ה- eclips סיס ומזל בתולה

לולאז

New member
ה- eclips סיס ומזל בתולה

אודי שלום,
כפי שתוכל לראות במפת הלידה שלי, מזלי הוא בתולה והירח אצלי בדגים, אני יודעת שנפטון נמצא במזל דגים ועכשיו והוא יכול לגרום לבתולה קצת טשטוש (אולי יותר מקצת),
האם תוכל להרחיב לגבי השפעת נפטון על מזל בתולה, בנוסף להשפעת ליקויי החמה שיקרו במרץ ובספטמבר בהתייחס לזה שהירח אצלי בדגים?
ניתן לציין שמהליקוי שהיה בסוף שנת 2015 הושפעתי ממש, זה גרר התפטרות מעבודה ושינוי תחום עיסוק.

מתלמד 8

New member
לואז-אתה אבי אבות,או האם אמא של הבתולה(בחיובי)

כי-
מזל השמש,מזל שעה(אופק) ומקבץ של 4 כוכבים (מרקור עוד נחשב בתולה-אבל גם 3 כוכבים-זה חזק) במזל בתולה,
אפשר להוסיף עוד נתון לדומננטיות של הבתולה במזלך,מזל היום(הירח) הנמצא בדגים, הוא במולות לבתולה ובמולות כמעט מושלמת לשמש שלך,
יש לי בבית בת במזל בתולה והסבתא שלה במזל בתולה,לשתיהן ארגז קטן ודחוס של מלא מלא תרופות.
אצלך,אני מנחש-יש לך "ארון" תרופות מלא.מדגיש-הכל בהומור.
.
אחרי שאודי יענה לך,עד כמה שהוא יכול במסגרת פורום ,
מציע לך-
עם מפה מעניינת כמו שלך הייתי שם קצת כסף והולך לאסטרולוג(למרות הפיטורין) לקבל תמונה כללית והבהרות.
דוגמאות להיבטים מעניינים,המון מולות וריבועים בין הכוכבים,יש לך 4 זויות של 120 מעלות ו-2 משושים,
השמש על האופק בבית 12 ובצמידות למרס(הערס) בבית 12 ובצמידות לונוס בבית 1(מתחת לאופק בבית 1) ובמולות לירח,השמש -שהיא האישיות נמצאת במיקומים והיבטים מאוד משמעותיים במפתך ועוד ועוד,,,, (כמו פלוטו וצדק במקומים מעניינים).
תקבל גם הבהרות -למה אני מתכוון? ,אתה מספר על נפטון בדגים שכבר משפיע עליך,מי אמר לך,מה פתאום?,
הירח הלידתי שלך ב-20 בדגים,נפטון היום ב-8 בדגים-זה רחוק מאוד,נפטון יגיע לצמידות לירח הלידתי שלך רק ב,,,,,מאי 2020 ,עוד יותר מ- 4 שנים וזה רחוק,
אם נגיד שכוכב במעבר משפיע כבר בטווח של 3 מעלות כלומר כשיגיע ל-17 בדגים,גם זה רק באפריל-2019 .
בטח קיבלת גם נתונים מטעים אחרים,
מאחר והרבה חברים טובים רוצים לעזור מרצון טוב,אבל הם טועים ומטעים,כדאי לך "לא לבנות" על דבריהם .בהצלחה.

לולאז

New member
מתלמד

היי מתלמד,
תודה על המשוב,
קודם כל אני בחורה
, ונכון הצדק עמך, אני באמת יכולה להעיד על עצמי שאני פריקית של ענייני בריאות :),
מדבריך הסקתי שנפטון לא אמור להשפיע עלי לעת עתה, אבל מה בנוגע לליקויים?
היה solar eclipse בבתולה בחודש ספטמבר 2015, חשבתי שזה אחד הדברים שהשפיעו במובן מסוים על התפטרותי ומה עוד שחוויתי פרידה בחודש 11/15 (עקב שנודע לי דברים שלא הייתי מודעת אליהם בתחילת הקשר-וזה היה ממש מעצבן
).
כמו כן בחודש מרץ יש עוד אחד במזל דגים ולאחריו בחודש ספטמבר במזל בתולה, האם כל אלה לא אמורים להשפיע במובן מסויים על חיי?

מתלמד 8

New member
יקירתי-אין לי ידע רחב הכולל את כל מרכיבי האסטרולוגיה-

לכן זה לא רציני שאכתוב על השפעת ליקויים, בטח כשאני לא מבין דבר בליקויים,
את צריכה אסטרולוג/ית מקצועי/ת שקודם ינתח את המפה הבסיסית(וכמו שאמרתי-היא מאוד מעניינת),רק זה יקח לו שעתיים של השקעה,אחר כך יבדוק מעברים של כוכבים,קידומים ורק אז ליקויים ויחבר בין כל הנושאים,לנסות ללקט פירורים-זה לא רציני.
לדעתי את מנסה לפרש את מה שהיה בעבר-לפי הידע המועט שיש לך,זה לא עובד ויכול גם לתסכל,מקצוען רציני-יוכל להעריך לך מה יהיה.
בעינייני זוגיות,עמדתי מוכרת,לזוגיות לא הולכים עם מפות-הולכים עם הלב.
נכון זה כואב לפעמים,אבל גברים זה כמו אוטובוס,לא לרוץ אחריהם ,הלך זה-יבוא עוד אחד.

לולאז

New member
תודה

תודה לך מתלמד על המשוב, אשקול זאת, באמת שעניינת אותי יותר במפה של עצמי:)
&nbsp

תולדות לקויי השמש ...כרך א'....בחייה של לולאז

ערב טוב,
בהמשך להתייחסותו של מתלמד 8... שהרים את הכפפה למענך. ושמח בשבילך שזכית להתייחסותו השקולה.
על פי קריאת נוסח השאלה נראה כי השאלה פשוטה, בו בשעה שהיא עמוסה באלמנטים המסבכים אותה. למרות זאת, אשתדל להשיב לך אולי בחלקים, ואת תעשי לך אולי את 'החיבור'.
חלק א-
קודם כול לגבי השפעת ליקויי- שמש בחיינו באופן כללי:

הנקודה שהעלית כאן חשובה בהחלט. למרות שפיזית הליקוי לרוב לא נמשך יותר מזמן (יחסית) קצר, אכן קיימת השפעה ארוכת טווח עד לכחצי שנה- לאחר הליקוי. אגב, בערך כול חצי שנה מתרחש ליקוי שמש, כך שההשפעה היא 'מליקוי- חצי שנתי-ועד לליקוי השני המרחש במסגרת אותה שנה'.
עם הליקוי 'המדובר' (אותו הזכרת) גרם לך לשינוי, אזי שב- 09/03/16- הקרוב יתרחש ליקוי שמש טוטאלי (שלם- או אם תרצו/י....מושלם) אני צופה לך (כללית ולא תוך חדירה לעומק הנתונים הבסיסיים – האסטרולוגים- גם לא המקודמים-)
ומקווה לך שתהיה לך ההזדמנות לתקן את מה 'ששובש- או התקלקל' לך בעטיו של הליקוי השני של -2015.
....המשך לתשובתי יבוא בקרוב מאוד- ויצוין כחלק ב'.

אניה28

New member
הי לולז

כיף שיש כאן עוד חיפאית... לא מבינה בליקויים מה שכן את מאוד רגישה, אוהבת בעלי חיים וסביר להניח שחתולים שבטח ברדיוס שלך הם לעולם לא רעבים, יכולה להיות אחות מעולה בבית חולים משום שיש לך את הרגישות הדגית עם המעשיות והעניין בגוף האדם ומודעות לשרות של בתולה , יתכן שבאת מבית שלא היה ממש קל שם עם דמות אב?

לולאז

New member
לאניה

אניה שלום:)
תודה על שהעפת מבט על המפה שלי.
אני אכן רגישה, ואכן אוהבת חיות, בקשר לדמות האב, הממ יש לי עמו קשר מאוד הדוק וקרוב:).

תולדות מהותה של לולאז כרך ב'

ערב טוב,
בהמשך להתייחסות שלי לפנייתך, אני מרענן את ידיעותיי משכבר הימים. כשאני מביט במפת הלידה שלך אני מבחין במשהו מאוד מעניין. השמש כולל שלושת הכוכבים המהירים: מארס+ מרקורי+ וונוס הקרובים האחד לשני - מקסימום עד כ- 21 מעלות באזור... המרוחק ביותר, נכון שהמרס והשמש באזור בית 12 מעל האופק, ונכון שמרקורי + וונוס נמצאים בבית ראשון (בבית אישיותך) אבל התגלית שנרכשה אצלי בבית הספר הגבוה בו למדתי סוברת שבמצב זה ההדגש על האופק העולה היא אדירה. כלומר האופק שלך במפת הלידה מצביע כמובן עליך כבעלת אישיות בתולה ומקבץ הכוכבים המהירים מדגיש את האופק הזה והופך את תכונות המזל שלך כבתולה ואותך 'לבת בתולה- קלאסית'!
באם להעמיק את ההסבר, אז עם מקבץ זה היה מופיע למשל ולדוגמה בבית חמש או בכול בית אחר ( מרס מרקורי ו- וונוס) במזל תאומים (למשל) בו בשעה שלמשל האופק שלך הוא בתולה, אז איך צריך להסתכל על האופק שלך כשל בתולה? ובכן התשובה תהיה לא של בתולה אלא כאופק תאומים....(כן, ולמרות שהאופק הרשמי ASC הוא בבתולה.....כלומר מקבץ כזה מבטל את האופק ומכתיר למשל את מזל תאומים- שנמצא בכלל בבית אחר...
טוב מקווה שהבנת זאת.
אז מה אני אומר בעצם? אני אומר שאת אכן בת מזל בתולה באופן המודגש ביותר- וזו תופעה די נדירה... הייתי אומר. כך צריך להסתכל על מבנה אישיותך.
נקודה נוספת העולה מהנושא שהבאת כאן.
ביקשת לדעת מהי השפעת כוכב נפטון על מזל בתולה.
ובכן בהיותך בת מזל בתולה, על כול הראייה הסלקטיבית, היכולת והדחיפה לחדור מבחינה פסיכולוגית ולעומק כולל ההססנות לגבי כול צעד ושעל, השאיפה לחדור לעמקי האדמה ולשורשיי- הבעיה וגם להביט בשאלה אל צפונות עתידך –
המפגש הזה עם נפטון מקנה לך משהו המסיט אתכם מהרציונליות הכמעט מסורתית והצרובה בכם...(כבני מריה ...הטהורה והקדושה... ) משחר לידתכם. המשהו הזה הם החיישנים האינטואיטיביים המנחים אתכם כעזרים נוספים או אם תרצו כשמן דגים...המקל עליכם לחדור עמוק אל המים הצלולים של החשיבה אל– 'מקלט הלגונה' בו אתם אוהבים להשתכשך בהנאה.

לולאז

New member
תודה רבה על המאמץ

אודי ערב טוב,
בראשית תודה על שני הכרכים, נהניתי לקרוא.
שנית, צדקת מבחינת התכונות שהזכרת למעלה אם כי ולמרות האלמנטים המובהקים של מזל בתולה, אני די מרגישה (לא רק כשנפטון בדגים) שיש גם השפעה לא מעטה של הירח בדגים על אישיותי, מבחינת מצבי רוח, רגש וכו'.
בכל מקרה אני מאחלת שהשפעתו של נפטון תהיה כפי שהזכרת, זה כלל לא נשמע רע.

אניה28

New member
הי לולז

אמנם את בתולה עם אופק בתולה אבל הירח שלך בדגים והשמש ומארס בבית 12 מה שמדגיש את התכונות הדגיות אצלך, אני חושבת שנשים באופן כללי מבכינה הכרתית מבטאות יותר את תכונות הירח שלהן. אני מאמינה שקיים בך קונפליקט בין הצורך ליעל (מהמילה יעיל) עניינים ולעזור בדרך מעשית לאנשים לבין הדחף לברוח לפעמים מהמציאות ולתת את כל כולך בלי חשבון לכל מי שאת מאמינה שזקוק לך.

למעלה