לאודי-בנושא מרקורי ברטרו,לא טענתי שאין בו ממש,אלא לא מפחיד

מתלמד 8

New member
לאודי-בנושא מרקורי ברטרו,לא טענתי שאין בו ממש,אלא לא מפחיד

כמו שעושים ממנו בעיתוני סוף השבוע,כאילו כל הרכבות והאוטובוסים מאחרים,כל חדרי הניתוח מפסיקים לעבוד,גנבים עושים שעות נוספות,טלפונים משתתקים וכו',,,.
אני טוען שמרקורי בנסיגה יכול לגרום לתקלות במקרה שהנסיגה מתבצעת במזלו של בעל המפה,או בהבטים קשים לכוכבים לידתיים של בעל המפה.
הבאתי דוגמא אמיתית לכך מיום חתונתי ,מרקורי "תקע" אותי שעתיים ממתין,בסוף הגעתי בכוחות עצמי עם רנו 4 צבאית.
היום אני ואישתי נזכרים בזה בשעשוע,אבל ביום ההוא,,,,ממש לא צחקנו.

קודם כול ברוך שובך. הכול בסדר...

הבנתי מה טענת, וחיזקתי את טענתך.
לא חוזר בי מכך.

אכן הכול תלוי במפה האישית של כול אחד, ביחס לשאת השפעתו של מרקורי או לחלופין, המאתגרת. בהחלט צודק בטענתך באופן יסודי.

לא נוהג בדרך כלל,
אבל שעל מנת להראות לך ולכול המעוניין, אצרף כאן לינק לאתר הרשמי שלי, ולמאמר שכתבתי אודות נסיגת מרקורי.
שם אני כותב זאת בהכי ברור- בעולם.

אותי אתה לא צריך לשכנע כי את המשוכנעים אין צורך לשכנע.

היכנס/ו למאמרים ותמצאו זאת: http://www.astrologia.co.il/Default.asp?sType=0&PageId=11650

Y. Welis

New member
ואם נולדת כאשר מרקורי בנסיגה... אז יש לך את זה כל החיים...

אני בד"כ צריך לבדוק הכל פעמיים, כי מנסיון יש תקלות: מצד אחד עבודה איטית, מצד שני יסודיות שנדירה אצל אחרים.
&nbsp
יש לי תיאוריה שאומרת שהמוח משתפר רק כתוצאה מלחץ - קשיים, מתח, תחרות, תנאים לא נוחים ועוד. זה בהחלט מה ששיפר אצלי.
אבל הייתי נותן הרבה תמורת חודש נקי, ללא תקלות.

צודק.......

רק מי שנופל לומד לעוף.

רק מי שנמצא במצוקה כזו או אחרת, כעבור זמן מה, המוח פועל בתדר- חרום ולרוב הוא מוצא פתרון, כמו מאין- ניתוח 'מעקפים של הבעיה' ותוקף אותה מכוון יצירתי. זה קרה לי כמה פעמים בימי- חיי, ונחלצתי מכול זה.

megiadam

New member
מרקורי ברטרו בלידה / במעבר

כאשר מרקורי ברטרו במפת הלידה היכולת של האדם להתחבר אל התת-מודע שלו היא ישירה יותר. דרך החשיבה שלו מקורית יותר. אנשים הרואים דברים אחרת, אינם מתייחסים למובן מאליו. מביאים מבט שונה משלהם. זה יתרונו. ואילו חסרונו בכך שדווקא משום שהאדם אינו 'מעתיק', הוא יכול להיות איטי או מתבלבל בדברים מסויימים שהם מובנים מאליו לאחרים, נבוך יותר, מתקשה להסתגל למקובל. דרך החשיבה איננה ליניארית, כמקובל, אלא לא מתוכננת. ולעיתים אחרות יהיה מהיר מאחרים, אבל מתקשה להסביר את נקודת השקפתו, כאילו עקף משהו.

בקשר לתנועה העולמית שיוצרת הנסיגה של מרקורי:
לרטרו הזה, המתרחש למשך שבועיים-שלושה 3-4 פעמים בכל שנה אנחנו חייבים הרבה מאד מהקידמה המתמדת שלנו. כמו שעון הרטרו מגיע ומוציא אותנו לזמן מה מהאוטומט ומהדרך בה נהגנו לעשות דברים, להבין אותם, להגיב. כשמרקורי ברטרו היכולת להתחבר אל התת-מודע הופכת לנחלת כולם, ובמיוחד תאומים ובתולות. כל רטרו כזה מביא מחשבות רעננות, גישה שונה שהופכת קצת את הקונצנזוס. ואז, כשמרקורי חוזר לדיירקט מתאפשר לנו לבדוק גישה אחרת זו מול מה שהיה.
זה בדיוק כמו שהיינו הופכים את מיקום המיטה אחת לכמה זמן, ונוף חדש משתקף לנו מהחלון, דרך אחרת לסדר את הרהיטים. אין זה אומר שהמיקום החדש הוא בהכרח מוצלח יותר או פחות - נדע זאת רק אחרי שנישן בה זמן מה - אבל גם אם נשוב ונחזיר אותה למקומה הראשון - קיבלנו הזדמנות לראות משהו אחר.
זוהי למעשה המטרה של הרטרואים החוזרים הללו של מרקורי. לרענן ולטלטל קצת את האוטומט. אין לו שום כוונה מכוונת שנאבד מפתחות או נחשוש לחתום על דברים. בדרך כלל המפתחות נמצאים בשלום אלא שרק במקום אחר ממה שהיינו רגילים, וחוזים שהיו תקועים זמן רב דווקא משתחררים בזכות המרקורי ברטרו. מה שלא טוב הוא להתחייב למשהו חדש שנכנס בתוך הרטרו, משום שאפשר מאד שכשהוא יחזור לדיירקט נחליט שזו היתה שטות. או להיפך.

ותגידו משהו אחר - מקובל עליכם פוסטים ארוכים כאלה?

Y. Welis

New member
בכיף, כל עוד הם מקהים את עוקצם של הדברים...

&nbsp
אכן יש דברים בג'ו, ומגיל צעיר פיקפקתי באמינות כל דבר שהוא - כל עוד לא בדקתי בעצמי. הפיקפוק כדרך-חיים. אבל אין ספק שהיא מתישה יותר...

אניה28

New member
עכשיו הבנתי משהו..

מגי, פעם כתבת שכשמרקורי בנסיגה זה זמן טוב לחדש קשרים,אולי אנחנו מצליחים בזמן הזה להבין מנטלית את האחר, לראות את נקודת מבטו מזוית אחרת וללבן אי הבנות?

megiadam

New member
כן, אנחנו רגישים יותר לאחר

בדרך כלל מרקורי ברטרו מחזיר לנו לחיים אנשים שלא פגשנו זמן רב, וזה נותן לנו הזדמנות לראות אותם אחרת בזכות מרחק הזמן.

Y. Welis

New member
אצלי הנסיגה של ספט' עירערה קשר עם מכר, אבל כמו שאין עשן בלי

אש, גם העירעור הזה הביא לפני השטח בעיות שהתקיימו לפני כן, ואילץ להתמודד איתן.
&nbsp
למעשה חשף את המחשבות האמיתיות, שלא התגלו עד אז.
&nbsp
ועדיין, לא הייתי חותם על עיסקאות או עובר דירה בנסיגות...

megiadam

New member
זה תלוי מה היה קודם

אם זו עיסקה שהיתה תקועה זמן רב, וכבר היו מיליון דיונים ודיברו ככה ודיברו ככה ולא הצליחו להגיע לעמק השווה - הרטרו הרבה פעמים משחרר מהתקיעות ואז חשוב כן לתפוס את ההזדמנות ודווקא כן לחתום. אולם אם זה מין דבר שבא לך בפתאומיות בתקופת הרטרו - עברת וראית משהו והחלטת שאתה רוצה את זה - פה לא כדאי כי יש מצב שכשמרקורי ישוב לדיירקט תסתכל על זה ותחשוב 'מה נכנס בי, מה אני צריך את זה'.
לגבי מעברי דירות - אני תמיד נזהרתי, אבל ראיתי מקרוב פעמיים שאנשים נכנסו לגור בשכנותי עם מרקורי ברטרו, ושום דבר לא בסדר לא קרה. אחת הסתבכה דווקא כשהיא עזבה, כי היא מבינה קצת אסטרולוגיה וכל הזמן הציק לה העניין הזה, שהיא נכנסה עם הרטרו של מרקורי, והשנייה חיה באותו בית כבר שלושים ושלוש שנים באושר ועושר...
זה העניין עם אסטרולוגיה. צריך לבדוק כל פעם מחדש, לחשוב כל פעם מחדש, אי אפשר ללכת על כללים גורפים.

megiadam

New member
להיפך...

מי שנולד עם מרקורי ברטרו רגיל לאנרגיה הזו והיא עובדת טוב בשבילו. כשמרקורי נמצא ברטרו עולמית, האדם עם הרטרו במפת הלידה כמו יוצא לזמן מה מהאאוטסיידריות שלו ומתחיל להיות חלק מכולם...
זה בדיוק כמו שאנשים גדאיים מגיבים טוב יותר למעברי שבתאי מאשר אנשים שאין להם שום דבר אישי בגדי.

Y. Welis

New member
קשה לומר. אין חסינות מפני בעיות ותקלות (הזכרתי שכירות -

נפלתי על זה פעמיים). אלא אם הגורל מראש הוא כזה...
&nbsp
אגב סאטורן - אצלי הוא בתאומים. עבר שם ב-01'-03', שהיו שנים די טובות, למרבה הפלא.

הרבה נאמר והרבה עוד יאמר על רטרו מרקורי,

גם האסכולה שלי גורסת כך.

מישהו שעישן המון זמן והתגעגע לסיגריה אמר לי פעם...(וזה מזכיר לי את מרקורי...)......"אודי הסיגריה היא מסוכנת.......נכון.........אבל היא...ממזרה!!!!!!!"

אם בכול זאת אני צריך להסביר אז אומר כמה מילים בלבד: מרקורי מאוד עוזר, כשהוא נעצר הוא מאפשר לנו זמן לחשוב, להתארגן...
כשיש לך במפת לידה את הרטרו הזה 'תפטר' אותו וכפי שרשמת כאן...הקושי ...הוא מה ששיפר אצלך.

מאחל לך המשך הישרדות בתעתוקעי הכוכב המהיר הזה.

למעלה