לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1259312,593 עוקבים אודות עסקים

פורום נותני שירות

מה עוד לא נאמר על הלקוח הישראלי... ומי כמונו יודעים עד כמה זה לפעמים נכון עד אימה. כאן בפורום "נותני שירות" אתם מוזמנים לשתף בחוויות השונות של עבודתכם כנותני שירות בסקטורים השונים. אלו מכם שרק החלו בצעדים הראשונים בתחום או שוקלים להיכנס אליו, יוכלו להיעזר בחברים הותיקים והמנוסים בתחומים השונים, לצד הקישורים והמאמרים ששופעים במידע מקיף ומגוון על משרת נותן השירות לסוגיו. כמה פרטים חשובים שראוי להדגיש: הפורום אינו מטפל בתלונות על שירות לקוי, ואם ברצונכם להתלונן עשו זאת בפורום צרכנות. הצעות עבודה ופרסומים שונים שיפורסמו על גבי הפורום ימחקו במיידית. פרסומים מותרים בלוחות הפורום בלבד. אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה והמנעו מתקיפה אישית של חברים בפורום על מנת לשמור על האווירה הנעימה. ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. אשה מרציפן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נותני שירות

מה עוד לא נאמר על הלקוח הישראלי... ומי כמונו יודעים עד כמה זה לפעמים נכון עד אימה. כאן בפורום "נותני שירות" אתם מוזמנים לשתף בחוויות השונות של עבודתכם כנותני שירות בסקטורים השונים. אלו מכם שרק החלו בצעדים הראשונים בתחום או שוקלים להיכנס אליו, יוכלו להיעזר בחברים הותיקים והמנוסים בתחומים השונים, לצד הקישורים והמאמרים ששופעים במידע מקיף ומגוון על משרת נותן השירות לסוגיו. כמה פרטים חשובים שראוי להדגיש: הפורום אינו מטפל בתלונות על שירות לקוי, ואם ברצונכם להתלונן עשו זאת בפורום צרכנות. הצעות עבודה ופרסומים שונים שיפורסמו על גבי הפורום ימחקו במיידית. פרסומים מותרים בלוחות הפורום בלבד. אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה והמנעו מתקיפה אישית של חברים בפורום על מנת לשמור על האווירה הנעימה. ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. אשה מרציפן

לצפיה ב-'מיומנו של מוכרן טכנולוגי ממורמר - פרק #4'
מיומנו של מוכרן טכנולוגי ממורמר - פרק #4
<< ההודעה הנוכחית
19/02/2010 | 03:31
19
24
יומני היקר,

היה זה יום ככל הימים, לכאורה. הלקוחות התקרצצו, חפרו לי תעלת סואץ מהאונה השמאלית לימנית ובחזרה ובסוף לא קנו כלום. אה, כן. אם יש צורך להזכיר בכלל, הייתי יותר ממורמר מפולני שהכריחו אותו ללכת ללוויה של קרוב משפחה שלא הוריש לו שקל. פרקתי משלוח של ערימת שטויות בלתי נתפסת - כיסוי למחזיק מפתחות של מחזיק מפתחות (לא, לא כתבתי בכפילויות) של דיסק און קי - במחיר סופר שערוריתי של דיסק און קי נוסף(!). אפילו השליח בעצמו בא אלי ואמר "תגיד גבר, אני לא רוצה לא רוצה להעליב אבל..איזה פראייר יקנה מכם את החרא הזה?". התשובה לשאלה הזאת היא כמובן "מועצה איזורית - חיריה". הם חולים שם על כ-ל מה שהחברה שלנו מייבאת. רק כמה חבל שבאופן אירוני גם הם לא ממש "קונים". בכל אופן, לאחר שסידרתי את האשפה, כלומר סחורה יפה יפה על המדפים - מה שככל הנראה יהיה גם הקבר שלהם אם זה תלוי במישהו - הגיע הזמן להיפטר מהקרטונים. ערמתי הכל, באתי לצאת מדלת הקניון והידית נתקעה לי באחד מהם והכל קרס והתעופף לי לכל עבר. המאבטח שהיה נוכח במקום בחר להיות הכי מועיל שיכל ואמר לי "הייתי בטוח שאתם יותר חכמים שם ב*****". נתתי בו מבט כמו שרק אפשר להביט בבן אדם שהעיר לך הערה לא מצחיקה, לא חכמה, שלא עוזרת לאף אחד ובהיתי בו כמה שניות. התגובה לא איחרה לבוא "כמה פסיכומטרי היית צריך להוציא כדי להיות שומר אמרת? 750? באמת לא מפליא שרובכם כאן (רק) דומים לאינשטיין". הוא שתק, היסס קמעה ואז פלט "יא מניאק! אני הוצאתי 700...80!". כן כן, אני מבטיח לכם שגם למשהו טרוויאלי ופשוט כמו קרוא וכתוב הוא צריך להזעיק עזרה בקשר.

אני מאוד אוהב את הארץ שלנו. פטריוט, ציוני, אומנם חילוני גמור, אך חוגג ובכיף את כל חגי ישראל. עם זאת ישנו דבר אחד שאני סולד ממנו יותר מכל דבר אחר בארצנו הקטנה  - עודד מנשה. לא, סתם. הכוונה היא לערסים. ואם יש דבר אחד ביקום כולו שהוא יותר גרוע מערסים, ניחשתם נכון, זה ערסיות. כשמדברים על על בן אדם בוטה, וולגארי, צעקני ואחוז תזזית בדרך כלל הדבר הראשון שעולה בראש הוא סוג של גבר לא מפותח. אבל כשבחורה מתיישבת בכיסא לידך והדבר הראשון שהיא עושה זה למצוא חורים בגוף שלה ולדחוף לשם אצבע ולהביט בך "כאילו מה? אתה רוצה לעזור לי?", אתה יודע שהיום הזה הולך להיגמר ברע. ובכן, שתי הפרחות הכי מזעזעות עלי אדמה נכנסו ל-n00b Store. האחת אסיר נמלט עם שדיים. ערסית עם עם אטב כביסה בשיער וקוקו הכי לא סימטרי בעולם שיוצא מהרקה. מהבחורות היחידות שיכולות ללכת מכות גם עם הערבים וגם עם מג"ב במשחק של בית"ר - סכנין.  והשניה, וואל, הדבר הראשון שעלה לי בראש כשראיתי את כולה היה "הצל" "מסאבלימינל והצל". למה, אתם שואלים? כי היא פשוט עושה ה-מ-ו-ן צל. סוג של אוהל נגמ"ש כולל הנגמ"ש עצמו. השתיים החלו לחטט סביב עד שנחו עיניהן על הדבר היחיד שאולי יכלו לבזוז - סלסלת משחקים מצ'וקמקים שלא שווים את הדיסק שנצרבו עליו. מה בחורה יכולה לחפש שם? אין לי שמץ. מה נרקומנית והבחורילה שלה יכולות לחפש שם? ניחוח ממסטל של פלסטיק שרוף? משהו למכור תמורת קוק זול? השד יודע. ניגשתי ופניתי אל הגבר מביניהן:

X: "אפשר לעזור?"
ערסית: "תגיד יא ז*ן ארוך, מה ת'ה חושב על חברה שלי פה אורטל כפרה עליה?".
X: *לא ממש חושב לפני שהוא פותח את הפה*, "אני לא חושב, יש לי סטנדרטים".
*פאוזה של 3 שניות*
---
---
---
ערסית: *צחוק של פרחה שדומה לערס שנשמע כמו דמות מצויירת על קראק*, "ייייייייייייווווווווווווווווווו יא פצועת ראש מה אמר עליך...יווווו..."
בחורילה: "@$#%$#^%&$"
*משחק פליסטיישן נתלש בחוזקה מהקיר יחד עם קופסת הבטחון*
*הקופסא עושה דרכה אל ראשו של X**
*רפלקסיי טייגר אדירים מצילים אותו מגלגלת סדוקה***
**הקופסא השניה שוברת את חלון הראווה מאחוריו****
*החנות מתחילה להיראות כמו מוגדישו*

המנהל שלי שנרדם בעמידה פתאום נזכר להתעורר וצרח על השתיים "תעופו מפה יא חתיכת פוסטמות!" ומיד חטף את TEKKEN 6 ישר לתוך הפרצוף. חתיכת יד הייתה לבהמה הזאת וכשאני אומר יד אני מתכוון לשתי רגליים שלי. לא ידעתי מה לעשות, ללכת לבעוט בה, לזרוק משהו חזרה? מה? אם המצלמות בחנות לא היו "דמה" אולי עוד הייתי מעיז אבל חששתי שכשזה יגמר עוד יעלילו עלי משהו אז ברחתי החוצה. מחוץ לחנות, כמו בתאונת דרכים, התקהלו חבורת סקרנים. כולם עוצרים, מביטים ולא עושים כלום. צרחתי שם "מה אתם מסתכלים?! שמישהו יקרא ל-SOS חיות..אה...*דפיקה במצח* משטרה קיבינימאט!". שוטר שעבר במקום שמע אותי. "כן, מה בעיה בו?", הוא שאל בזריזות. לא הספקתי להצביע על החורבן בחנות ואת המחזה הבא לא אשכח לעולם. הבני דודים האלה לא רואים בעיניים אני אומר לכם. הבן אדם נכנס פנימה, בלי לשאול שאלות מיותרות, תפס את ה-2 וגרר אותן החוצה...מהשיערות. איזה צווחות היו שם שלא נדע מצרות. ממש כמו בית מטבחיים. הוא אזק אותן אחת לשניה והתיישב עליהן עד שהגיעה ניידת.

את היום הזה סיימתי במתן עדות והגשת תלונה - מה שאני לא יכול להגיד על המנהל שלי שסיים עם אף שבור ומדמם.
עוד ניצחון קטן לנותן השירות תם ונשלם.

עד הפעם הבאה,
שמרו על עצמכם,

X

נותני שירות >>
לצפיה ב-'אם כבר שברו לכם את החנות'
אם כבר שברו לכם את החנות
19/02/2010 | 04:03
1
8
יש חופש לרגל שיפוצים?
נותני שירות >>
לצפיה ב-'איזה?'
איזה?
19/02/2010 | 20:41
6
כבר באותו לילה הגיע זגג.
נותני שירות >>
לצפיה ב-'ואו אני בשוק..'
ואו אני בשוק..
19/02/2010 | 16:02
4
תודה לאל שזה נגמר רק בזה.. פחדתי עוד שזה הולך להיות יותר חמור...
מקווה שזו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שהסתבכת עם ערסים (וזה בכוונה בלשון זכר)...
חוצמזה.. פוסט חמוד!!!
נותני שירות >>
לצפיה ב-'יאבאלולו'
יאבאלולו
19/02/2010 | 16:33
1
5
זה לא היה צפוי בעליל...

מסור החלמה מהירה למנהל, ותן לו ככה מאחורי הגב שובר לשיעור הגנה עצמית.
קצת זריזות תנועה עוד לא הזיקו לאף אחד.
מה שחשוב זה שהצדק בא על מקומו.
השלב הבא- להקים יחידות מיוחדות שדואגות להגר מכאן ערסים כמה שיותר רחוק. עם חוש אופנתי מצועצע, פלטפורמות ואובר-אקססוריז אני בטוחה שהם יסתדרו שם נהדר מחוץ לגלקסיה.

פוסט נהדר :)
נותני שירות >>
לצפיה ב-'צנקיו צ'יילד :)'
צנקיו צ'יילד :)
19/02/2010 | 20:41
2
לצפיה ב-'וואו'
וואו
19/02/2010 | 19:56
5
מיומנו של מוכרן טכנולוגי מותקף

לקח לי קצת זמן להבין שמדובר במקרה אמיתי (זו הבעיה עם ציניות, זאב זאב וכל זה).
שמח לשמוע שיצאת בריא ושלם, והחלמה מהירה למנהל...

אגב, ל-TEKKEN שלום?
נותני שירות >>
לצפיה ב-'המסקנה הנדרשת היא'
המסקנה הנדרשת היא
20/02/2010 | 20:45
7
להתייחס יפה למאבטח כי אחרת זה עלול להתנקם בך...
נותני שירות >>
לצפיה ב-'ג'יז, ואני חשבתי שהפרומו היה הזוי!'
ג'יז, ואני חשבתי שהפרומו היה הזוי!
21/02/2010 | 08:43
11
10
מסתבר שתרבות הדיבור של צמד היפהפיות היא רק החלק הכי פחות גרוע!...

שמור על עצמך חבר
נותני שירות >>
לצפיה ב-'אני באמת לא מבין למה זה כל כך מפליא אותך'
אני באמת לא מבין למה זה כל כך מפליא אותך
21/02/2010 | 09:40
10
4
העברית יכולה להיות שפה יפה ונעימה לעין ומצד שני נגועה ונקבת את עור התוף. כבר שמעתי דברים גרועים יותר וגם ראיתי.
נותני שירות >>
לצפיה ב-'העברית כפי שכתבתי היא החלק הפחות גרוע'
העברית כפי שכתבתי היא החלק הפחות גרוע
21/02/2010 | 13:12
9
4
המשך התיאור מפליא גם מפליא,
אלא אם אתה עובד במרכז קניות של כלא.
נותני שירות >>
לצפיה ב-'אף פעם לא הבנתי למה חושבים שיש בכלא בעיות'
אף פעם לא הבנתי למה חושבים שיש בכלא בעיות
21/02/2010 | 13:35
6
3
משמעת...
אלה שכבר הגיעו לכלא לא מחפשים יותר מדי בעיות כשהם כבר שם, אז הם רגועים יחסית, כך שההשוואה למרכז קניות בכלא היא לא נכונה ומעלילה על האסירים...
נותני שירות >>
לצפיה ב-'וואי וואי'
וואי וואי
21/02/2010 | 13:43
1
2
לא התכוונתי להסתבך פה
מה שניסיתי לומר הוא: היה פה טיזר, שדיבר על צמד הפרחות והשפה הערבה לאוזן בה הן פנו למוכר (וכמובן תוכן השאלה הלא צפוי). עם פרומו כזה, חשבתי, מעניין מה הולך להיות בסיפור!
ובקריאת הסיפור גיליתי שהטיזר לא הביע אפילו עשירית מגודל האסון בפועל...
אני אפילו לא יודעת אם יש מרכז קניות בכלא
נותני שירות >>
לצפיה ב-'אני מצטער אם הפחדתי אותך'
אני מצטער אם הפחדתי אותך
21/02/2010 | 18:35
2
אבל צחקתי
והבנתי בדיוק למה התכוונת
נותני שירות >>
לצפיה ב-'ראית פעם OZ?'
ראית פעם OZ?
21/02/2010 | 14:31
3
3
לצפיה ב-'הקוסם מארץ עוץ?'
הקוסם מארץ עוץ?
21/02/2010 | 18:37
2
1
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
21/02/2010 | 18:47
1
4
תגיד לי שהם לא נראים לך בעייתיים
נותני שירות >>
לצפיה ב-'הם דוווקא חמד של צוות לדעתי'
הם דוווקא חמד של צוות לדעתי
21/02/2010 | 19:02
1
לצפיה ב-'אז בואי אחדש לך קצת'
אז בואי אחדש לך קצת
21/02/2010 | 16:17
1
6
באותו סניף ספציפי שעבדתי היו קוראים לאבטחה מדי שבוע בשבוע. מה שהיה הולך שם היה חוסר בצלם אנוש מוחלט. קללות, צעקות, איומים, שבירת מוצרים וכל מה שלא תרצי. לא חסרים אנשים בארץ הזאת שאין להם אלוהים אפילו אם הם חובשים כיפה. אם בן אדם מגיע למצב שצריך פיזית לשלוף אותו מהחנות כי הוא משתולל, אז אני מבטיח לך שמשהו לא בסדר אצלו בקופסא. אני לא יודע מאיפה את בארץ אבל יש לי תחושה שזה כל דבר חוץ מרמלה או לוד -  ושם הסיבה היחידה שאין לרשת שבה אני עובד סניף היא כי כבר שרפו את הקודם :)
נותני שירות >>
לצפיה ב-'התמימות שבלהיות מוכרת ספרים '
התמימות שבלהיות מוכרת ספרים
21/02/2010 | 20:35
2
העיקר שתשמור על עצמך
נותני שירות >>

הודעות אחרונות

18:39 | 21.08.19 נטע....
09:37 | 21.02.19 nofi1456
10:26 | 29.10.18 reload00711
20:22 | 14.10.18 אשה מרציפן
11:44 | 12.10.18 ראשיקיר
09:58 | 16.09.18 a wild rose
04:10 | 22.04.18 Rotem5464
15:30 | 13.04.18 אשה מרציפן
20:26 | 25.10.17 אשה מרציפן
16:42 | 22.10.17 yasmini 100
20:23 | 23.08.17 שאננה
13:42 | 17.08.17 menash76
21:10 | 06.08.17 אשה מרציפן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ