שינוי כתובת בתעודה זהות וארנונה

TheUnstoppable

New member
שינוי כתובת בתעודה זהות וארנונה

שלום,
רציתי לדעת, האם כדי לשנות כתובת בתעודת זהות אני חייב גם להעביר את הארנונה על שמי?.
תודה.

im mitzi

New member
ממש לא, היפך הוא הנכון

בשביל לשנות את הכתובת שלך בת.ז. אתה חייב חוזה שכירות אך אין צורך בהעברת הארנונה
ההיפך הוא לרוב הנכון, ברוב העיריות צריך לעדכן את ת.ז. כדי להעביר את הארנונה על שמך

TheUnstoppable

New member
תודה, האם ידוע למישהו אם יש מצב שירדשו ארנונה על שמי בשביל

תו חניה ברמת גן?.
&nbsp
התקשרתי לעירייה אמרו לי שכן, ואח"כ התקשרתי שוב בכדי לוודא, כי באתר העירייה לא רשום שצריך, ואמרו לי שלא צריך.
&nbsp
בעל הדירה שלי רוצה שהארנונה תשאר על שמו, וכך גם אני מעדיף.

מעניין, זה חדש לי. באיזה עיריות זה נדרש?

אני יודעת שיש ערים שאנשים מעבירים את הכתובת בשביל הטבות מסוימות, אבל זה חדש לי שיש עיריות שדורשות העברת כתובת בת.ז. בשביל להעביר את חשבון הארנונה על שמך ולא מסתפקות בתעודת זהות. בתכלס העברת ארנונה לא נשמעת לי כמו משהו ששווה להשקיע בשבילו, אם היו דורשים ממני לעשות את זה הייתי משאירה את הארנונה על שם בעל הדירה (מה שעשיתי בתכלס, למרות שבעיריית ר"ג אין דרישה להעברת כתובת).

קוריוז בנושא: אני כאמור לא העברתי כתובת, אבל בכל זאת אני לא רשאית להצביע בבחירות המקומיות ביישוב מגורי. למה זה? כי לפני כמה שנים עשו בירור מקיף והורידו מרשימת התושבים הזכאים לשירותים המקומיים את כל מי שלא באמת גר באזור ולא משלם ארנונה, משיקולים בירוקרטיים פנימים שחלקם על גבול האישיים. במקרה שלי לא תכננתי באמת לבוא במיוחד להצביע בבחירות המקומיות, אבל בתכלס זה לא מדויק להגיד שאני לא משלמת ארנונה - אני רשומה בכתובת קיימת שמשולמת עליה ארנונה מלאה, וגם אם הייתי גרה בה היא הייתה משולמת באותו סכום.

למעלה