מרמור על טיפול Joymax250

malikl

New member
מרמור על טיפול Joymax250

היי,
עשיתי טיפול 24000 לגוימקס250 (שנת 2012 הדגם הישן) שלי המוסך מורשה (כרגע לא חשוב שם המוסך).
המוסכניק אמר בהתחלה שזה באיזור ה1400 שח.
הגעתי באמצע היום באתי לקחת משהו ששכחתי בקטנוע ואז אמר לי שצריך להחליף רפידות קדמיות ואחריות, וגם צמיג כדאי מאוד להחליף.
אמר שהכל יחד יצא בערך 2000 שח.
ממורמר יצאתי, כשבאתי לקחת אותו אז הוא לא החליף לי צמיג כי לא אמרתי בפירוש שאני רוצה (בסדר ניחה, ניתן לו...) אבל כשבאתי לשלם הוא אמר לי 2400 שח, כולל מעמ.
מה לעזאזל, האם זה באמת המחיר?!
אם כן, אשב בחושך ממורמר.
אם לא, מה לעזאזל?!

פרארי1

New member
נשמע יקר, אבל השאלה מה ביצעו בפועל

מה שאומרים בהתחלה זה המחיר לטיפול סטנדרטי, קטן / גדול בהתאם לקילומטרז', רפידות וצמיגים אינם חלק מהסטנדרט אלא מוחלפים בהתאם לבלאי ולצורך, מה שיכול לייקר את הטיפול, כמו שנראה שקרה אצלך.
יתתכן שבהתאם לקילומטרז', החליפו גם נוזלי בלמים וקירור, מעבר לשמנים שמוחלפים בטיפול רגיל, זה מוסיף עלות חומרים ועבודה, בדוק בחשבונית אם אכן עשו את הדברים האלה.
מע"מ מתווסף בהתאם לחוק, אבל רצוי לברר מראש אם המחיר שאמרו לך כולל כבר את המע"מ או לא.
&nbsp
כלקח לעתיד, כדאי לבדוק מראש בכמה מקומות, להשוות מחירים ולסגור את נושא המע"מ, כדי לא להיות מופתע.
כמו כן, לסכם שמודיעים לך אם יש דברים שצריך לעשות בנוסף לסנטדרט, כדי שתוכל להחליט אם לאשר את ביצועם או לא, כשמדובר בדברים שסובלים דיחוי.
&nbsp

xfwind

New member
טיפול כזה צריך להיות 1200-1400 ש"ח

לא כולל רפידות/צמיגים ושוקו.
בשמחה אעלה חשבוניות של טיפולים דומים אצלי.

malikl

New member
חשבונית

מצב חשבונית

xfwind

New member
אומנם לא מאתמול

אבל אני מצרף חשבונית על טיפול 24K וטיפול 36K.
שים לב לתאריכים.
הפרש הגדול שקפץ לי בעין הוא בעבודה.
כנראה שהפורמט הוא מערכת של מטרו.

למעלה