מעבר אופק

yechi3

New member
מעבר אופק

אני נולדתי בחודש שביעי במזל סרטן 18/07/1988
אבל כשנשאלתי מחבריי הם אמרו לי מה העברי שלי
אמרתי ד' באב
האם יש לי מעבר סרטן אופק לאריה ?

אניה28

New member
את עושה מישמש

האופק נקבע לפי השעה שבה נולדנו. אם נולדת בארבע בבוקר והשמש שלך במזל אריה סביר להניח שהאופק שלך אריה ובכל שעתיים הוא מתקדם למזל הבא כלומר אם נולדת בשמונה בבוקר יהיה לך אופק בתולה ( יש כמובן לחשב באופן מדוייק)
מה שרצית לדעת זה האם בגלל שלפי היהדות נולדת במזל אריה האם נדבק בך משהו מזה? לא נראה לי .

yechi3

New member
לאניה

גיסי הוא בעל תשובה לכן הוא אומר לי לפי המזל הולכים לפי היהדות עם ישראל מעל המזל אם נולדת ב-18 ליולי אתה מזל סרטן ואז הוא חזר ונשנה והתאריך העברי שלך??? ד' באב אז אתה מזל אריה סרטן נושק לאריה עניתי לו אני מזל סרטן לא אריה נולדתי בחודש שביעי לפני ה-21 וזה לא יוצא בחודש השמיני

בוקר טוב שבוע טוב מזל טוב בן מזל......

סרטן.

ערבבת 2 דברים.

קודם כול אנו 'הולכים' על פי אמות מידה גריגוריאניות, משמע 'על פי לוח השנה- הנוצרי'. מסיבות שלא ארחיב כאן, ככה זה, על כן הינך בן מזל סרטן.
נושא האופק העולה לא ניקבע על פי היום בו נולד/ים/ת אלא על פי שעת הלידה, כך שאולי מחוסר ידיעה מעמיקה בתחום (אולי אהבה גדולה לתחום...וזו רק התחלה טובה ומבורכת מבחינתנו כאן, בפורום) ערבבת בין הדברים.

אגב, זכורני במעומעם שפעם ייעצתי לך לרשום פרטים מדוייקים יותר, וגם אולי לשלוח את מפת הלידה שלך לכאן כדי שקצת 'נציץ' בה. טוב זו כבר לא התחייבות לייעוץ אישי ...אבל היות ואתה כאן 'חדש' יחסית...וכול רטרו את פוצח 'בחרדת-צ'ק'.....המשכורת שלך, שחלילה לא יחזור...

טוב ברוך הבא אלינו שוב בציוץ תמים וכבתולי בידיעותיך - יש לומר.

אגב נוסף... אומרים שאתם טעימים מאוד...(לאחר 'שחייה' במים חמים....) סתאאאאאאם........
אבל לא ניסיתי....

yechi3

New member
לאודי ברגר

תודה על העזרה וההבנה שהענקתם לי אני מאוד מתנצל על שערבבת שני דברים שלפחות ניסיתם להבין אותי במיוחד האיש המיוחד אודי שבאמת ידע למה התכוונתי תודה לך

מתלמד8

New member
קבל -אם תרשום כאן תאריך,שעה ומקום לידה-

תקבל גם את מזל האופק שלך .

למעלה