לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1259412,594 עוקבים אודות עסקים

פורום נותני שירות

מה עוד לא נאמר על הלקוח הישראלי... ומי כמונו יודעים עד כמה זה לפעמים נכון עד אימה. כאן בפורום "נותני שירות" אתם מוזמנים לשתף בחוויות השונות של עבודתכם כנותני שירות בסקטורים השונים. אלו מכם שרק החלו בצעדים הראשונים בתחום או שוקלים להיכנס אליו, יוכלו להיעזר בחברים הותיקים והמנוסים בתחומים השונים, לצד הקישורים והמאמרים ששופעים במידע מקיף ומגוון על משרת נותן השירות לסוגיו. כמה פרטים חשובים שראוי להדגיש: הפורום אינו מטפל בתלונות על שירות לקוי, ואם ברצונכם להתלונן עשו זאת בפורום צרכנות. הצעות עבודה ופרסומים שונים שיפורסמו על גבי הפורום ימחקו במיידית. פרסומים מותרים בלוחות הפורום בלבד. אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה והמנעו מתקיפה אישית של חברים בפורום על מנת לשמור על האווירה הנעימה. ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. אשה מרציפן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נותני שירות

מה עוד לא נאמר על הלקוח הישראלי... ומי כמונו יודעים עד כמה זה לפעמים נכון עד אימה. כאן בפורום "נותני שירות" אתם מוזמנים לשתף בחוויות השונות של עבודתכם כנותני שירות בסקטורים השונים. אלו מכם שרק החלו בצעדים הראשונים בתחום או שוקלים להיכנס אליו, יוכלו להיעזר בחברים הותיקים והמנוסים בתחומים השונים, לצד הקישורים והמאמרים ששופעים במידע מקיף ומגוון על משרת נותן השירות לסוגיו. כמה פרטים חשובים שראוי להדגיש: הפורום אינו מטפל בתלונות על שירות לקוי, ואם ברצונכם להתלונן עשו זאת בפורום צרכנות. הצעות עבודה ופרסומים שונים שיפורסמו על גבי הפורום ימחקו במיידית. פרסומים מותרים בלוחות הפורום בלבד. אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה והמנעו מתקיפה אישית של חברים בפורום על מנת לשמור על האווירה הנעימה. ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. אשה מרציפן

לצפיה ב-'מיומנו של...פרק #10: האישה והצרה'
מיומנו של...פרק #10: האישה והצרה
<< ההודעה הנוכחית
28/08/2010 | 04:57
4
40
נו, אז מה תגידו? פרק #10, הא? אני כול כך חייב עבודה אחרת שזה נורא. למזלכם, אני עצלן מדי כדי לשבת פה מדי יום ולהספים את הפורום עד שמרציפן שלנו תהפוך לשוקולד מריר. את האמת, בתוך תוכי ייחלתי שהסיוט יגמר כבר אחרי הפרק השני. אך כדרכו של עולם, לא תמיד מה שאנחנו רוצים זה בהכרח מה שנקבל. אגב, אתמול יום הולדת. אז כמו שאומרים, שיהיה במזל טוב.

ויהי בימי אבות אבותנו הקדומים - הקופים הגדולים - בטרם הולדת הבירה, מכונות המלחמה וערימות הפח הגדולות משמיעות הרעש, והיה האדם דביל מאוד. ויקום ויהתהלך בארץ ויראה אבן תמימה מונחת על האדמה ויעש מוחו סאלטות באויר מרוב אושר. ויקח מס' צעדים אחורה וישעט אל האבן ויחבוט בה בחוזקה עם כף רגלו החשופה ותתעופף ותתגלגל האבן ויחבוט בה שוב וחוזר חלילה. והרגל שוטטת דם, כאובה ושבורה, אך האדם מבסוט, שמח וטוב-לב לו.
סיפור זה בא להדגים את הקלות והפשטות הבלתי-נסבלת שבלהיות גבר. אין צורך בהרבה על מנת להלהיב ולהלהיט אותנו. קחו לדוגמא ציצים קופצים. כן, זה כיף; כן, זה מרתק; כן, אם בתוך גן-עדן קיים גן שעשועים - כך הוא היה נראה; לא, זה אף פעם לא נמאס ולא, אף אחד לא יודע למה. לכן, כשגבר יבקש לרכוש דבר-מה ב-n00b Store, גם אם יהיה הדיוט/אידיוט מושלם, רוב הסיכויים שנצליח למצוא גל משותף לשדר עליו. הרי אין כאן יותר מדי מדע טילים. שיעשה את העבודה ושלא יהיה בורוד. זהו. לעומת זאת, כשבחורה באה לקנות משהו....ובכן, המשיכו לקרוא.

ניכנסת לחנות בחורה מאוד מושקעת ומטופחת בשלהי שנות ה-20 לחייה ומבקשת לרכוש מחשב נייד. עבדכם הנאמן רואה את הנולד ומיד פוצח בשאלה חצי רצינית חצי מתלוצצת, "איזה צבע תרצי?". הלקוחה מצחקקת, מהססת קלות ולבסוף קובעת חד משמעית "לא באמת משנה לי, העיקר שיהיה הכי חתיך בארץ!". אני שואל לאילו צרכים, תקציב מוערך ולבסוף חוזר עם קופסא חתומה. איך כשיורדים הניילונים הלקוחה נרתעת אחורנית כאילו קפץ לה עקרבות מתוך המנת קרב (בסל"ש, מישהו?):

לקוחה: "מה זה? מה זה הטינופת הזאת?!".
X: "מה? בגלל שהוא שחור?".
לקוחה: "לא...".
X: "אז מה הבעיה?"
לקוחה: "כלומר, כן...עזוב, אני יודעת שאני גזענית...זו בעיה שלי, תביא לי משהו אחר".
X: *מהרהר קלות, הולך וחוזר עם קופסא נוספת*
*הניילונים יורדים ו...*
לקוחה: "יש לכם ממש סטנדרטים נמוכים פה, הא?"
X: *משחרר אנחה*, "שאלה לי אליך יקירתי, מה יותר חשוב: שיעבוד טוב או שיראה טוב?".
לקוחה: "המממ..."
X: "???"
לקוחה: "ארממ מממ..."
X: "תגידי לי את רצינית? את באמת שוקלת מה לענות לי?"
לקוחה: "נו, רגע! זה קשה!"
X: "אם זה מתקלקל, כול מה שנשאר לך זהו גוש פלסטיק משותק ויתום".
לקוחה: "נו, אז לפחות שיהיה יפה!".
X: *משקיע את פניו בכפות ידיו וחושב עמוקות*.
X: *הולך והפעם חוזר עם מה שלדעתו הלפטופ המכוער והמזעזע עלי אדמות. מעין ורוד מטאלי צועק לשמים שאפשר לאותת איתו לחייזרים ולהגעיל אותם שלא יבואו. גוש פלסטיק כזה דוחה שצריך לתלות עליו סטייקים כדי שרוטווילרים יתקרבו אליו. מסמרים דופקים את עצמם בקיר מפעת כיעורו. בקיצור, זוועה*
לקוחה: "שיווווווווווו איייזההה ח- - ת- - י- -ך!!! לקחתי!"
X: "שיהיה לנו במזל טוב"
לקוחה: "תודה. כמה הוא עולה?"
X: "הוא עולה 6879 שקלים ותקילין"
לקוחה: "מההההה זזזזזז...טוב, אתם באים לי ברע. ביי".
נותני שירות >>
לצפיה ב-'זה לא מפתיע'
זה לא מפתיע
28/08/2010 | 19:32
16

מזכיר את המדרובה שנכנסת לחנות למוצרי חשמל ושואלת את המוכר: "יש לכם טלויזיה צבעונית ?" - אומר  המוכר: "וודאי". ואז היא אומרת לו: "טוב אז תביא לי טלויזיה אדומה" ...

עזוב, העיקר שהן יודעות לעשות רוורס.

NOT !
נותני שירות >>
לצפיה ב-''
28/08/2010 | 20:21
4
לצפיה ב-''
29/08/2010 | 18:14
1
14
לשוקולד מריר לא נראה לי שאהפוך בקרוב, אבל החוויות שלך... אפשר להגיד שממיסות אותי.
נותני שירות >>
לצפיה ב-'אלה עוד רק החוויות ;-'
אלה עוד רק החוויות ;-
29/08/2010 | 19:37
5

הודעות אחרונות

18:39 | 21.08.19 נטע....
09:37 | 21.02.19 nofi1456
10:26 | 29.10.18 reload00711
20:22 | 14.10.18 אשה מרציפן
11:44 | 12.10.18 ראשיקיר
09:58 | 16.09.18 a wild rose
04:10 | 22.04.18 Rotem5464
15:30 | 13.04.18 אשה מרציפן
20:26 | 25.10.17 אשה מרציפן
16:42 | 22.10.17 yasmini 100
20:23 | 23.08.17 שאננה
13:42 | 17.08.17 menash76
21:10 | 06.08.17 אשה מרציפן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ