דיון על הדרקונים (בהשראה מפרק שקראתי מהספר של מגי אדם )

אניה28

New member
דיון על הדרקונים (בהשראה מפרק שקראתי מהספר של מגי אדם )

מצטטת מהספר של מגי לומדים אסטרולוגיה מכרך 2
"כוכב הצמוד לראש או לזנב (2-3 מעלות) הופך חשוב. מקבל משקל יתר במורכבות הנפשית של האדם.
אותו כוכב הופך להיות המאפיין העיקרי של הראש או הזנב אליהם הוא צמוד.....

....כאשר ישנם כמה כוכבים סביב הזנב הם מדגישים את הזנב.
לאדם יש צורך לשוב ולעבוד על נושאי הזנב, מבקש לרדת לעומק העומק של עצמו וקשה לו להתיחס אל הראש.
כוכבים על הזנב מסמלים אדם הגורר איתו עניין לא פתור מעברו והוא חש צורך פנימי דוחק לשוב ולהתעסק בו, לשחזר שוב ושוב
את נושאי הזנב.קשה לו להרפות מאותו הדבר."
אז למישהו יש כוכבים צמודים לזנב שנוכל לדון בהם?

הדיון על זנב הדרקון

ערב טוב,
אתחיל בזאת שבכול ספר אסטרולוגיה למתחילים קוראים ומגלים זאת- לגבי נושא זנב הדרקון.
זה בעיקרון נכון, אם הזנב בצמידות לכוכב או למספר כוכבים הוא מחזק את הכוכבים הנמצאים בצמידות אליו.
כול הכוכבים שמים דגש מאוד חשוב על אישיות האדם (הילוד) זנב- הדרקון -הנקודה – הדרומית- מסמל את ערכי האדם שנרכשו בעברו, ממנו ינק. יוצא איפה שברמת סבירות מאוד גבוהה, שהשפעות אלה 'ילכו' איתו גם להווה, וגם הלאה.
זו תיאוריה מאוד נכונה 'ובסיסית' בעולם האסטרולוגיה. רוב האסטרולוגים טוענים כך.
כרגע אני מעלה נושא לדיון בהקשר זה, מבלי לנדב לכם פרטים- כדי לחמם מעט את... החורף.
אם כן אני מעלה מפה של 'מישהו', ואני מזמין את כולם כאן לדיון לגבי אותה אישיות.
מבטיח להרחיב בדרך מעניינת על איך, ומי ומה בהקשרה של אותה אישיות, לא לפני שאשמע כמה דעות בעניין.

דיון על דרקונים

אניה28

New member
צדק צמוד לזנב בגדי בית שלוש

נראה שהאדם בא מצד אחד עם יכולת פרקטית, מודע למגבלות החיים ועם הרבה שליטה עצמית (גדי) וצדק האופטימי, בעל החזון, עם האומץ הנטיה לקחת סיכונים והראיה הפילוסופית של החיים גורם לשילוב נפלא של תכונות מה שנקרא אופטימיות(קשת) זהירה (גדי) יכולת מופלאה של ניצול הזדמנויות -לעלות על הגל הנכון בזמן הנכון האם אני בכיוון הנכון?

חשיפת האישיות שמאחורי תאריך הלידה, היית קרובה ציון 7 - עובר.

ערב טוב אניה,
לאחר ומאחר שחזרת מפורומים אחרים וסיפרת לי שכדאי אולי יהיה להעלות מפת לידה של מישהו, אז הרמתי את הכפפה להצעתך, אמנם קצת באי- רצון.
מישהו כאן העיר לגבי הצמידות, שמחנו על האמירה שהוצגה על ידו.... ובכן גורם זה אמור לדעת שאמנם הצמידות היא לא 2-3 מעלות אבל היא בהחלט כ- 8 מעלות ועומדת בהגדרה של צמידות- דרקונית.
ובכן, חיכיתי כשלושה שבועות לערך כדי לבדוק באם נתתי מספק זמן לכולם להגיב וכעת אני מגלה מי עומד מאחורי מפת הלידה של האישיות שהעליתי.
הדמות הזאת נחקרה מאז תום מלחמת העולם השניה ותמשיך להיחקר אלפי שנים גם הלאה, כול עוד עם ישראל חי, ונפשו שורדת והומייה.
ובכן האישיות המסתתרת מאחורי התאריך ומפת הלידה.....היא......................
אדולף היטלר.
קודם כול אניה, יפה על האומץ ועל ההעזה.
שנית אתייחס לרמת הדיוק שלך לגבי בעל מפת הלידה.
נכון שהאיש היה פרקטי מאוד, כן מאוד פרקטי עד כי הפך עשרות מיליונים מיושבי אירופה 'לרצפת- פרקטים' בדרך... הפרקטית ביותר- לצערך ולצער כולנו.
הוא חווה לא פעם את מוגבלות החיים, אבל בטרופו היה 'מוגבל' בלהבין את מוגבלות החיים.
הוא היה אופטימי (יופיטר) עד כדי שלא ידע לשלוט בעצמו.
אכן.....לצערנו היה לו חזון כפי שגילית במפה.
כן...צדקת היתה בו נטייה לקחת סיכונים.
צדקת שהוא היה מוטען בפילוסופיה של עצמו ושל ג'אצ'ה. שניהם האמינו 'בתיאוריית הגזע העליון', שנאת זרים ובאנטישמיות.
היתה בו אכן אופטימיות אבל כלל לא זהירה, גם לא זעירה.
צדקת היתה בו היכולת לנצל הזדמנויות, (את הרקע הכלכלי הקשה בארצו...התעצמות הקומוניזם ועוד...)

Y. Welis

New member
אפשר אגב לשמור את המפה מאתר אסטרו כקובץ

לחיצה ימנית עליה -> שמור תמונה. הכל שם ניתן לשמירה חיצונית.

דיון על דרקונים........

ערב טוב שבוע טוב,

במסגרת הצעתה של אניה לעלות לדיון את הנושא: 'דרקונים'.
אני מזמין אתכם להשתתף בדיון. העליתי מפה ללא איזכור של הדמות העומדת מאחוריה.
הבמה שלכם - הביעו דעתכם, בזמנכם הפנוי.
גיליתי לשמחתי שבין המשתתפים בפורום, יש כאלה המבינים באסטרולוגיה.

.......

למעלה