בחירת קטנוע מנהלים, צריך פרטים

Mcboomy

New member
בחירת קטנוע מנהלים, צריך פרטים

אהלן,
אבא שלי ביקש ממני לעזור לו למצוא קטנוע מנהלים לשימושו האישי.
רציתי לדעת על איזה קטנועים אתם ממליצים בטווח המחירים של עד 45 אלף?
מה צריך לברר ולדעת לפני קניית קטנוע, איזה שאלות עליי לשאול את עצמי כדי לבחור קטנוע טוב?
חשוב לציין שיש הרבה נסיעות ברחבי הארץ, נסיעות בעיקר ארוכות, לפחות 50 ק"מ כל צעד כל יום, ושיש לו רישיון לא מוגבל על דו גלגלי.

פרארי1

New member
מבחר ה-400 לא גדול במיוחד

אם אתה מדבר על חדש, יש את הבורגמן של סוזוקי, ה-XMAX של ימאהה, מקסים של סאן יאנג ו-SW 400 של הונדה.
במשומשים יש גם ימאהה מג'סטי, סילברווינג של הונדה, שנבדל מה-SW בעיצוב אבל מנועו זהה ואמין מאד ו-XEVO 400 של פיאג'ו.
תכלס, כולם כלים טובים, נוחים ויענו בקלות על הדרישות.
עבור אדם מבוגר, ייתכן שהכי מומלץ הוא ה-SW, המפנק ובעל מנוע הטווין הנעים.
אם יש לאביך אפשרות, שווה לקחת רכיבות מבחן בסוכנויות ולהתרשם מקרוב מהאופציות.

Mcboomy

New member
מוסיף תיקון להודעה המקורית שלי

לפני הכל- תודה רבה לך על התשובה.
&nbsp
אבא שלי אסף כמה דגמים וראיתי שהוא הגדיל את התקציב שלו ו הוא מגיע עד ל63 אלף.
בעברו היה מחזיק באופנועי ספורט כשהאחרון היה לפני 20 שנה (1100סמ"ק).
מלבד נסיעות מבחן אין לך המלצה כלשהי על כלים? על מה כדאי להסתכל\ לחקור לפני קנייה?
על סמך עברו והיכרות איתו אני מאמין שהוא יעדיף קטנוע עם ביצועים טובים ונפח מנוע מספק, מצד שני הוא זקוק לנוחות כיוון שהוא כבר לא צעיר, יחד עם פונקציונליות של נסיעה בעיר.
אני לא ממש מבין ולא מצאתי המון השוואות לקטנועי מנהלים כמו שיש לדוגמא לאופנועי 250 סמ"ק, אשמח אם תדע להסביר לי או להפנות אותי למקום שבו אוכל להרחיב את הידע שלי.
&nbsp
&nbsp

פרארי1

New member
למרבה הצער, מאגר המידע העיקרי הלך לאיבוד

לפחות בינתיים, ארכיון הכתבות של פולגז לא זמין ולכן אין גישה לכתבות שנעשו על קטנועי המנהלים הגדולים.
בין קטנועי ה-400 ההבדלים לא מאד גדולים, זה בעיקר ניואנסים, כשכולם מספקים יכולות די דומות, אין כאלה שהם נפילה ממש או שבולטים הרבה מעל האחרים, לכן ההמלצה לנסיעות מבחן, כדי לעמוד על ההבדלים ברמה האישית.
אני מבין שצדקתי בעניין הדגש על הנוחות, אז אולי המקסים קצת פחות מתאים, הסילבר הוא כנראה הכי נוח.
כדי לקבל ביצועים יותר טובים אפשר ללכת גם על נפחים יותר גדולים, הסילבר 600 למשל, זהה בגודלו הפיזי ל-400, אבל יותר חזק, יש גם את הספורטיביים כמו היטימקס, אבל בעיקר עכשיו, אחרי שינויי המס, מדובר על חריגה לא קטנה מהתקציב אם הולכים על חדש.

למעלה