G-Dink אמינות ונוחות

csiprophet

New member
G-Dink אמינות ונוחות

עובר חזרה לקטנוע ״כבד״, מה דעתכם על G-Dink ? היה לי גראנד דינק 150 בעבר שממש אהבתי. איך האמינות שלו ? בעיות קירור וכאלה יש ?

פרארי1

New member
הרבה יותר טוב מהגרנד דינק שהיה לך

מתנהג טוב בהרבה, חזק יותר ועדיין שומר על היתרון של מדרס שטוח גדול ויעיל.
עבר בהצלחה מבחן ארוך טווח של שנה בפולגז, שבמהלכה עבד קשה מאד והוכיח אמינות טובה.

malder

New member
היה לי ג'י-דינק 125

סה"כ הייתי מאוד מרוצה ממנו... עשה את העבודה כמו שצריך, החיסרון שהוא היה קצת חלש מחוץ לעיר, אבל בתוך העיר התנהג למופת. מכיוון שהרישיון A1 שלי מוגבל לאוטומט, עשיתי את השיעורים והטסט על ג'י-דינק 250... החיסרון שאני הרגשתי בכלי הגדול היה המושב, שפשוט לא היה נוח... אז שאלה איזה נסיעות אתה עושה, סה"כ הג'י-דינק אמין וטוב.

darkman11

New member
יצא לאחרונה דגם חדש

מהמם אותו מנוע אבל גבוה יותר
ממליץ בחום
הדגם הקודם היה ה 250 הכי נוח לעיר אבל תנוחת הישיבה שלו הרגה לי את הגב
הדגם החדש הרבה יותר נוח אבל יקר 25K
מכנית הוא מעולה

אכן. G DINK הדגם החדש (2018) הוא מעולה

יש לי אחד כזה (200 ק״מ על השעון - קיבלתי אותו עם 3) רוכב עליו כבר שבוע וחצי - עדיין לאט ובזהירות בגלל ההרצה אבל מבחינת תפעול נוחות ובעיקר ה-ABS המדהים שלו שבאמת משרה ביטחון בבלימות.

אחרי שאסיים הרצה ואצבור מעט קילומטראז׳ בעיקר בנסיעות ארוכות יחסית אנסה להעלות פה התרשמות שלי מהכלי.

לא ממליץ

חוץ מריצפה שטוחה, ממש לא אוהב אותו.
לא נח, אבל זה עניין אישי.
איכות ומכניקה - לא מזהיר. למשל - לוח השעונים מתעוות/נמס בשמש. החליפו במסגרת אחריות כבר 3 פעמים, ואמרו שאין פתרון באופק. רק שעכשיו כבר אין אחריות...
נזילת מים שלא הצליחו לפתור גם אחרי שלושה ביקורים במוסך המרכזי (WTF???). ועוד כמה פנינים כאלה.
&nbsp

csiprophet

New member
אז ה 125 מוצלח יותר מה 250 ?

בעיקרון 99 אחוז מהנסיעות שלי הן בעיר, אז עדיף לי משהו שיותר קל לשלוט בו בין מכוניות בעיר. עם זאת כשאני רוצה לצאת לירושלים מדי פעם, אני רוצה להיות מסוגל לעשותזאת איתו גם כן.

חושבים שה 125 עדיף ?

פרארי1

New member
הם זהים בגודלם הפיזי

ולכן ה-250 מאד ורסטילי, כי בעיר הוא כמו 125 ומחוץ לעיר כמו 250.
לא היה לי אותו לאורך זמן, לכן לא יכול להעיד על בעיות, כמו שעשו כאן בעלים של הכלי.
אני כן יודע שהמושב שופר, אבל זה מאד אינדיבידואלי ומה שנוח לאחד, לא נוח לאחר ולגבי האמינות, אני מזכיר שוב את המבחן ארוך הטווח שעבר בפולגז.
סביר שאין כאן אמינות יפנית של הונדה או ימאהה, אבל בסך הכל אמינות משופרת לעומת הדורות הקודמים של הכלים הטאיוואנים כמו הגרנד דינק והג'וירייד הישן.
ייתכן שהבעיות המדווחות כאן הן מקרים חד פעמיים, לא יודע להגיד אם כולם סובלים מהן או לא.

למעלה