החלפת שמן ופילטר ל X-MAX לבד.

החלפת שמן ופילטר ל X-MAX לבד.

שלום לחברים.
האם יש כאן בין החברים מישהו שיש לו X-MAX והוא עושה טיפולים פשוטים לבד?
אני מתכוון להחלפת שמן כולל הפילטר שמן ובנוסף פלאג ופילטר אוויר,אני מעוניין לדעת קצת פרטים טכניים והאם אפשר לקנות בארץ חלפים שלא דרך היבואן.
תודה למשיבים.

מאז שבועז המלך עזב או הוריד פרופיל

כבר אין מי שיענה כאן ויעזור,פשוט עצוב

בועזזזזזזזז,,מחכים לך כאן
.

בועז בר

New member
אני פה...
אבל לא תמיד יש לי תשובה

קטנוע של ימאהה לא היה לי מעולם, אז לא מכיר את התחליפיים שלהם.

בהונדה SH שלי ובפיאג'ו בוורלי של הבן אני מעדיף חלפים מקוריים כשמדובר בפילטר שמן ואויר.
בימאהה 250 למיטב זכרוני אין פילטר שמן, אז הנה... כבר חסכת

פלאג אני קונה לפי ספר הרכב.

לפיאג'ו איקסאבו היה ניתן להשיג קיט טיפולים מקורי מוזל, לבוורלי (300-2011) עדיין לא מצאתי,
ולאור מחירי היבואן כנראה שאזמין מחו"ל.

שמן מנוע - הזמנתי ממוטו-דיפו יום לפני מותו של סלאבה

ואתמול מצאתי במחיר דומה - 40 ₪ לליטר - וולווליין 10W40 חצי סינתטי בש.ר.ש חלפים בהרצליה.

פרארי1

New member
התגובה היא לבועז, יש שם חלקים לבברלי 300

ייתכן שיש שם גם חלקים ל-XMAX 125, לא בדקתי.

תודה רבה בועז

ראשית שכחתי לציין שה x-max שלי הוא האח הקטן במשפחה, דהיינו 125סמ"ק.
פילטר שמן יש גם יש לו לפי הספר הנוכרי (עדיין לא בדקתי בעצמי פיזית אבל הספר טועה?),הזמנתי כבר אחד חליפי של K&N בסכום של 45 ש"ח כולל משלוח,עשיתי זאת לאחר חיפוש וקריאה נרחבים ברשת של סקירות ומבחנים שעשו לפילטרים תחליפיים,ברוב המוחץ של התחליפיים שבאו מבית טוב הם לא נפלו מהמקוריים ואף עלו עליהם,המחיר כאמור זול ביחס ליבואן בארץ-שלא השכיל להבין שהיום אנשים יקנו ברשת,המחירים של היבואן מפחידים והלוואי שיעשו עליו חרם.מדיד שמן עולה אצלו 170 ש"ח ובאיביי 60-70 עם המשלוח,אני משוכנע שאפשר למצוא מדיד לא מקורי של קטנוע טייוואני/קוריאני/סיני זול באיביי בעל אותן מידות ואותו תבריג בדולרים ספורים,אני בהלם מהמחיר של החלקים אצל היבואן בארץ וגם מהמחיר במוסך השירות שלו על טיפולים,מסקנה: קנה חלפים באיביי ושמן בחנויות בארץ וגש למוסך פרטי לבצע את הטיפול,זה יעלה לך הרבה פחות מאשר במוסך החברה. אם יש לך הידע והכלים לבצע לבד אתה תחסוך המון ותטפל בו במסירות ובהקפדה כי הוא שלך,במוסך אתה לא יותר ממספר בתור,כמו בקופת חולים
.

בועז שאלה ברשותך,אתה מחליף פילטר שמן בכל החלפת שמן

או לאחר מס' קילומטרים קבוע?
תודה רבה

עקב המלצתך בועז נסעתי היום להרצליה

ל ש.ר.ש חלפים ורכשתי שם שמן מנוע של וולווליין חצי סינתטי 10w40 כמובן עם תקן JASO MA/API:SL/JASO MA-2
ג'ריקן של 4 ליטרים ב 160 ש"ח שזה מחיר מצויין לכל הדעות,יש להם שם עוד מגוון
של שמנים וחלפים לרכבים אבל אין להם אתר ברשת(איך יכול להיות שאין היום לבעלי עסקים אתר ברשת
),אז צריך להרים פון לחנות ולבדוק.
למתעניינים הכתובת והפון שלהם מופיעים בגוגל,מי שמתעצל לחפש בגוגל שישלח לי הודעה ויקבל את הכתובת והפון שלהם.

למעלה