שלום לפורום המיותם

תמיד היית אחלה ועם ראש טוב...כן...

נכון היה שם דדו? ...והיה שם רפול ליד המערה של ברוך ג'מילי?!...אז הנה העץ...אז שם הייתי שם מאחוריו......כן...שם, הלכה 48 - הלכה ולא תחזור...!

אניה28

New member
שלום לפורום המיותם

עד לפני כמה חודשים יאיר טריבלסקי ניהל את הפורום , היה מעורב לפעמים היתה אוירה לא קלה אבל היתה פעילות, יאיר מקצועי, ישיר ומתלהב ניהל את הפורום כמו שצריך. עכשיו משום מה אודי שעושה רושם של אסטרולוג מצויין שמנהל את הפורום הזה פשוט אננו זה לא בסדר, לא נכון ומשובש .

התנצלות והסבר על היעדרותי

ערב טוב
מזה למעלה משבועיים ימים אני בכלל לא בארץ. רשמתי הודעה אך משום מה היא לא ניקלטה במערכת-תפוז.
לכול מי שמבין שיש וקורה בחייו של אדם את הצורך לנפוש פעם או פעמיים בשנה, אני מודה על ההבנה, אך לכול מי שמסיק מסקנות נמהרות, מקבל תשובות מדוייקות ומלומדות לגבי שאלותיו ולפעמים גם מבקש דברים שלא מגיע לו/לה לקבל ופתאום מעביר/ה ביקורת עטופה יפה בנייר לא הכי צבעוני...ולא הכי נעים למגע....לכול הכפייות הטובה הזאת...אין לי מה לומר אלא רק להסיק מסקנות לגבי מי שמעז לעשות זאת כאן בפומבי- ולא יותר מכך.
בשבוע הבא אני שוב בארץ על כול המשתמע לגבי הארץ השוחקת והדינמית יותר מאשר אירופה השאננה 'והתמימה', ואז אנסה לעזור כאן. אגב, יש כאן אנשים המבינים לא מעט אסטרולוגיה ואשמח למעורבותם בתכנים המועלים לאוויר.
מעולם לא פגעתי כאן באף אחד ואני לא מצפה שמישהו כאן ידליק לי את קרני- השור כדי שאתחיל לנער אותו מעל גבי.

למעלה