המלצה למנעול דיסק , הבנתי שABUS מאיפה רוכשים?

המלצה למנעול דיסק , הבנתי שABUS מאיפה רוכשים?

אשמח להמלצה מאיפה כדאי לרכוש מנעול ABUS מנעול דיסק
מחפש דגם ללא אזעקה אבל דגם חזק וטוב
מדובר על קטנוע חדש XEVO 250

Beetlejuice68

New member
אבל כתבתי לך בפוסט המקורי

ממליץ על abus ALFA TRIGGER 350
אני חושב שאבנוע משווק אותם
אם אתה בירושלים אני מכיר חנות שמוכרת אותם בכ320 שקל
במרכז.. לא יודע חפש בגוגל

כן אבל הם לא שולחים לארץ האתר שצרפת בלינק

שאלה אחרת
בכלי שלך שמת אזעקה?
מתלבט בין אזעקה למנעול דיסק אזעקה מה שהמלצת
זה הולך להיות מתחת לבית שלי אני קומה 1 , אזעקה בעופר אבניר יבוא המתקין אבל אני לא יודע לא דגם לא לגביי אחריות , רוצים 890 ש"ח ויכולים להרכיב לי שאופנוע יגיע אבל מתלבט לגבי איכות האזעקה ולא רוצה שיצפצץ על כל רוח או חתול רחוב

Beetlejuice68

New member
תשובות..

לגבי מוצרי אבוס יש לך את היבואן
אזעקה אני יודע שזה מגיע עם האקסבו אבל אין לי מושג אם זה מגיע מהחברה, אצלי זה הגיע ככה אני לא קניתי חדש מהחברה
יש לך אזעקות נחמדות כמו "ההזעקה האחרונה" ויש גם אותו מוצר ב "כלבוטקס "
שינהם אזעקות שעולות התקנה כ1000 שקל (אל תיקח אותי במילה, תתקשר לבדוק)
זהו מוצר כאשר אחרי התקנה אתה משלם כ50 שקלים בחודש (שוב אל תקח אותי במילה תתקשר לבדוק) ובמחיר של דמי המנוי אתה מקבל אזעקה כאשר יש תזוזה בכלי שלך זה מופיע לך באפליקציה וכאשר אתה לא מאשר שזה אתה מנסים ליצור איתך קשר וגם אם אין מענה שולחים סיירים לקטנוע.
החברה מציידת את הקטנוע בGPS כאשר ידוע בכל זמן איכן הוא ומה מהירות הנסיעה ואף יכולה להוריד את הנסיעה למהירות מירבית של 15/10 קמ"ש..
החברות הללו מתחייבות להחזיר את הכלי ובמידה ולא נותנות 90 אחוז מהמחירון
תבדוק כל חברה מה התנאים שלה
יחד עם זאת יש אזעקות שרק מצפצפות בתזוזה אבל לדעתי הטוב ביותר זה אזעקת ביפר, כאשר אתה מפעיל את האעזקה ומישהו נוגע בכלי שלך, זה ישר מצפף במחזיק מפתחות.. לדעתי זה הכי טוב אבל שוב זאת דעתי האישית.
אתה לא חייב ללכת על התקנה של עופר אבניר, יש המון אזעקות בשוק אפילו משהו נחמד מאיביי ותתקין לבד בהנחה שיש לך ידיים טובות.
אפשר לכייל את האזעקה שלא יצפצף אם חתול נוגע אבל בהחלט פתרון מעולה

בהצלחה

Beetlejuice68

New member
יש לי אזעקה שבאה עם האקסבו..

מנעול דיסק יש לי ללא אזעקה וגם אם לא הייתה לי אזעקה בקטנוע לא הייתי קונה מנדיסק עם אזעקה כי זה סתם מציק..

למעלה