גודל מושבים בורגמן 400/GDINK 250I והתקנת אזעקה

Fish725

New member
גודל מושבים בורגמן 400/GDINK 250I והתקנת אזעקה

שלום חברים,

בשבוע הבא אני משתנמך מבורגמן 400 מודל 2016 ל GDINK 250I מודל 2019 ויש לי 2 שאלות :

1. האם גודל המושב דומה ב-2 הקטנועים כך שאוכל להעביר את כיסוי הרשת מהבורגמן ל GDINK ?
2. מותקנת לי בבורגמן אזעקה פשוטה שהותקנה ע"י הזעקה האחרונה מדגם M1000 אם אני לא טועה.לא נראה לי שמלבד הרתעה של כמה דקות שהיא מזיזה למישהו.
האם יש למישהו המלצה על אזעקה מעלי אקספרס או מקור דומה שפשוטה להתקנה (מתחברת למצבר וזהו) ושכוללת רכיב איתור ?
האם האזעקות האלו שוות משהו ללא שירות בסגנון איתוראן ?
האם הקטנוע הזה גניב ?

תודה מראש לעוזרים

הזעקה האחרונה

יש לי את השירות הזה. אני לא יודע על הרתעה כלשהי שהמערכת הזו מספקת (אולי אני לא מעודכן). מבחינתי אין ערך ממשי ל-"איתור". נראה לי שברוב המקרים הכלי יגיע מהר למקום שאני לא רוצה להגיע, או שהגנבים יודעים להשבית/לפרק מערכות איתור שכאלה.
&nbsp
לעומת זאת, הערך שאני כן רואה הוא מרכיב ה-"ביטוח". הם מבטיחים לשלם כמעט את שווי הכלי, במקרה שהם לא מחזירים אותו. וזה לא קיים במערכת שאתה קונה מאלי אקספרס.

Fish725

New member
תודה יוביוב. אברר את עלויות האזעקה והביטוח

ואראה האם זה כדאי כלכלית. האלמנט הביטוחי זה באמת משהו שלא התייחסתי אליו.

dordor102

New member
הזעקה האחרונה עוזר

אני יודע לפחות על מקרה אחד שבו הזעקה האחרונה עזר.
בזמן שחבר שלי היה בחו"ל, גנבו לו את הקטנוע מתחת לבית (בחניון של הבניין) והזעקה האחרונה תפסו את הכלי אחרי מספר דקות.
בנוסף, ככל הידוע לי, לפני כשנה וחצי נכנס חוק (גם אם לא אוכפים אותו, כמו הרבה חוקים אחרים בארץ) שבכלל אוסר אזעקות רועשות.
*אציין כי אין לי שום קשר לזעקה האחרונה, חוץ מזה שגם בקטנוע שלי המערכת שלהם מותקנת.

למעלה