חחחח יש לו עוד כמה תכונות

אניה28

New member
חחחח יש לו עוד כמה תכונות

השאלה שלי אם ורטקס בבית שש במרחק שלוש מעלות מקו השקיעה משפיעה בקומפוזיט על זוגיות

מתלמד8

New member
לאניה-לדעתי אם ורטקס בבית 6 במרחק-

3 מעלות מקו השקיעה אזי הוא בבית -6 ולא משפיע על זוגיות,כי את הזוגיות /שותפויות מסמל בית-7,
יש משהו דומה באסטורולוגיה הנקרא "מזלות גבוליים",או "מזלות כפולים",כך נקראים בעלי מפות לידה שהשמש הלידתית שלהם ממוקמת ב-2 המעלות האחרונות של מזל השמש,או ב-2 המעלות הראשונות של מזל השמש,
לדוגמא:-
בעל מפה שהשמש הלידתית שלו ב- 28-29 בסרטן,בעל מפה כזה יהיה בן מזל סרטן -עם השפעה של מזל אריה,
לעומתו בעל מפה שהשמש הלידתית שלו ב 1 -2 מעלות באריה יהיה בן מזל אריה עם השפעה של מזל סרטן.
במזלות כפוליים הסברה אומרת שמדובר בעוצמתה של השמש שהיא לב המפה,לכן היא יכולה להשפיע בטווח של 2 מעלות,
אבל ורטקס שלא נחשב "עוצמתי "? ועוד בטווח של 3 מעלות,קשה לקבוע שהוא יכול להשפיע על בית שכן,זו דעתי מנתוח הגיוני ולא מידיעה.

אניה28

New member
מתלמד תודה רבה אני שמעתי בדיוק הפוך

שכוכב במזל נשאר "נאמן " למזל עד הסוף ואילן בית כשהוא שלוש מעלות מהגבול מיקומו נחשב יותר לבית הבא.

מתלמד8

New member
לאניה-את נושא המזלות הכפוליים שמעתי מאילן פקר ז"ל-

מדובר באסטרולוג שהיה מהשורה הראשונה בארץ,הוא דיבר על הנושא בתוכנית רדיו שהיתה לו בימי חמישי,
לא מדבר על כל כוכב,אלא על השמש בלבד שהיא היחידה שקובעת את המזל.

אניה28

New member
זוכרת את אילן פקר מזל מאזניים

או.קיי
יש על זה ויכוח בין אסטרולוגים שונים .וכאן נכנסת החוויה האישית לבחינה כלומר אם יש לך כוכב או שמש גבולית את אתה חווה אותה.... וכמובן נסיון עם ניתוח מפות לידה

Y. Welis

New member
אגב ירון ליבנה די סביר

אם כי פעם אחת היה לו קטע מוזר - תוכנית אירוח בטלוויזיה, שבה הוא אירח את עופר שלח (אז עיתונאי, שידוע שיש לו עין אחת תותבת), ואמר לו שהוא רואה אצלו במפה בעיית ראיה...
&nbsp
שלח חשב שזו היתה בדיחה, אבל מי יודע...

מתלמד8

New member
הכרתי את ליבנה בתחילת דרכו,נפגשנו מס' חברים בביתי-

הוא הדהים את אישתי ואותי כשהסתכל במפה של אישתי ואמר לה,"נכון שאת לא אוהבת את אימא שלך"?,,, ואישתי עונה לו נכון מאוד,אני מוכנה לתת אותה למי שתרצה,
אח"כ הוא הסביר לנו שזה מהצמידות של ירח בצמידות של ירח לשבתאי במפת הלידה והוא כ"כ צדק.
כשאודי כאן התייחס לנושא,הוא הדהים אותי שנית כשכתב שאנשים עם צמידות שבתאי הם מאוד פרפקציוניסטים- כמעט נפלתי מתדהמה.

לגבי ירון, הבחור ישיר ואמיתי,אני בטוח שהוא לא ידע שלשלח עין תותבת הוא קרא מתוך המפה.

למעלה