נגנב לי הקטנוע

doss39

New member
נגנב לי הקטנוע

נגנב לי היום ההונדה דילן שלי מהגבעה הצרפתית ירושלים0

האם יש סיכוי למצוא אותו?

פרארי1

New member
הגשת תלונה במשטרה?

לא הייתי בונה על זה שהם אשכרה יחפשו את הקטנוע, אבל ייתכן שהוא נגנב על ידי ילדים משועממים מאל עזריה או הסביבה, שינטשו אותו אחרי שייגמר הדלק ואז יש סיכוי שיגיע למשטרה.
&nbsp
בהצלחה.

אם פי 3

New member
אני תוהה אם גם במקרה הנדיר שמוצאים

הכלי שמיש.
לפי מה שהבנתי, גם כשמצליחים לאתר, לרוב הכלי עבר טראומה כל כך קשה, שכבר אין באמת מה לעשות איתו.
&nbsp

&nbsp

ו אולי

New member
אצלי הוא היה גמור

הוא הגיע למשטרה אחרי שבועיים, הם טרחו להודיע לי רק אחרי 5 שבועות.
לפי האופן שבו ראיתי איך האופנוע שלי אוחסן ונגרר יכול להיות שלפחות חלק מהנזק נגרם אצלם.
רב האופנועים והקטנועים שראיתי במגרש המשטרתי היו במצב הרבה יותר גרוע מאשר האופנוע שלי.
&nbsp

ו אולי

New member
היה לי פעם גם סיפור עם סוף טוב, לפני הרבה שנים וללא המשטרה

דיאלים 50סמ"ק, כנראה לא הצליחו להניע וזרקו אותו בשדה ליד הבית.
עד כמה שזכור לי הנזק הסתכם בפנס איתות שבור והוא היה הפוך וכל הדלק נשפך עליו, אז הסריח יופי והיה צריך להביא דלק כדי לבדוק שהכל בסדר

rusti james

New member
אין פה כללים ובכל מקרה כדאי לדווח על הגניבה ;

זה נכון שהרבה מקרים הם טוטאל לוס או רק חלקים, אבל, מקרה שקרה לי אישית, עם ה B&W הזכור לטוב -
כשהיה חדש בן 4K ק"מ, נגנב ללא זכר מחניון הרכבת בארלזרוב ת"א. דיווחתי על התלונה - גם כדי שיחפשו אבל בעיקר מחשש הפשעים שמבוצעים באותה עת איתו...
- כעבור שלושה חודשים קרה הלא יאומן ומשטרת ישראל התקשרה אלי לנייד ובישרה שהקטנוע נמצא זרוק בחולות ראשל"צ והוא מחכה לי במגרש גרוטאות בחולון...
בצעד ניגף ולב חושש ניגשתי למגרש הנ"ל ואכן, בעודי מתקרב אל תוככי המדמנה, מבחין אני בערימת ברזלים בגובה גיראף מתבגר וכל כולה חלקי דו"ג בשלבי חלודה שונים ושברי בקאליט... ובעוד מחשבות עיניי להחשיך
- והנה - עומד על ג'ק הצד, גאה ומבריק בזיו שמש הבוקר - הקימקו שלי!
שלם! בתוך כל ים הגופות...גיא צל-מוות...לא ארא

רכבו עליו רק 140 ק"מ, החליקו על שני הצדדים, שברו סוויץ', כסא ומכסה בית פיוזים (וגם גנבו ארגז עם 2 קסדות וציוד חורף מלא ומשובח... פעם אחרונה שהשארתי ציוד ששווה או חשוב לי בארגז/ תחת המושב), - אפילו לא גמרו את הדלק...

אבל הדיווח למשטרה הוא חשוב ראשית בשביל להסיר אחריות על הרכב בזמן שהותו במחיצת הפושע שגנב אותו...

ול-דוס39, חבר פורום יקר

משתתף בצערך.
דווח למשטרה ועם הדיווח הזה גש גם לביטוח ותבטל - תקבל החזר על החלק היחסי שלא ניצלת. נחמה פורתא אבל נחמה

...הם יורים גם בסוסים ועדיין גונבים גם קטנועים ישנים ...
הלוואי ויימצא שלם ובמהרה. # ישועת ה' כהרף עין.

manomer

New member
גם לי קרה לפני כמה שנים

תלונה במשטרה לא עוזרת ב-98% מהמקרים למצוא את הקטנוע, בטח כאשר מדובר בירושלים שהמרחק ממנה אל מעבר לקו הירוק הוא עשר דקות.
חשוב כמובן לדווח כדי להסיר אחריות ממך כמו שנאמר פה, וגם כדי להזדכות על החלק היחסי של הביטוח, ואם יש לך במקרה גם ביטוח מקיף, זה עוד איכשהו פחות כואב.
יש היום מערכות איתור לרכב דו גלגלי שמחוברות אליך לטלפון בזמן אמת וכמובן גם למוקד מאוייש שמזניק צוותים כדי למצוא את הכלי שלך במקרה הצורך - יש את איתוראן ופוינטר המוכרות, ולי באופן אישי יש את המערכת של "הזעקה האחרונה" שמבטיחים גם פיצוי בגובה 90% (כמו ביטוח) במקרה שהם לא מוצאים את הקטנוע שלך. לא יצא לי עדיין להתנסות איתם בזמן אמת (לשמחתי) אבל מסיפורים אני שומע שהם יעילים מאוד.

שווה לך לבדוק לדעתי.

למעלה