עזרה בבחירת קטנוע 125 סמ"ק

Zvika Schwartz

New member
עזרה בבחירת קטנוע 125 סמ"ק

שלום לכל חברי הפורום,
החלטתי למכור את המכונית ולחזור לדו גלגלי, רציתי להתייעץ עמכם לגבי בחירת קטנוע 125 סמ"ק.
להלן הפרטים:
1) תקציב עד 7,500 ש"ח ללא ביטוח ומסביב.
2) נסיעות של 20 ק"מ ביום בתוך העיר (10 הלוך-חזור).
3) שנתון מינימלי 2011.
4) נסיעות בחיפה, אז מומלץ שיוכל ליסוע יותר מהר מ-50 קמ"ש בעליות.
5) שיהיה לו שוק סביר, למה יתכן ואמכור אותו תוך שנה-שנתיים.
תודה מראש

raz1211

New member
ג'וירייד 125

רכבתי על ג'וירייד (אמנם שלי היה כבר גמור) אבל אין ספק שהוא קטנוע אמין וטוב.
הוא מגיע בקלות ל70 קמש.. אני חושב שיעשה בקלות 20 קמ הלוך חזור.

אם פי 3

New member
הנסיון שלי עם 125 סמ"ק בחיפה

הראה שבעליות הם "נוזלים" לשישים קמ"ש פחות או יותר. אם יש אפשרות לעלות קצת בנפח 200-250, זה עדיף.
&nbsp
מעבר לכך, לא מתמצאת במחירים אז לא יכולה לעזור. שני הקטנועים הנפוצים ביותר הם קימקו מובי 125 וסאן יאנג ג׳וירייד 125 - אבל הם עלולים להיות "שחוטים" אחרי שימוש אגרסיבי של שליחים או של צעירים מאד.
&nbsp
מציעה לך לחפש במוסכים שמוכרים משומשים ולראות מה אתה מוצא בטווח המחירים הרלוונטי - ורק לא לוותר על בדיקה אובייקטיבית.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

xfwind

New member
אם אתה לא מוגבל רשיון תעלה ל-250

אם אתה נשאר ב- 125, חפש מקורר מים שיתן קצת יותר ביצועים.
לגבי סחירות - אין לדעת מה יהיה בעוד שנתיים ובטח לא ביחס ל3K ש"ח שאולי ישאר לך ממנו....

Zvika Schwartz

New member
אז ככה...

לצערי אני כן מוגבל בנפח ובלי קשר מעדיף 125 סמ''ק, לפני 3 שנים נפרדתי מhd 125 והוא היה מעולה, אבל לא מצאתי כזה ביד 2. איך הג'וירד 125 שהמליצו עליו לעיל? אהבתי את איך שהוא נראה, אך קראתי שמעל 20,000 ק''מ הרבה מהם נגמרים? ואיך המובי 125 לדעתכם? מנוע חלש או סביר?

פרארי1

New member
ה-HD הוא באמת אחד היותר מתאימים

כמו שנאמר לפני, עדיף ללכת על מקורר מים, הם חזקים יותר ולכן יתאימו יותר לחיפה, לרוב הם גם נוחים ומפנקים יותר.
המובי פחות מתאים, לדעתי, הוא מצטיין באמינות, אבל יתקשה בעליות של חיפה.
אם אתה לא מוצא HD, לג'וירייד יש את אותו מנוע, כמו גם לג'וימקס 125.
מקוררי מים נוספים כוללים את ה-XEVO של פיאג'ו, ה-XMAX ו-XCITY של ימאהה וה-SWING של הונדה, כולם מצויינים, אם כי כנראה שיותר יקרים מהטאיוואנים.
יש גם דאונטאון 125 של קימקו ואולי שכחתי עוד, אבל הרעיון ברור - מקורר מים, רצוי עם היסטוריית טיפולים מתועדת.

למעלה