צריכה המלצה לקסדה עם משקף שמש

hampo

New member
צריכה המלצה לקסדה עם משקף שמש

היי לכולם

יש לי היום קסדה שלמה של YOHE בת שנתיים, סך הכל אני דיי מרוצה ממנה.
החלפתי משקפי שמש שמתקפלים מאחורי האוזניים, מה שלא מאפשר לי לרכוב איתם יותר, לכן אני מחפשת קסדה עם משקף שמש, שלמה או מודולרית. אני נוהגת על 125 בעיר בלבד אז לא צריך להשתגע.

אשמח לסגור את הסיפור עד 350 שקל, אבל גמישה עד 500.

יש למישהו המלצה?
תודה!

מסתייג

יש לי LS2 שקניתי בעיקר בגלל שהתלהבתי מהמשקף האינטגרלי. בסופו של דבר לא משתמש בו בכלל. הבעיה העיקרית היא שהמשקף לא יורד מספיק, ובחלק התחתון של שדה הראיה נשאר פס של אור מסנוור.
כשרק מודדים את הקסדה לא ממש שמים לב לזה, אלא רק כשממש משתמשים בה בחוץ. אז אני ממליץ בחום לנסות כל קסדה בתנאי אמת, ולשים לב לנקודה הנ"ל.
&nbsp
חוץ מזה, חשוב מאוד לבדוק האם משקף השמש מסנן נגד UV, בדומה למשקפי שמש. אם לא (וזה נכון גם למשקפי שמש), הוא מגביר את הנזק לעיניים מאור השמש.

hampo

New member
תודה על ההבהרה

כשאמדוד את הקסדה אצא איתה החוצה כדי לאמוד את רמת הסינוור. מבחינת מסנן UV - האם פשוט לבדוק שזה רשום על המשקף? חשבתי שזה סטנדרד..

לא בטוח

אני בטוח לחלוטין לגבי חשיבות הגנת UV והנזק בהעדרה. אבל אני לא יודע אם נהוג לסמן על משקפים של קסדות. אני מניח שאחרי שתעברי בחנות על כמה קסדות, כבר תביני לבד אם קיים או לא קיים סימון.
עוד נקודה לשקילה - ככל שחובשים את ציוד ההגנה יותר זמן, כך יש יותר משמעות להעדר הגנת ה-UV. לכן במשקפי שמש זה חשוב מאוד. ככל שהזמן עם הקסדה קצר יותר, כך החשיבות במשקף יורדת.

xfwind

New member
אני מרוצה מהמשקף ב- LS2

ויורד עד הסוף. יתכן ויש בעיה בקסדה שלך?

בכל אופן לפותחת השרשור - קראתי פה על קסדה - MT שנטען לגביה שיותר איכותית.

hampo

New member
יש לך אולי המלצה ספציפית יותר?

לא ראיתי בכלל LS2 בקולבוטקס (חנות אחרת שאתה ממליץ עליה באיזור ת"א?)
ומה שראיתי באינטרנט זה שאין פחות מ500 עם משקף שמש... :(
&nbsp
אשמח לעזרה
תודה!

Beetlejuice68

New member
הגעתי למסקנה שכל הקסדות הזולות בסוף יוצאות מאוד יקרות

הקסדות הזולות בסוף מתבלות מאוד מאוד מהר אם זה הספוק או הפלסטיקה והמשקף ואז הם כבר עשו את שלהם..
בשנים האחרונות נחפשתי לחברה איטלקית בשם CABERG שכן יש להם מגוון קסדות אם זה פתוחות ואם זה סגורות, וגם אני כמוך זקוק למשקף השמש שיש בדגמים שלהם את המשקף בצורה אינטגרלית.
לצערי בדקתי את הקסדה שלהם בשתי תאונות קשות והקסדה הצילה לי את הפרצוף בצורה מוכחת! לא סתם היא קיבלה 5 כוכבי בטיחות.
אני לא שייך לחברה בשום צורה אלא רק מנסיון שלי עם קסדות זולות שאני כבר גמרתי את הסיפור איתם ובשביל פחות מ 1000 שקל יש לי קסדה להרבה שנים..
&nbsp

למעלה