לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסטרולוגיה

פורום אסטרולוגיה הוא כאמור פורום המיועד לשאלות, תשובות ודיונים בכל הנוגע לנושא המעניין והמרתק שנקרא אסטרולוגיה.
הפורום פתוח לכולם: כל אחד מוזמן לשאול שאלה, לתת תשובה לשאלה, לפתוח דיון ולהעלות כל נושא הקשור לאסטרולוגיה.
שתפו אותנו באירועים המיוחדים הקשורים לכוכבים.
הפורום הזה רוצה להיות מקום פתוח ודינמי, כל אחד מוזמן לתת עצות אבל: כל תוכן הפורום הינו בגדר המלצה בלבד והמערכת אינה אחראית לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
הנכם מוזמנים להשתתף בדיונים ולשאול שאלות מעניינות ומאתגרות. כול אחד רשאי להביע דעה מזווית ראייתו המפרגנת, או המבקרת- תוך התחשבות בדעתו המנוגדת של האחר. בפורום זה הנכם מוזמנים להשכיל או לתרום מניסיונכם בתחום האסטרולוגי.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 שלום וברוכים הבאים לפורום אסטרולוגיה! בין דפינו תוכלו למצוא דיונים חמים ותשובות לשאלות שמעניינות אתכם בתחום!
אציין כאן שהשאלות בפורום לא מהוות תחליף לייעוץ אסטרולוגי מוסמך, ולשאלות כגון: "תאריך הלידה שלי הוא... ושעת הלידה... מה זה אומר בעתיד?"
אמנם תיתכן 'חריגה' שבה בכול זאת תתקבל תגובה לשאלה, אך היא תאופיין בתשובה קצרה וכללית בלבד ללא התייחסות מעמיקה ואישית.
על פורום זה להישאר נקי מפרסומים מסחריים, ממניעים 'זרים', מפגיעה אישית ומשפה לא נאותה- לרווחת הגולשים.

אין זה אומר שאנחנו כאן בפורום, לא מעודדים דיונים על המידע שאתם מוצאים כמעניין: החל ממצבים כוכביים, השוואה בין מזלות שונים, התאמת מזלות ופירוש מילוני של מושגים באסטרולוגיה.
הפורום אמור להיות דינמי ולעתים גם מכוון, אך בשום מקרה אין לבעלי האתר או למנהל הפורום אחריות כלשהי, לגבי אמירות/המלצות, ובעיקר לא לפגיעה אישית אקראית במשתתפי הדיון- מצד גולש זה או אחר.
בברכת ביקור מועיל ומהנה בפורום,
אודי ברגר,
אסטרולוג, יועץ זוגי ומגשר משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'מזלות לפי תאריך עברי'
מזלות לפי תאריך עברי
<< ההודעה הנוכחית
06/01/2008 | 12:10
3
1074
שלום לכולם,
רציתי לדעת מה חל לגבי אדם שנולד בחודש הלועזי במזל מסוים ובחודש העברי באחר.
לדוגמא :בני נולד בחודש אפריל כלומר מזל טלה ובעברי באייר כלומר מזל שור.בעלי גם מזל קשת בלועזי וגדי בעברי.
שאלה נוספת איך עושים מפה אישית ואיזה ספר מומלץ לקנות כדי לנתח אותה?
בברכה,אודליה.
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'יאיר,טוב אז קראתי בהמשך'
יאיר,טוב אז קראתי בהמשך
07/01/2008 | 00:48
2
158
שאין יחס לתאריכים עבריים במזלות אבל אשמח להבין מדוע.
הוצאתי מפה שלי ויש לי שתי שאלות 1. לאדם כמוני שרק מתחיל לגעת בנושא איך אני יכולה להבין מהמפה איזה מקצוע כדאי לי יותר לבחור?
-2 איזה ספרים מומלצים בנושא?
תודה.
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
07/01/2008 | 04:40
1
152
1. ובכן, אדם  שלא מבין באסטרולוגיה, לא יכול צ'יק צ'ק להבין מהמפה איזה מקצוע כדאי לו לבחור. זה כמו שילד שיודע בקושי לנסוע על אופניים, שואל אותי איך נוהגים במכונית. לומדים אסטרולוגיה, משהו של כמה שנים, ואז יודעים. זה לא משהו שבא ככה על קצה המזלג, זבנג וגמרנו.
2. לגבי ספרים - יש שרשור בעמוד הקודם, שם גם אני נותן לינקים למקומות שבהם יש את הספרים האלה. דפדפי לשם, קל למצוא אותו.
אסטרולוגיה >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/01/2008 | 18:52
48

מנהל/ת הפורום

אודות:
אודי ברגר בוגר הפקולטה לאסטרולוגיה – לונדון, המציא את המושגים: מלווה רוחני ומאמן אישי. אתם מוזמנים להיעזר בו על מנת לחדש ולרענן יחסי חברות וזוגיות. או
עוד...

הודעות אחרונות

22:59 | 23.07.16 yechi3
16:10 | 22.07.16 מתלמד8
09:24 | 18.07.16 אניה28
19:41 | 17.07.16 אורחים בפורום
16:44 | 16.07.16 נטע307
00:30 | 16.07.16 אניה28
15:00 | 13.07.16 אניה28
17:42 | 12.07.16 אורחים בפורום
08:58 | 11.07.16 אורחים בפורום
15:12 | 08.07.16 מתלמד8
16:34 | 06.07.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ