לאודי ומי שמכיר-שבתאי(הבן אלף)במעבר על ירח לידתי -

מתלמד 8

New member
לאודי ומי שמכיר-שבתאי(הבן אלף)במעבר על ירח לידתי -

אסטרולוגים מפרשים את מעבר שבתאי על הירח במפה כ-"נפילה ממעמד", "טיפוס על קירות חלקים",לכאורה מצבים קשים מעט,

אבל אצלי זה היה-פשוט גיהינום אחד גדול,
עבדתי בארגון בתפקיד ר' מדור,תפקיד שלישי בהצלחה רבה,ניהלתי מדורים גדולים כשכפופים אלי 12-14 עובדים,
עקב ויכוח עקרוני עם מנהל שמעלי נדרשתי לעבור לתפקיד אחר ,אמרתי בסדר ולא ידעתי
אז ששבתאי במעבר נמצא אצלי במפה בקשת בבית 2 ומתקרב לירח לידתי שלי ומה מחכה לי.
כאן התחילה השנה הכי קשה בחיי,נשלחתי לנהל מדור "בחצר האחורית" של הארגון שהיה מוזנחת שנים רבות ומנהליו ברחו כל חצי שנה,ערערתי על הפנייתי בפני 2 ערכאות מעל זה שהחליט ו-2 הערכאות גיבו את מקבל ההחלטה הראשון ודבר לא עזר.
הייתי המנהל+ מזכירה וחוליה של פקידים לפני פנסיה ש"באו לעבודה",
המנהל מעלי היה "המן הרשע" בהתגלמותו ,בא בדרישות עוד ועוד "אתה ותיק,אתה מנוסה ,איך אתה לא מצליח להרים את המדור"?.
בכל מה שנגעתי-נכוותי,נפלו עלי הפתעות מכל כיוון,עברתי בושות בכל נושא,כל יום לא ידעתי מה ייפול עלי מחר.
באותה שנה אשתי עשתה פסק זמן בעבודתה כדי להחליף כיוון מקצועי,ירדנו בהכנסה החודשית ,(מתאים לשבתאי במעבר בבית 2 =קשיים כלכליים,בטח במעבר על הירח =שינויים,בקיצור-שינויים כלכליים בהשפעת שבתאי "המתוק"),אבל זה לא עניין אותי , הייתי עסוק יום יום בח,, בו אני שקוע עד לצוואר.
למזלי "הטוב" ,באותה שנה שבתאי "גיהץ" את הירח שלי 2-3 פעמים
הלוך וחזור,לכן העינויים נמשכו כשנה.
כשנמאס לי-כתבתי מכתב לסמנכ"ל ו,,, שבתאי עבר על הירח פעם אחרונה והמשיך הלאה,,,(את זה ראיתי במפה שנים אחרי- כשהתחלתי להתעניין באסטרולוגיה) המנהלים שלי נדרשו להוציא אותי "מהחור" תוך שבועיים ,
ואשתי?,,,,,
מצאה עבודה טובה יותר-בשכר גבוה יותר.
דבר אחד למדתי מהמעבר ההוא-"מה שלא הורג אותך- מחשל אותך ".
בעיות שבאו אחר המעבר ההוא נראו לי "גמדים" לעומת המעבר ההוא.
איך אתם מפרשים את מעבר שבתאי על הירח בבית 2?

מעבר שבתאי על ירח בית 2

התקופה הזאת בחיים בד"כ מאופיינת בעבודה קשה ומפרכת ובהצלחה כלכלית מאוד רדודה ונמוכה. בהחלט תקופה מאוד לא נעימה שבן אדם יכול לעבור בחיים שלו.
בהתחלת הטרנזיט, אתה שואל את עצמך: " אני עובד כל כך קשה, ומה יוצא לי מזה?", התשובה היא שעם הזמן והתקדמות הטרנזיט הבן אדם מתחזק, מקבל סוג של בטחון עצמי שמקודם לא היה לו. האתגר הוא בעצם לדעת להשתמש נכון בכוח שבנית ושקיבלת מהמצב הזה.
זו תקופה קשה גם מבחינה רגשית מפני שאתה מבקש מעצמך יותר מדי, אתה מאוד ביקורתי כלפי עצמך ולא משנה מה ההישגים שלך, אתה אף פעם בעצם לא מרגיש בתקופה זו שהגעת לאיזשהו הישג.
בהחלט אתה צודק בכך שאתה אומר שמה שלא הורג מחזק.

Y. Welis

New member
אצלי צדק יעבור על הירח בקיץ, בבית ה-5

אבל לדעתי כל עוד צדק בריבוע לשבתאי - כמו צל של עצמו.

Y. Welis

New member
אצלי מעבר שבתאי על הירח היה בפב' 93'

כשקיבלתי את המחשב הראשון שלי (החזיק פחות מ-3 שנים, אבל סייע לפיתוח הכתיבה). הזמן היה האחרון הטוב - מאפריל אותה שנה החלה תקופה קשה למשך שנה וחצי.
&nbsp
מעריך שעוצמת המעבר תלויה גם בשאר המפה.

תגובה קטנטנה ונוספת למתלמד 8

ערב טוב לך מתלמד 8

מאוד ריגשת אותי לגבי קורותיך שברטרו- פרספקטיבה גילית סנכרון מדהים (בין מה שעברתם ולבין מצב הכוכבים במפה שלך) המסביר את כול שעברת/ם (אתה וגבירתך הנכבדה). העובדה שלא פעם היתה 'השתקפות מקבילית' של הכוכבים המסבירים כול מה שעברת, מעוררת ומאוששת את האמונה שכול מה שקורה (במפת השמיים) יש בו 'השפעה ישירה' על קורותינו על פני האדמה.

אם כן, שבת שלום לך/ם פליטי....שבתאי "הבן אלף"במעבר על ירח לידתי
אישית מכיר מצב זה, וגם של מצבים אחרים שעברתי בחיים. אכן גם אני מצאתי בתרחישים השתקפות כוכבים שהשפיעה רבות על מהלך חיי.

מתלמד 8

New member
שלום אודי- 2 נקודות בנושא שבתאי על ירח.

א.אכן כן,זו היתה תקופה קשה ומתישה,אם שבתאי מציין איטיות,במקרה שלי " הבן אלף" היה איטי ויסודי ,בכל סיטואציה טחן אותי דק-דק בצורה יסודית ושפע באירועים מביכים,לא הספקתי להתאושש ממצב "שיימינג" נוכחי,,,מיד הופיעה הסיטואציה הקשה הבאה,
כאן הגעתי למסקנה( זמן רב אחרי המעבר) ששבתאי פשוט לא שמע על האימרה "הכל צפוי-והרשות נתונה" ,שום רשות לא ניתנה לי,
אע"פ שנזהרתי מאוד(בגלל אירועים קודמים)על דברים מרגיזים מאוד לא הגבתי,פשוט סתמתי את הפה,לקראת כל אירוע נערכתי,אבל משום מקום-בום,,,, נפלה עלי הפצצה הבאה,
לכן אני לא נוטה להאמין שלקראת מעבר קשה,אם יודעים עליו,אפשר להיערך לקראתו ,הפצצות נופלות מכיוונים בלתי צפויים.

ב. זה לא נגמר,,,,"השד משחת" עבר על ירח לידתי שלי בקשת בשנים , 1986-87 ,מאז עברו 29 שנים ושוב שבתאי "הבן אלף" חזר למזל קשת",הירח הלידתי שלי ב-18 בקשת בבית 2 ,כמובן "לא זז" לשום מקום,,,,.

הפגישה המתישה נקבעה לתחילת חודש דצמ' הקרוב,או כבר בתחילת נוב',(אם נלך לפי השיטה של בטי לונדסטד שההשפעה מתחילה 3 מעלות לפני .)
הנקודה המקלה על "המפגש" הקרוב היא שהפעם שבתאי חולף לי על הירח רק פעם אחת,,,ולא חוזר, בערבית יש לזה בטוי "רוחה בלה רג'עה".(בעברית-לך ואל תחזור),בעוד שבפעם קודמת הוא "גיהץ"אותי (תרתי משמע) מס' פעמים-הלוך ושוב.
מי יודע?,אולי הפעם בכל זאת אצליח להערך אליו,אם לא-אז לפחות לא אופתע ולא אשאל אוי למה זה קורה לי?,אדע שהשטן מסובב בי את הסכין.

,,,,,ובכל זאת חייב לסיים בנימה אופטימית,אפשר להגיד "אם בפעם השניה לא גיהץ אותי,בטח הוא יעשה את זה בפעם השלישית?,,,,.
אז כבר אצפצף עליו ,בפעם השלישית אהיה(אם אהיה בכלל) קרוב לגיל-100 !!!,מה הוא כבר יכול לעשות "לצעיר" המתקרב לגיל-100 ???.

למעלה