קטנוע - קנייה

G e o r g e y

New member
קטנוע - קנייה

שלום לכולם!

אני מחפש לקנות קטנוע 125 סמ"ק, ויש לי כמה שאלות קטנות. אשמח אם מישהו יוכל לענות.
מדובר על תקציב של 6000-12000 שקלים.
לנסיעות בתוך תל אביב, וסביבת גוש דן. עד חצי שעה, 40 דקות נסיעה...

1. חדש או יד שנייה?
2. איזה קטנוע מומלץ? (כרגע התמקדתי בחיפושים על קימקו מובי, SYM ג'וי רייד, סימפוני, ואקס מקס)
3. יש מוסך ששווה לעבוד מולו? גם בקנייה של חדש/יד שנייה..

תודה מראש :)

Tribel

New member
תשווה תפוחים לתפוחים

איקס מקס הוא ליגה אחרת מכל הקטנועים שאתה מחפש.
והוא יקר.
מובי קטנוע מצוין אבל פשוט מאוד,ג'וירייד עדיף שלא.
סימפוני לא מכיר,לנסיעות בינעירוניות רצוי מיגון רוח.
ב 12,000 אפשר למצוא קטנוע במצב טוב מהסוג היקר,גם אם משומש.

xfwind

New member
בדוק תל"ג של ימאהה - טרייסיטי אם נכנס בתקציב

אמור לתת תמורה טובה ובטוחה.

טושטוש32

New member
לא מכיר הרבה קטנועים חדשים שאתה יכול לקנות בתקציב כזה

ולכן מציע ללכת על יד שנייה ולחרוש את סלמה בחיפוש אחר מציאות. יש את אלבר מוטו וכל מיני חנויות דומות באזור שכדאי לבדוק.

anigodin

New member
בהמשך למה שנאמר

בתקציב שלך כנראה שחדש-משומש ייכנס (בייחוד בחלק העליון של טווח התקציב ובהנחה שזה תקציב לכלי בלבד לא כולל ציוד מגן).
&nbsp
אני רוכב כמעט 5 שנים עד PCX של הונדה. בטווחי הנסיעה שלך, אם אתה נוסע בכבישים בינעירונים בשעות העומס (עם פה ושם פרצי מהירות), הקטנוע הזה יכול להתאים.
חסכוני מאוד בדלק (אני מצליח ברכיבה עירונית נטו להגיע גם ל-40 ק"מ לליטר).
נסה לבדוק במחלקת טריידאין של הונדה, אולי יש להם PCX.
&nbsp
אבל הכי טוב זה לצאת לרכיבת מבחן על קטנוע שאתה מעוניין בו כדי לבדוק אם הוא מתאים לך.

Symph346

New member
קניית קטנוע

שלום גיאורגי
ממליץ בחום על סימפוני משומש. בבעלותי קטנוע כזה, ואני נוסע 3 פעמים בשבוע מרחובות לתל אביב. הקטנוע אמין וחסכוני, ואף עלויות החזקה זולות. רצוי להביא בחשבון את בולמי הזעזועים הנוקשים ושטח אכסון סמלי מתחת למושב. מעבר לכך בעיני הוא עדיף על יתר הקטנועים שציינת, בייחוד בעלויות טיפולים, והבונוס, צמיגי 16 אינץ' שמקנים לו יציבות וכושר תמרון גדולים.
ממליץ בחום על אופנועי חולון, כמוסך בו כדאי לטפל. אני מטפל שם, והם גובים מחיר סביר ומספקים שירות אמין ואיכותי.
כדאי שתערוך נסיעת מבחן.
בהצלחה.

למעלה