אנשים ממשיכים להתקשר

jen711

New member
אנשים ממשיכים להתקשר

לפני כ-4 שנים פרסמתי דירה להשכרה ביד 2.
אחרי כשבוע הורדתי את ההודעה כי הדירה הושכרה.
מאז, אני עדיין מקבלת טלפונים מאנשים.
כשאני שואלת מאיפה, הם אומרים שפרסמתי פעם דירה והם שמרו את הפרטים בצד ומתחקרים אותי עד מתי הדירה תפוסה.
אני מבקשת למחוק את המספר שלי אבל עדיין פעם בכמה חודשים מתקשרים אלי.
כמה אנשים שונים עושים את זה, כבר חסמתי את הטלפון של חלקם.
למה אנשים עושים את זה?
למה להתעקש להתקשר אלי במקום לחפש מודעות חדשות להשכרה?
ועדיין ממשיכים גם כשאני אומרת שהדירה לא להשכרה.
אני שוקלת בפעם הבאה שמתקשרים להגיד שהבית נשרף או נפל עליו טיל.
אולי זה יעזור?

תעשי חיפוש בגוגל

יש מצב שאתר בשם AD עדיין מפנה למודעה שלך מיד 2. יד 2 נמצאים באיזה תהליך משפטי מולם בגלל זה, אבל בינתיים הם פעילים ואנשים לא תמיד קולטים שהמודעה המפורסמת כבר מזמן אינה רלוונטית כי האתר הזה לא מוחק מודעות.

jen711

New member
האנשים שמטלפנים במפורש אומרים לי שהם רשמו את המספר שלי בצד

כשאני שואלת אותם איפה הם מצאו את הפרטים שלי.
אין מודעה שלי שמפורסמת כרגע.
ווידאתי גם ב-AD.

אז כנראה שיש לך דירה

מאד מבוקשת, ויש לך סיבה לשמוח כי דירה מבוקשת שווה יותר כסף

jen711

New member
זה נחמד כשיש דירה מבוקשת

ובאמת מצאתי כמה אנשים שרוצים להשכיר, ממש מהר.
אבל כרגע הדירה היא לא להשכרה בכלל.
אני גרה שם.
ואני לא צריכה שהדירה תהיה מבוקשת.
גם כשאני אומרת להם שהדירה לא להשכרה הם מבינים את זה כ"לא להשכרה כרגע כי יש דיירים".
למה אני צריכה להיצטדק בפניהם ולהסביר ולשכנע (ולחסום טלפונים) כדי שלא יתקשרו למודעה מלפני 4 שנים?

אני אומרת "זה לא רלוונטי" וסוגרת.

כל השאר....אקסטרה שאת לא באמת חיייבת להצטדק וזה.

jen711

New member
אבל זה לא גורם להם להפסיק

הם יתקשרו שוב אחרי כמה חודשים

באמת נשמע הזוי

במיוחד כי במקרים כאלו לעיתים קרובות מי שמפרסם את הדירה להשכרה הם השוכרים שמחפשים מחליף, וזה יהיה חסר טעם להתקשר אליהם אחרי פרק זמן שכזה.
עם ובלי קשר, זה נשמע מוזר. ממליצה להגיד בפעם הבאה שאת לא בעלת הדירה, ששכרת את הדירה וחיפשת מחליפים ושאין לך קשר לבעלי הדירה, אולי זה יעזור.
&nbsp
אני מסכימה עם עוגי שכנראה הדירה שלך נשמעת ממש טוב, בתור מי שלקח לה חצי שנה למצוא דירה, אני יודעת כמה קשה זה למצוא דירה ראויה בדגש על דירה ראויה במחיר סביר, אם כי לעשות את מה שעושים האנשים האלו לא חשבתי אף פעם.

בוקר טוב.נתקלתי בזמנו בתופעה דומה

וכאשר תחקרתי את המתקשרים התברר לי כי רובם הגדול הם ממשרדי תיווך אשר רשמו את פרטי הדירה ומתקשרים מדי פעם ובעיקר לקראת תום שנת השכירות הראשונה (תאריך ההשכרה המשוער רשום אצלם) וזאת כדי לבדוק ולהקדים את הפירסום המיועד של הדירה לקראת שנה הבאה או לחילופין לבדוק אם השוכרים ו-או המשכיר ,מסיבה כלשהי החליטו על ביטול החוזה במהלך השנה שכן בחוזים רבים יש את האופציה לסיום החוזה טרם זמנו.
אז מסתבר שזה קשר גורדי בין המשכיר למשרדי התיווך.בסך הכל הם מרימים טלפון פעם במספר חודשים לברר האם הדירה עומדת לצאת שוב לשוק השכירויות.בהחלט מעצבן אך מהווה חלק אינטגרלי "מתלאות" המשכיר.

זה מעניין מה שאתה כותב

התקשרה אלי לפני כמה ימים מישהי שטענה שהיא "מחברת נדל"ן", ושאלה על דירה בכתובת מסוימת שפרסמתי להשכרה... ממש לא לאחרונה. במקרה הזה היא לא הכחישה את העובדה שהמספר הגיעה אליה יחסית ממזמן, והאמת שבמקרה הזה כמו בכל מקרה שפרסמתי דירה להשכרה (כשוכרת שמחפשת מחליף), כולל במקרים של סאבלט, פנו אלי ממשרדי תיווך.

אין ספק שאלה מתווכים

גם אני מקבל לפעמים טלפונים כאלה, אבל לפחות הם מזדהים כמתווכים שאומרים שרשמו את המספר שנה קודם כשפרסמתי ביד 2.
אמנם מעולם לא השכרתי דרך מתווכים, אבל אין אפשרות חוקית למנוע מהם לרשום ולהתקשר.
מה שהם מחפשים זה לדעת על דירה להשכרה עוד לפני שאת מפרסמת ואז יהיה להם יתרון על פני מתווכים אחרים ובטח אם יצליחו לשכנע אותך לתת להם בלעדיות.
אין לי מה להציע לך מעבר למה שאת כבר עושה ממילא, אולי להשתמש באפליקציה כמו TRUE CALLER ואז כבר לפני שאת עונה תראי בדרך כלל שמדובר בתיווך ותחסמי אותם בלי צורך לענות.

jen711

New member
אצלי הם לא מזדהים כמתווכים

זה שהתקשר אתמול אפילו לא אמר מה הוא רוצה כמו בן אדם נורמלי.
אני עונה לטלפון והוא אומר "זה בקשר לדירה".
אני אמורה לנחש ולהוציא ממנו מה הוא רוצה ממני?
הוא חושב שמאחר שפרסמתי דירה להשכרה לפני 4 שנים, אני אניח שאנשים יתקשרו בקשר להשכרה גם כמה שנים אחרי?
אני אמורה לנחש שזה לא מהבנק/ביטוח/שכנים עם בעיה?

בדיוק כאן אפליקציה יכולה לעזור

אני כאמור משתמש ב TRUE CALLER , הוא מזהה כ 90 אחוז מהמתקשרים (אם את רוצה לעשות ניסוי בלי להתקין שילחי לי את המספר שלו בפרטי ואבדוק עבורך אם הוא מזהה אותו כתיווך).

jen711

New member
זה מעניין אבל true caller מזהה אותם כאנשים ולא משרדי תיווך

חוץ מאחד שרשום עליו משהו כמו "קרציה בקשר לדירה".

למעלה