תאונה ללא ביטוח

REU3

New member
תאונה ללא ביטוח

שלום לכולם,

לפני כחצי שנה עברתי תאונה קטנה שבה נכנסתי ברכב משטרתי מאחורה, הנזק שנגרם הוא שבר קטן בטמבון.
יום לפני התאונה ביטלתי בטיפשותי את הביטוח מקיף בלי לעשות ביטוח צד ג', ז"א שלא היה לי כיסוי ביטוחי בזמן התאונה.
לפני כמה ימים קיבלתי מכתב מחברת הביטוח של המשטרה שאומר שחוייבתי על סך 6,198 שח עם הפירוט הבא:

ספק חלפים : 624
שמאי : 539.20
מוסכים : 2007
שמאי י.ע : 200.60
דוח י.ע : 2825.71

מה שאומר שהחלק השבור עלה 624 וכל שאר התוספות למיניהם מקפיצים לי את המחיר ל 6,198.
בנוסף במכתב עוד נאמר שיש לי שבועיים מרגע קבלת המכתב לתשלום כל הסכום וכרגע אין לי את האפשרות הזו מפני שאני חייל.

דיברתי עם חברת הביטוח והם אמרו שאני יכול להגיד מכתב ערעור על הסכום,
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בהבנה של החיובים או בניסוח מכתב ערעור על הסכום או לקבלת דחייה או תשלון בתשלומים.

תודה מראש!

פרארי1

New member
חברת הביטוח לא מוכנה לתת לך ייעוץ?

אולי שווה לנסות עורך דין.
ממש מקומם, אבל לא ממש יודע איך מתמודדים עם מקרה כזה

REU3

New member
נעקצתי...

טוב קיבלתי את חומר התביעה ועכשיו הכל ברור... נעקצתי ע"י משטרת ישראל!

קודם כל כמה דגשים שלא נאמרו פה,
התאונה היא בין אופנוע לרכב ג'מפי משטרתי,
התאונה קרתה בצומת כאשר הרכב המשטרתי עצר ואני נכנסתי בוא מאחורה (צמיג לטמבון),
חוץ משבר בטמבון (טמבון פלסטיק פשוט, לא צבוע ולא מיוחד בשום צורה) אין שום נזק נוסף, לא נזק לפח ולא לצבע,
שעת עבודה במוסך בו הרכב עבר תיקון היא 145 שקלים לפני מעמ.

אז כמו שאמרתי עלות הטמבון עצמו היא 624 שקלים ולפי המוסך נדרשו שעתיים עבודה לפירוק והרכבת החלק(290 ש"ח לפני מע"מ, לגיטימי).
בדיקת שמאי עלתה 539.

עד כה החיובים לגיטימיים,
חוץ מהחיובים האלה הכניסו לי שפשוף שהיה על הרכב בצד של מכסה הדלק שלא יכול להיגרם בשום אופן על ידי!
על זה הוסיפו עוד 4 שעות עבודה על יישור הפח (580 ש"ח לפני מע"מ)
עוד שעת עבודה על פחחות (145 ש"ח לפני מע"מ)
ותיקוני צבע בעלות של 700 ש"ח!!

מה שמסביר גם את ירידת הערך הגדולה אחרי עבודות פחחות וצבע!

מה אני יכול לעשות עם זה?!

אפילו אני אשמח אם תוכלו להמליץ על עורך דין שמתעסק בעיניינים כאלו כי אני ממש לא מתכוון לשלם שום סכום על נזק שעשה שוטר עלוב ומנסה להפיל את הנזק עלי!

RoyceGracie

New member
יש לי בשבילך עורך דין לדברים כאלה בירושלים

כשאני עשיתי תאונה הוא ממש סייע והוציא אותי (ביטלו את כל האישומים נגדי). גם עליי הפילו תיק והגישו נגדי סעיפים הזויים שלא קשורים בכלל למקרה, בלי עדים בכלל.

בקיצור, משטרת ישראל - לא תודה

אם אתה רוצה את המספר שלו דבר איתי בפרטי

למעלה