גוי מקס xi 250

itaina

New member
גוי מקס xi 250

היי לכולם. קניתי גוי מקס xi250 שנת 2013 לפני כשבועיים. הקטנוע, ברכיבה מעל 20 קמש, כשעוזבים את ההגה, זורק אותך שמאלה זה גם ב 100 קמש ובכל מהירות בערך... שמתי 2 צמיגים חדשים של מישלן ואיזנו את שניהם אך הבעיה לא נפתרה. השאלה שלי היא כזו, במידה והמזלג אינו עקום. האם יש קשר ישיר למיסבי ההגה? ( כשהקטנוע על גק אמצע והגלגל הקדמי באוויר ההגה תמיד הולך שמאלה גם אם אקח אותו ימינה עד הסוף ואעזוב) והאם הגיוני כשאני מקפל את המראות פנימה, צד ימין של ההגה בסיבוב נוגע במראה אך צד שמאל לא?! תודה רבה למי שיעזור לי...

itaina

New member
הייתי במוסך

בדקתי במוסך (אותו מוסך שקניתי ממני תקטנוע) הוא טוען שאין שום משיכה (מכסתח את עצמו למרות שנתן אחריות) מבחינתו שאחזיר תקטנוע ואקח תכסף חזרה... תודה אחי אבדוק במוסך אחר

Beetlejuice68

New member
הקטנוע עבר תאונה..

לא רק שאתה מרגיש משיכה אלא אתה רואה אי סימטריות
אם אפשר להחזיר, הייתי מחזיר..

itaina

New member
כידון עקום

עבר או לא זה רק אלוהים יודע אבל הקטנוע במצב ממש מצויין חוץ מהמשיכה הזו. בדקתי במוסך שלי ואמרו לי באמת שהכידון התעקם קלות. ברגע שיקבל יד שנייה יחליף לי את הכידון שלי. בלי קשר הכידון לא מאוזן עם הגלגל הקדמי וזה עוד דבר שגורם לקטנוע למשוך... מאמין שאסדר את זה תודה רבה!

xfwind

New member
קח את הקטנוע לבדיקה במקום ניאטרלי

יש מצב שגם מזלג עקום, משולשי היגוי והיד נטויה. כדאי שתתחיל איתו את החיים בביטחון.

rusti james

New member

כל מילה בסלע.

Tribel

New member
עקום

הכידון והמזלג עקומים.
תקווה שצוואר השלדה לא נפגע,אם לא - אלה דברים שאפשר לתקן בעלות סבירה.
תמיד תבדוק לפני קנייה.

למעלה