לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1766417,664 עוקבים אודות עסקים

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'ללמוד אסטרולוגיה'
ללמוד אסטרולוגיה
<< ההודעה הנוכחית
19/07/2013 | 16:10
7
78
שלום אני רוצה ללמוד אסטרולוגיה לבדי והשאלה שלי באילו אתרים או ספרים אני יכול לעשות את זה?
אם יש המלצות מיוחדות.

והשאלה השנייה שלי ראיתי מהנושאים כאן ששעת הלידה חשובה מאוד אבל בגלל שלא נולדתי בארץ ובגלל שמאומץ אין לי האפשרות לדעת את השעה המדוייקת כמו כן בדקתי בתעודת הלידה (הצלחתי להשיג עותק נאמן למקור של תעודת הלידה) אין שעת לידה רק תאריך השם והכל, למרות שהשם שלי שונה במהלך האימוץ האם גם לזה יש משמעות?

תודה מראש
מיקי
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'ובכן..'
ובכן..
21/07/2013 | 03:00
6
69
הייתי מתחיל מהספרים של טלילה סטן בעברית, ומכאן - ממשיך לספרים של ליז גרין, ורוברט הנד.

לגבי השעה - אכן, שעת לידה מדויקת היא חובה לניתוח מדויק. אם בכל זאת נולדת בארץ אולי שווה להתקשר לבית החולים שבו נולדת ולבדוק בארכיון, למרות תעודת הלידה (אם היא של משרד הפנים). אם גם זו לא נמצאת - בעייה..

לגבי השם - מן הסתם אכן יש לזה משמעות, אבל זה שייך כבר לפורום נומרולוגיה. אני בטוח שדווקא בתחום הנומרולוגיה תוכל למצוא משמעויות דרך השם אם לא השגת את שעת הלידה המדויקת, אבל כאמור זה בפורום נומרולוגיה ולא כאן. סורי.
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
21/07/2013 | 08:12
5
32
לגבי שעת הלידה קצת בעייתי מכיוון שנולדת בברית המועצות, רוסיה של היום (מוסקבה), והאימוץ נעשה שם יש בעיה לגשת למסמכים ואולם יש לי את התעודת לידה שלי ושם בשום מקום לא צויינה השעה ואין לי גם כל כך את מי לשאול אז קשה לי לדעת את שעת הלידה המדוייקת.

ותודה על המלצת הספרים אני אקנה אותם בימים הקרובים
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-''
21/07/2013 | 12:07
4
16
אם תקרא ולא תבין - אתה מוזמן לשאול כאן, בלי להתבייש. לגבי השעה - חבל.. בעיקר אם אתה עוסק באסטרולוגיה ורוצה כמובן לדעת קודם כל על המפה שלך. לדעתי כמעט כל אסטרולוג מתחיל בדרך הזו כסוג חצי מודע של מסע פנימה, אל שורשיו שלו.. בכל מקרה יהיה לך מעניין.
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'השאלה אם לא ניתן בכלל לבנות מפה אישית?'
השאלה אם לא ניתן בכלל לבנות מפה אישית?
21/07/2013 | 12:23
3
24
בלי לדעת את שעת הלידה המדוייקת ניסיתי לברר עם האחים או עם משרד החוץ אבל לא ממש הצלחתי אם זה היה בישראל היה הרבה יותר פשוט או אם ההורים הביולוגים היו בחיים גם.
תודה קניתי את הספר :
אסטרולוגיה וההורסקופ שלך של טלילה סטן מקווה שזה ספר טוב.
ואם לא תמיד ניתן לקחת מפת לידה של חברים ולהתנסות עליהם או של מפורסמים?
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'ניתן אבל.. רק סולרית, כלומר לפי השמש'
ניתן אבל.. רק סולרית, כלומר לפי השמש
21/07/2013 | 12:36
2
26
גם ממפה סולרית ניתן להבין לא מעט, אבל לשם כך צריך הרבה נסיון. בינתיים תתחיל לקרוא ולעשות מפות לסובבים אותך וכמה שיותר - זה הכי חשוב. עדיף אנשים קרובים כי כך אתה יכול לאמת מחשבות או רעיונות שלך, אבל לא נראה לי שניתוח מפה של אנג'ילינה ג'ולי למשל יאפשר לך לקבל פידבק אם אכן צדקת..

בקיצור תתחיל - ותראה לאן תגיע. בהצלחה!
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/07/2013 | 12:57
1
26
ברור שעדיף אנשים שמכיר לפחות להתחלה מאשר אנג'ולינה ג'ולי חחח
ונקווה בעתיד הרחוק לנסות להשיג את שעת הלידה למרות שקשה לי להאמין שאצליח
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-''
21/07/2013 | 13:37
7

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

10:56 | 09.06.19 אורחים בפורום
16:57 | 04.08.18 אורחים בפורום
09:21 | 24.07.18 אורחים בפורום
12:07 | 11.07.18 אורחים בפורום
10:12 | 11.07.18 אורחים בפורום
17:10 | 13.06.18 אורחים בפורום
14:46 | 12.06.18 מיצילוקו2
19:59 | 03.06.18 אורחים בפורום
14:08 | 28.04.18 אורחים בפורום
12:38 | 31.12.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ