שכונת הדר יוסף, תל אביב

CuscoBike

New member
שכונת הדר יוסף, תל אביב

היי אנשים!

אני עידו, רווק בן 32, גר בשנים האחרונות במרכז תל אביב.
שוקל לעבור לגור לבד (דירת חדר וחצי / יחידת דיור) בשכונת הדר יוסף, עבר תחילת עבודה באזור ורצון לגור באזור שקט יותר.

הקירבה לעבודה, לפארק הירקון ולאוניברסיטה נשמעת לי אחלה. והבנתי שמחירי השכירות סבירים..
האם מישהו מכיר קצת יותר לעומק את אופי השכונה?

ברור לי שזה לא מרכז תל אביב ושאין חיי לילה באזור, אך האם לרווק צעיר יש טעם לגור בשכונה?

אשמח לקבל מידע או טיפים.. תודה, עידו :)

לא מכירה מקרוב את השכונה

אבל ממה שאני יודעת - דירות חדר וחצי אין ממש אפשרות למצוא שם, יחידות דיור כן, אבל לא יודעת כמה הן יהיו מוצלחות ובמחיר משתלם (בכללי אני גם לא חובבת יחידות דיור, אבל זאת אני). השאלה היא מה אתה מחפש ומה השיקולים שלך.
&nbsp
שיהיה בהצלחה ואתה מוזמן לעדכן

CuscoBike

New member
תודה על התגובה גב׳ מרציפן

ממ אז ככה:
אני לא רוצה לגור עם שותפים אלא לבד, ובאמת שלא צריך יותר מחדר וחצי-שניים. לכן חשבתי על דירה קטנה. אולי דירה מחולקת (אמרתי משהו לא חוקי?)
אין הרבה מידע על השכונה באינטרנט, זאת הסיבה שאני מחפש המלצות. עשיתי סיבוב בשכונה והיא נראית לי נחמדה סך הכל. די "רגילה" ושקטה.
אני חושש שאני מפספס משהו.. אולי האוכלוסיה לא מתאימה לי.. די אובד עצות.

זו בעיה שרבים נתקלים בה

יחידים שרוצים לגור לבד לרוב באמת לא זקוקים ליותר מחדר וחצי או שניים, אבל היות שכבר כמה עשורים לא בונים דירות כאלו (וגם בעתיד לא יבנו - בגלל הממ"דים), האפשרות שניתנת לבחירה היא בין דירות מאוד ישנות שלא תמצאו בכל מקום והמצב שלהן לא תמיד להיט, לבין דירות מחולקות, כשלא תמיד מדובר בחלוקה בלתי חוקית, אבל יש עם זה לא מעט בעיות. יחידות דיור זה עניין אחר, כשגם כאן יש סוגים שונים - יש יחידות דיור שנבנו במקור עבור בני המשפחה המתבגרים - בין אם ילדים ובין אם הורים מבוגרים, כשבמקרים רבים המשמעות היא שמדובר ביחידה מושקעת שמספיקה לאדם בודד שלא מארח ומחפש בעיקר מקום שקט ונחמד להניח את הראש.
&nbsp
כאמור, אני לא מכירה יותר מדי טוב את השכונה, הרושם כללי זה שמדובר יותר באזור של משפחות. אם אתה מחפש דירה בהתאם לאוכלוסיה זה כבר סיפור אחר - באיזו אוכלוסיה אתה מעוניין כשכנים?

CuscoBike

New member
אוקי שיכנעת אותי

לגבי יחידת דיור - אני מבין באמת שזה פחות מתאים לי.
אני עדיין מנסה להבין מה האפשרות הכי טובה לגור לבד, כי בינתיים לא נראה שיש כזאת...
לגבי האוכלוסיה, הייתי רוצה לגור באזור שיש בו צעירים (שוב, מבין שזה לא מרכז תל אביב.. אבל בכל זאת). סתם, באופן כללי יש מעט מידע באינטרנט על הדר יוסף.. מנסה לבדוק אם זו החלטה טובה לעבור לגור שם..

אם הכיוון הוא אזור שיש בו צעירים - הדר יוסף זה לא האזור

אם אתה מחפש חברה צעירה, כדאי להתמקד באזורים אחרים ולא באזור של משפחות.
&nbsp
&nbsp

למעלה