עקרב עם עקרב

יעלוש 76

New member
עקרב עם עקרב

הי יאיר,
אני בת מזל עקרב, תאריך לידה: 16/11/76 בשעה 18:00 בערב(הבנתי שהאופק שלי הוא תאומים).
שאלתי היא, האם בן זוג במזל עקרב יכול להתאים לי. אני מרגישה הזדהות חלקית עם התכונות של מזל עקרב, ואנשים הרבה פעמים מופתעים כשהם שומעים שאני עקרב... (אולי בגלל האופק בתאומים?)

תודה מראש

יעל

בהחלט אפשרי

לא רואה סיבה למה לא... אחרי הכל במפת לידה יש עוד הרבה כוכבים מעבר לשמש במזל עקרב, שלא לדבר על האופק... אבל תמיד אפשר לבדוק היכן השמש של העקרב השני נופלת במפת הלידה שלך, ולהבין מה שניכם חווים בקשר.

מתלמד8

New member
ליעל-את יכולה להיות רגועה,את עקרב חזק(מודגש)-

יש במפתך -4 כוכבים + ר' דרקון במזל עקרב,בנוסף ,3 כוכבים (שמש,מרס ומרקורי) בצמידות קרובה,לכן אני לא מבין מדוע את מרגישה "הזדהות חלקית ",את עקרב מודגש!!!,כנראה מי שהסביר לך על עקרב,הוא גם סיפר לך את האגדה על מזלות מתאימים ומזלות-לא מתאימים.
כמו שכתב יאיר-ההתאמה נמדדת לא רק לפי המזלות,

נ.ב.-במפה שלך יש עוד דברים מעניינים(כמו למשל- 3הכוכבים הצמודים נמצאים במולות לצדק ועוד)לכן הייתי מציע לך להיפגש עם אסטרולוג מקצועי .

אניה 6

New member
הי יעל

חברה טובה שלי (למדנו יחד אסטרולוגיה) היא בת מזל עקרב עפ אופק בתאומים ונשואה לבן מזל עקרב

אניה 6

New member
הנישואין שלהם

בסדר, , כן כשיש עימות הם שותקים שבוע ......
ס"ה נישואין יציבים וטובים

כןכן

תסמונת ידועה: עקרבים וסרטנים - גם גדיים האמת - יכולים להעניש אותך בשתיקות ארוכוווות מאוד...

אבל בגדול אין הרבה שוני מעקרב למזל אחר - האישו הוא הדיאלוג הפנימי שבתוך כל מפה עם הדיאלוג שבמפה אחרת, ולא עצם המזל עצמו שמראה בעיקר על סגנון פעולה מסויים של ה'אני', אבל הוא רק חלק ממכלול גדול יותר.

Y. Welis

New member
מכיר את ה'טיפול בשתיקה'... עניין מסורתי לדעתי (עדות מסויימות

ממז' אירופה). לא עובד. אבל אופייני לאותן עדות להיתקע על מסורות כאלה.

למעלה