מארס בנסיגה באריה בבית 7במפת לידה של אישה

אניה28

New member
מארס בנסיגה באריה בבית 7במפת לידה של אישה

וללא הבטים (למעט הבט רחוק מאוד כמעט 8 מעלות אורב במולות לונוס)
לא יודעת איך לנתח את המארס הזה,לדעתי זו אישה שמושכת אליה אש במערכות יחסים עם גברים מה דעתכם? (אגב אורנוס בבית 8)

מתלמד 8

New member
לאניה-מרס בבית 7-יכולה להיות אישה חזקה בנישואין ובשותפות,,

נראה שהיא הגבר בבית (לרוב "הנשמות הטובות" ילעיזו ש"מיסכן בעלה",אבל יש דוגמאות של שיתוף מצויין כשהאישה מובילה,)בשותפויות היא יכולה להיות הדומיננטית,לייצג את העסק ולהביא להישגים טובים לשותפות,הכל תלוי בנתונים האחרים במפה .
לגבי -כוכב בנסיגה במפת הלידה,אסטרולוגים רבים לא רואים בו "סימן רע",יתרה מכך,שמעתי אסטרולוג מפורסם שאומר שכוכב בנסיגה במפת לידה,במהלך החיים כשהוא נכנס לנסיגה-הוא "במצב הטבעי" שלו ובזמן הנסיגה במהלך החיים-השפעתו חזקה יותר.

אניה28

New member
תודה אודי נכון ש

היא החזקה בבית ובשותפויות דומיננטית, לא מכירה אותה עד כדי כך אבל אני מאמינה שמארס בבית 7 יכול גם למשוך אליו אש במערכות יחסים
אין ספק שכוכב בנסיגה במפת לידה כשהאדם מתמודד עם הקשיים שלו הוא יוצא נשכר והחולשה נהפכת לכוח , הדוגמה הטובה ביותר היא מפת הלידה של אלברט אינשטיין, מרקורי שם בנסיגה ובתור פעוט לא דיבר והיו לו בעיות תקשורת רבות

מתלמד 8

New member
אניה-אם את עונה לי כאודי-כנראה נתחתי טוב את

מרס הערס.
אם מדברים על חולשה שהופכת לכוח,יש דוגמה גדולה מהיוונים,הנואם הדגול -דמוסתנס(בגוגל מפורט מה הוא עשה בכדי להיות נואם),אולי גם משה רבנו?.( היה כבד פה וכבד לשון והנהיג את ישראל יותר מ-40 שנה)

אניה28

New member
אתה פשוט אסטרולוג טוב

דוגמה לחולשה שהיא כוח
ביטהובן שהתחרש
הלן קלר שהיתה חרשת ואילמת ועיוורת ונהפכה למורה.....

למרות מה שגרסנו לגבי איתגור במצב רטרו מרקורי

אני רוצה לומר לכולם כאן שהרטרו האחרון של מרקורי פגע בבריאותם של רבים. לא רק השפעת גרמה לכך. כי זה כולל גם, הרגשת מועקה, כולל זה שמתעלמים ממך, (הטלפון פתאום 'דומם') כולל זה שמכשירים חשמליים, כולל אינטרנט ועוד בעיות כאלה ואחרות. פשוט בלבול רק פוקד את רוב רום של הפונים אלי. סוד של דיכאון זמני שכזה.
אז בכול זאת יש משהו ברטרו מרקורי ....אבל החזקים יודעים איך להפוך אותו לאתגר -של ממש.
נכון שכוכבים רחוקים בהיבטים כאלה ואחרים מבטלים חלק מכוחו של הרטרו, אבל בכול זאת, לאור הנ"ל אנו צריכים להודות שאלפי שנות אסטרולוגיה אינם סתם קביעה הריקה מכול תוכן- אודות נסיגת מרקורי.
רק רציתי לאזן את פני הדברים, ולא לסתור את תגובותי הקודמת.
אין מה לעשות רטרו מרקורי הוא כוכב התקשורת וכשהוא 'מנוזל או חולה' אז יש שניזוקים כתוצאה מכך.
מעניין מה דעתכם על הבעת דעה זו.

אישית, מעדיף את ראשית פברואר מאשר 'שלהי רטרו מרקורי'.

Y. Welis

New member
וגלאדוול מציין שאחוז המנהיגים שאיבדו אחד מהוריהם, גדול

מהממוצע באוכלוסיה.
&nbsp
כך שטראומות, אם אינן שוברות, מחזקות.

לאניה שלום רב...ברוך שובך ...עם מחשב תקין, ובתנופה מחודשת

יפה שאת מודה לי, אבל יתכן שהקרדיט על התודה שלך מגיעה למתלמד 8
ולא לי, חה. לא השבתי. אשמח לדעת בתגובה למה הודית לי.
בכול מקרה אניה.
במידה ובעל מפה כלשהי מודע למגבלות - בין באם מצבי רטרו ובין באם אלה חולשות הנובעות ממצב כוכבי כזה כז או אחר, הוא יודע למה להיערך ולאיך להפוך את הקושי לאתגר. התיאוריה הגורסת ש: כוכב בנסיגה כלשהו נמצא בנסיגה הוא במצב הכאילו 'טבעי' שלו ושהוא ממש משפיע עלינו היא מעניינת והופכת לפרקטית כאשר אנו מודעים לקיומו (הכוונה לרטרו כלשהו) ובכך יודעים איך 'לעבוד איתו'.
חושב שמתלמד 8 המבורך בזוויות ראייה מעניינות, העלה זאת כאן בפורום,
כן, ובלבד שנוכל לעבוד עם הכוכב המאתגר.
בנוגע לאותה אישה (בשאלתך המקורית מלפני כמה ימים) אני גורס שאת צודקת, שכך הוא הדבר.
אגב, פנתה אלי מישהי קבועה, העוסקת ברפואה.....(והרטרו הנוכחי פעל תחילה... בשטח הבריאותי בענייני- עבודה ולקשור אליהם במישרין ובעקיפין- בעיקר...) ושאלה אותי "אודי מה קורה לי?!! אתה לא יודע מה עובר אלי בשלושת המרפאות שם אני עובדת, כולם התנפלו עלי....חוסר תקשורת......מעקבים לי תרופות, החליפו לנו את בית המרקחת הרגילה....והנוכחית מספקת לנו את אותן התרופות רק....שבוע לאחר שהפציינט דרש אותה (היא גם עובדת בקביץ כלשהו וטוענת ששם כולם מפונקים...ורוצים שהכול יגיע באותו היום).....
הבוס שלי אודי......פתאום לא נותן לי גב, זאת ולאחר ששנים אני 'מגבה' אותו מפני פאשלות שהוא עושה במרפאה שבהרצליה."......
יותר מאשר נדמה לי, הרטרו הנוכחי מאוד חזק בנושא מערכת העצבים, אנשים מנתקים קשרים.....תוקפים מבלי לחשוב......מתלוננים, אבל לא שמים לב לכך שהם עצמם קונטראיסטים לא קטנים ופועלים ישירות מהאימפולס (בשליפה מהמותן)...
שליט הקריירה גדי בו הרטרו מככב...(ושכעת הוא 'שם') ולאחר שעזב את דלי...פוגע בקריירה של אנשים, שבעיקר בפאניקה....וזה נשמע לי 'כמיני- מגדל- בבל'- לפחות ממה שמתשמע מהפניות החדשות אלי או דרך אנשים שאני פועל איתם 'כמדריך אישי', ומזה שנים לא מעטות.
לסיכום: לרטרו יש השפעה, אפשרי לנטרל אותה כשנערכים 'ויודעים' היכן הוא לוחץ ומתי, ואם אקח זאת 'קצת הלאה'.....אומר ש: כשיודעים מהו מערך האוייב, אנו כבר יודעים מה ואיך...גם לגבי תופעה מעגלית של מחלה- אדם יודע שהסימפטומים ממש עומדים לתקוף אותו...אז הוא לוקח תרופה כזו או אחרת ומצמצם את השפעתה. יש כאלה המאמינים בעין רעה....ומאמינים למשל שאם מתעלמים ממנה....אז השפעתה רחוקה ממפתנם.

שבוע טוב לך, ולכול הנחמדים כאן.....שעושים יחדיו את מלאכת הפריית הפורום, בעת.... הקרה והלחוצה הזאת- בארץ ובעולם.

אודי ברגר

אניה28

New member
תודה אודי, מה שמעניין אותי

זה המארס הזה שלה שהוא גם ברטרו ובבית 7, גם בנסיגה (בנטלית) וגם כמעט מבודד
ולעומת זאת הונוס בגדי וצמודה לזנב הדרקון ולדעתי זו אישה שתמיד תחוש מתוסכלת
בזוגיות , תמשוך אליה אש ויחד עם זאת עם זנב כזה צמוד לונוס לא מסוגלת להיות לבד.....
ככה אני מפרשת את זה

למעלה