לי זה נמאס! הולך לקנות רוגטקה

אא1233

New member
לי זה נמאס! הולך לקנות רוגטקה

הן משתינות לי על הכיסא. כשיש גשם כל הקטנוע מלא טביעות רגלים מלאות בבוץ על הכיסא ועל כל הקטנוע, (לפעמים יושבים בזוגות ושלישיות). שכונה.
לפעמים גם משחיזות ציפורניים על הכיסא בשביל הסבבה ,

כמו כן, כפי שרואים לא מזיז לה אפילו שאני חונה עם האוטו ..עומד מסתכל, מצלם .. -אדישות- ועוד מסדרת לעצמה את המגבת שיהיה לה מרופד ?! לא ברור איך

אני לא עובר על כך בשקט! חוצפה ממדרגה ראשונה.

מארגן רוגטקה. מסדר מערב בתוך האוטו. מקווה שלא אפגע בטעות בקטנוע

Tribel

New member
תעיף את המגבת דבר ראשון

מגבת מזמינה חתולים.

היה לי אותו סיפר לפני שנתיים.
הייתי מפחיד את החתול בכל פעם ולא מרפה,רץ אחריו עד שהוא היה נבהל כהוגן ולא חוזר גם אחרי שאני הולך (הייתי מחכה בכוונה וזה אשכרה עבד).

עם הזמן הפסיק לשבת על הקטנוע והיה בא רק בימים ממש גשומים.
מבחינת ציפורניים לא עשה בעיות.

בקשר לכיסוי - כיסוי זה הזמנה להשתנה,אם חתול השתין שם פעם הוא ישתין שוב,כנ"ל לגבי כלבים הריח חזק מהם וכביסה לא תעזור.
מנעול מכוסה בד אותו סיפור,כל מה שסופג ריח זה בעיה.

herouth

New member
במקום מגבת, ניילון.

חתולים לא אוהבים דברים חלקים וקרים שאין במה להיאחז בהם.
&nbsp
ובלי רוגטקות, בבקשה. זה יכול לפצוע ולהוציא עין לחתול. כל מה שהם רוצים זה מקום יבש וחמים לשבת, הם לא פושעים.

אא1233

New member
הי חברה, קצת תובנות

החבורת חתולים האלה כבר שנים פה. למעשה זה כבר דור שני.
תמיד הם מתחילים איתי באוק׳, וזה נימשך עד מאי. בדגש על נגיעות מסויימות כל השנה.
&nbsp
כבר הפתעתי אותם כמה פעמים שאני מגיח מאחור. מהגינה. ואז מפזר אותם בבהלה עם קפקפ לראש (פגעות מדוייקות, וזינוקים לגובה מצידם). אין הרתעה. הם פשוט נכנסים מתחת לאוטו (שלי) ומחכים שאלך. ואז יומיים אחרי הם טיפה יותר ערניים .. (יעני שומעים מישהו שמתקרב לאיזור, ונעלמים. ואני מגיע, מרגיש את המושב חם ומלא שיערות ועכשיו לך תישב על זה .. ).. ככל שאני נילחם יותר כך הם שמים עלי עוד יותר קצוץ. וניראה שהם אפילו נהנים מהעניין. לא מעניין אותם המכוניות של השכנים עם מכסי מנוע חם ונקי, לא מעניין אותם מממיר קטליטי תחת מכוניות שמגיעות לחניה, כלום. רק אותי. זה בעניין ההמלצה האדיבה של טריבל לגבי הרתעה.
&nbsp
לגבי xfwind, לא עוזר לא ספריי, לא אבקת פילפל, לא עמבה, הכל ניסיתי. גם גז מדמיע ריססתי מסביב לקטנוע כולל על המגבת .. נאדה. הם השתינו לי על הפלסטיקים מקדימה ומאחור. גם על הקטנוע הקודם, וגם על זה שהיה לפניו.. גם לא מזיז להם שאני מחנה על ג׳ק אמצע .. יעני הקטנוע עקום .. לא מזיז להם.
כיסוי? שום דבר. ההפך. כניראה שהיה להם עוד יותר נוח מתחת לכיסוי. (היה שם כל מיני הפרשות ודימום ושערות, ) נשבע לכם. אני לא צוחק עכשיו
&nbsp
יש פה משהו חדש ש herouth אמרה וזה ניילון. שאת זה עוד לא ניסיתי. אני צריך לחשוב על רעיון איך באמת לקבע אותו שלא יעוף מעל המושב (אולי אעטוף את המגבת בשקית אשפה עבה), ..
&nbsp
אבל בגדול: אני כבר לא יודע איך להתמודד עם זה. הם מעבירים את המורשת מאב לבן.
ואני כל בוקר עולה על האופנוע בבאסה. ריחות, גועל, ונמאס. בא לי למות כבר מיזה.
זה מלחמה. יותר מיזה .. באוטו הקודם הם סאן רוף. אז בקיץ זה היה המזגן שלהם ..
וגם שם כתמי דם לפעמים, הפרשות וכו כולל סימני רגליים על נמסכה מנוע כמובן . וכמה אירוני שזה קורה בדיוק אחרי שהאוטו יוצא מהרחיצה .. בא לי למות. האוטו הנ׳ל קניתי ללא סאן רוף (העניין איתם היה גם היה אחד השיקולים). זה ממש אינתיפדה.
&nbsp
הרוגטקה זה כבר כי הגיעו מים עד נפש.
לא יכול כבר
&nbsp
&nbsp

herouth

New member
רק תזכור שצריך ניילון חלקלק

משהו בסגנון של החדר האטום. שקיות אשפה הן איכשהו עם מקדם חיכוך גבוה, כלומר אפשר להיתפס בהן והן לא נותנות תחושת "קרירות", אז לא בטוח שהן יעבדו. אתה יכול לנסות.
&nbsp
מפתיע אותי שאתה אומר שהם משתינים לך שם. יש שם אדמה? אתה בטוח שזה לא כלבים שעושים את הפשע ומסתלקים? חתולים ככלל לא משתינים במקום גלוי אלא חופרים בור באדמה, משתינים/מחרבנים ומכסים. זכרים לפעמים מרססים שתן, אבל בעיקר כשהם עצבניים (שזה אומר שנסיונות ההרתעה יכולים רק להגביר את התופעה). אצלי החתולים (בעיקר חתולות) אוהבים מאוד לבלות על הקטנוע (בפרט שהוא תמיד עם כיסוי), אבל הדבר היחידי שנשאר זה כתמים של בוץ בחורף, שמספיק ויש עם הג'ילדה והעסק נגמר.
&nbsp
ניסית אולי ללכת בכיוון ההפוך? לעשות להם איזו מלונה חמימה ומרופדת עם קצת אוכל ומים - באיזור אחר בחצר?

אא1233

New member
הם מרססים לי שתן בכוונה. וזה קורה שהם ״על המושב״.

זה ממש על הפלסטיקים העליונים (ליד הפתח תדלוק, סוויץ וכו)..
וזה מלחמת אגו אשכרה. אני גם מכיר אותם. זה אותם החתולים כל הזמן.
אין לנו כלבים בבניין. וגם אין סיכוי שכלב מהבניינים הסמוכים וכו כי זאת חניה אחורית ..
ויותר מיזה: הם למדו גם לעלות העדינות על המושב בשביל לא להפעיל ההזעקה ! שמתי על רמת הרגישות ההכי גבוהה מס 1. בהתחלה הם היו מפעילים את ההזעקה כמה פעמים בלילה, (ואני מכבה ודורך שוב עם השלט).. והיום הם פשוט למדו .. הם נבלות שלא ברא השטן.

ותאמיני לי שהם לא צריכים לא אוכל ולא מים ממני .. הם בריאים ומסודרים

xfwind

New member
חתולים לא "משתינים" על קטנוע. זה רסס שהזכרים מפזרים

מבלוטות ליד הזנב.
חתול עושה צרכיו בקרקע ומכסה.

אמור להיות תרסיס יעודי דוחה בחנויות הרלוונטיות. שאל גם בפורום חתולים - אני בטוח שתקבל עצות שהן בטווח ההומני.

ו אולי

New member
נייר אלומיניום יכול להיות יותר יעיל מניילון

והסיבה היחידה שאני מגיבה לך היא מתוך רחמנות על החתולים,
אני מקווה שנייר האלומיניום יהיה מספיק יעיל כדי שהחתולים ישמרו מרחק מהקטנוע וממך.
כפכף לראש ?? רוגטקה??

בד"כ חתולים לכל היותר משאירים טביעות רגליים ואולי מעט שערות,
אם אצלך הם משאירים יותר מזה עושה רושם שהרווחת את זה ביושר.

אא1233

New member
ו אולי , אני אומר בואי נרגיע. נשמי עמוק

את מיצידי יכולה לרחם על השניים וחצי מליון החתולים שחיים ברחובות, ואת יכולה להאכיל אותם ולשמור אליהם ולעשות מה שאת חושבת איתם. איש באמונתו יחיה .. רק רחוק ממני .

אני לא חייב לשבת על הכיסא של האופנוע שלי מלא בהפרשות וכן כן .. גם לחתולה יש מחזור (מסתבר), שערות, בוץ, טינופת, וחום גוף של חתול שמי יודע מאיזה פח אשפה הוא הרגע יצא ובכלל ..
ובטח ובטח שאני לא צריך לראות את הסירחון הזה מעלי על ה sky ruff,. מספיק לי שאני שומע אותם אונסים אחד את השניה בעונת היחום בלילה .. לא רוצה יותר מיזה.

לגבי ה ״הרווחתי זאת ביושר״ (לשיטתך) ובכן, כן - לי אין זמן וסבלנות לשחק בקקי עם חתולת רחוב בצורת דיאלוג של: פיסססס פיססססס״ ולצפות שהיא תחייך אליי באדיבות ותאמר לי ״מיאו מיאו״ (חמסין).. אצלי זה לא עובד כך. אולי אצלך שמה בפלורנטין זה כן עובד (ראי תמונות). חתולים לידיעתך, הן חיות טריטוריאליות והן מסמנות (הזכרים) עי ריסוס שתן או איך שתקראו לזה (טריבל ציין את זה, וזה ידוע לכל ..) ואני לא צריך לסבול מיזה (אלא עם כן מבחירה) .. ועל כן גם לא בחרתי לגור בפלורנטין מעוז יפי הנפש למינהם (צפי שוב בריכוז בתמונות של מה שקורה שם).

ואת בהחלט ויותר ממוזמנת לבוא אליי לבניין, ולאסוף את רבעיית המוסקטרים, ולפזרם על גבי השכונה היפה והמטופחת, /אצלך בסלון/ במיטה, ואיפה שאת רק רוצה .. כאמור רק רחוק ממני..

ובגדול: לא פיזרתי רעל בסביבתם, וגם לא התכוונתי לרצחם , אבל רוגטקה שתגרום איזה שהיא פחד/מורא/טראומה בקטנה, בהחלט עלתה במחשבתי .. ובא לציון גואל.

בואי לא נצא מפורפורציות

rusti james

New member
רוגטקה לא, אקדח מים כן.

מעבר להמלצות מחרות ו ןאולי על כיסוי בניילון עבה או נייר אלומיניום,
חתולים לא אוהבים מים ועל אף העקשנות הטבועה בהם - אם תתמיד בהתזת מים עם אקדח מים צעצוע (או אפילו שפריצר ) הם יעברו למקום אחר.

אא1233

New member
עניין המים נשמע טוב :)

עוד אספר, שהגיע לסיומו פטנט חדש. מבית היוצר: אני - בניית ״מיטת מסמרים״ (מותאמת לחתולים)
&nbsp
המצרכים:
-פנימית ישנה של מכונית
-כ 500 נעצים (חבילת נעצים אחת עלתה 2 שח)
פחית בינונית של דבק מגע + מברשת
-מגבת ישנה
&nbsp
תהליך ההכנה:
- סימנתי בטוש על המגבת (פרוסה על המושב) את הגודל של המושב
- גזרתי את הפנימית ע׳פ הסימונים
- מסמרתי בנעצים את הפנימית הגזורה
- בהמשך הדבקתי עם דבק המגע שיכבה נוספת של גומי בצד של הראש (השפיצים כלפי מעלה) כך שיש ״קונטרה״ .. ואת כל זה הדבקתי על המגבת.
&nbsp
תוצאה: יצא מין ״שטיח מסמרים״ .. והחתולים ?? אינם !!!! הם אינם !!! פשוט כך
&nbsp

זמן העבודה שעתיים.
וניראה מה יהיה ההמשך .. קצת קשה לי להאמין שהן ויתרו לבנתיים ..

xfwind

New member

למה ההודים ישנים על מיטת מסמרים?
.
.
.
.
.

כדי שהילדים לא יקפצו על המיטה בשבת בבוקר

Beetlejuice68

New member
הפתרון היעל..

קנה רשת לכסא זה גם יותר נח, גם אתה לא מחליק.. ואין מצב שתראה חתול על המושב
כשנה יש לי את הקטנוע עם הכסא ומעולם לא ראיתי חתול על ה XEXO שלי..

למעלה