בקשה להמלצה על קטנוע

clear

New member
בקשה להמלצה על קטנוע

אודה להמלצה על קטנוע. לאחר הפסקה של כשבע שנים אני רוצה לשוב לרכב על קטנוע 125 סמ"ק. הקטנוע ישמש אותי לרכיבות מהבית בחולון לעבודה בתל אביב וסיבוב או שניים ביום לבת ים. אמדן שלי זה 45 ק"מ ביום מקסימום. חשבתי לקנות מובי, אבל הרגשתי שהוא קטן עבורי- אני מקווה שזה לא יותר מידי מידע: אני שוקל כ 90 ק"ג וגובהי 1.84 מ' חשבתי על מובי כי הוא לא דורש הרבה תיקונים ותחזוקה. אני מחפש יד2. התקציב שלי הוא כ 6,000₪ מה כדאי לי לקנות?

פרארי1

New member
לדעתי, חפש מקורר מים

המובי הוא סוס עבודה בסיסי שיעשה את העבודה בקלות, אבל הוא לא נוח ויהיה לך קטן וצפןף.
עדיף כלי יותר חזק ומרווח בסגנון של הג'וירייד או אחיו גדול הגלגלים - HD, שאמנם פחות נפוץ אבל גם הרבה פחות פופולרי בקרב הגנבים.
אתה יכול לחפש גם את אחד מקטנועי הפרימיום המפנקים, דוגמת ה-XEVO של פיאג'ו, XMAX של ימאהה, SWING של הונדה או ג'וימקס של סאן יאנג, מן הסתם זה יהיה משנתון נמוך יותר.
חפש את הכלי עם הקילומטרז' הכי נמוך שנכנס לתקציב ובדוק היסטוריית טיפולים.

clear

New member
עשיתי היום נסיעת מבחן על מספר קטנועים

ג'וירייד 125 היה לי לא נוח. המושב היה נמוך והברכיים כאבו לי. בנוסף הוא הרגיש כבד, כאילו חסר למנוע כוח. ג'י דינק- היה נוח. סחב טוב. מובי- זריז וקליל. אבל הישיבה לא נוחה כל כך. סיימתי לרכב והרגשתי שהגב היה מתוח מעט. סימפוני 125- היה גם נוח. קטן יותר, הרגיש כמו משהו בין מובי לג'וירייד- אבל היה נוח. אשמח לעצה לגבי הסימפוני- אני לא מוצא עליו ביקורות בשום מקום- מישהו מכיר את הכלי? הוא בכלל נמכר? יש לו שוק או שבעוד שנה שנתיים אתקע עם חלפים יקרים. לא יצא לי לעשות נסיעת מבחן על שאר הכלים שהמלצת. איך הג'י דינק והסימפוני בהשוואה לאלו שהמלצת? תודה

פרארי1

New member
ה-GDINK יופי של כלי

וראוי לגמרי להצטרף למומלצים, לטעמי הוא עדיף על הג'וירייד, פשוט הג'וירייד כל כך נפוץ שהוא קפץ לי לראש ראשון.
את הסימפוני אני לא מכיר מקרוב, אבל בדומה ל-HD, יש לו גלגלים גדולים שתורמים להתנהגות ולנוחות.
היתרון של ה-HD הוא המנוע מקורר המים שקיים גם בג'וירייד והוא נמרץ וטוב.
אין HD חדשים, אבל בגלל שהגדרת תקציב מוגבל, ייתכן שהוא יתאים יותר מהסימפוני שחדש בשוק ולא יודע אם קיים במסגרת התקציב שלך.
&nbsp
בקטנופדיה, האתר החדש והמצויין, תוכל למצוא מידע על מתמודדים נוספים ולהחליט אם אתה רוצה לקחת עוד רכיבות מבחן, שהן המדד הכי טוב לגלות מה מתאים לך ולמה אתה מתחבר.
&nbsp
קטנופדיה - http://katnoim.co.il/

clear

New member
מחירון

תודה על העזרה. גם האתר חיזק את ההחלטה שלי. איפה יש מחירון שלו? במחירון של יצחק לוי הוא לא קיים בכלל. תודה.

clear

New member
מצאתי מחירון. באפליקציה הוא כן מופיע

לצערי באפליקציה של תפוז אני לא מוצא איך לצרף צילום של המחירון

tarbuka

New member
תבדוק שוב אני 180 והג'דינק גמר לי על הגב המושב נמוך וקצר

ולא ניתן ליישר את הרגליים לעומת מובי שבו ניתן ללכת אחורה עם הטוסיק

למעלה