ה- 14.02.16 לכבוד יום האהבה הבינלאומי - אודי ברגר

ה- 14.02.16 לכבוד יום האהבה הבינלאומי - אודי ברגר

לא משנה מי או מה, כשאני לוגם מהלימונצ'לו שהכנו אני ואשתי, וכשנעימה שקטה ממלאה את חדר עבודתי, החלטתי לשגר לכול אחד מכם את אהבתי השוורית, בדרך משלי, מקווה שתקחו זאת בהכי כייף שבעולם:הפתגמים נכתבו על ידי : אודי ברגר © לכבודך, ביום האהבה הבינלאומי !

"האהבה היא ההונאה העצמית הכי נעימה."

"האהבה היא כבאר מים עמוקה, שותים מעל המידה, טובעים."

"הפרפר לבסוף ישבור את... ליבו של הפרח, למרות שהפרחים בתמימותם, לנצח... ימשכו לפרפרים."
"בקשרים רומנטיים כמו בדיאטה, מומלץ שלא לאכול בין הארוחות, אלא לחכות לארוחה העיקרית. "

"קשה לך להיות נחשקת בעיני כול העולם , אבל את בהחלט יכולה לבחור להיות הנסיכה של גבר אחד."

"לא חשוב עם מי אנחנו מתחתנים, החשוב הוא עם מי אנחנו מזדקנים."

"לשורדים בים האהבה אין מצופים, אלא רק יד מעניקה ואוהבת. "

"רק המחוברים גוף ונפש, יודעים להיות מרוחקים וביחד."

"האהבה נחקקת ונספגת בדמנו, ודוהה כשאנו שוכחים לתת לה עירוי."

"יום הנשימה ויום האהבה נחגגים בו זמנית."

"אילו היה נחגג יום הנשימה, הוא בטח היה נחגג... ביום האהבה."
"המקום הכי נוח בגן העדן, לא משתווה לטעם פת חרבה בבית המלא באהבה."

ולסיום, אחד מאת שלמה המלך, החכם מכול אדם:
'שיר- השירים':
מים רבים, לא יוכלו לכבות את-האהבה, ונהרות, לא ישטפוה; אם-ייתן איש את-כל-הון ביתו, באהבה--בוז, יבוזו לו. {ס}

מתלמד 8

New member
לאודי-ופסוק שמממש את האהבה-"שמאלו תחת ראשי-וימינו תחבקני"

(שיר השירים פרק ח' 3 )מה יותר יפה מפסוק זה לתאר מעשה אהבה בין אוהבים.?
,,,,,,עד שבאו חברינו מחז"ל ,,,והרסו לנו את התיאור היפה.!!!!

את הדבר הטיבעי חז"ל מפרשים כך :-
",,,יש אומרים שהחיבוק הוא משל למצוות שה' נתן לכל אחד ואחד מבני ישראל,כגון: תפילין על יד שמאל ומזוזה מצד ימין של הדלת".
תגידו !! חז"ל לא עשו אהבה? -חשבו רק על תפילין ומזוזות ??

חז"ל והעלמת הראיות........

ערב טוב מלמד 8.........

שוב הבנת 'את הראש' שלי, כשסתם בא לי היה לכתוב דברים שלא קשורים לאסטרולוגיה. תודה על כך.

מילה, אם חז,ל היו מטשטשים ראיות, היית אומר...שזה לא בסדר אבל מפאת צניעות הדרת - נשים....וכאלה.......אה, ........הייתי אומר....נו באמת.....מה אתם מזלזלים בידע ובאינסטינקט ה...בסיסי שלנו (שהתעורר בנו בגיל העשרה...המוקדמים) להבין ולדעת 'איך הדברים פועלים?!'....
אז אתם יודעים מה?! הסיפור של: 'אימא אכלה יותר מדי אורז.....ולכן ....הבטן שלה התנפחה'- מוצלח והגיוני יותר.....מסיפורי "אלף מזוזה - ומזוזה."......כפי שהבאת לנו כאן בפורום. חה, חה,..........
מעולה !
אהבתי !
קבל לייק!
זאת הסיבה מדוע אני המון שנים 'בשאלה'.

נ.ב
אם הייתי מעז לומר לאשתי...."ידי הימנית היא .........וראשי.....זה........." אז הייתי מועף בבעיטה אל המזוזה.....
....ובמקרה הטוב הייתי נבלם (בנופלי) בתיק התפילין המיותם שבפינה.

מתלמד 8

New member
לאודי-בטח מזלזלים באינסטינקט הבסיסי,כמו בסיפור על מוישל'ה

שנולד בקיבוץ,בגיל 10 בא עם הוריו לקרובי משפחה חרדים בבני ברק,לביקור הגיעו כ-30 קרובי משפחה שהתכנסו סביב שולחן גדול,מושל'ה רצה לדעת מי הוליד את מי ומה הקירבה המשפחתית,
ניגש לסבתא ושאלי מי הוליד אותך?ההיא גימגמה וענתה לו-"החסידה הביאה אותי",
הצביע על האיש שישב לידה ושאל מי הוליד אותו והסבתא בביטחון-החסידה הביאה אותו,עבר לאיש ושאל מי הביא את הילד הזה ומי הביא את הילדה הזו ועל כולם הוא מקבל אותה תשובה החסידה,,,,
,פתאום מושל'ה צועק לאביו אבא ! תגיד לי ,אף אחד לא מזד,, בבית הזה????

סמיילי

למתלמד 8,

ניתן להבחין ביידע המרשים שלך לענייני-דת, אבל מזווית העין- הפקוחה ומן האוזן הכרוייה, אך ורק לאמת שלך.
מאוד מכבד את 'האמת- שלך', שלרוב מתקבלת אצלי כקול השפוי והאמיתי.
טוב שלא חיית בתקופת החושך של ימי הביניים שם הסלוגן היה : "תאמין ואל תשאל!"
האמת?! לעיתים אנו מוצאים בחוגים 'חרדיים מסויימים'....שהם לצערנו עדין 'הולכים' על פי אותם ימים חשוכים -(מבחינת הנצרות המחמירה כמובן) של המאה ה- 11-13 לספירה....
לסיכום: כייף שאתה כאן איתנו...בפורום !

למעלה