טעות במידת צמיג ברישיון - מה עושים?

Orh1989

New member
טעות במידת צמיג ברישיון - מה עושים?

היי
עשיתי עכשיו טסט לקטנוע שלי, ג'וי רייד EVO 125 מודל 2009
והטסטר אמר לי "שמע, הצמיג והג'אנט הקדמי שהחלפת לא במידה הנכונה".
על הצמיג כתוב 110 / 90-13 וברשיון כתוב 110/80-12.
כמובן שאמרתי לא שלא החלפתי צמיג ובטח שלא ג'אנט, וזה מקורי.
מזל שהיה טסטר אחר במכון שאמר שיש לו גם JOYRIDE והוא מזהה שזה צמיג וג'אנט מקורי.
אז הם העבירו אותי.

הבוחן אמר לי שיש טעות ברשיון, ובאמת בדקתי באתר של מטרו-מוטור והמידה היא 13-90 (מודל 2016).
למרות שבספר רכב שמצאתי באינטרנט כתוב 80-12, אז זו בעיה קצת.

איך אני מסדר את זה שלא יהיו לי בעיות להבא?
אני צריך לגשת למשרד התחבורה אבל איזו אסמכתא להביא להם כדי להבהיר להם שיש להם טעות בהדפסה?
תכלס 3 שנים אני כבר עושה טסט לקטנוע והסתכלתי בכל הרשיונות ובכולם הייתה טעות והיה כתוב 80-12, פשוט כנראה בשנים קודמות לא בדקו כמו שצריך במכון רישוי..

תודה וחג שמח

ch561

New member
תפנה למטרו

הוא היבואן, הוא זה שנתן את הנתונים למשרד התחבורה. שיפתור את הבעיה.

Orh1989

New member
אה באמת?

לא ידעתי.
&nbsp
מה להגיד להם?
פשוט שברישיון יש פרטים שגויים וממה שהבנתי הם אחראים להעברת הנתונים למשרד התחבורה?
אני מרגיש שזו הולכת להיות סחבת רצינית..
&nbsp
אם אני מגיע למשרד התחבורה עם הדפס למשל מהאתר של מטרו-מוטור עם הנתונים של הגלגל הקדמי, זה לא יספיק ?

ch561

New member
כן באמת

כי בכל מקרה אתה תצטרך לעבור דרכם שיאשרו למשרד התחבורה את הפרטים של גודל הגלגל הקידמי. לכן סחבת או לא, אתה תסחב שם אם זה ילך לכיוון הזה.
אני רוצה להאמין שאתה לא המקרה היחיד והם כבר נתקלו בטעות כזאת, ואז זה באמת יהיה הרבה יותר קצר בשבילך.

לא, אתר מטרו לא יספיק כי הוא מדבר על הג'וי רייד 2016, שלך שנתון 2009.
אתה צריך מכתב רישמי מהיבואן שמעיד על טעות. כל קומבינציה אחרת לא תעבוד (לא מה שאתה אומר, לא מה שהבוחן אמר, השכן, הדוד, אמא....). ולך עדיף שהפרוצדורה הזאת תהייה של מטרו מול משרד התחבורה (פחות בירוקרטיה, פחות עצבים וגם פחות עלות- אני מניח).

(לי בזמננו גם היתה איזה טעות של הזנת נתונים של מטרו ודווקא זה נפתר מהר מאוד).

Orh1989

New member
תגובה

אתמול התקשרתי למטרו ואמרתי להם שאני עכשיו במכון רישוי ולא מעבירים אותי טסט בגלל המידת צמיג.. (תכלס העבירו אותי טסט יום לפני).
&nbsp
תוך חצי שעה בערך פיקססו לי אסמכתא עבור מידת הצמיג וגלגל המקורי - פרטנית עבורי - לפי מס' הרישוי ומס' השלדה של הקטנוע שלי.
יחד עם האסמכתא הזו, גם צירפו צילום "הוראת רישוי ורישום קטנוע גוי רייד 2009" -
מסמך חתום שנשלח למשרד התחבורה באפריל 2009 עבור הקטנועים בשנתון, עם מידת צמיג.
כנראה שמשרד התחבורה הזין מידה אחרת לפי מה שעבר לו בראש באותו רגע..
&nbsp
&nbsp
אביא את זה למשרד התחבורה בשבוע הבא
&nbsp
תודה על העזרה לשניכם וחג שמח

פרארי1

New member
אחלה שרות, טוב שהסתדר

ו אולי

New member
זה קרה לי

באופנוע הקודם שלי אחרי יותר מ 10 שנים שהעבירו אותו טסטסים בלי בעיה פתאום איזה בוחן שם לב שעל הרשיון כתוב שאחד הצמיגים אמור להיות צמיג של קטנוע..
זה היה קאווסאקי, פניתי למטרו, הם העבירו לי מייד בפקס אישור על הגודל צמיג שאמור להיות רשום ברשיון. עם זה חזרתי למכון טסטים (מ.מ.מ) ושם במשרד הם תיקנו את הרשיון. לא היה צורך להגיע למשרד התחבורה ובמטרו היו מאד יעילים.

Orh1989

New member
תגובה

תודה,
אני אדבר איתם מחר.

אז אתה אומרלחזור למכון רישוי ולבקש שם שיתקנו לי את הרישיון? לא ידעתי שיש להם בכלל הרשאה לעשות כזה דבר, חשבתי רק למשרד התחבורה

ו אולי

New member
כן, תברר במקום שבו הכשילו לך את הטסט

אני לא יודעת האם בכל מקום יכולים לתקן את הרשיון.
במ.מ.מ ליד קניון ר"ג לא היתה בעיה לעשות את זה כשהבאתי את האישור ממטרו.

Orh1989

New member
אה לא,

אין בעיה..
הבוחן העביר אותי, ואמר שאני אטפל בזה להבא - כי הוא הבין שזו טעות ברישיון (בוחן אחר שהוא בעל joyride בא לטובתי)

בכל מקרה , אני לא אגיד את זה למטרו כי בטח אז ימרחו אותי חח,אגיד להם שלא העבירו אותי ואני צריך את זה בפקס דחוף

למעלה