המלצה לקטנוע חדש 125

tintong

New member
תודה רבה..

לכולם. הרחבתם לי את הידע.
ראשית אבדוק את הN MAX מחירו 20.965 על הכביש.(אספקה 4 ימי עסקים)
אם יהיו לי ספיקות בנסיעת מבחן, אבדוק את ההונדה,
מחירו 18.600 על הכביש. (מזומן, אספקה 10 ימי עסקים)
כנראה ה ABS מייקר. (נחרצות שווה)
אעדכן על החוויה, והרכישה.

ThEmA

New member
ואני רק אוסיף לך את המידע הנ"ל...

ימאהה טריסיטי הוזכר כאן למעלה. מאחר ואתה במילא נכנס לרכיבה על NMAX, עשה לעצמך טובה וקח גם טריסיטי לסיבובון קצר. לא משנה כמה בטחון הרגשת על כל כלי אחר, אתה תחוש בהבדל אחרי חמש וחצי שניות על טריסיטי, בעיקר אם תמצא איזו כיכר חביבה ותקיף אותה כמה פעמים, חפש חריצי-אורך בכבישים המצויינים שלנו ונסה להרגיש אם זה בכלל מורגש (זה לא), קנח באיזו הטייה על אספלט רטוב מהשקייה, פרגן לעצמך בלימה בסיבוב או סתם רד על בלימת חירום בנסיעה ישרה על גבול נעילת גלגלים קדמיים (ומעבר לה)...

הקטנוע שהחלפתי בטריסיטי היה הונדה דילן 150, כבודו במקומו - אהבתי כל רגע עליו, ובמשך לא מעט שנים - אין מה להשוות בין תחושת הנינוחות שהטריסיטי משרה בעיר לבין דילן או כל דבר אחר בקטגוריה. אמת, הוא יאיץ פחות טוב ויגיע למהירות מירבית נמוכה יותר, אבל הערך המוסף של התנהגות הכביש שלו צריכה להחוות, לעניות דעתי, לפני שתקבל החלטה סופית על הרכישה ובעיקר כעת כשהמחיר שלו הוזל ב-3,000 ש"ח...

במבחן העלות מול תועלת תרשה לי לחדש משהו.....

מבלי לגעת במגרעות וביתרונות של כל ה-125 שהציעו לך מבחינת עלות כספית לעומת תועלת כמו ששאלת ותנאים לדיל טוב שווה לך לבדוק את הדיאלים בעיקר את הS3 המעוצב , מעבר לנתונים הטכנים שיפתיעו אותך, יש לדיאלים אופציה של 36 תשלומים+ שנתיים אחריות ללא הגבלת קילומטר'ז שאת זה אף אחד לא נותן היום בשום מקום

למעלה