כן. אני את מטרותי הגדרתי, את הדרכים שלי לשיפור קבעתי, מצידי שכל העולם יקרוס, אני ממשיך בשגרה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא, לא זה מה שכתבתי, וצר לי אם הובן אחרת.'
לא, לא זה מה שכתבתי, וצר לי אם הובן אחרת.
12/10/2007 | 17:35
2
1
זו לא היתה הודעה מיליטנטית בסגנון "אני עוזב עד שישוחררו החטופים". פשוט הבהרתי (או ניסיתי להבהיר, מן הסתם לא ממש הצלחתי) את הסיטואציה מבחינתי. כרגע אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר, שלא הסתיים. המנהלים עצמם הודיעו שהם בדיונים ומחשבה, והנהלת תפוז הודיעה בפורום תפוז שנושא פורום 8 נמצא בדיון כרגע. למען האמת, אני גם לא מאמין שלמנהלים הנוכחיים יש יותר מדי מוטיבציה להמשיך כרגע... צריך לתת כמה ימים ולראות מה קורה. אם המשבר יעבור ולא ישתנה שום דבר, הפורום הזה לא יהיה מקום רצוי מבחינתי ואדיר את רגלי ממנו.

טל
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 18:23
1
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 18:27
1
לצפיה ב-'טל , תשקול שחסר לך מידע ממקורות אחרים'
טל , תשקול שחסר לך מידע ממקורות אחרים
12/10/2007 | 16:53
לטעמי המנהלים שגו בחסימות ובמחיקות בצורה גסה ואופן ההתנהלות במשבר לא היה תקין.

מכאן ועד גרימת נזק לפורום המרחק גדול.

מה גם שאופן ניהול הדרישה להחלפת המנהלים לוותה בהודעות שאינן עולות בקנה אחד עם הנימוס , האחריות ואופן התנהלות תקין על פי חוקי תפוז.

האשמות אישיות ותקיפה אישית אינן מקובלות עלי (עיין ערך עמיר שבתאי או "שאלוהים ישמור ") ולא יהיו קבילות בעני לעתיד.

אילו היה מי שרצה בהחלפת המנהלים באופן נאה , מנומס ועל פי הנהלים פועל יתכן שהתוצאה שרצה היתה מושגת בצורה נעימה ומהירה יותר.

עתה לא נותר בידי הנהלת תפוז האפשרות הזו מאחר ואפשרות לפוטש אלים מילולית תגרום נזק בל ישוער עתידי לפורום ולמנהליו העתידיים.
משמעו שאופן הניהול של בקשת ההחלפה גרם למעשה ההפך מהרעיון שעמד מאחוריה.

מציע להנמיך את הלהבות לתת לזמן לעשות את שלו ולנהוג באיפוק במתינות ולהמליץ בפני הנהלת תפוז על מועמדים אחראיים , בלתי תלויים בעולם המסחרי של האופנועים וגם זאת באופן הדרגתי ולא חד ואלים.

מה שכן אשמח אם כל החסומים יוחזרו לאלתר ליכולת כתיבה.
יוסבר לכותבים הוותיקים שלא כתבו הרבה זמן שמערכת הניטור האוטומטי מונעת כניסה אוטומטית ומידית של הודעותיהם .

תודה על על תשומת הלב להודעתי זו ותודה לך על הסגנון הנאה והמנומס בו אתה מקפיד לכתוב  מעריך זאת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזו תגובה מפתיעה...|ריבוע|'
איזו תגובה מפתיעה...|ריבוע|
12/10/2007 | 15:34
לצפיה ב-'אתה לא פחות אשם '
אתה לא פחות אשם
12/10/2007 | 15:58
3
לצפיה ב-'ואתה מתעלם מהמושג גילוי נאות'
ואתה מתעלם מהמושג גילוי נאות
13/10/2007 | 00:14
2
ישנו מושג כזה שנקרא "גילוי נאות" ובעיקרו מיועד לאמר את האמת ביחס לעמדתך.

אם אתה מסתיר את העובדה שאתה מנהל פורום בפול גז שהוא מתחרה מסחרי של פורום תפוז אזי אתה מתנהל באופן לא הוגן.

תחשוב על זה לפני שאתה משלח חיצי ביקורת בי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה ממש '
אתה ממש
13/10/2007 | 04:55
3
לצפיה ב-'רצוי לברר את העובדות לפני שמפריחים האשמות.'
רצוי לברר את העובדות לפני שמפריחים האשמות.
13/10/2007 | 13:04
אבל עובדות אף פעם לא היו הצד החזק אצלך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אנחנו יודעים שהיית מת לראות את הוותיקים בחוץ,'
אנחנו יודעים שהיית מת לראות את הוותיקים בחוץ,
12/10/2007 | 16:18
2
1
כך תוכל להמשיך לתת "עצות" קטלניות לרוכבים חדשים וצאת מזה (יותר) נקי...
אופנועים >>
לצפיה ב-'נימיץ , נסחפת קצת לא?'
נימיץ , נסחפת קצת לא?
13/10/2007 | 00:12
1
מה הקשר בין הנושאים?

ועל איזה עיצות קטלניות בדיוק אתה מדבר?

זה שעמיר שבתאי בחר לתקוף אותי על מנת להראות קצת יותר טוב בעיני חבריו ואני בחרתי לענות לו בנימוס מפאט כבודו עדיין לא עושה את המלצותי "קטלניות"

ובהחלט לא הייתי רוצה לראות אף אופנוען מחוץ לפורום ולא משנה אם הוא וותיק או צעיר.

אז אל תנסה לבנות היסטוריה שלא היתה ולהציגה כמציאות ואיך זה בדיוק מתקשר לתמיכתי בהפסקת האלימות המילולית שמתרוצצת פה בפורום?

במקום להרגיע את הרוחות אתה מחמם זה מיותר ולא תורם לפורום האופנועים של תפוז .

אופנועים >>
לצפיה ב-'דווקא מי שמנסה לשכתב את ההיסטוריה'
דווקא מי שמנסה לשכתב את ההיסטוריה
13/10/2007 | 00:42
1
זה אתה ולא נימיץ, ולא פעם אחת רק בשרשור הזה נתת לנו דוגמא נוספת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טעות קטנה'
טעות קטנה
12/10/2007 | 16:21
40
1
"...טל שביט ואחרים חשובים ומכובדים איננו אילו שמקיימים את הפורום אלה קהל הקוראים הענק ..." כדי להחזיק קהל קוראים ענק צריך שיהיה מה לקרא, וכותבים ששווה לקרא מה שהם כותבים אין הרבה, ופורום שהתברך בכאלה צריך לשמר אותם, כי קהל הקוראים יעלם ברגע שלא יהיו כותבים איכותיים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טל שביט , אמיר שבתאי השדון הד"ר ואחרים'
טל שביט , אמיר שבתאי השדון הד"ר ואחרים
12/10/2007 | 17:02
39
חשובים מאוד לפורום האופנועים של תפוז על כך אין לי ספק.

ואני בהחלט חושב שאתה צודק בדעה שצריך לשמור על כבודם  ולהתיחס אליהם בנימוס ואחריות (אממ.. הפועל שהשתמשת  "לשמר" קצת נשמע לי לא מתאים עם אסוציציה של נפתלין או פורמלין )

בעבר ניסתה והצליחה קבוצת כותבים איכותית לחסל פורום  (IOL) ואף חלק מהם הקימו פורום מתחרי מסחרי עם מועדון חברים בתשלום בו אני חבר (פולגז) .
חלקם כותב פה וחלקם לא , רובם בעלי אופי נוח איכותי ואמיתי ולמרות שיש להם איטרס מסחרי מהותי לפגוע בפורום תפוז המתחרה הם כותבים פה בהגינות וביושר.

חלקם היותר קטן עד כדי בודדים לעיתים רחוקות ולעיתים בלי משים ,  נהנה לחבל במעט בפורום ובמה שהוא מייצג למרות שזה בפרוש בניגוד לדעת הרוב המכריע במועדון המסחרי המתחרה פול גז.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בולשיט.'
בולשיט.
12/10/2007 | 17:59
34
2
לצפיה ב-'אכן בולשיט'
אכן בולשיט
12/10/2007 | 21:03
33
1
בין הסגירה של IOL (שנסגר ע"י וואלה ובניגוד לרצון הגולשים) לבין פתיחת פורום פול גז, מפרידות בערך 4-5 שנים. לא שזה הפריע ל-MORM לטעון שיש קשר ישיר והדוק בין הדברים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'המציאות וMORM זה סיפור עצוב'
המציאות וMORM זה סיפור עצוב
12/10/2007 | 21:19
5
אבל הוא סבבה חוץ מזה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שים לב לתרבות הדיון שלך.'
שים לב לתרבות הדיון שלך.
12/10/2007 | 23:05
4
"בולשיט" הפרדת מציאות ממני וכדומה.

תתרכז בתוכן ולא באדם.

יש לך תלונה כלפי כאדם שמור אותה לעצמך ונהג בנימוס.

אני חושב שהאלימות המילולית המובעת בסגנון כאן מיותרת ולא תורמת לאוירה .

ומה אתה עושה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה יאללה'
יאללה יאללה
13/10/2007 | 00:16
3
1
לצפיה ב-'בהחלט תגובה מנומסת וראויה'
בהחלט תגובה מנומסת וראויה
13/10/2007 | 00:19
2
יש לך רפרטואר נפלא יחסית לגילך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה תגובה הולמת'
הנה תגובה הולמת
13/10/2007 | 15:55
1
יאללה יאללה...

אופנועים >>
לצפיה ב-' לא הולם ולא נעליים. תכתוב מפורט בפעם הבאה'
לא הולם ולא נעליים. תכתוב מפורט בפעם הבאה
13/10/2007 | 16:02
1
יאללה (פסיק), יאללה (שלוש נקודות) ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שכתוב היסטוריה זו ממחיות ידועה שלו.'
שכתוב היסטוריה זו ממחיות ידועה שלו.
12/10/2007 | 21:27
1
לצפיה ב-'בא לא ניסחף אין קשר בין פתיחת פול גז'
בא לא ניסחף אין קשר בין פתיחת פול גז
12/10/2007 | 23:01
25
לבין עזיבת IOL . ואכן עברו כמה שנים מאז.

אבל יש קשר בין אותה חבורה שעזבה את פורום 8 חלקית לבין פתיחת פורום פול גז.

לטעמי רובם חברה נהדרים עם כמה יוצאים מהכלל שקצת מפריעים בפורום 8 לעיתים נדירות.
להערכתי פורום תפוז אופנועים הינו פורום יציב חזק שישרוד כאילו שינסו להכתיב למנהלים מה ואיך לעשות תוך התעלמות מוחלטת מעמלם לאורך שנים.

זה לא שאני חושב שלא נעשו טעויות חמורות.
זה לא שאני חושב שהניהול תקין ונכון אולם אני חושש מאנרכיה שתגיע כתוצאה מדחיקת המנהלים הנוכחיים לפינה והכנסת מנהלים חסרי ניסיון.

אילו הייתי יודע שאתה מצליח לתמרן בין אי פגיעה בפרנסתך ב- KTM  לבין ניהול פורום 8 הייתי סומך ידי על כך שמנהל וותיק מוערך ובעל יכולת מוכחת ינהל תוך שיתוף כמה חברים חזקים ואמינים כמו יריב ומיצו.

אולם לצערך אני חושב שאתה עלול לפגוע בפרנסה שלך תוך כדי מילוי חובתך כמנהל פורום 8 , או אז יתכן ויווצר קונפליקט בין הפרנסה לניהול הפורום .

אז מה שצריך לעשות לטעמי זה להניח להחרמות , גידופים , קללות ופגיעות אישיות כלפי המנהלים ולהתרכז בבקשה סבירה של חלק מהחברים להחליף את המנהלים חלקם בהדרגה .

אופנועים >>
לצפיה ב-'ואני חושב שאינך דואג לפרנסתו של כרובי'
ואני חושב שאינך דואג לפרנסתו של כרובי
13/10/2007 | 00:21
1
אלא לעורך שלך. כרובי כבר ניהל בעבר בהצלחה גדולה את הפורום למרות שהייתה לו עבודה במשרה מלאה לצד הניהול ולא ראיתי שהוא התדרדר מתחת לקו העוני.
אני חושב שאתה חושש שמה הכרוב כמנהל יעשה את מה שהיה צריך לעשות בקדנציה הראשונה שלו  וזה לחסום אותך לצמיתות ולמנוע ממך להעלות שטויות ופרובוקציות (עיין ערך הטיפים המסוכנים לרוכב המתחיל) כפי שאתה עושה כאן בפורום.

מוצלחי בבקשה ממך תפסיק להתמם אני לא כאלה מטומטמים כמו שאתה חושב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני לא=אנחנו לא'
אני לא=אנחנו לא
13/10/2007 | 09:57
1
לצפיה ב-'צא לי מהכיס ועזוב את פרנסתי במנוחה'
צא לי מהכיס ועזוב את פרנסתי במנוחה
13/10/2007 | 04:40
22
1
נכנסתי לדיון כי הפרחת כמה הזיות במסווה של עובדות, ומכך אתה מתעלם. שוב, אין שום קשר בין פורום IOL לפתיחת פורום פול גז.
אם אתה מחפש "אשמים" בכך שוותיקי אותו פורום אינם נמצאים ב-8 כבעבר, יש רק שניים שאשמים בכך: אתה (כגולש שגרם לריב ולמדון אשר יצרו את ההפרדה דאז) ואני (כמנהל באותה תקופה שלא שם לזה גבול בזמן).
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיד, מתי תה יושן??? או ישן?? או לפחות נם?'
תגיד, מתי תה יושן??? או ישן?? או לפחות נם?
13/10/2007 | 09:37
9
לצפיה ב-'אמת לאמיתה '
אמת לאמיתה
13/10/2007 | 09:18
6
מוצלחי לניהול הפורום!
שמישהו יגיד את זה כבר..
אופנועים >>
לצפיה ב-''
13/10/2007 | 12:41
1
לצפיה ב-'אבל זה לא היה מוצלחי. זה היה "מתלמדו של.."'
אבל זה לא היה מוצלחי. זה היה "מתלמדו של.."
13/10/2007 | 13:36
4
1
לצפיה ב-'same same'
same same
13/10/2007 | 17:24
3
לצפיה ב-' אבל הוא מתלמד... איך אפשר לתת לו ניהול'
אבל הוא מתלמד... איך אפשר לתת לו ניהול
13/10/2007 | 17:28
2
3
לצפיה ב-'ויקום המלפפון ויכה את הגזר ...'
ויקום המלפפון ויכה את הגזר ...
13/10/2007 | 19:12
1
119
לצפיה ב-'ובנוסף עוד עושה הצגות של גנן.'
ובנוסף עוד עושה הצגות של גנן.
14/10/2007 | 00:30
3
לצפיה ב-'תומר'
תומר
13/10/2007 | 16:14
13
אל תכעס על עצמך כי אין על מה, הוא היה עולה בכינוי אחר. גם כך יש לו כמה ניקים. ע"ע כל השאלות המטופשות של "רוכבים חדשים" בחודשים האחרונים כמו מה יותר טוב כאופנוע פעלולים, GS או CB.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עמיר חסר לך מידע בנושא ניקים'
עמיר חסר לך מידע בנושא ניקים
13/10/2007 | 16:39
12
אני סבור והייתי סבור אז שמי שכותב בפורום לא צריך להיות אנונימי כלל.

הווה אומר מי שאינו גבר מספיק לעמוד מאחורי מילתו על כל מגרעותיה ויתרונותיה מוטב שלא יאמר זאת.

העירו לך מספר חברי פורום שמכירים אותי היטב וגם תומר מכיר נושא זה ותפיסת עולמי זאת היטב כמנהל פורום אופנועים.

לכן איני כותב תחת ניק שאינו מזוהה עימי .

אז תקשיב לחברים שהעירו לך על כך ואל תחזור שוב על הקלישאה הזו , גם מתנגדי הוותיקים ביותר יודעים זאת היטב , אני מבין שקשה לך להקשיב לי מבלי לפלטר אז רצוי שתתעניין בנושא אצל חברים שלך.

אגב ראה זה פלא אפילו מקמקס נכנס לשירשור עם "יאללה יאללה " זה כמו טריגר שמפעיל אותם (הי רענן ערב טוב ) רק מעצם העובדה שאני כותב בפורום - כאן אתה יכול לראות היטב את הקונספט עליו עובד הפורום.

שים לב שאם לא דייקתי הנשמות הטובות יעירו על כך בהמשך ויתקנו וכך יקבל הקורא תמונת מצב נאמנה יותר למציאות מתמונת המצב הסובייקטיבית שלי.

אופנועים >>
לצפיה ב-'תרשה לי?'
תרשה לי?
13/10/2007 | 16:58
9
יאללה, יאללה...

M.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יפה. שיפור נאה. קבל תוספת 5 נקודות. '
יפה. שיפור נאה. קבל תוספת 5 נקודות.
13/10/2007 | 17:08
8
לצפיה ב-'מה פתאום 5 ? אני מתנגד נמרצות.'
מה פתאום 5 ? אני מתנגד נמרצות.
13/10/2007 | 17:14
7
לפחות 12 נקודות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מוטי, יש בך גם דברים טובים אבל תשתדל להפסיק.'
מוטי, יש בך גם דברים טובים אבל תשתדל להפסיק.
13/10/2007 | 17:23
6
דאגת לבשר משובח בקומזיץ בעתלית...
פה בערך נגמרים הדברים הטובים.

תן לנו לשחזר את הימים הטובים. תפסיק בבקשה עם הודעות "הידע המעמיק" שלך.
אנחנו מסוגלים לחיות גם ללא הודעות אלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
13/10/2007 | 17:27
לצפיה ב-'בא אגלה לך סוד מקצועי'
בא אגלה לך סוד מקצועי
13/10/2007 | 17:33
4
גרמתי לעוד דברים טובים בחיי.

אחד מהם קטן הוא לגרום לך להתנגד לדברי ולמקמקס לכתוב "יאללה יאללה"

למה זה גרם?

זה גרם לכך שעוד קוראים קראו את מה שכתבתי.
זה גרם לכך שעוד קוראים יחשבו שמקמקס מזלזל בי ויקבלו מעט אנטגוניזם להודעתו ומהטבע האנושי להפך כלפי.

אז יצאת גבר גבר בקבוצת המבחן שלך שקוראת את כתביך באהדה אולם הקהל שלי הוא אחר וקצת יותר גדול.

התכונה "להראות טוב " בחברה שנובעת מתקשורת לא בונה ומעצימה למעשה פועלת הפוך .

אז מקמקס "נראה טוב " בחברה ואני נראה לטעמו יותר רע / יותר קטן / פחות צודק / פחות מבין/ וכדומה.

אולם התוצאה התקשורתית של אילו שמאזינים לנו באופן שווה הפוכה מכוונתו בפועל.

קאפיש?

כך , על קונספט זה עובד פורום 8 מזה תקופה ארוכה והגיע הזמן שתבין זאת ותפסיק לתקוף אותי על אוטומט כי זה יוצר ההפך.
קח אחריות על מה שקורה בפורום ועבור לפסים יותר חכמים של תקשורת.

אין לי יותר זמן לבלות פה בפורום וברצוני לפנות את הבמה עבורך ועבור חבריך.

הבנת את זה ג'נגו? ("הו האימה?")

אופנועים >>
לצפיה ב-'LOL'
LOL
13/10/2007 | 17:38
אתה גם עושה בר מצוות?
אופנועים >>
לצפיה ב-' איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך תפקידו" '
איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך תפקידו"
13/10/2007 | 17:41
אני רק מקווה ש-"תפקידו" יהיה בגדוד אחר...
אתה מוזמן להעיק על כל פורום שתבחר. אני רק מבקש שתעזוב פורום זה במנוחה. בבקשה.

ברשותך, אם אין לך התנגדות, אני אעדיף להישאר בקרב חבריי. אשאר בקרב חברי קבוצת המבחן הקטנה והרדודה.
אחרי הכל, אני אחד מהם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'קבל עזרה מכל הלב'
קבל עזרה מכל הלב
13/10/2007 | 18:39
יאללה, יאללה...

M.
אופנועים >>
לצפיה ב-'פסים יותר חכמים של תקשורת'
פסים יותר חכמים של תקשורת
14/10/2007 | 13:11
השימוש החוזר ונשנה שלך בבחינת התוצאה של הדברים שנאמרו, הוספת קצת פלפל ("מעט אנטגוניזם להודעתו ומהטבע האנושי להפך כלפי"),
השימוש הפשטני והחוזר ונשנה שלך במילה "בונה ומעצימה" (במשפט ההוא יכולת לכתוב "הורסת")
או הדוגמה הפטאתית לנסות ולהטות את דבריו של מקסמקס לכיוון ה"מקובלים נגד הפחות מקובלים"
כמו עוד ממוטיבים שחוזרים מהודעותיך, מלמדים על כל שלמדת את תורת לנדמארק על בוריה, ואתה, כמו רוב האנשים שמתעסקים בתקשורת הווייתית (ככה הם קוראים לזה עכשיו, לא?) פשוט זורק חול בעיניי מי שקורא אותך.

שיטות נלוזות שלא משיגות כלום, חוץ מתמיהה באיזה עולם אתה חי ועל מה לעזאזל אתה מדבר....
אופנועים >>
לצפיה ב-'תרשה לי הפעם...'
תרשה לי הפעם...
13/10/2007 | 19:27
1
אם אתה אומר ...ואני מצטט :"מי שאינו גבר מספיק לעמוד מאחורי מילתו על כל מגרעותיה ויתרונותיה מוטב שלא יאמר זאת"

מעניין מה עמיר שבתאי היה אומר על זה....

אם יש לך ניסיון כמו שאתה אומר של 30 שנה, תוכיח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הבעיה שמר מוצלחי אף פעם לא עומד מאחורי דבריו.'
הבעיה שמר מוצלחי אף פעם לא עומד מאחורי דבריו.
13/10/2007 | 21:45
הוא מסוגל לסתור את עצמו, להביע כל דעה אפשרית, והכל בנימה ידענית וצדקנית.

הנה רק דוגמה קטנה מהשרשור הנ"ל.
במקום אחד כותב מוצלחי בעבר ניסתה והצליחה קבוצת כותבים איכותית לחסל פורום  (IOL) ואף חלק מהם הקימו פורום מתחרי מסחרי עם מועדון חברים בתשלום בו אני חבר (פולגז) .
דברים שאי אפשר לטעות בהם, מוצלחי מציג קשר ישיר בין עזיבת IOL לבין הקמת פורום פולגז.
אחרי שמעמידים אותו על טעותו אין לו בעיה לכתוב
בא לא ניסחף אין קשר בין פתיחת פול גז לבין עזיבת IOL
כאלו לא הוא עצמו היה זה אשר טען טענה מגוחכת זו.
בתשובתו לכרובי הוא יוצר מצג בו כאילו כרובי הוא זה שטען שיש קשר בין עזיבת IOL לבין הקמת פולגז. למה הדבר דומה, לגולש אשר הצטרף לתפוז כשנתיים לאחר הקמת הפורום ומנסה ללמד את כרובי על ימי IOL, בעצם גם את זה מר מוצלחי עשה בשרשור הזה.

נכון, אי אפשר לומר שהוא לא עושה זאת תחת שמו, אבל בהחלט מדובר באדם שלא מוכן לקחת אחריות על דבריו. אין לו כל בעיה לסתור את עצמו באותו משפט.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אז משתמע מכך שיש לחסום חבלנים'
אז משתמע מכך שיש לחסום חבלנים
12/10/2007 | 17:44
3
וכולנו פחות או יותר מכירים אותם, גם כ .
כיף לשמוע (לקרוא) משהו מבין עיניין, אבל כשהוא פוגע או דורס משתמש אחר\חדש
לפעמים צריך לדעת לוותר עליו. לא מדובשו ולא מעוקצו...

אופנועים >>
לצפיה ב-'אז זהוא שלא'
אז זהוא שלא
12/10/2007 | 21:24
2
מנהל טוב יודע להשתמש בכלים שלו בצורה בונה, לחסום ולמחוק זה לא פתרון לאנשים מוכרים, אליהם אפשר לפנות, להסביר, להסתדר, לא מסוגל? אין כח? חפש מישהו שכן, ותבקש שיחליף אותך, דחוף!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז תציע מועמדותך להנהלת תפוז'
אז תציע מועמדותך להנהלת תפוז
13/10/2007 | 00:17
1
שתבחן את העניין.

מי שלא היה בנעליים של מנהל פורום 8 בתפקיד כפוי טובה זה.
מי שלא הפסיד עשרות ואולי מאות שעות עבודה ופנוע למען הקהילה מוטב לו שיחשוב קצת לפני הבעת ביקורת "בונה".
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני יודע שאני לא מתאים'
אני יודע שאני לא מתאים
13/10/2007 | 00:21
וזה דבר אחד שאני יודע, וכנראה אתה לא, וגם המנהלים הנוכחיים לא הפנימו.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2007 | 17:38
1
אם אתה מציע להם להישאר בתפקידם לא נראה לך לפחות שדרוש לפני כן להגיע להסכמה מלאה של איך ייראה אותו ניהול? למשל, אל תשכח שהיו שרשורים בנמחקו שבהם גם אתה כתבת.
לא תתענין לדעת מה יהיו היקפי המחיקות בעתיד? ולא תרצה לפתור הבעיות לפני פיתרון המשבר?
אחרת הפיתרון יחזיק מים. אז מה שווה?
מהמשבר הזה צריך לצאת טוב יותר ממה שהיה

אופנועים >>
לצפיה ב-'אוייש, צבוע שכמותך '
אוייש, צבוע שכמותך
12/10/2007 | 21:07
1
לצפיה ב-'נשמע לי יותר כמו רוחות של נפיחה'
נשמע לי יותר כמו רוחות של נפיחה
11/10/2007 | 17:31
1
(שיתבעו אותי קרבוסילן)
איזו צביעות, איפוא היית לפני שנה שניסיתי להגן כאן על כותבת חדשה , שזכתה להערות סקסיסטיות על סף ההטרדה המינית
אבל מה לעשות המטריד היה כנראה "מקורב" אז את מי חסמו? אותי.
עם לא הכבוד שאני רוכשת לבעלי , הייתי מגישה תלונה, לצערי לא עשיתי זאת.
ולא נותר אלא להצטער , אבל לא נורא היות אני מתמוגגת מנחת!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני קורא לפיטורי המנהלים הנוכחיים.'
אני קורא לפיטורי המנהלים הנוכחיים.
11/10/2007 | 19:40
1
המסכימים - ירימו

המתנגדים -ירימו  

אם יש העדפה למהל מסוים - רישמו זאת בכותרת ההודעה.

הגיע הזמזן לשינוי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מציע לערוך בחירות להנהלה החדשה'
מציע לערוך בחירות להנהלה החדשה
12/10/2007 | 23:29
1
1
כל גולש יוכל להציע מועמדות,בנייה של רשימת זכאים להצבעה על בסיס וותק.
אין לי טענות מיוחדות להנהלה הנוכחית אך במצב הנוכחי אין לה ברירה לדעתי ורק דרך דמוקרטית ושקיפות וללא סגירות מאחורי הקלעים ימנעו פירוק של הקהילה.
חזרה על בחירות כאלה אחת לזמן מסוים ימנעו הישנות מהפיכות כאלה בעתיד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תן למנהלים לעשות את החושבים שלהם'
תן למנהלים לעשות את החושבים שלהם
13/10/2007 | 00:19
אחרי שיחליטו לפרוש, אפשר לחשוב על מה יהיה הלאה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'היה קצר מן הצפוי'
היה קצר מן הצפוי
13/10/2007 | 00:56
37
1
בעקבות ההודעה הזו כי אותם אלה שנחסמו שוחררו ועוד כמה מסרורים, אני מרגיש חופשי לחזור בי מהפרישה מן הכתיבה בפרום.

קראתי בעיון את כ-ל השרשור ואני רוצה שיהיה ברור: לי, אין בעיה עם ההנהלה. תוחלף או לא זה עניין שאני רואה עצמי כמי שלא מעורב בו. הבעיה שלי היתה ה"מלחמה" על אופיו של הפורום כפי שהועלתה בהודעה שהעלה אחד מהמנהלים.

נכנס לפורום באמצע הלילה, ורואה אחד שמנצל את העלמותי והידיעה שאני לא אכתוב, כדי לחזור לעולם הישן בו הוא כיכב, ומאז נעלם. אז הנה איך הוקע אותו גולש על ידי שהציג עצמו כ"בעל נסיון רב" כשלא סיפק הוכחה קטנה מאד לנסיונו - כזו ששוכבת לכל אחד מאיתנו בבית. מאז הוא נעלם לחלוטין, והיום שוב צץ לאחר זמן רב כשהוא מנצל את העלמותי. עיון קל בהודעותיו של האיש מראות כי הוא לא השתנה כהוא זה כשהוא חי בעולם פנטזיונרי משלו ומבלי שום קשר, ולו מינימלי, למציאות ("בעבר ניסתה והצליחה קבוצת כותבים איכותית לחסל פורום  (IOL) ואף חלק מהם הקימו פורום מתחרי מסחרי עם מועדון חברים בתשלום בו אני חבר") , ועל כן, וכמו שכתבתי בעבר, לא אכבד אותו בהתייחסות ישירה - אלא אם ישוב ויכתוב "עיצות" לרוכבים צעירים שאינן עולות בקנה אחד עם העולם האמיתי.

אני מצידי, ולאחר הודעות ההרגעה של הסוכן (מזל טוב) וטיגר, לא רואה טעם בהמשך השתתפות בשרשור. הכתיבה שלי בפורום די אחידה ובנסיבות מאד ספציפיות הנסובות בעיקר סביב דגמי אופנועים ותורות רכיבה, מה שלא ישתנה אם יהיה מנהל כזה או אחר מבחינתי.

אני מברך את עצמי על החלטתי לחזור בי מן הפרישה, ומקווה להמשך פעולה פורה עימי בעתיד.

לילה טוב לכולם. גם לאלה שחיים ממילא בעולם שכולו חלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עמיר אני מברך אותך על שובך לפורום 8'
עמיר אני מברך אותך על שובך לפורום 8
13/10/2007 | 15:13
6
ומקווה להמשך פעולה פורה עימך בעתיד.

באשר לי , ובכן מפאת עיסוקי הרבים לאחרונה , אכן אני מרבה להעדר מהפורום למרות שאני בהחלט משתדל לעזור לרוכבים צעירים.
ביתרת הזמן אני עסוק בתחום שמעניין אותי מאוד לאחרונה  והוא אופנועי שטח , פורום האופנועים של תפוז שטח ולעיתים פורום סופרמוטו.

ובנוסף להזכירך , אני מנהל את קומונה גדולה בתחום האופנועים - הקומומור בה חברים למעלה ממאתיים רוכבים .

הפעולה החשובה  שאני עושה למען הקהילה לאחרונה הינו ניסיון מוצלח ליבא מ- EBAY מגיני ברכיים מאוד איכותיים במחיר מסובסד על ידי-  לחיילים בסדיר. (למעשה אני מנצל את הידע שרכשתי בעת שיפוץ ה- CBR1000RR האדום שהיה לי ברכישות ב- EBAY על מנת להוזיל עלויות לחיילים בסדיר ).
ולאחרונה עזרתי באירגון מפגש אופנועי פורום שטח. (בעיקר בתחום בו אני מבין - קרי הבשר).

בנוסף , כתוצאה מעלית ההיטק לאחרונה כמות העבודה במשרדי הפרטי עולה ואני נאלץ לבלות הרבה שעות בעסק .

על כל אילו נוסף קורס מרתק שאני לומד בו בלנדמרק אדיוקיישן - קורס שמאפשר לי פריצות דרך מדהימות ביחסים שלי עם אהובתי אישתי וביחסי עם ילדי.

אז להבא כשאתה רושם "מאז נעלם" תזכור רשימת מכלת זו.

באשר לך , שקצת תקוע לאחרונה במעין דרישה מוזרה ממני להציג משהוא שנראה קצת כצעד תמוה מצדך - תראה עמיר , אני מאוד מעריך אותך כאדם נהדר ומדהים , אז בא נצא מנקודת הנחה שאני לא ממש מעוניין להביך אותך שהרי אין בעצם שום חשיבות למי צודק , זה סתם ילדותי ולא מכובד שתכתוב כך , אז אתה מתנגד לדעתי בענייני אופן הרכיבה - את זה הבנו כבר אחרי שכתבת זאת כמה עשרות פעמים - תניח שהקוראים לא טמבלים וחלקם הגדול מכיר אותי אישית , את רמת ידיעותי , את נסיוני ואת יכולותי ברכיבה על יתרונתיהם וחסרונותיהם .

אז רד מהעץ והנח לנושא איני מתכון להענות לבקשתך התמוהה ומבטיח גם לא לבקש שתעלה את סריקת תעודת הסיום של האוניברסיטה שלך ואפילו לא את תמונת הסיום של כיתה א' שלך.

התחלת לכתוב ברציפות לפני מספר חדשים ואני מברך על כך.
המשך כתיבה פוריה (לאחר ארוחת הצהריים אתן לך מידע שקשור  IOL ומה שקרה).
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה יאללה...'
יאללה יאללה...
13/10/2007 | 15:58
1
לצפיה ב-'מור, גם אני מברך אותך על שובך לפורום 8'
מור, גם אני מברך אותך על שובך לפורום 8
13/10/2007 | 16:07
2
1
רק שאני לא זוכר שאי פעם היה ביננו שיתוף פעולה כזה או אחר (אגב, גם לא יהיה כי אני אמות מצחוק).

אני שמח מאד שאתה חולק את מעט הזמן הפנוי שנותר לך לעבודה מדהימה ונהדרת לטובת רוכבים צעירים, ואני מברך אותך על הפעולות החשובות והמדהימות שאתה עורך למען הקהילה - במיוחד לחיילי הסדיר הרבים לאין ספור אשר רוכבים על אופנועים וצריכים מגיני ברכיים. בטוחני שאלה הם מהאיכות הטובה ביותר אותה ניתן להשיג.

אני שמח לשמוע כי אתה עולה ומשגשג במשרדך הפרטי. אין לי ספק שעבודתך המדהימה והמקצועית לעילא מביאה אותך לפסגות חדשות של הצלחה.

צר היה לי לשמוע כי יש לך בעיות בחיי המשפחה המדהימים שלך. אני שמח שאתה עובד קשה בצורה האופיינית לך כדי לתקן את המצב. שמח אני לשמוע שהקורס אותו אתה לוקח מעשיר את ידיעותיך האינסופיות בכל תחום שהוא שהרי מכל מלמדיך השכלת כבר מזמן, ובטוחני שהוא זה שיביא אדם מרתק ומדהים שכמוך, לחיי משפחה טובים ומאושרים מאי פעם עם אשתך אהובתך וילדיך המדהימים.

מדהים אתה ככל שבן אנוש יכול להיות, קצת קשה לי, בן התמותה הפשוט שאף ויתר על בגרויות ובעצם על כיתה י"ב כולה והעדיף להתגייס (אם כי סיימתי כיתה א' לשאלתך ואשמח להעלות סריקה של התעודה ששמורה אצלי עד היום), איך בכל אותו פרק זמן שנעלמת מאז אותה דרישה שלי, לא השכלת למצוא ולו אף תמונה אחת. האם עקב כך אתה לא מוכיח את טענותי הקלוקלות בקשר לנסיונך העצום? האם לא תרצה פעם אחת כמורמ הגדול לסתום את פי, אחת ולתמיד? גם קשה לי להבין איך היה לך כל כך הרבה זמן לכל אותם פורומים אחרים, ואני די כועס עליך שאתה מספר לי שדווקא את הפורום שלנו זנחת.

אני מוחמא למצוא שאישיות נעלה שכמותך הניחה שאף סיימתי אוניברסיטה. כנראה שאני שווה יותר ממה שחשבתי לעצמי (אם כי למען האמת לקחתי קורסים רבים ביחידה ללימודי חוץ של הטכניון, כאלה שהייתי צריך להתקדמותי האישית, בעיקר קורסים בשיווק ומנהל עסקים, וההמשך שלהם כמו "ניהול עסקים לבכירים" ודומיהם. כנראה שבכל זאת כילכלתי את צעדי בתבונה קוסמית כלשהי שכן אני עדיין מצליח, אך כמובן שאיני עדיין בדרגת העל בה אתה נמצא, אם כי היזהר: אני בהחלט שואף לשם. בהשתמע מכך, ומעצם היותי עדיין נמוך ממך בסולם הדרגות הרוחני, צר לי שאני עדיין קטנוני בדרישה שלי ממך להוכיח את מי שאתה מספר שאתה. אשמח להיווכח כי אני טועה ולהיאלם דום כדג אילם.

שמחתי וצחקתי לשמוע שאתה גם איש מצחיק בנוסף להיותך חכם, משכיל, נחמד, מרתק ומדהים. אני מדבר על הבדיחה בה אתה תספר לי על מה שקרה עם IOL - קהילה בה הייתי מראשוני החברים.

רק אושר ושמחה, מחכה לארוחת הצהריים ואולי גם לצלעות כבש על הברבי עם המשפחות.
אופנועים >>
לצפיה ב-' צא מהשנאה התהומית הזאת'
צא מהשנאה התהומית הזאת
13/10/2007 | 16:23
לMORM מה אין לך חיים ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'צא מזה'
צא מזה
13/10/2007 | 22:26
1
Every village needs a fool
אופנועים >>
לצפיה ב-'לנדמרק? עכשיו הכל ברור '
לנדמרק? עכשיו הכל ברור
14/10/2007 | 01:53
והמבין יבין...
אופנועים >>
לצפיה ב-'עמיר קצת מידע על פורום IOL ופורום פול גז'
עמיר קצת מידע על פורום IOL ופורום פול גז
13/10/2007 | 16:23
29
אני לא מתיימר להיות מדוייק ואני סמוך ובטוח שיהיו כמה נשמות טובות שידאגו לעדכן ולתקן אותי אם לא אהיה מספיק מדוייק.

כך נראים הדברים מבחינתי לאחר שקראתי חלקים נרחבים מהארכיון: (שוב זה לא מדוייק ואם ירצו הוותיקים לתקן בנועם אשמח).

שים לב זה לא מדוייק וכך נראים הדברים מנקודת המבט שלי ואין זו האמת האבסולוטית (כי אין דבר כזה).

פורום תפוז שהוקם בשנת 1999 היה די פשוט עם מעט חברים וכותבים.
במקביל לו היה פורום IOL תוסס ורענן בזכות חבורת כותבים נפלאים כגון תומר,  מיצו  האזרח פ. ועוד רבים וטובים שאנו מכירים פה בפורום.
כעבור כמה חדשים הסתכסכו וותיקי הפורום ב- IOL עם ההנהלה (ואיני רוצה להכנס לזאת כלל למה , מי ואיך) העובדות הן שהפורום נסגר ועימו ירדו לטימיון המון המון הודעות ומידע שהיה חשוב בארכיון IOL.

החבורה נכנסה לפורום תפוז 8 בערך באמצע 1999 והחייתה אותו נפלא , שירשורי בוקר נעימים , צחוקים והמון המון מידע .
מסיבות שונות (אולי כנסיון העבר) שמרו חלק מהחברים את המאמרים והמידע באתר בולשיט דוט קום (ומאוחר יותר פול גז)

הפורום בניצוחו הנפלא של תומר צמח וגדל והפך לפורום האופנועים הטוב , הגדול והמוצלח עם הומור (עליו מבכה מיצו ובצדק) נפלא.

בצד החבורה המובילה היו צעירי הפורום (כדוגמאת הנשיא, רב הפורום , ציון טיטו , הדורמן , אביMZ ואחרים רבים ) שהשתתפו בזהירות בפורום ולמעשה הקימו והחיו את פורום הסאגה (עד היום למעשה) .

יצא שמי שנכנס חדש היה קצת צריך להזהר באופן כניסתו שמה יבולע לו ויקבל קיטונות של בוז עד שיברח עם הזנב בן הרגליים.

דוגמא מפוארת לכך היה אלון גולן שהושמץ בצדק על אופן הודעותיו הלא בדוקות ומבוססות אולם מסע ההכפשה שהתלווה לכך מאוחר יותר , לא פרופורציוני , היה מכוער באופן מדהים (קרא בארכיון על אלון גולן ומסכת ההתעללות בו).

יצא שחלק מהחבורה למעשה השתמשה בפורום הפתוח הזה כקומונה סגורה באופן של מסע הכפשות  ו"ירידות" כמעט על כל כותב חדש עד שהלה נבהל וברח מפה.

אז מצד אחד היה פורום אופנועים מנוהל היטב , מקצועי , אדיב עוזר ומאוד מוצלח ומצד שני לעיתים הבריח מפה כותבים ששאלו שאלה באופן שאינו עולה בקנה אחד עם הקוד של החבורה הוותיקה והמבינה היטב באופנועים.

אז מה הקשר שלי לעניין? (זהירות ארוך מתנצל על האורך ואי הדיוקים).

לתוך מבנה זה נכנסתי לפני כמה שנים עם ידע רב בהשרדות ברכיבה וקרוב לאפס ידע בתחום הטכני והתאורטי של הרכיבה והאופנועים.
לא הכרתי את סוגי האופנועים ולמעט יאווה מצ'קמקת שהיה ברשותי היכן שהוא (מסרתי אותה לחבר שנתן לבת שלו ועזב את הארץ) לא רכבתי ממש על אופנועים רציניים כמה שנים בעיקר מאחר והיה לי מפעל תכשיטים בדרום אפריקה ודעתי היתה נתונה לבנית המפעל ( אפילו רכשתי שם אופנוע לזמן קצר ובארץ היו לי קטנוע ,טוסטוס , יאווה ועוד במהלך תקופה זו )
למעשה מעולם לא היה לי דו"ג ברמה של ה- CBR954RR שרכשתי מאוחר יותר.
.

יום אחד החלטתי שאני רוצה ללמוד לרכב כתחביב ממש ולא רק כאמצעי תחבורה .
מאחר וכתבתי בפורום מכמונות מהירות תחת הניק "מתלמדו של דר מוצלחי" השתמשתי בניק הלא מוצלח הזה לכניסה לפורום 8.

הכניסה היתה אסון , הפרעתי , גרמתי נזק לעצמי , לפורום ובעיקר לשלוותם של הכותבים הוותיקים שניהלו את הפורום ועל כך אני מצר עד היום.
כתוצאה מהכניסה הלא טובה (בהמעטה ) רכשתי לי חבורת מתנגדים נאה שעד היום לא נרגעו והם מאז מקשיבים לי תחת הפילטר של נודניק מצוי (אף שלעיתים אני באמת כזה גם היום שוגה ומטעה) וכל כתיבה שלי מהווה עבורם אור אדום (תרתי משמע) .
לצערם סרבתי לעבור לפורום אמנות קיפול נייר יפנית ואו להחליף תחביב , גם סרבתי לתקוף אותם חזרה מאחר והבנתי שהם באמת נפגעו , נעלבו והגיבו באופן הגיוני על כניסתי לתחום האסור בקודים שלהם - אם כי לעיתים בתוקפנות לא סבירה בעליל.

בנתיים כתוצאה מניגוד אינטרסים בין תומר ותפוז בעניינו כפי שתאר תומר המנהל המוצלח עזב (מרצונו ומבחירתו) את ניהול הפורום . (וחבל)

היו לי ולו  אז ויש לנו היום עדיין הרבה השגות לגבי "איך פורום אופנועים צריך להתנהל" תומר לעומתי ניהל בהצלחה את הפורום ואני התרכזתי בגיבוש הקהילה באופן לא וירטואלי , טיולים , מפגשים , אימוני רכיבה , קניית ציוד באופן מוזל וכדומה.

אבל תומר היה עניני וסרב לתקוף אותי אישית למרות דרישת חבריו ולמרות שהגיע לי לא פעם אחת (עיין ערך "הוא אמיתי").

חלק מהחבורה החל להכיר אותי ולהתיחס בכבוד וחלק המשיך לתקוף באופן עיוור קשה ובלתי סביר בין בני אדם ורוכבי אופנועים בפרט  , בודדים עד עצם היום הזה.
חלקם התקשר להתנצל וחלקם שינו את הגישה וכתבו מסרים של התנצלות , חלקם הגיעו לארועים שאירגנתי והתנצל חלקם לא התנצל עד היום.

כעבור זמן החלה חבורת הוותיקים לחוש שהעניינים יצאו מכלל שליטה ואני שברכתי לשלום בנימוס והשתדלתי לעזור לכל שואל הצלחתי להגדיל את קהל הקוראים כותבים בפורום כאשר הכלל היה קודם לברך לשלום , לעזור ואם רוצים קצת דאחקות אפשר אבל בתנאי שלא מעליבים את הכותב החדש.
מצד אחד זה היה נפלא מצד שני מבנה הקומונה הנהדרת שבה היה הפורום מאז חבורת IOL בנתה אותו הופר.

שינוי נפלא קרה , רוכבים שלא העזו לשאול שאלות פו ירדו עליהם  ורק קראו החלו לשאול ולהשתתף.
המחיר היה כבד מבחינת "המקצועיות" היבשה של הפורום.

במקביל הוקם פורום פול גז והיתה זאת הזדמנות לחלק ניכר מהחבורה לבצע מעבר בסגנון המעבר מ- IOL בבת אחת ,  כך שבעלי הידע הרבים עזבו את הפורום בבת אחת וכמעט שלא נותר מי שיענה על שאלות מקצועיות.

הם לא ממש עשו זאת בכוונה פשוט היה להם נוח יותר שם .
הבעיה היתה שהפורום הוקם על שרתי CARS  ושם היה פורום המכוניות , ההתנפלות עליהם בחדשי הקיץ מצד תלמידים בחופשה (כמה DT  סוגרת) היתה ממש התעללות .
הממשק לא היה נוח כמו פה ועבורי הבהיר הג'נגו ("הו האימה") ושירשור השמצה שהתגלגל שם לאורך תקופה ארוכה בהתעלמות ההנהלה היה ברור ששם לא מקומי.

באותה עת הייתי עסוק בלימוד רכיבה ספורטיבית , טיולים אימוני מגרש וכדומה נאלצתי גם להתחיל לענות על שאלות טכניות בתחום האופנועים - זה לא היה מוצלח (בהמעטה) אבל גרם לכך שיתקפו אותי וותיקי הפורום ואז יענו על השאלה.

אז הקונספט היה פשוט - אני הייתי עונה על שאלה טכנית באופן מאפן , R929 , טל שביט , הד"ר , כרובי , השדון  וותיקים  אחרים היו מזדעקים לדגל הספינה השוקעת , נותנים לי נזיפה כהוגן ועונים על התשובה נכון (עיין ערך DR350 כאופנוע ראשון) .
בצורה כזו במשך תקופה ארוכה כשהללו נעדרו מהפורום במפגיע ניתן היה לעזור באופן סביר לרוכבים חדשים.
גם עזרו לחדשים וגם על הדרך חבטו בי בכיף.

בהמשך גם בניתי מהארכיון אוסף מידע עצום שמאגד את הידע הרב שכתבו. (חלקם כינה זאת במסרים "גניבה ספרותית")
תוך כדי איסוף (אז החיפוש לאחור היה די דפוק בממשק ) קראתי חלקים נרחבים מהארכיון.
ככל שקראתי יותר ולמדתי יותר כך יכולתי יותר לעזור לרוכבים צעירים.

לאחרונה מהסיבות שכתבתי בהודעתי הקודמת נאלצתי להעדר לזמן ממושך מהפורום.

השתמשתי בקונספט הישן והמוכר "אני עובר באור אדום" להעיר את הוותיקים משנתם וזה הצליח לי פרט לכך שאתה קצת לקחת זאת אישית מידי ונעלבת (אני מתנצל על כך) כמובן שאם תקרא שוב בלי עצבים (מסופקני אם אתה יכול) תראה שהטיפים ביסודם נכונים אלה שהאופן שהוצגו ונכתבו נועד מראש להתסיס את אילו שבאמת מבינים ברכיבה והללו יאלצו לכתוב את דעתם וכך יוכל הקורא לבחור להבין את החומר בצורה מועילה.

אז אני מברך על חזרתך לפורום המשך שיתוף פעולה פורה , אני לצערי (ואולי לשמחתך ) עסוק בלימוד רכיבת שטח ונהנה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ושוב אתה ממשיך בשכתוב ההיסטוריה'
ושוב אתה ממשיך בשכתוב ההיסטוריה
13/10/2007 | 16:39
6
אז כמו שאמר המקסיקני יאללה יאללה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
13/10/2007 | 17:07
אתה רוצה להגיד לי שאשכרה קראת את ההודעה הטרחנית והמיותרת הזאת?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה על המחמאה'
תודה על המחמאה
13/10/2007 | 17:16
1
רואה ככה בונים חומה.

אני כותב אתה מגיב , רק חבל שלא תיקנת אותי וסידרת קצת את הבלגן שעשיתי בהסטוריה שאתה מכיר יותר טוב ממני.

תוכל אולי לפרט?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לגבי הקמת הסאגה כל מה שכתב-שגוי.אתה מוזמן'
לגבי הקמת הסאגה כל מה שכתב-שגוי.אתה מוזמן
14/10/2007 | 14:02
אל הסאגה לשיעור הסטוריה קצר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רעננן כנס לפה'
רעננן כנס לפה
1
זה שתכתוב את המשפט הזה

"אתה ממשיך בשיכתוב ההסטוריה" עוד עשר פעמים לא יעשה הבדל.

יש לך אחת מכמה האפשרויות :

א. לכתוב את ההסטוריה כפי שהיא נראית מנקודת המבט שלך.
ב. לשתוק.
ג. להמשיך ליצור אנטגוניזם לדבריך על ידי חזרה כמו אוטומט על המשפט בעניין שיכתוב ההסטוריה עד כדי כך שקוראים אשכרה יקראו את כל ההודעה הארוכה והמזויעה שלי.

אז מה עדיף?

תחליט לבד , איך שלא תעשה אתה במילכוד בקונספט הבנוי מראש.

אופנועים >>
לצפיה ב-'מוצלחי, בניגוד אליך הייתי ב-IOL'
מוצלחי, בניגוד אליך הייתי ב-IOL
13/10/2007 | 23:31
ואני זוכר את ההודעה הראשונה שלי שדברה על הבימוטה SB3 שהייתה באותו זמן למכירה אצל בחור מכפר שמריהו.
בניגוד אליך אני זוכר בדיוק מדוע עבר הפורום לתפוז לאחר ש-IOL נקנו ע"י וואלה, אבל לא משנה מהן העובדות לך זה לא משנה כי יש את העולם האמיתי ויש את עולמו של מוצלחי שם המציאות שונה והזוייה לחלוטין.
אותו שינוי נפלא שאתה מתאר מאז הגעתך ועזיבת הוותיקים הוא אותו תהליך שהביא את הפורום הזה בסופו של דבר למשבר שקרה לאחרונה, אבל עזוב אתה בטח לא מבין את זה.
אתה יודע מה הכי מצחיק, גם כל אלה שסינגרו עליך אז היום כבר מבינים טוב מאוד מי אתה והיום מגיבים כמונו כל פעם שיוצאת הודעה ממקלדתך.
תבין מוצלחי אתה יכול לקנות חברים עם הבשר שלך המגינים ועוד אבל גם חברים שקנית בכסף לא ישארו לעד מכיוון שבסופו של דבר גם יגלו את דמותך האמיתית ויתרחקו ממנה לעד כפי שעשינו אנו.

אופנועים >>
לצפיה ב-' כשלים לוגיים, קפיצות בזמן'
כשלים לוגיים, קפיצות בזמן
אלה מעולם לא היוו בעיה עבור מר מוצלחי.
אלא שעכשיו הוא מעביר אותם מהיסטוריה הפרטית שלו, לזו של הפורום.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אלוהים כמה שאתה מזיין את המוח...'
אלוהים כמה שאתה מזיין את המוח...
13/10/2007 | 17:04
1
1
לצפיה ב-'פססתת מקמקס כנס לפה...'
פססתת מקמקס כנס לפה...
13/10/2007 | 17:19
אשכרה באמת מכל הלב ובקצרה   :

אתה צודק    

בלי ציניות רק לקרא את המניפסט הזה יקח לקורא שעה .

אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לך הרבה טעויות היסטוריות'
יש לך הרבה טעויות היסטוריות
13/10/2007 | 17:27
2
פורום IOL נסגר מסיבות שונות.

מה שגרר את הקמת האתר לא היו בשביל "שמירת הידע לעצמם".

והדרך שלך "לגרור" חלק מהאנשים כן לענות, ע"י רשימת שטויות, לא עושה לך טוב. בכלל.
וההודעות בסגנון הטיפים שלך, עם כל הרצון הטוב, הן היו טעויות גדולות אחת אחרי השניה.

ושבתאי יש משהו אישי נגדך, ואחרים קוראים הודעות גדולות שלך בדייקנות בשביל אחרי זה "להחזיר" לך בהפוכה.
גם זה לא עושה לך טוב. וגם לא להם.

בקיצור, לדעתי עדיף מדי פעם להרגע, ולא להפוך את עצמך לקדוש.
אופנועים >>
לצפיה ב-' תודה מעריך את הכנות'
תודה מעריך את הכנות
13/10/2007 | 17:40
1
אני גם חושב שאתה צודק.

לכן על מנת שאוכל בנחת לפנות את הבמה לאילו כמוך שמבינים יותר ממני רצוי שתבין איך הקונספט עובד ונהפוך את היוצרות.

אתם תכתבו בנימוס תשובות יותר מקצועיות ויותר נכונות ואחריות לרוכבים הצעירים ואני אוכל בנחת להכין שיפודים יותר טעימים לפורום שטח.

כל אחד שיתעסק במה שהוא באמת מבין יותר טוב.

אז פומי תסכים איתי שבענייני שיפודים אני מבין יותר טוב ממך ונסכים גם שבענייני אופנועים אתה מבין יותר טוב ממני ונניח לנושא.

כל זאת בלבד שתקבל את בקשתי הצנועה לקחת אחריות על מה שקורה בפורום ולא רק לגיחות ירידות חדשיות על MORM.
אלה גם לענות בצורה אחראית , אוהדת , מנומסת על שאלות הכותבים הצעירים (גם אם ישאלו על בנדיט 400 רוצחת!!!)

האם אתה מקבל את בקשתי? (מבטח שיפודים על חשבוני במפגש - זהירות שוחד)
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש צעירים ויש צעירים'
יש צעירים ויש צעירים
14/10/2007 | 08:31
מה ששם בפורום שאלה לגיטימית, כמו האם עדיף אופנוע X או איך מטפלים במשהו באופנוע Y, שרשורי הבוקר טוב שהיו פעם, תמונות טיולים שנאותות לשים הפורום, הם דברים מאוד רלוונטיים לפורום. בין אם הם נשלחו ע"י רוכבים צעירים או מבוגרים.

אבל שאלות שם "כמה סוגרת הרוצחת!111!!" או שאלות שנטחנו מליון פעמים הפורום, דווקא אישית הייתי מעדיף שכן יוקעו מהפורום. דווקא בגלל שזה הופך את הפורום ל"פורום ילדודס" ופחות פורום אופנועים.
ובגלל שאין אפשרות בתפוז לנעול הודעות, אז דווקא למחוק הודעה כזאת, ולהודיע בהודעה פרטית לגולש מדוע ועל שום מה נמחקה ההודעה, זה מאוד מאוד סביר ומובן.

בגלל שהקהילה והפורום הזה כלכך פתוח, זה משול למצב שבו במפגש פורום באיזה יער, פתאום יצתרפו שניים שלושה חבר'ה צעירים, יתחילו לתת דחקות לכולם, לצקוע ולהיות וולגרים, ולהפריע לכולם באופן מוגזם וללא ריסון. בחיים האמיתיים מישהו היה בא, נותן להם כאפה ואומר להם להתנהג יפה או שיעיפו אותם בכוח, או שיתרחקו מהם ולא ידברו איתם. באופן אופן הפורום הזה צריך להיות.
זאת אחת הסיבות מדוע carsforum וfullgaz מצליחים, בגלל הריסון של המנהלים, וההבנה שיש דברים שמיותרים לפורומים.
אופנועים >>
לצפיה ב-' ע-נ-ק'
ע-נ-ק
13/10/2007 | 17:35
2
4
לצפיה ב-'חכה זה לא הכל - בר מצווה רצית?'
חכה זה לא הכל - בר מצווה רצית?
13/10/2007 | 17:49
1
בר מצוות גם חתונות אפשרי.

אפילו מוהל.

ברוכים הבאים לאתר הבית שלי...

מה אני מציע...

*  שירה והנחיה באיכות גבוהה ובמגוון סגנונות.

*  נגינה וירטואוזית בגיטרה, סקסופון וקלידים.

*  תקליטנות (די,ג'יי,D.J) הכוללת מוסיקה עשירה, עדכנית

ומגוונת.

*  שירה בציבור על מסך גדול עם קליפים מקוריים וייחודיים+קריוקי

*  ציוד הגברה אישי מעולה, הכולל בין השאר מיקרופונים אלחוטיים.

ניתן להיעזר בי גם ב-:

*  הפקת קליפ מכל סוג בסגנון ייחודי ומקורי עם הרבה הומור.

*  הפקת "שיר במתנה" ושמוקלט באולפן הקלטה עם כל המשפחה.

*  הזמנת צלם, רקדנים, זמרים/ות, קוסמים וכל הקשור בהעשרת

האירוע  ללא פער  תיווך.

כדאי לדעת גם שאני...

*  יוצא להקה צבאית (השריון).

*  תמלילן ומלחין מתוקשר - "ריקוד החיים" שזכה במקום ראשון  

בפסטיבל הזמר (ושירים נוספים מצמרת מצעדי הפיזמונים).

*  בעל ניסיון בימתי מעבר לים.

*  אוהב מאוד לשמח אנשים.

המלצות: כיד המלך
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש שגיאת כתיב - צ.ל. אוהב מאוד "לשמח" אנשים'
יש שגיאת כתיב - צ.ל. אוהב מאוד "לשמח" אנשים
13/10/2007 | 17:56
לצפיה ב-'קראתי את כ-ל ההודעה שלך'
קראתי את כ-ל ההודעה שלך
13/10/2007 | 17:47
5
ואני מרשה לעצמי לצטט את עצמי: שמחתי וצחקתי לשמוע שאתה גם איש מצחיק בנוסף להיותך חכם, משכיל, נחמד, מרתק ומדהים. אני מדבר על הבדיחה בה אתה תספר לי על מה שקרה עם IOL - קהילה בה הייתי מראשוני החברים.

ואתה יודע מה מוטי? קח תשובה רצינית. כמו שהודית שאתה כתבת בעבר תשובות לא נכונות שהטעו רוכבים חדשים, אני רואה אותך בעוד מספר שנים כותב שוב את אותם הדברים, רק שבהתייחס להווה בו אנו נמצאים כיום.
אופנועים >>
לצפיה ב-' מעולה ונכון.'
מעולה ונכון.
13/10/2007 | 17:54
4
אם תצא מהקשר של נינוחות , קלילות ואנושיות גם נוכל לצחוק על כך ביחד.

הבירה   עלי.

בעצם מה שהגדרת שאני  , טועה , מטעה , כבד , רציני , צוחק , מתחמן , מתחמק ולעיתים מטומטם.

או בקיצור במילה אחת אנושי.

מעריך את התגובה הכנה והאנושית הבנת את הפרנציפ אין שום חשיבות לכך מי צודק יותר מה שחשוב הוא שנשאר בתקשורת טובה וגם נהנה מהחיים.

עכשיו ברשותך אעבור לזיין במוח לחברי פורום סופרמוטו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'כה לחיי. '
כה לחיי.
13/10/2007 | 17:59
"עכשיו ברשותך אעבור לזיין במוח לחברי פורום סופרמוטו."

אם הם לא מתנגדים, אתה גם מוזמן להישאר שם.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני ואתה רחוקים. מאד רחוקים.'
אני ואתה רחוקים. מאד רחוקים.
13/10/2007 | 20:44
1
כנראה שאתה לא מבין את חומרת מעשך. כמו שכתבתי לך כבר בעבר, אתה מתעסק בממונם של צעירים שחסכו שקל לשקל, וחסכו מעצמם אוכל ושתיה ובילויים, ואתה בא ומטעה אותם מבלי שיהיה לך ידע קלוש כלשהו בנושא הדגמים עליהם הם מדברים. אבל זה עוד הנושא הפעוט שבין השניים. אתה מטעה רוכבים בנוגע לרכיבה תוך שאתה מציג את עצמך בשקר - כפי שהוכחתי מעל דפי הפורום - כרוכב מנוסה, וכאן אתה מתעסק בדיני נפשות של ממש. זה מצחיק אותך?

אני ואתה ללא ספק חיים בעולם ערכים שונה לחלוטין. אין ביננו שום קשר, שום "תקשורת טובה" או אחרת שאינה מעל דפי הפורום, לא שת"פ, לא טלפוני - כפי שניסית להציג פעם, והכי בולט: אין ביננו שום הקשר ערכי. בעולם הערכים שלי, אתה למטה למטה מתחת לתחתית הסולם. ללא ספק חיי אדם ושלמות הגוף הם נושא לצחוק בעיניך.

שתה את הבירה שלך עם עצמך, ותחשוב טוב טוב על הדברים שאמרתי לך. מכאן ברשותך, אמשיך להתעלם ממך כבעבר. מיציתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בלי לקחת צד... לא הגזמת?'
בלי לקחת צד... לא הגזמת?
14/10/2007 | 01:06
הבנאדם רכב ב6 השנים האחרונות (לא בפרהיסטוריה שאתה מחכה לתמונות מהיאווה וכו') על
GS500
בנדיט 1200
CBR954
CBR1000
ועכשיו על DRZ

ואחרי כל זה, הוא ... ,... עדיין הוא לא יכול לייעץ לצעירים שחסכו שקל לשקל. לא אכלו וירדו במשקל (עאלק) כדי לקנות אופנוע, כי אין לא ידע קלוש על הדגמים שעליהם הם מדברים?

לא הגזמת?
מה זה כל העמך שמייעצים כמו מומחים בפורום הם כולם רכבו על הכל? ואם לא? אז למה רק אותו לגרדום?

שוב פעם,... בלי לקחת צד

עכשיו יבואו יריבוס וטל"ש ויספרו לי כמה פעמים מופיע השורש בלי לקחת צד
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגובת לנדמארק טיפוסית'
תגובת לנדמארק טיפוסית
14/10/2007 | 13:22
תן לי לנחש, אתה גם נהנה לטעות, נכון?
אופנועים >>
לצפיה ב-'עשית ס-ל-ט '
עשית ס-ל-ט
13/10/2007 | 23:41
6
2
אז על הדרך תעשה לי חומוס צ'יפס סלט ...

אופנועים >>
לצפיה ב-' זה יותר טעים'
זה יותר טעים
14/10/2007 | 01:08
2
לצפיה ב-'לפחות השרשור הזה עושה משהו אחד טוב...'
לפחות השרשור הזה עושה משהו אחד טוב...
14/10/2007 | 01:38
2
1
לצפיה ב-' נכון. רואים כינויים טובים מהעבר. '
נכון. רואים כינויים טובים מהעבר.
14/10/2007 | 08:09
תגיד... אתה עובד עדיין באותו המקום

אולי באמת הגיע הזמן לשתות איזו .
אינשללה יצא לי לקפוץ לביקור בקרוב...
אופנועים >>
לצפיה ב-' ו '
ו
14/10/2007 | 11:42
נשיקות מותרות נכון
אופנועים >>
לצפיה ב-'תזכירי לי מי את...'
תזכירי לי מי את...
14/10/2007 | 08:56
1
1
ואיך הגעת לכאן?

אופנועים >>
לצפיה ב-'בקצרה אבל ממש בקצרה'
בקצרה אבל ממש בקצרה
14/10/2007 | 11:48
אני .. אני .. אתה הבאת אותי לכאן אחרי שראינו את טרויה .. (אני צודקת ) או אולי זה היה לפני

אבל שיהיה ואז אני וחברים שלי הצלחנו לארגן הפגנות למניעת הרפורמה בביטוח שגרמו ל IOL לריב איתנו עד כדי כך ששלחו אותנו לממשק מסריח של WALLA ואז אחרי ההפגנה הגדולה אפילו WALLA לא רצו אותנו יותר, מזל שתפוז בנו ממשק יותר טוב ומאז אנחנו כאן ..
ואז פתאום גיליתי שהפורום קיבל את הותיקים ב99 למרות שזה היה ביולי 2001 ...

לא יודעת נראה לי כל השירשור הזה הזוי לחלוטין במיוחד שפתאום אני מגלה שההיסטוריה היא בכלל לא מה שהיא ...

תגיד מעניין הצ'אט ההוא עוד קיים
בילבי מתרפקת על העבר ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמו שאמר צדי , ליד, אתה ליד מה שקרה באמת'
כמו שאמר צדי , ליד, אתה ליד מה שקרה באמת
13/10/2007 | 17:26
דבריך מציגים אולי את מה שאתה חושב שקרה , אבל העובדות הן אחרות
לפחות בחלקן אני יכול להעיד כמקור ראשון , אני פה מ 2001 בערך
טיולים היו לפני שהגעת,
אני הייתי חלק מאותה קבוצה שהתחילה את אימוני המגרש , זוכר שבאת ללמוד בראש העין? אז גם זה היה לפני שבאת.
וגם מפגשים היו לפני , זאת ועוד דברים מראים תמונת מציאות שאתה מציג שמתאימה לך ושונה ממה שקרה באמת.

אופנועים >>
לצפיה ב-''
13/10/2007 | 06:46
2
1
באותה נימה, שבת שלום לכולם....
גם לי לא יצא להיות פה הרבה בזמן האחרון, אני חוזרת שבת לשתיים הביתה...
חבר'ה, אנחנו כולנו משפחה אחת... וכן, גם אני על קטנוע באזרחות, אבל עדיין יש לי את ההתמכרות המטורפת הזאת... כמו לכולנו....

שתהיה לכם אחלה שבת
אופנועים >>
לצפיה ב-'את תכניסי את מי שאת רוצה למשפחה שלך...'
את תכניסי את מי שאת רוצה למשפחה שלך...
13/10/2007 | 13:15
2
ואל תקבעי לאחרים

רק באהבה
אופנועים >>
לצפיה ב-'היי פרפר'
היי פרפר
13/10/2007 | 16:12
2
קראתי את הבלוג שלך. אם תצטרכי משהו, צרי איתי קשר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'משהו מעצבן ביותר'
משהו מעצבן ביותר
14/10/2007 | 02:32
2
הלו , "מנהלים" , תגידו מה קרה לתפוז? למה כל השרשורי מריבות האלה לוקחים את כל הדף הראשי ולא מצתמקים להודעה אחת כמו שהיה פעם?
אני מדבר על השרשור המעצבן הזה וגם ההוא עם התמונות...

rant over

NFS סוף.
אופנועים >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ