נכון מתלמד 8 הוא -אשר- אמרתי.

נכון מתלמד 8 הוא -אשר- אמרתי.

נכון שצריך לבדוק את ההצלבה ואת המיקומים. בעיקרון - הבית בו מתרחשת הנסיגה מדגיש את התחום שבו יתכנו שיבושים. הגברת ציינה את בית 6 'המקביל' לנושא שהיא צריכה 'לעבור'...בתחום הבריאותי.
אז כן...אולי היא תוכל להתאמץ טיפה.....ולפעול על פי הצעתך, בתקווה שמישהו ירים כאן...את הכפפה- ולא חייב 'מהחלון הכי- גבוה'........(שלישיית גשר הירקון -מילים ולחן נעומי שמר)...ובמיוחד לא אחרי ש-כבה האור.... טוב.....אולי נרים לך.....כולנו כאן....בפורום.
תודה לך מתלמד 8 על החידוד, שבו אני גם - מאמין.

מתלמד 8

New member
אודי-"ואנחנו כאן למטה רועדים מקור"- סיפרתי שמרקורי"קטן עלי"

בליל חתונתי היה מרקורי "הנוראי" בנסיגה במזל אריה ואני בן המזל "הרגשתי אותו" בעניין התחבורה בלבד,מי שהיה אמור להסיע אותנו לחתונה נתקע בפקק נוראי ואני נאלצתי לסוע לאולם עם אישתי עם רנו 4 מצוקמקת ולהגיע באיחור רב,,,,,לחתונה שלי .
.

אתה 'קורע'.........מצחוק.

שמח שזרמת עם השיר.....

או קיי, תקן אותי באם אני טועה, הגברת שלחה את כול מה שצריך? ...מפה והכול?!
בינתיים, יכול להיות שאני בדרך לנסיגה למיטה לשעה וחצי ואחרי זה אשתדל לחדד נקודות ביחס לאיך מסתכלים בנושא הרטרו, לנפץ אולי ממיתוסים אבל יותר מכול, להסביר איך אוכלים את הכול - מה 'מנפים'....ומה 'חזק יותר וחשוב יותר ממה'...מי הג'וקרים החזקים ומה מבטלים וכיוצ"ב......יתכן וזה יקח (בין העבודות שלי ) עד מחר בצהריים.....או אולי כבר .....הערב....כזה......

העיקר שהגעת בזמן לחופה......חה......
כולם בטח היו בלחץ במיוחד הורי- הכלה.....חה........
פתאום הופיע אריה ......במלוא הדרו, והדרתה......חה.........
הייתי רוצה......לראות את הסרטון איך אתה מופיע עם הרנו.......האפורה........חה.

מתלמד 8

New member
לאודי-לגבי ההסברים ,קח את הזמן שלך,למיטה?-30 שניות-זוז !!

אשמח לקרוא את ניתוץ המיתוסים בעיניין הרטרו והבדלי ההשפעה בין הכוכבים, אם הם רחוקים יותר.

למעלה