המלצה 125 ראשון

אלוןAlon1

New member
המלצה 125 ראשון

הי,
אני מעוניין לקנות 125 סמ"ק ראשון, יד שנייה, לנסיעות מרעננה לת"א (יודע שלא מומלץ וכנראה אעלה נפח בקרוב).
השאלות:
1. אני מתלבט בין דיאלים s3 כעדיפות ראשונה(לפי מבחנים שקראתי - מהירות ויציבות בבינעירוני (חשוב לי נוכח אופי השימוש)אבל שוק חלש), ג'י דינק כעדיפות שנייה (מהיר יותר מג'וי רייד ונוח בעיר ופחות גניב מגוירייד) וגויירייד כעדיפות שלישית (סחיר מאוד וגניב). מה דעתכם?
2. אני רוצה לקנות יד שניה 2016 עם מעט ק"מ. האם שווה גם לבדוק קנייה של 2015?

תודה

רכישת קטנוע

כמו שאתה כבר אמרת לא כל כך מתאים לעשות את הנסיעות האלה עם קטנוע של 125 מסיבה שהמהירות שיוט שלו הוא סביב ה100 אבל זה בהחלט אפשרי למרות זאת מהירות השיוט בקטנועים בנפח 250 סמ״ק יכולים להגיע ל120 ואף 130,אם אתה מחפש קטנוע 125 אמין ונוח זה הגוי רייד הדיאלים הוא קטנוע פחות ממולץ.
אתה מוזמן להגיע למגרש שלנו ולהרשם ממגוון גדול מאוד של קטנועים בנפחי 125 סמ״ק
הכתובת:מבצע קדש 56 בני ברק

פרארי1

New member
בעלי עסקים בענף מתקבלים בברכה בפורום

בעבר ביקשנו מבעלי עסקים לציין זאת בצורה ברורה בחתימה האישית.
למרבה הצער, כבר אין אופציה לחתימה אישית בתפוז, לכן ראוי להדגיש שהכותב הוא בעל עסק בענף.

jony stekino

New member
חולק עליך

הכי דינק 125 לא מוצלח מבחינת גיר
אולי עם שמן 85-145 הוא יהיה בסדר
לדגם ה 250 פשוט מושלם באמינות

malder

New member
G-dink 125

היי אלון,
יש לי ג'י-דינק 125 וזה גם הקטנוע הראשון שלי, קניתי חדש 2016 מהחברה. הקטנוע מצויין, אחזקה לא יקרה, יציב נוח להרכבה, ברקסים מעולים ובעיר ובפקקים הוא נהדר.

לאחרונה התחלתי לסוע איתו כל יום מגבעתיים לנתב"ג (כ- 23 ק"מ לכיוון), אני נוסע רק דרך יהוד, צומת הטייסים והסיבה היא כי הוא חלש מדי (יותר חלש מג'וירייד לדעתי). המהירות המקסימלית שהגעתי אליה היא 100 וגם זה עם גז מלא. אז כרגע אני חושב על שדרוג הרישיון ל- A1 ורכישת קטנוע 250 לפחות.

אלוןAlon1

New member
מהירות...

תודה לכולם על התגובות.
סוגיית המהירות הביאה אותי להעדיף את דיאלים s3.
יש למישהו ניסיון איתו? האם הוא נותן מענה טוב יותר לכביש מהיר?
תודה

Hercu

New member
כמו שאמרת כבר בעצמך

הS3 לדעתי הכי אמין מבניהם ויכול לשמש אותך טוב לנסיעות בין עירוניות, הוא יציב אמין וכמובן חסכוני. אם אתה מחפש קטנוע להרבה נסיעות או להרבה זמן ממליץ לך לנסות ללכת עליו. בהצלחה

למעלה