המלצה למוסך לטיפול x evo

chric

New member
המלצה למוסך לטיפול x evo

שלום לכולם,ברשותי xevo 250 ואני עומד לפני טיפול גדול 10K, אני צריך עצה למוסך טוב ואמין ומורשה לפיאגו באזור ת"א.
הבנתי גם שיש אפשרות להזמין קיט מחו"ל,כמה זה חוסך ומאיפה להזמין? וכמה אמורה להיות העלות לטיפול 10K והאם אהיה חייב להחליף רצועה ב 15K או שפשוט להחליף כל 20K אשמח להמלצה על מוסך מבעלי ניסיון, תודה.

ו אולי

New member
אני מטפלת ב XEVO באישימוטו

עשיתי שם טיפול 15K שכלל רצועה, ולפחות נכון ללפני כשנה החיסכון על קניית קיט בחו"ל לא היה שווה את ההתעסקות והסיכון, אולי זה שווה אם יש מישהו שיוכל להביא לך מחו"ל ויחסוך את עלות המשלוח והמיסים.
באישימוטו אמרו לי שלא תמיד יש צורך להחליף את הרצועה ב 15K והיא יכולה להחזיק יותר.

Beetlejuice68

New member
מעניין מאוד נושא הרצועה

כי אני יודע שעופר אבניר אמר טיפול כל 15 אל הטיפול הגדול כל 10
במוסך אמרו לי שכבר היבואן החליט לעשות את החלפת הרצועה כל 10 כי שוב התעסקות של פתיחת ריאטור זה עוד כסף מה שלא שווה ולכן מומלץ בהפרש להחליף כל עשר
אבל אם המוסך שלך אמר שהרצועה יכול להחזיק יותר אז האם להחליף כל 20?
כי זה מה ששאלתי את המוסך הוא אמר שהסיכון בהחלפה אחרי 20 שאם הרצועה תקרע אז הנזק יהיה משמעותית גדול יותר..
&nbsp

ו אולי

New member
הם אמרו לי בטיפול 15K שהם יבדקו האם יש צורך להחליף

את הרצועה והיה צורך להחליף אותה.
קניתי את הקטנוע עם 12K, הוא עבר בדיקה יסודית באישימוטו לפני הקנייה ומייד לאחר מכן ישור קו, אז יכול להיות שההמלצות שקיבלתי הסתמכו גם על ההכרות הקודמת שלהם עם הקטנוע.
עד כמה שהבנתי (ויכול להיות שטועה) כדאי להחליף את הרצועה אחרי 10-20K בהתאם למצב שלה, והבלאי תלוי באופי הרכיבה.

Beetlejuice68

New member
זאת הבעיה!

כי טיפול 15 הינו טיפול 5 שזה חינם ורק בדיקה
אבל עצם העובדה שפותחים את הוריאטור לבדוק את הרצועה זה כבר 250 שקל
לכן אם כבר פתחו אז לא להחליף?

Beetlejuice68

New member
אני אפרט...

כל 10 יש טיפול גדול ואילו טיפול 5 זה חינם
אולם נכון כל 15 היצרן אמר להחליף רצועה
אבל מה שנאמר לי במוסך מורשה שעדיף להחליף כבר ב10 אלף כי יש סיכוי שעד ה15 הרצועה עלולה להקרע
וגם כאשר כבר ב10 פותחים וריאטור אז לא צריך לשלם שום על הפתיחה בביקור נוסף במוסך על הפתיחה פעם נוספת ככה שעדיף כבר להחליף בזמן טיפול 10
גם המוסך אמר שאלו ההוראות של היבואן עופר אבניר
&nbsp
אם זה "כשר", נכון או מחשבה של להחליף רצועה...
אני האמת מסכים עם המוסך כי פתיחת וריאטור עולה כ300 שקל ועוד החלפת רצועה 700 שקל בערך אז יכלנו לחסוך את ה300 שקל בטיפול 10
אני החלפתי אולי לראש שקט אבל גם אני נוסע המון עם הקטנוע ולא מוכן לסיכון שתקרע לי הרצועה בן אם זה הגעה למוסך בזמן לא נכון והשבתה שלי מקטנוע בזמן שאני לא מוכן
&nbsp
&nbsp

פרארי1

New member
היצרן ממליץ על החלפה כל 20K

עופר אבניר שינו את זה לכל 15K בתירוץ הקלוש שהחום בארץ גורם להתייבשות הרצועה.
בפועל, הם עשו בדיוק מה שאתה אומר - דחפו ללקוחות עוד פתיחת וריאטור בתשלום במקום בדיקה חינם.
בימי ה-X8 שלי (זהה ל-XEVO) הייתי מחליף כל 10K עם קיטים מחו"ל, שהיו אז הרבה יותר זולים מכיום וכל 5K עושה בדיקות חינם במוסך הקבוע שלי.
אני יודע שבועז היה מחליף רצועות כל 20K.

Beetlejuice68

New member
אז מה אתה מציע להחליף כל 20 אלף?

כמו שממליץ היצרן
או כל 10 כמו שעופר אבניר מציעים?

פרארי1

New member
כמו שכתבתי, אני הייתי מחליף כל 10K

לא מתיימר לדעת יותר מהיצרן, פשוט הקיטים היו זולים בהרבה מהיום ובשביל השקט הנפשי היה שווה לי להחליף כל 10K.
אם אופי הרכיבה שלך רגוע, יש מצב שאפשר למשוך עד 20K, ההחלטה בידיך.

למעלה