מעיל קיץ

dordor102

New member
מעיל קיץ

שבת שלום.
האם מישהו יכול להמליץ על מעיל קיץ או על חנויות עם מגוון מעילים (חוץ מכלבוטקס, מוטורייב ואופנוסנטר שאותן אני מכיר)?
היו לי כבר 2 קניות אימפולסיביות שהתבררו כטעות והסתיימו בנסיון ארוך למכירה ביד 2. האחת הייתה מעיל דאיינזה שנקנה בארנב והתברר כקטן מדי, השנייה הייתה מעיר RST שנקנה בכלבוטקס והתברר כגדול מדי...
התקציב הוא עד 800, והדרישה היא כמובן שיהיה מאוורר ושיחזיק כמה עונות.

פרארי1

New member
קנית מותגים טובים בחנויות טובות

זה שהמידות לא היו נכונות, זה לא בעיה במותג או בחנות, צריך פשוט להקפיד יותר על המדידה.
בכל מקרה, באותו אזור של החנויות עליהן דיברת, יש מבחר גדול של חנויות נוספות, כך שהייתי מגיע לשם ועושה סיבוב.
אופציה טובה היא מעילי REVIT שנמכרים בא.ד. מוטורספורט.

dordor102

New member
אין משהו נגד החנויות.

רציתי לדעת על עוד חנויות כדי להגדיל את הבחירה.

SamiBT

New member
למרות שביקשת לא כלבוטקס

אני קניתי לפני שבוע מכלבוטקס מעיל קיץ דאיינז שכמעט כולו רשת (עד כמה שניתן), הכי מאוורר שיש.
חבר מהעבודה קנה משם כזה בדיוק לפני חודש, אני קינאתי וקניתי גם.
שיפור לא קטן לעומת מעיל הקיץ x-pro שיש לי.
עלה לי 1100 ש"ח, אני מקווה שיצדיק את המחיר ויחזיק כמה שנים.
היה גם מותג אחר זול יותר במשהו כמו 400 ש"ח אבל העדפתי לקנות את מה שהמליצו לי עליו.
פעם ראשונה שאני קונה מכלבוטקס, אני בד"כ לקוח נאמן של מוטורייב (ממליץ לך בחום לנסות גם שם).
מן הסתם תצטרך למדוד כמו שצריך ולהיות בטוח לגבי מידת המעיל שאתה קונה, מהבחינה הזאת אין קשר למותג המעיל או מאיזו חנות אתה קונה...

אופציה נוספת - https://www.aliexpress.com/item/DUH...32286172096.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.qc8isn
פשוט עם הפחד של לטעות במידה אחרי המתנה ארוכה הוריד אותי מהקניה... אולי בעתיד.

prizman

New member
תוכל לצרף צילום

ו/או מפרט של מה שקנית?
לי יש בעיה עם בת הזוג שהיא זו שרוכבת בעיקר. על מעיל מלא היא לא מוכנה בכלל לחשוב,
די מובן כשמדובר בטמפ' של 35 מעלות לפחות בד"כ.
אז היא רוכבת עם ז'קט, מה שלא ממש מספק פתרון כשהיא עוברת תאונה פעם בשנה לפחות.
את מעילי העור שקניתי לה היא לא מוכנה ללבוש כי חם מדי.
אני מחפש לה משהו שיגן באופן סביר ויהיה ניתן ללבוש בטמפרטורות שכאן.
אשמח לדעת אילו אפשרויות קיימות. הז'קט הוא די בדיחה. צריך משהו שישכנע אותה.

פרארי1

New member
מעיל מאוורר עדיף על ג'קט

גם מספק מיגון וגם מתוכנן להזרים את האוויר בצורה יעילה, שלא כמו ג'קט.
בשעת רכיבה מרגישים היטב את האוויר זורם ומצנן את הגוף, הבעיה היא בעמידה ברמזורים, אבל בכל מקרה, עדיף לדעתי על עור חשוף שמלבד סכנות הרכיבה, גם השמש מזיקה לו.
מעילי עור הם אטומים ולכן פחות מתאימים לרכיבה קיצית, למרות שההגנה שלהם נגד שפשופים היא היעילה ביותר.
&nbsp
אתה יכול להיכנס לאתרים של יצרנים כמו RST, REVIT, DAINESE ועוד ולראות שם דוגמאות רבות למעילי קיץ.
כמובן שיש גם מותגים זולים יותר, אני לא יודע מה זמין בתאילנד, אבל בכל מקרה אם תצליח לשכנע אותה ללכת על מעיל כזה, רצוי להקפיד שהמיגונים שלו יעמדו בתקן CE.

פרארי1

New member
קרא בהודעה מעלי

לא ציוד רכיבה, סתם ג'קט כלשהו.
גם בארץ ראיתי רוכבים ש"עושים טובה" שהם לובשים משהו עם שרוול ארוך, כאילו שזה יגן עליהם ממשהו.
בחורות עם סריג ארוך זה מחזה נפוץ, ללא ספק בד חזק, איכותי ועמיד לשפשוף.
או שלא...

אא1233

New member
prizman הסתדרה התאיילנדית שלך.,

תפסה אותך טוב טוב מהביצים מה שניקרא,,
אתה משקיע משקיע ..
שלא תצא בסוף כמשקיע=שוקע
כידוע לך, (או אולי אתה לא ככ יודע) אתה שם על תקן ״פלאנג טינג טונג״ - זמן=כסף .. ושנגמר הכסף נגמר גם הזמן ..:)

אם פי 3

New member
זאת הודעה די חצופה

אתה לא מכיר אותם (גמני לא), לא יודע מה מהות מערכת היחסים, לא יודע כמעט כלום עליהם, ואף אחד לא ביקש ממך להביע את דעתך על הקשר ביניהם.
&nbsp
ואם אתה באמת מודאג שהיא מנצלת אותו, הדרך הראויה היא לפנות בפרטי ולהפנות את תשומת הלב, ולא לכתוב הודעה כזו בפורום ציבורי (גם אם קצת נטוש, כמו כל הפורומים...).
&nbsp
&nbsp

prizman

New member
כן, חצוף למדי.

ברור שאין לו מושג שמדובר באישתי ואנחנו יחד יותר מ 10 שנים.
כל טיפש חושב שהוא יכול להביע דעה כי זה אינטרנט.
אין מה לצפות מישראלי שיהיה לו מושג על מה הוא כותב, אני כבר התייאשתי מזה.
ולפרארי, אני עדיין מנסה למגן אותה, כן בא לי בת זוג חיה.
זה לא עובד ממש טוב כי מעיל עור ב 35 מעלות + זה לא משהו שהיא מוכנה ללבוש ובצדק,
היא טוענת שזה חם וכנראה שהיא צודקת.
אני מחפש משהו שימגן אותה ויהיה סביר למזג האוויר כאן. היא רוכבת שעה לכל כיוון כל יום, עוברת תאונה פעם בשנה כי אי אפשר אחרת, ואני כבן זוג אמור לדאוג שתחיה.
אז המעילים הנושמים יכולים להיות פתרון טוב. מקווה שימצאו חן גם בעיניה

אם פי 3

New member

פרארי1

New member
גם פה הטמפרטורות דומות

אני רוכב 8-10 שעות ביום עם מעיל, כפפות, מכנסיים ארוכים ונעליים סגורות.
להגיד לך שזה תענוג גדול?
זה לא, אבל אני מעדיף להזיע ולהיות ממוגן ברמה סבירה ומעלה.
הסכמנו שעור לא בא בחשבון, זה סיוט, אבל מעיל מאוורר יעשה עבודה טובה.

SamiBT

New member
צירפתי

לא מצליח לצרף 2 תמונות ולכן אצרף תמונה נוספת בהודעה נפרדת.
בקיץ בתוך העיר קשה גם עם המעיל הזה (חם ולח מידי) ולכן כשאני נוסע רק בתוך העיר אני לא לובש מעיל... נגיד שזה סיכון מחושב...
אבל בנסיעה לעבודה (ת"א-רעננה, 25 ק"מ כל כיוון) אני כן לובש.

dordor102

New member
קניתי revit באיי די מוטוספורט

הפעם עשיתי את זה כמו שצריך (אני מקווה). עשיתי סיבוב בשבע חנויות (רובן באזור המסגר) ולמרות שכבר על ההתחלה היה את הפיתוי של דאיינז, המשכתי כדי לראות עוד דברים...
בסוף נבחר מעיל Revit Vigor 2, שכרגע עם הנחה של 20% על מעילי הקיץ, נקנה במחיר סביר בהחלט של 800 ש"ח (לצערי לא כולל מגן גב שכרגע אין במלאי).
מקווה שלא גם הפעם אגלה אחרי מספר רכיבות שעשיתי קנייה פזיזה.
מילה טובה על החנות (כי מגיע). שירות אדיב, לא לוחץ מדי, לא דוחף לקנות את הכי יקר, החנות מרווחת ונעימה.

למעלה