מבקש חוות דעת לדיבורית בלוטוס לקסדה

Beetlejuice68

New member
מבקש חוות דעת לדיבורית בלוטוס לקסדה

היום מתה לי הדיבורית cardo scala rider solo fm ממש מהדור הראשון, יש לי את הדיבורית הזאת שש שנים. האמת שאף פעם לא הייתי כל כך מרוצה ממנה אבל אני מודע לעובדה שהיא מאוד מאוד ישנה ובטכנולוגיה ישנה שפעם שהייתה חדשה הייתה מעולה אבל עם הזמן, לא להיט עד שמתה
היום אני מחפש דיבורית חדשה, דיבורית בלוטוס שאוכל לשוחח בטלפון בזמן רכיבה, לא צריך לנהל דו שיח עם הרוכב, לא עם קבוצת רוכבים ולא עם אף אחד!
שידבר רק עם הטלפון שלי, כך שאין לי דרישות גבוהות ולכן אני צריך גרסת SOLO בשונה מדגמים מתקדמים

אשמח לשמוע חוות דעת, והמלצות על דיבוריות
תודה

xfwind

New member
היו פה בעבר שרשורים רלוונטיים

אני עם איזה מוצר נחות שקניתי בזול ~ 200 ש"ח ברשת. לא מומלץ. מעל מהירות מסויימת מאבד יעילות. בתוך העיר - סביר.
בארץ מוכרים SENA וסקאלה. 600 ש"ח וצפונה.

פרארי1

New member
אני עם G4 ובסה"כ מרוצה

היא כוללת גם רדיו.
&nbsp
כדי לא להיכנס להוצאה גדולה, אתה יכול לרכוש דיבוריות מחודשות של סקאלה, בנקודת שירות הלקוחות שלהם ברעננה, רחוב זרחין 26 (הכניסה מתוך תחנת הדלק), שלי עלתה 300 שקל בלבד.
ככה אתה יכול לקנות דגם מתקדם (יש כמובן גם דגמים חדישים משלי) במחיר ממש סביר ועם אחריות ל-3 חודשים.

anigodin

New member
אני עם ה-Q1 של סקאלה

הייתה לי הדיבורית מהדור הראשון, זו שהיה לה רדיו. החזיקה מעמד יפה 4 שנים ואז היה איזה מבצע טרייד-אין דרך כלבוטקס והחלפתי לדגם הנוכחי ה- Q1.
עד כמה שהבנתי זה הדגם הכי בסיסי שיש להם היום (או שהיה לפני כשנתיים כשהחלפתי) אבל מדובר במוצר שונה לגמרי באיכות גבוהה יותר שניכר בו שנלמדו בו לקחים ממוצרים קודמים (גם בהנדסת אנוש וגם בתוכנה).
תחנות רדיו מכוונים דרך המחשב בצורה דיגיטלית עם תוכנה ויש גם שדרוגי תוכנה/חומרה שאפשר להוריד והטענה אפשר עם כל כבל מיני-USB דרך המחשב או עם המטען הייעודי.
הייתה לי איזו בעיה בתושבת של ה'מוח' על הקסדה והתושבת הוחלפה ללא עלות.
כפי שאמר פרארי, כדאי לך לדבר עם קארדו. אולי תוכל לסגור איזו עסקת טרייד-אין על דיבורית מחודשת או אפילו חדשה.

למעלה